Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Konto do syta" w BGŻ BNP Paribas (dla osób w wieku: 18-26 lat), czyli 100 zł do restauracji Sphinx + bonusy do 300 zł

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

8.11.2017

"Konto do syta" w BGŻ BNP Paribas (dla osób w wieku: 18-26 lat), czyli 100 zł do restauracji Sphinx + bonusy do 300 zł

Wystartowała kolejna już promocja konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Konto do syta BGŻ BNP Paribas z bonem 100 zł do restauracji Sphinx
Tym razem dotyczy ona Konta Maksymalnego w ofercie dla klientów w wieku 18-26 lat. W prosty sposób załapać się można na bon o wartości 100 zł do wykorzystania w restauracjach Sphinx, a do tego na bonusy do 300 zł w akcji "Mobilna Premia".

Dla kogo promocja? Udział w akcji "Konto do syta" wziąć może osoba, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz w okresie 36 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto w aktualnej promocji nie była posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (ani wcześniej - przed fuzją - w Banku BGŻ bądź BNP Paribas).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i uzyskać nagrodę gwarantowaną w postaci bonu 100 zł do wykorzystania w restauracjach Sphinx:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie promocji), najpóźniej do 22.12.2017 r. złóż wniosek o Konto Maksymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz z dostępem do bankowości internetowej w promocji "Mobilna Premia" (wyraź przy tym zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej z bankiem umowy i zaakceptuj regulamin promocji);
 • najpóźniej do 12.01.2018 r. zawrzyj umowę o konto z kartą; 
 • w styczniu 2018 r.: 
  • wykonaj płatności kartą wydawaną do konta w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 300 zł 
  • zaloguj się do bankowości internetowej Pl@net 
 • na dzień wydania nagrody posiadaj aktywne Konto Maksymalne wraz z wydaną do niego kartą.

Po spełnieniu powyższych warunków, najpóźniej do 16.02.2018 r. organizator promocji prześle Ci maila informującego o przyznaniu nagrody, a do 27.02.2018 r. przekaże SMSem bon w formie kodu elektronicznego do wykorzystania w restauracjach Sphinx.

Choć promocja ma obowiązywać do 22.12. to jednocześnie warto pamiętać też o tym, że jest limitowana. Przygotowano bowiem 1 000 wniosków o konto objętych promocją. Jeśli ta pula zostanie wyczerpana, to promocja zakończy się przed terminem, a informacja o tym pojawi się na stronie promocji. Kto jednak do tego momentu zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność uzyskania nagrody (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków).

Mobilna Premia - dodatkowe 300 zł do wzięcia


Zakładając konto w promocji z bonem do restauracji Sphinx, jednocześnie weźmiesz udział w promocji "Mobilna Premia". W niej do zdobycia są bonusy o łącznej wartości nawet 300 zł. Zdobędziesz je za płatności z Android Pay, Masterpass oraz transakcje w aplikacji mobilnej GOmobile. Choć te wszystkie pojęcia mogą brzmieć enigmatycznie to... warunki są prostsze niż mogłoby się wydawać! A do otrzymywania bonusów wystarczyć mogą nawet same przelewy wykonywane na własne konta w innych bankach zlecane w bankowości mobilnej. Szczegółową instrukcję dotyczącą spełnienia warunków, jak i wyjaśniającą, co jest czym znajdziesz tutaj.

Konto Maksymalne - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku otwieranego w promocji przez osoby w wieku 18-26 lat to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia); 
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0 zł za kartę płatniczą wydawaną do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków dla osób, które nie ukończy 26. roku życia; jeśli w przyszłości ten wiek przekroczysz opłata za kartę będzie anulowana, gdy w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie.

Udział w promocji z bonem do wykorzystania w restauracjach Sphinx gwarantują wyłącznie wnioski złożone (po rejestracji) na stronie promocji. Zawarcie umowy nastąpić może wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Już na etapie wnioskowania o konto możesz wskazać inny adres niż adres zamieszkania czy korespondencyjny, który będzie wykorzystany wyłącznie na potrzeby kuriera. Możesz więc wskazać adres, w którym najwygodniej będzie Ci podpisać umowę (np. miejsce pracy czy uczelnię).


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Czy posiadanie konta oszczędnościowego w tym banku, przekreśla możliwość udziału?
  słabo się orientuję o jego specyfikacji, ale jest to konto, tak jakby dołączone do lokaty, z którego przelew wykonać można tylko na jeden rachunek powiązany, stąd moje przypuszczenie, że to nie jest konto osobiste.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...