Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kupon rabatowy 20 zł za pierwszą płatność BLIKiem na Allegro

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

3.11.2017

Kupon rabatowy 20 zł za pierwszą płatność BLIKiem na Allegro

Wystartowała nowa promocja dla kupujących na Allegro. 

Radość od pierwszego BLIKA - promocja na Allegro z kuponem rabatowym 20 zł
Tym razem zyskać można płacąc BLIKiem. Zasady są banalnie proste. Wystarczy pierwszy raz zapłacić BLIKiem na Allegro, odebrać kupon rabatowy i kolejne zakupy (za min. 50 zł) będziesz mieć o 20 zł tańsze.

Dla kogo promocja? Akcja promocyjna skierowana jest do zarejestrowanych użytkowników serwisu Allegro, którzy dotąd nie płacili tam BLIKiem. Niezbędne jest też posiadanie lub wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (zgodę można sprawdzić/zmienić w zakładce po przejściu następującej ścieżki: Moje konto > Ustawienia > Powiadomienia> Informacje handlowe do Grupy Allegro Sp. z o.o.)

W praktyce z promocji skorzystać mogą klienci banków, które udostępniają usługę BLIK. A są to: Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP (w tym Inteligo) oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Zasady promocji. By uzyskać kupon rabatowy 20 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na Allegro:
 • zrób zakupy na Allegro (na stronie internetowej lub przez aplikację mobilną) o wartości co najmniej 50 zł (do wymaganej sumy liczy się cena towarów; bez ewentualnych kosztów przesyłki);
 • za powyższą transakcję zapłać BLIKiem (musi to być twoja pierwsza płatność BLIKiem na danym koncie na Allegro).

Promocja jest dostępna od 3.11. (od godz. 12:00) i najpóźniej do 30.11.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli kuponów rabatowych, jakie organizator ma do rozdania w akcji. A jest ich 84 000 sztuk. Na jednym koncie na Allegro zdobyć można tylko jeden kupon promocyjny.

Kupon ma zostać przekazany mailem w ciągu 48 godzin od transakcji. Znajdziesz go też w ustawieniach konta oraz podczas procesu kolejnego zakupu (na etapie wyboru sposobu płatności). Kupon rabatowy będzie można wykorzystać jednorazowo przy kolejnych zakupach w terminie do 14 dni od jego wygenerowania. Zakupy również muszą być na sumę co najmniej 50 zł (bez wliczania ewentualnych kosztów przesyłki), a za transakcję trzeba będzie zapłacić BLIKiem.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Aleksandrowi.

Jeśli często robisz zakupy na Allegro i chcesz uzyskać kupony rabatowe o większej wartości to sprawdź promocje z bonem 150 zł za bardzo dobre konto w Banku Millennium oraz akcję z bonem o wartości aż 400 zł do zrealizowania na Allegro za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity.

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu Bankobranie. Zapisz się i wypróbuj bezwarunkowo darmowy newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam średnio 1-2 razy w tygodniu. Zapis zajmie Ci chwilę, a jeśli kiedyś postanowisz zrezygnować z subskrypcji, to również zrobisz to szybko i bez problemów:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. A to są jeszcze tacy bankobiorcy co nie płacili Blikiem na Allegro? Ręka w górę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co za problem założyć sobie nowe konto na Allegro?

   Usuń
 2. Jak sprawdzić czy płaciłem blikiem czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Metodą próby (?). Kup, zaczekaj za kuponem. A jak nie będzie to złóż reklamację. A jeśli nie chcesz ryzykować że jednak nie dostaniesz to po prostu załóż nowe konto.

   Usuń
 3. Działa na drugim koncie na to samo nazwisko ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Bo przecież Janów Kowalskich może być wielu. Tak samo jak Abrożych Mrażenkowskich ;) Liczy się w sumie inny mail na który się rejestrujesz.

   Usuń
 4. Niestety skończyła się już promocja z Android pay. A było łatwiej i więcej bo 30 PLN

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile czekaliście na kupon? Minęły 24 godziny u mnie i cisza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jak już płaciłem blikiem to opcja przy płacenia na kupon powinna być aktywna?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy kupony są jeszcze dostępne? Minęło 48 godzin i nic... :/ Wszystkie zgody zaznaczyłam, więc na pewno warunki były spełnione...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak można sprawdzić czy są jeszcze kupony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promo Android Pay jak kupony się kończyły to był czerwony komunikat w regulaminie promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...