Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 250 zł za zakupy + 50 zł rabatu do Media Expert za konto w Eurobanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

20.11.2017

250 zł za zakupy + 50 zł rabatu do Media Expert za konto w Eurobanku

Ruszyła nowa promocja konta osobistego w Eurobanku.

Konto z Media Expert w Eurobanku
Tym razem do zdobycia jest nie tylko moneyback w wysokości 5% za płatności kartą w miejscach związanych z rozrywką, gastronomią, sportem i rekreacją, ale też gratyfikacje na start i rabat do wykorzystania w sklepach MediaExpert.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego w Eurobanku.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Konto z Media Expert" należy:
 • od 11.09. do 31.12.2017 r.: 
  • zrobić zakupy za min. 50 zł w sklepie (stacjonarnym lub internetowym) Media Expert;
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (w którym podać należy m.in. numer paragonu bądź faktury za w/w zakupy - ten paragon lub fakturę należy zachować, gdyż bank zastrzega sobie możliwość jego weryfikacji) i w kolejnym kroku (najpóźniej do 31.12.) zawnioskować o konto w Eurobanku;
 • zawrzeć umowę (można to zrobić w placówce banku - do 31.12.; lub za pomocą przelewu bądź za pośrednictwem kuriera - wówczas czasu jest nieco więcej, bo do 15.01.2018 r.)

Dalej przyjdzie już spełniać warunki otrzymywania premii. A jej wypłata została podzielona na transze po 50 zł każda, które wypłacane będą przez 5 kolejnych miesięcy. By taki bonus otrzymać należy w danym miesiącu wykonać co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę co najmniej 100 zł (nie liczy się przy tym data księgowania, a właśnie data wykonania transakcji).

Warunkiem otrzymania pierwszego bonusu jest wykonanie powyższych płatności w terminie dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Łącznie przez 5 miesięcy zyskać można nawet 250 zł.

Wypłata bonusów ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego otrzymania. Do tego momentu trzeba też posiadać aktywne konto i kartę.

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków dla otrzymania pierwszego z bonusów otrzymasz też SMS z kodem rabatowym o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach MediaExpert. Będzie go można wykorzystać podczas zakupów w sklepach stacjonarnych na kwotę min. 750 zł. Kod będzie ważny dość krótko, bo tylko do końca kolejnego miesiąca (po miesiącu jego otrzymania).

Moneyback w programie "Rodzina i Przyjaciele"


W promocji założyć możesz konto Active bądź Prestige. A zarówno przy jednym, jak i drugim dzięki przystąpieniu do programu "Rodzina i Przyjaciele" możesz załapać się na 5-procentowy zwrot za płatności kartą. 
"Akcja promocyjna łączy się z Programem „Rodzina i Przyjaciele” z tym zastrzeżeniem, że Konto otwarte w ramach niniejszej Akcji promocyjnej nie może zostać otwarte z polecenia w ramach Programu „Rodzina i Przyjaciele”."

Czyli, by wziąć udział w promocji Konto z Media Expert", konta nie może Ci polecić osoba będąca już klientem banku i korzystająca z programu, ale możesz do niego przystąpić samodzielnie. Dzięki tym zwrotom miesięcznie można zyskać do 60 zł, co w rok dać może nawet 720 zł. Moneyback naliczany jest jednak wyłącznie dla wybranych kodów MCC (to kody przypisane terminalom płatniczym, mające na celu charakteryzować dominującą działalność danego sprzedawcy bądź usługodawcy):
"- 3000- 3299, 4511 - linie lotnicze, 
- 4011, 4112, 4131, 4411 - Koleje pasażerskie, promy, linie autobusowe - z wyłączeniem lokalnych i podmiejskich, 
- 3351-3440, 7512, 7519 - wypożyczalnie samochodów, 
- 3501-3999,7011 - Hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, usługi rezerwacyjne,  
- 5812-5814 - Restauracje, bary, puby, dyskoteki, bary szybkiej obsługi (fast foody), kawiarnie, kluby muzyczne, 
- 7832, 7922, 7929 - Kina, teatry, opery, filharmonie, muzea, 
- 5996, 7991, 7996, 7998, 7999 - Pływalnie i baseny, Parki wodne, Parki rozrywki, cyrki, akwaria i delfinaria, atrakcje turystyczne,  
- 7297, 7298 - SPA i salony masażu, 
- 7932, 7933 - Kluby bilardowe, kręgielnie, 
- 4457, 4468, 7032, 7033, 7911, 7941, 7992, 7997 - Obiekty sportowe, kluby sportowe, fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, campingi, stoki narciarskie, czartery jachtów, przystanie jachtowe, studia i szkoły tańca, pola golfowe"

Konta w Eurobanku - prześwietlenie oferty


Standardowo konfrontowałbym ze sobą obydwa konta dostępne w promocji, ale właśnie dzięki tej promocji w sporej mierze wypadają one identycznie. Uczestnicy akcji otrzymują bowiem zwolnienie z opłaty za konto (czy to Active, czy Prestige) na okres 12 miesięcy. Przez taki sam okres będzie też następować zwrot opłaty za kartę wydaną do konta (by tak się działo niezbędne jest zawnioskowanie o kartę jednocześnie przy wnioskowaniu o konto).

