Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kupon rabatowy 20 zł za pierwszą płatność BLIKiem na Allegro

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

3.11.2017

Kupon rabatowy 20 zł za pierwszą płatność BLIKiem na Allegro

Wystartowała nowa promocja dla kupujących na Allegro. 

Radość od pierwszego BLIKA - promocja na Allegro z kuponem rabatowym 20 zł
Tym razem zyskać można płacąc BLIKiem. Zasady są banalnie proste. Wystarczy pierwszy raz zapłacić BLIKiem na Allegro, odebrać kupon rabatowy i kolejne zakupy (za min. 50 zł) będziesz mieć o 20 zł tańsze.

Dla kogo promocja? Akcja promocyjna skierowana jest do zarejestrowanych użytkowników serwisu Allegro, którzy dotąd nie płacili tam BLIKiem. Niezbędne jest też posiadanie lub wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (zgodę można sprawdzić/zmienić w zakładce po przejściu następującej ścieżki: Moje konto > Ustawienia > Powiadomienia> Informacje handlowe do Grupy Allegro Sp. z o.o.)

W praktyce z promocji skorzystać mogą klienci banków, które udostępniają usługę BLIK. A są to: Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP (w tym Inteligo) oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Zasady promocji. By uzyskać kupon rabatowy 20 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na Allegro:
 • zrób zakupy na Allegro (na stronie internetowej lub przez aplikację mobilną) o wartości co najmniej 50 zł (do wymaganej sumy liczy się cena towarów; bez ewentualnych kosztów przesyłki);
 • za powyższą transakcję zapłać BLIKiem (musi to być twoja pierwsza płatność BLIKiem na danym koncie na Allegro).

Promocja jest dostępna od 3.11. (od godz. 12:00) i najpóźniej do 30.11.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli kuponów rabatowych, jakie organizator ma do rozdania w akcji. A jest ich 84 000 sztuk. Na jednym koncie na Allegro zdobyć można tylko jeden kupon promocyjny.

Kupon ma zostać przekazany mailem w ciągu 48 godzin od transakcji. Znajdziesz go też w ustawieniach konta oraz podczas procesu kolejnego zakupu (na etapie wyboru sposobu płatności). Kupon rabatowy będzie można wykorzystać jednorazowo przy kolejnych zakupach w terminie do 14 dni od jego wygenerowania. Zakupy również muszą być na sumę co najmniej 50 zł (bez wliczania ewentualnych kosztów przesyłki), a za transakcję trzeba będzie zapłacić BLIKiem.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Aleksandrowi.

Jeśli często robisz zakupy na Allegro i chcesz uzyskać kupony rabatowe o większej wartości to sprawdź promocje z bonem 150 zł za bardzo dobre konto w Banku Millennium oraz akcję z bonem o wartości aż 400 zł do zrealizowania na Allegro za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity.

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu Bankobranie. Zapisz się i wypróbuj bezwarunkowo darmowy newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam średnio 1-2 razy w tygodniu. Zapis zajmie Ci chwilę, a jeśli kiedyś postanowisz zrezygnować z subskrypcji, to również zrobisz to szybko i bez problemów:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. A to są jeszcze tacy bankobiorcy co nie płacili Blikiem na Allegro? Ręka w górę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co za problem założyć sobie nowe konto na Allegro?

   Usuń
 2. Jak sprawdzić czy płaciłem blikiem czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Metodą próby (?). Kup, zaczekaj za kuponem. A jak nie będzie to złóż reklamację. A jeśli nie chcesz ryzykować że jednak nie dostaniesz to po prostu załóż nowe konto.

   Usuń
 3. Działa na drugim koncie na to samo nazwisko ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Bo przecież Janów Kowalskich może być wielu. Tak samo jak Abrożych Mrażenkowskich ;) Liczy się w sumie inny mail na który się rejestrujesz.

   Usuń
 4. Niestety skończyła się już promocja z Android pay. A było łatwiej i więcej bo 30 PLN

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile czekaliście na kupon? Minęły 24 godziny u mnie i cisza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jak już płaciłem blikiem to opcja przy płacenia na kupon powinna być aktywna?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy kupony są jeszcze dostępne? Minęło 48 godzin i nic... :/ Wszystkie zgody zaznaczyłam, więc na pewno warunki były spełnione...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak można sprawdzić czy są jeszcze kupony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promo Android Pay jak kupony się kończyły to był czerwony komunikat w regulaminie promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...