Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

13.11.2017

Bonus 150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium

Dobre konto, proste zasady i gwarantowana premia pieniężna - to krótka charakterystyka tej promocji.

Premia 150 zł za Konto 360 lub 360 Student w Banku MillenniumKonto osobiste w Banku Millennium nieustannie pojawia się w promocjach i nieustannie cieszy się sporym zainteresowaniem. Ale nie ma się czemu dziwić, gdy warunki są tak proste. A dodatkową zachętą dla oszczędzających jest jeszcze konto oszczędnościowe ze stawką 2,5% nawet dla większych kwot, a także - to nowość jeśli chodzi o jej uwzględnianie w okazji do bankobrania - aplikacja Goodie ze zniżkami i rabatami.

Dla kogo promocja? Udział w akcji może wziąć pełnoletnia osoba, która po 1.04.2015 r. nie dysponowała jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium zarówno jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun bądź kurator posiadacza rachunku. Wykluczenie dotyczy wszystkich kont (włącznie z rachunkiem technicznym), jak również używania produktów Banku Millenium (takich jak karta pre-paid lub dodatkowa karta kredytowa), czy zarejestrowania wniosku o którykolwiek z produktów tegoż banku (który aktualnie byłby rozpatrywany). W skrócie: jakakolwiek relacja z bankiem (po 1.04.2015 r.) eliminuje z promocji.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie" i zdobyć gwarantowany, tytułowy bonus:
 • do 20.12.2017 r. na stronie promocji złóż wniosek o konto w Banku Millennium (wraz z wydawaną do niego kartą), akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank oraz jednostki powiązane i współpracujące z bankiem, a także na ujawnienie Goodie przez bank informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji.
 • do 31.12.2017 r.:
  • zawrzyj umowę o konto;
  • pobierz aplikację mobilną Goodie i zarejestruj się w niej (używając tego samego maila, który podasz we wniosku o konto);
 • w styczniu i lutym 2018 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł (może to być nawet wpływ lub kilka wpływów z Twego konta w innym banku);
  • zadbaj, by na koncie zaksięgowana została co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (płatność może być na dowolną kwotę; transakcję możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie);
 • do dnia wypłaty premii nie zamykaj konta (ani nie wypowiadaj umowy), a także nie odinstalowuj aplikacji Goodie.

Za spełnienie powyższych warunków Bank Millennium wypłaci Ci gwarantowaną premię w wysokości 150 zł - bonus ten wpłynie najpóźniej do 14.03.2018 r. na konto otwarte w promocji.

I to już wszystko. Nie będzie konieczności reagowania na mail powiadamiający o przyznaniu nagrody, ani uzupełniania danych (jak to bywa w wielu promocjach), bo bank samodzielnie organizuje promocję i to on będzie wypłacał premie.

Aplikacja Goodie - co to?


Goodie to aplikacja mobilna oraz strona internetowa, na której można znaleźć promocyjne gazetki, kupony rabatowe, zniżki oraz promocje i wyprzedaże. Część z nich dostępna jest tylko dla użytkowników Goodie. Firma obsługująca tę usługę należy do grupy Banku Millennium. Aplikację Goodie pobrać można na urządzenia z oprogramowaniem Android (wersja min. 4.1) oraz iOS.

Czy poza rejestracją w aplikacji Goodie wymagana jest jakakolwiek inna aktywność? Nie. Ale sprawdzić dostępne tam propozycje oczywiście warto. Być może coś dla siebie znajdziesz.

Konto oszczędnościowe Profit - coś dla oszczędzających


Już na wstępie wpisu wspomniałem o promocyjnej ofercie Banku Millennium dla oszczędzających. Czas więc bliżej się jej przyjrzeć.

Uzyskasz na nim stawkę 2,5% w skali roku dla nowych środków (co jako klient kwalifikujący się do powyższej promocji konta osobistego spełnisz z automatu). Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni od pierwszej wpłaty środków na konto oszczędnościowe, maksymalnie dla kwoty 100 000 złotych (na wpłatę masz czas aż do 13.01.2018 r.).