Darmowe są krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej. Eurobank nie pobiera również opłat za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce, ale - tu bardzo ważny niuans - tylko dla kwot od 100 zł. Przy mniejszych wypłatach prowizja za wypłatę wyniesie 1,90 zł. Słabe to rozwiązanie (już niejednokrotnie przeze mnie krytykowane na blogu), gdy bank nie daje alternatywy (takiej jakie dają inne banki) w postaci darmowych wypłat za pomocą BLIKa. A ten w Eurobanku jest niedostępny.

Na uwadze należy mieć też standardowe koszty prowadzenia konta czy posiadania karty, które są wysokie (poza promocją opłata za konta Active i Prestige wynosi odpowiednio 9 i 21 zł miesięcznie). Można ich co prawda uniknąć, ale trzeba wtedy zapewnić wpływy z tytułu wynagrodzenia wypłacanego przez pracodawcę, emerytury lub renty w wysokości min. 1 500 zł (dla konta Active) albo wpływy spoza swych rachunków w Eurobanku na sumę min. 4 000 zł (w przypadku konta Prestige).

Z kolei uniknięcie (a w praktyce zwrot) opłaty miesięcznej (4,90 zł) za kartę do konta możliwe jest po wykonaniu transakcji na sumę 400 lub 500 zł miesięcznie (odpowiednio konto Active i Prestige).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. No i to jest nowa promocja a nie jak na 2 innych blogach przeczytałem ostatnio o moneybacku na koncie w Eurobanku, że jest, że super itd jak to odgrzewany kotlet bo ten moneyback jest już akurat od kilku lat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak już Eurobank coś wymyśli... ręce opadają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po pierwsze czy zakupy na 50 zł. w Media Expert muszą być jednorazowe czy np. na dwa paragony. I po drugie czy promocje się łączą, a więc można zyskać 50 zł i np. 50 zł za program rodzina i przyjaciele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden bo tylko jeden nr paragonu/faktury można wpisać w formularzu.

   Usuń
 4. Naprawdę trzeba się nakombinować żeby skorzystać z tego bonu do MediaExpert ;)
  Do Anonimowy20 listopada 2017 19:20 - jeden paragon (lub faktura)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale wymóg realizacji rabatu zaledwie 50 zł przy zakupach za aż 750 zł to już słaby jest.

   Usuń
  2. Tak, ten bok można sobie odpuścić...Tutaj zysk jest przy 5 x 50 zł za wydatek kartą.

   Usuń
 5. Fajna promocja. Przy małym wysiłku jest 250 zł a i tak przed Świętami robi się większe zakupy więc można zrobić i w Media Expert.

  OdpowiedzUsuń
 6. Powinnam otrzymać na maila potwierdzenie przystąpienia do promocji? I drugie pytanie -czy jest możliwość zmiany konta z Active na Prestige?

  OdpowiedzUsuń
 7. Bez sensu ta promocja. Nie dość że trzeba robić dwa razy zakupy w mediaexpert to jeszcze żeby zyskać zwrot 50zł miesięcznie trzeba by w knajpie zostawiać 1000zł. Jak kogoś stać na takie przyjemności to nie będzie specjalnie zakładał takie konto i bawił się w podawanie jakiś kodów. Give me a break.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze, jakie dwa razy? Żeby zdobyć 5x 50 zł premii, wystarczą jedne zakupy w Media Expert na kwotę min. 50 zł. Po drugie, jakie 1000 zł w knajpie? Wystaczy wydawać min. 100 zł kartą w min. 3 transakcjach przez kolejne 5 miesięcy. Kolega chyba pomylił główną premię w promocji z moneybackiem, który jest tu opisany de facto przy okazji... Jak dla mnie, sama propozycja zgarnięcia praktycznie bez żadnego wysiłku 250 zł jest bardzo ciekawa. Jedyny trudniejszy wymóg to te jedne zakupy w Media Expert, ale za 50 zł to naprawdę można cokolwiek kupić i będzie ok ;)

   Usuń
  2. Rzeczywiście pomyliłem się. W takim razie uważam że oferta jest dobra. Teraz jest ten black weekend w media expert więc w dobrych cenach można kupić produkty.

   Usuń
 8. Czy ta promocja łączy się z promocją z nc+ ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety ale to inna strona promocji gdzie należy złożyć wniosek.

   Usuń
 9. CZY TE ZWROTY w restauracjach obowiazuja takze za granicą transakcje w euro ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 5 ptk 1.1 :
   "wykonane w kraju lub zagranicą w punktach handlowo–usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną do jednej z kategorii
   określonych w załączniku nr 1, w Terminalach POS lub na odległość (...)" - TAK Obowiązują, z tymże przewalutuj sobie z euro na PL (chyba że weźmiesz kartę Visa co ma lepszy przelicznik).

