Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon rabatowy 400 zł do wykorzystania na OleOle.pl w prezencie za wypróbowanie darmowej karty Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.11.2017

Bon rabatowy 400 zł do wykorzystania na OleOle.pl w prezencie za wypróbowanie darmowej karty Citi Simplicity

Wystartowała kolejna promocja karty kredytowej Citibanku.

Kod rabatowy 400 zł do OleOle.pl w prezencie za darmową kartę Citi Simplicity w Citibanku
To nowa edycja akcji, w której bank rozdaje gwarantowane nagrody w postaci voucherów o wartości 400 zł do wykorzystania w internetowym sklepie OleOle.pl, sprzedającym komputery, AGD, sprzęt RTV i inną elektronikę. To jeden z tańszych sklepów w sieci i osobiście sam zazwyczaj tam kupuję.

Dla kogo promocja? Udział w akcji promocyjnej może wziąć osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Ewentualne posiadanie innych produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Zasady promocji. By skorzystać z oferty "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź kod rabatowy do oleole.pl – edycja II" i zdobyć tytułową nagrodę o wartości aż 400 zł:
 • do 31.01.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy; 
 • gdy skontaktuje się z Tobą konsultant banku, złóż wniosek o kartę; 
 • podczas składania wniosku wyraź zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • zawrzyj umowę o kartę, przekazując bankowi przy tej okazji dokument potwierdzający zadeklarowane dochody; 
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank do Ciebie odeśle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł (można to zrobić jedną lub wieloma transakcjami, w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; muszą to być płatności - do wymaganej kwoty nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie).

I to już wszystko. Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków otrzymasz wiadomość (w bankowości internetowej Citibanku) z kodem dającym rabat w wysokości 400 zł podczas zakupów na OleOle.pl.

Kod będzie można zrealizować jednorazowo najpóźniej do 31.12.2018 r. podczas zakupów za min. 400 zł (liczy się wartość zamówienia bez ewentualnych kosztów przesyłki).

Kto może wnioskować o kartę w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 

Źródłami dochodu akceptowanymi przez bank są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karta kredytowa w Citibanku - prześwietlenie promocji


W ofercie Citibanku znaleźć można kilka różnych kart, ale zdecydowanie najlepszą z nich jest karta Citi Simplicity. Tylko ona jedyna bowiem jest bez warunków darmowa. Bank nie pobiera opłat ani za jej wydanie, ani za posiadanie (i to w jakiejkolwiek postaci - nie ma bowiem ani opłaty miesięcznej, ani rocznej). Jedyne na co warto uważać to to, by nie włączyć usługi CitiPhone (na co dzień zbędnej, a kosztującej 6 zł miesięcznie). Jest ona jednak dobrowolna.

W umowie o kartę znajdziesz informacje o "całkowitym koszcie kredytu" oraz o tym, iż rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%. Czy w tej sytuacji jest się czego obawiać? Nie, ponieważ bank jest ustawowo zobowiązany do podania tego typu informacji, opierając się na wytycznych, które zakładają wykorzystanie całej kwoty kredytu dostępnego na karcie od razu i spłacanie jej w ratach. Jednak tak z karty korzystać nie musisz. Na karcie masz bowiem limit kredytowy, z którego korzystać możesz w takim zakresie w jakim chcesz. A jeśli wykorzystaną kwotę z karty spłacisz jeszcze w okresie bezodsetkowym, to oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką wydasz za pomocą karty (bank nie naliczy bowiem odsetek, ani jakichkolwiek opłat). Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam dowiesz się jak używać karty, by nie ponosić kosztów i oddawać dokładnie tyle, ile z karty wydasz.


Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Można kupować wszystko czy tylko z jakiegoś wybranego asortymentu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wybierać z wszystkiego co jest. Kod rabatowy będzie można wykorzystać przy dowolnych zakupach (na sumę min. 400 zł).

   Usuń
 2. Dochodowo spełniam wymogi ale jeszcze wieku mi brakuje. Jak 21 lat kończę 7.01 to jest szansa że promocja jeszcze będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikłe szanse, ale promocji z tą kartą jest cała masa. Dosłownie co kilka tygodni jest nowa promocja.

   Usuń
  2. Promocja nie jest limitowana, więc zgodnie z datą okresu promocji powinna obowiązywać do 31.01.2017 r. Spokojnie możesz więc zaczekać.

   Usuń
  3. Chyba 2018 roku.

   Usuń
  4. Oczywiście do 31.01.2018 r. Dzięki za czujność! :)

   Usuń
 3. Mr.Złotówa załatw cos z tą karencją ,bo szlag mnie trafia tyle okazji koło nosa przechodzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy tylko mam możliwość przekazania swych uwag do któregokolwiek banku to zawsze zachęcam do skracania karencji. W przypadku Citibanku liczę, że zmieni się to z nowym rokiem kalendarzowym. Przynajmniej tam było na początku 2017 r., że o rok przesunięto okres wykluczenia dla byłych posiadaczy kart kredytowych z logo Citi. Oby się to niebawem powtórzyło.

   Usuń
 4. Czy ta płatność 1000 zł musi być na OleOle?

  OdpowiedzUsuń
 5. Promocja ze zwrotem i kontem Citi Prioryty zakonczona. Wyczerpana pola 2000 kont.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd takie wieści?

   Usuń
  2. Niestety to prawda. Limit wyczerpany. Także w tym wpisie usunąłem więc odsyłacze do wpisu o promocji konta.

   Usuń
 6. witm, mam pytanie, czy ta promocje mozna polaczyc z poleceniem karty kredytowej przez aktualnego posiadacza *czy placa tylko za polecenie konta? czy przy okazji wnioskowania o kk nadal jest jakas okazja dodatkowo za otwarcie konta
  citi priority?

  OdpowiedzUsuń
 7. witam, czy jest opcja polecic przez aktualnego uzytkownika kk, czy placa tylko za polecnie konta? czy nie ma aktualnie zadnej ciekawj promocji za otwarcie konta przy okazji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej (z tego co mi wiadomo) nie ma programu poleceń (zakończył się 31.12.2017 r.). Program też nie łączył z promocjami typu ta powyższa, ale polecanemu dawał konkretną nagrodę (tablet) bez opcji zmiany na cokolwiek innego (jak bon do OleOle).

   Aktualnie dostępny jest program poleceń konta Citi Priority, ale dla polecanego brak korzyści z tytułu jego otwarcia.

   Usuń
  2. Ok, ja juz zamknalem konto zwykly, bo nie byli dosc elastyczni, zupelnie inna obsluga przy KK.
   Skoro nie można było połączyć nagrody dla polecającego z bonem za otwarcie kk dla polecanego to pewnie warto skorzystać z tego bonu 400 pln na ole lub allegro. Dzięki.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...