Konto oszczędnościowe Profit prowadzone jest za 0 zł. W każdym miesiącu możesz z niego wykonać jeden przelew bez opłat (co jest normą w większości banków w Polsce). Jeśli chcesz ulokować większą kwotę na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium, to pamiętaj o limicie, jaki obowiązuje przy przelewach zlecanych przez bankowość internetową (to 50 000 zł, więc jeśli zechcesz wypłacić więcej, to konieczne będzie podzielenie transakcji na 2 dni).

Konto 360° lub 360° Student - prześwietlenie oferty


Na koniec tradycyjny punkt analizy promocji, czyli omówienie konta, które należy założyć w promocji. W Banku Millennium do wyboru mamy Konto 360° lub 360° Student. Pierwsze z nich założyć może każda pełnoletnia osoba. Z kolei Konto 360° Student skierowane jest wyłącznie do osób w wieku 18-26 lat (ale nie trzeba być studentem, co sugerować może nazwa konta).

W przypadku Konta 360° nie zapłacisz za jego prowadzenie, za posiadanie karty, ani za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynie kwota min. 1 000 zł (jak już wspomniałem wyżej nawet z Twego konta w innym banku, niekoniecznie od pracodawcy) oraz wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą lub BLIKiem.

Warunków zwalniających z opłat za konto i kartę spełniać nie trzeba w miesiącu otwarcia konta, jak i w miesiącu bezpośrednio po nim następującym. Jeśli więc umowę o konto zawrzesz w listopadzie to możesz zaczekać do stycznia i dopiero wtedy zapewnić wpływ i wykonać płatność. Jeśli umowę zawrzesz w grudniu, wtedy aktywnością (na potrzeby promocji), czyli wpływem i płatnością wykazać się musisz także już od stycznia.

Jeszcze prostsze zasady obowiązują przy Koncie 360° Student. Tutaj za prowadzenie konta, posiadanie karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce nie zapłacisz ani grosza, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę). Aczkolwiek jeśli założysz właśnie teraz ten rachunek, to pamiętaj o zapewnieniu wpływu min. 1 000 zł w styczniu i lutym 2018 r. (ale to na potrzeby promocji z premią 150 zł).

Jak otworzyć konto w Banku Millennium? Promocją objęte są wnioski o konto złożone na stronie promocji. We wniosku tym wybrać możesz sposób finalizacji - umowę możesz bowiem zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce banku. Jeśli zdecydujesz się na tę drugą opcję to pamiętaj, by w oddziale nie składać wniosku, ale kontynuować ten złożony w Internecie. Bo tylko w taki sposób zagwarantujesz sobie udział w promocji.Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi i nie przegap najlepszych okazji. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Zajmie Ci to chwilę. Wiadomości wysyłam 1-2 razy w tygodniu. Subskrypcja jest darmowa - możesz ją wypróbować, a jeśli tak uznasz, to też w każdej chwili bez problemów możliwa będzie rezygnacja z otrzymywania maili:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

68 komentarzy:

 1. Jeśli płatności można też wykonać Blikiem to muszę zamawiać kartę do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin dopuszcza wykonanie płatności kartą lub BLIKiem, ale jednocześnie wymaga zawnioskowanie o konto wraz z kartą.

   Usuń
 2. A co jeśli teraz łapię się na konto 360 Student ale w lutym mam urodziny i już przekroczę górny wiek??

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie w miejscowości nie ma Millennium więc założę przez kuriera. Ale jak później wygląda ewentualne zamknięcie konta? Można zdalnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wypowiedzenie możesz złożyć też na infolinii albo w bankowości internetowej.

   Usuń
 4. Czy można łączyć z poleceniami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, w programie poleceń jest odrębna strona promocji.
   Jednak osoba, która założy konto w wyżej opisanej promocji z premią 150 zł może polecać w programie poleceń (szczegóły tutaj).

   Usuń
 5. Żeby w końcu kiedyś przesunęli ten okres karencji...