   Usuń
 10. Witam a na jakiej zasadzie i w jaki sposób można zrezygnować z konta po promocji 250zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj: bankobranie.blogspot.com/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
 11. Czy kurier razem z umową przywozi kartę do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Pocztex. W pakiecie do odebrania na poczcie jest tez karta, ale bezimienna.

   Usuń
 12. Poproszono mnie o przekazanie dokumentu potwierdzającego transakcję. Sprawdzają bo podobno mają takie same numery.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jaki kurier wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
 14. Kurcze, a jak zostałem polecony i nie podpisałem jeszcze umowy, to mogę z tego zrezygnować i za co tydzień jeszcze raz aplikować w promocji bez polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 15. Orientuje się ktoś czy można się zgłosić do promocji po raz drugi jeśli za pierwszym razem wniosek odrzucono bo wybrałem opcję przelewu weryfikacyjnego (niestety z banku w którym wcześniej też przelewem otworzyłem rachunek, o czym zapomniałem). Tym razem w opcji podpisu w placówce? Bo jak rozumiem aby się załapać na promo to trzeba przez strone dedykowaną się zgłosić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu nie? Wpisz ten sam nr paragonu, a jakby co to zgłosisz reklamację opisując powód zduplikowania.

   Usuń
  2. @M jak Michał
   W Eurobanku przy składaniu wniosku internetowego nie ma opcji sfinalizowania wniosku w placówce - jest tylko przelew albo kurier. Ale można (zgodnie z regulaminem tej promocji) zarejestrować się na stronie promocji, a konto otworzyć w placówce, bez składania wniosku internetowego.

   Usuń
  3. Dzięki za praktyczne podpowiedzi. Udało się w placówce. Co prawda od nowa sczytano wszelkie paragony, promocje i zgody ale poszło :) Na marginesie panowie w placówce w Łodzi mieli lekką rozkminę bo z tej promo to nie było klientów na zawieranie w placówce (zwykle via internet).

   Usuń
 16. Witam. Dzisiaj przyjechał do mnie kurier z umową. Dostałem umowę z kartą, ale w regulaminie nie było żadnej wzmianki o koncie w ramach akcji ,,konto z media expert". Czy ktoś z Was tak samo miał? Czy zaszła pomyłka? Wniosek wysłałem ze stronki z promocji, lecz później musiałem dzwonić na infolinie, bo nikt nie dzwonił w celu weryfikacji.

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam,
  czy warunek wydania kartą debetową 100 zł może być spełniony przez płatność za zakupy w internecie czy tylko sklepie stacjonarnym ?
  dziękuję za odpowiedz
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 18. Dzisiaj dostałem sms z bonem do MediaExpert

  OdpowiedzUsuń
 19. Złotówa orientujesz się może czy zasilenie Revolut zaliczy się do min.100 zł obrotu dla moneyback ?
  Wyrabiałem darmową kartę i zasiliłem przy okazji konto jako transakcję kartą z Eurobanku. I mam cholera dylemat. Wejdzie to do tego obrotu czy nie.
  Bo ogólnie napisane jest, że moneyback nalicza się"za zakupy".
  W historii konta wyskoczył mi taki mcc:
  opis
  Zakup kartą XXXX XXXX XXXX XXXX
  revolut.com GBR Revolut*0096* MCC:
  6012
  Orientujesz się czy zaliczy, czy lepiej dla świętego spokoju dobić te 20pln na zwykłych zakupach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Transakcje bezgotówkowe bez względu na MCC się zaliczają :)

   Usuń
 20. czy jest jakaś lojalka, czy po otrzymaniu zwrotów można konto od razu zamknąć i kiedy to zrobić, aby nie pobrali opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma lojalki. Opłatę za kartę i tak zwracają ale w okresie dłuższym niż wypowiedzenie więc nadzieja jedynie taka że tej po wypowiedzeniu już nie pobiorą.

   Usuń
 21. Mam Pytanie z innej beczki.
  Dostałam paręnaście dni temu bonus promocyjny o numerze 5 (ponieważ 5x50zł).
  Jednak analizując konto zauważyłam, że brakuje wpływu za 2miesiąc. Przeglądając historię wyszło mi,że dokonałam w miesiącu akurat tylko 2 (a nie min. 3) transakcje.
  I mam teraz pytanie do orientujących się, ten brakujący miesiąc "odbrobi" się w kolejnym miesiącu (wydałam odpowiednio i dużo więcej niż 3 transakcje? Czekać? Czy pisać jakąś reklamację ?
  Tak jak mówię, mam wpływy za 1,3,4,5 miesiąc; za 2 brak. Jednak niby w 6 wykonałam normalnie założenia promocyjne.
  Proszę o pomoc bankobraniowiczów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie odrobi się. Przepadł. I tak dobrze bo są promocje w których jedna wpadka wywala z możliwości zdobywania kolejnych bonusów. Na szczęście rzadko są takie

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...