Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto dla kinomaniaków (3. edycja) - 6 biletów do Multikina za darmowe Konto Optymalne

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

10.11.2017

Konto dla kinomaniaków (3. edycja) - 6 biletów do Multikina za darmowe Konto Optymalne

BGŻ BNP Paribas osobom otwierającym konto daje duży wybór promocji.

Promocja Filmowe Konto - 6 biletów do Multikina za konto w BGŻ BNP Paribas
W kolejnej propozycji zaserwowanej przez ten bank pojawia się nowa odsłona akcji z sześcioma wejściówkami do kin sieci Multikino. W porównaniu z poprzednią edycją warunki w praktyce są prawie takie same, więc miłośnicy filmowych nowości mogą zapewnić sobie kilka darmowych seansów.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz w okresie 6 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o konto w promocji nie posiadała ani nie współposiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Zasady promocji. By skorzystać z okazji do bankobrania i otrzymać 6 darmowych wejściówek do Multikina:
 • zarejestruj się na stronie promocji, wyrażając przy tym wymagane zgody (bez ich zaznaczenia nie da się dalej przejść); 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Optymalne (pamiętaj, by uzupełnić go tymi samymi danymi, które podasz przy rejestracji); 
 • najpóźniej do 21.12.2017 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w grudniu 2017 r. oraz w styczniu i lutym 2018 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zaloguj się w bankowości internetowej Pl@net (to jedyny warunek, który przybył w porównaniu z poprzednią edycją promocji),
  • wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł w punktach handlowo-usługowych oraz 
  • zapewnij wpływ kwoty min. 1 000 zł (wpływ nie może pochodzić z Twego innego rachunku w BGŻ BNP Paribas czy BGŻ Optima, ani nie może być wpłatą gotówki; może być jednak przelewem z Twego konta w innym banku).

Za spełnianie warunków w okresie od grudnia do lutego (a więc zapewnienie wpływu, wykonanie płatności i zalogowanie) otrzymywać będziesz nagrody w postaci voucherów wymienialnych na 2 bilety do kina. O ich przyznaniu organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo. Vouchery w postaci kodów otrzymywać będziesz SMSami najpóźniej do 29.01., 28.02. i 30.03.2018 r. (odpowiednio za warunki spełnione w grudniu, styczniu i lutym). Vouchery mają być ważne do 30.06.2018 r. 

Promocja z biletami ma być dostępna do 30.11.2017 r., ale warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli (1 000 sztuk) wniosków w promocji. Gdyby tak miało się stać, to na stronie promocji pojawi się stosowna informacja i rejestracja kolejnych uczestników nie będzie możliwa (osoby, które zrobią to wcześniej, tj. przed pojawieniem się komunikatu, swe nagrody dostaną - oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków promocji).

Mobilna Premia - równoległa promocja banku


W chwili obecnej bank osobom otwierającym konto daje też możliwość skorzystania z promocji "Mobilna Premia". Nieco inne są jednak zasady udziału. Zgodnie z regulaminem:
"Premię może otrzymać Klient, który w Okresie Promocji spełni następujące warunki: 
1) nie jest lub nie był Posiadaczem ani Współposiadaczem Konta w Banku (w tym w BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A.) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o przystąpienie do Promocji (...)" 
Zaś Konto zdefiniowano następująco:
"Konto – rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z planem taryfowym Konto Optymalne, Konto Maksymalne lub Konto Premium prowadzony na podstawie Umowy"

Chcąc skorzystać z promocji należy również wyrazić zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej umowy i zaakceptować regulamin promocji. W promocji zdobyć można do 300 zł. Bonusy będą naliczane za płatności z Android Pay i portfelem elektronicznym Masterpass oraz za transakcję aplikacją mobilną GOmobile. Miesięcznie można uzyskać do 25 zł. Po szczegóły dotyczące warunków w promocji "Mobilna Premia" odsyłam do wpisu dedykowanego tej propozycji, który opublikowałem tutaj.

Konto Optymalne - prześwietlenie promocji


Konto otwierane w promocji - w chwili obecnej - należy do najlepszych na rynku bankowym w Polsce. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Do udziału w promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji (po uprzedniej rejestracji). Umowę o konto zawrzeć można wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Już na etapie wnioskowania o konto możesz w tym celu wskazać inny adres niż adres zamieszkania lub korespondencyjny, dzięki czemu kurier może przyjechać tam, gdzie będzie Ci najwygodniej podpisać umowę (np. miejsce pracy bądź uczelnia).Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Jest sprawdzone info, że promocje się łączą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminach nie ma mowy o niełączeniu więc nie ma przeszkód w mej ocenie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...