  OdpowiedzUsuń
 6. No i na to czekałam. Wcześniej był voucher do Polskiego Busa który zupełnie mnie nie interesował. Później 150 zł na Allegro też średnio. No i w końcu pieniążki. Warto było czekać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaką kartę dają do konta? Visa czy Mastercard?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację! Visa się przyda bo mam same MC a może coś się w Visa Ofertach znajdzie :)

   Usuń
 8. Trochę jestem w szoku patrząc na szybkość działania banku ;) Wniosek złożony wczoraj o 16:00 , telefon z banku 16:03 , potwierdzenie danych i zamówienie kuriera który dzisiaj o 9:00 dostarczył umowę z kartą :) Brawo Millenium 👍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby tak Citibank szybko działał w temacie wniosków o kartę...

   Usuń
 9. czy konto student mogą założyć również doktoranci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Bo choć konto tak się nazywa to nawet nie trzeba być studentem. Kluczowe jest kryterium wieku (18-26 l), a to czy ktoś jest w tym czasie uczniem, studentem, doktorantem czy nie studiuje nie ma znaczenia :)

   Usuń
 10. a co w sytuacji, kiedy już posiadam tą aplikację i jestem w niej zarejestrowany? Po prostu założyć konto w millenium na tego samego maila, w którym zarejestrowałem aplikację i zadziała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne byś nie miał konta w Millennium. A czy masz aplikację czy nie to nie ma najmniejszego znaczenia. Ważne być teraz ją posiadał. Ewentualnie dla świętego spokoju możesz odinstalować, założyć konto z innym mailem i pobrać Goodie i tam zarejestrować się na ten inny mail. Choć to moim zdaniem zbędne.

   Usuń
 11. Czy jeśli złożyłem wniosek o konto w promocji z Polskim Busem, ale niestety nie miałem czasu podpisać umowy wtedy, to mogę nadal skorzystać z promocji? Czy wniosek ten liczy się jako aktualnie rozpatrywany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę to wniosek w Millenium jest ważny przez 30 dni. Ale może jeszcze dopytaj na infolinii.

   Usuń
 12. Otworzyłem już konto i razem z nim konto oszczędnościowe. Te 92 dni z oprocentowaniem 2,5% biegnie od otwarcia tego konta? Czy od pierwszej wpłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od p-wszej wpłaty na konto oszczędnościowe którą możesz zrobić do 13.01. Od tej wpłaty liczy się 92 dni.

   Usuń
 13. Czy po wykonaniu wymaganych płatności mogę zrezygnować z karty? I z samym kontem czekać do wypłaty premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak musisz wykonywać płatność miesięcznie by nie było opłaty za konto. więc lepej sobie kartę zostawić. No chyba że blikiem będziesz płacić.

   Usuń
  2. No chyba że ktoś założy 360 Student. Wtedy może zastrzec kartę i w kolejnych miesiącach nie musi robić nic bo samo konto jest darmowe.

   Usuń
 14. Czy jest wymogiem zainstalować APP banku na telefonie?czy bez tego się obejdzie i nie ma to wpływu na bonusa?(w chwili obecnej mój stary android nie chce zainstalować app)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bankowej aplikacji nie musisz ale tę Goodie tak.

   Usuń
 15. Czyli trzeba zaznaczyć dwie pierwsze zgody, czy tylko pierwwszą??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej na wszystkie z tego co pamiętam.

   Usuń
 16. Jak umowę mam podpisaną dziś to w grudniu muszę jeszcze wykonać płatność i zrobić przelew by konto i karta były za darmo czy dopiero od stycznia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero od stycznia.

   Usuń
  2. Precyzyjniej to dla uniknięcia opłat p-wsza aktywność jest wymagana dopiero od drugiego miesiąca po otwarciu konta. Jeśli umowa w grudniu to p-wsze warunki dla zwolnienia z opłaty należałoby spełnić od lutego. No ale promocja wymaga swoje więc od stycznia.

   Usuń
 17. Czy umowę można zawrzeć przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko kurier albo placówka Millenium.

