Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zwrot 30 zł dla klientów UPC za automatyczne płatności kartą MasterCard

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

13.11.2017

Zwrot 30 zł dla klientów UPC za automatyczne płatności kartą MasterCard

Abonenci UPC mogą zaoszczędzić przy okazji opłacania comiesięcznych faktur.

Zwrot 30 zł dla klientów UPC za automatyczne płatności kartą MasterCard
Wystartowała druga edycja promocji, w której UPC wraz z serwisem BM.PL docenia osoby, które włączą automatyczne, cykliczne płatności kartą MasterCard na rzecz dostawcy usługi. W prosty sposób załapać się można nawet na 30 zł zwrotów.

Dla kogo promocja? Udział w akcji może wziąć osoba, której przez UPC Polska nadany został indywidualny numer klienta. Dodatkowym wymogiem jest posiadanie dowolnej karty z logo MasterCard.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji „Zyskaj nawet 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne kartą MasterCard za rachunki UPC Polska” i zyskać tytułowe zwroty:
 • z panelu "MojeUPC eBOK" na stronie UPC lub za pomocą linka dostępnego w mailu z fakturą od UPC przejdź do aktywacji automatycznej płatności z kartą MasterCard za rachunek wystawiony na rzecz uczestnika promocji przez UPC (w serwisie BM.PL);
 • zrealizuj transakcje w ramach automatycznej płatności z kartą MasterCard (transakcje te mogą być wykonywane do 8.08.2018 r.) za rachunki o wartości co najmniej 5 zł.

Za płatność zrealizowaną w danym miesiącu, organizator promocji wypłaci bonus w wysokości 5 zł. Jego przelew ma nastąpić na rachunek powiązany z kartą, którą została wykonana płatność nie wcześniej niż w ciągu 48 godzin od jej realizacji. Zwrot nie zostanie jednak naliczony za pierwszą płatność inicjującą, ale dopiero za kolejną (tę, która wykonana zostanie automatycznie). Z cennika BM.PL (który obsługuje automatyczne płatności kartą na rzecz UPC) wynika, że realizacja transakcji powinna kosztować 1 zł. Z komentarzy Czytelników pod postem dotyczącym poprzedniej edycji promocji wynikało, że jest jednak zwolnienie z takiej opłaty. Takie informacje udzielają też konsultanci infolinii UPC. Osobiście tego nie jestem jednak w stanie sprawdzić, gdyż nie jestem abonentem tego dostawcy usług.

Możliwość aktywacji automatycznej płatności z kartą MasterCard w ramach promocji dostępna ma być do 8.02.2018 r., ale promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli środków przewidzianych na zwroty. Otrzymać ma je 9 000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. To zdecydowanie więcej niż w poprzedniej edycji, która dostępna była w pierwszej połowie roku (wówczas nagród było 2 500 sztuk).

Do promocji kwalifikuje wyłącznie pierwsza aktywacja płatności automatycznej kartą MasterCard w ramach jednego indywidualnego numeru klienta nadanego przez UPC Polska. Oznacza to, że jeżeli wcześniej korzystałeś już z takiej automatycznej płatności, ale z niej zrezygnowałeś, kolejna aktywacja nie weźmie udziału w promocji ze zwrotem 30 zł.

Ostatnia z ważnych informacji: jeśli usługę, za którą dokonasz płatności masz zarejestrowaną na firmę to pamiętaj, że uzyskany zwrot będzie stanowić przychód z działalności gospodarczej i uwzględnić go będzie trzeba w rozliczeniu podatkowym.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi podpisującemu się jako JSA.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Sakramentalne pytanie: czy z promocji wyłączeni są uczestnicy poprzedniej edycji tej promocji? Jeśli nie - czy żeby przystąpić do promocji trzeba jeszcze raz coś wyklikać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No raczej tak bo liczy się tylko p-wsza aktywacja usługi automatycznych płatności.

   Usuń
 2. Korzystał ktoś z tego w poprzedniej edycji, jakie są Wasze opnie? Bezpieczne to, zwroty bezproblemowe?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytanko a co z kartą, która w miedzy czasie straci ważność?
  Można ją usunąć i wprowadzić nowa do BM.pl i co najważniejsze, czy będzie nadal ciągłość prom. automatycznych opłacen faktur i zwrotów za nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowa karta chyba będzie miała ten sam numer więc powinno się płacić dalej.

   Usuń
 4. Czy jeśli dokona się płatności rachunków kartą mastercard przez BM.pl to czy ta transakcja zalicza się np. w T-Mobile do otrzyma się 5% cash back ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...