   Usuń
 18. Czy od nagrody będzie trzeba odprowadzić podatek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przytoczę cytat z regulaminu: "Uzyskana Premia stanowić będzie przychód Uczestnika zwolniony z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych."

   Usuń
 19. czy można zarejestrować się do tego Goodie w laptopie a potem ściągnąć ta aplikacje do telefonu i zalogować się czy wszystko trzeba zrobić w telefonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "do dnia 31.12.2017 roku pobierze aplikację mobilną Goodie oraz zarejestruje się w niej używając tego samego adresu mailowego, co we wniosku o Konto oraz nie odinstaluje jej do końca okresu trwania Promocji" tyle wiadomo z regulaminu i nic więcej. Ja bym nie kombinował ;)

   Usuń
 20. Jeśli chce skorzystać z konta student 360 + konta oszczędnościowego na 2,5% to czy muszę założyć oba konta podczas jednej rejestracji? Proszę o poradę. Nie chcę stracić żadnej z promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założą się jednocześnie obydwa. Tzn razem z 360 Student otworzy ci się oszczędnościowe. Niczego nie stracisz, na luzie.

   Usuń
 21. Czy muszę sciągnąć aplikację goodie na ten sam numer telefonu jaki podaje przy rejestracji czy może byc to inny telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko zarejestrować się musisz na ten sam mail. Po nim będą sprawdzać.

   Usuń
  2. serdeczne dzięki

   Usuń
 22. Witam
  warunkiem skorzystania z promocji jest:zaakceptowanie regulaminu promocji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank oraz jednostki powiązane i współpracujące z bankiem, a także na ujawnienie Goodie przez bank informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji.

  Czy jeżeli potem zamknę konto zgody te dezaktywują się automatycznie czy też powinnam je wycofać wcześniej jeżeli chcę by z tych zgód bank nie korzystał już po wypowiedzieniu przezemnie umowy. Moje pytanie dotyczy także innych banków.
  Serdeczne dzięki za odpowiedz
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej wycofać. Ja to zawsze robię przez wypowiedzeniem albo w wypowiedzeniu.

   Usuń
 23. Mam telefon z windowsem , czy mozna na innym telefonie z androidem aplikacje zainstalowac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Nr telefonu nie ma znaczenia. Tylko mail w aplikacji i w banku musi być taki sam.

   Usuń
 24. Rozumiem że do dziś trzeba złożyć wniosek ale umowę mogę podpisać później?

  OdpowiedzUsuń
 25. Hej. Otrzymał ktoś już bonus w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 26. Brak. Jeszcze 2 dni.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ktoś premię już dostał?

  OdpowiedzUsuń
 28. Odpowiedzi
  1. U mnie także nie ma. Pewnie czekają do jutra.

   Usuń
 29. Wypłacili w końcu komuś już premię ?U mnie dwa konta i premii brak ,trzeba będzie chyba pisać reklamację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tez nie ma

   Usuń
  2. U mnie cisza dalej... teoretycznie, mają czas do 23:59, więc jeszcze bym się wstrzymał

   Usuń
  3. U mnie już jest.

   Usuń
  4. no i właśnie coś koło godz. 12 zaksięgowane premie na obu kontach.wcześniej napisałem do banku przez formularz kontaktowy ,kazali czekać do końca dnia.ciekawe czy ta interwencja miała jakiś wpływ czy po prostu premie "weszły" wraz z sesją przychodzącą bo tak miało być?

   Usuń
 30. U mnie premia wpadla przed chwila.... w samo poludnie...

  OdpowiedzUsuń
 31. U mnie też jest. Czyli, można się rozejść :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Ja nie dostałem. Teraz pozostaje reklamacja. Czy ktoś ma podobnie?

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja nie dostałem. Teraz pozostaje reklamacja. Czy ktoś ma podobnie?

  OdpowiedzUsuń
 34. Sprawdź, czy spełnione były warunki. Ja na przykład w lutym przelałam na konto o stówkę za mało:(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...