Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 1000 zł za eKonto w mBanku!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.11.2017

Nawet 1000 zł za eKonto w mBanku!

Osoby, które zdecydują się na darmowe konto w mBanku dzięki tej kumulacji promocji zyskają baaardzo dużo.

Aż 1000 zł w promocji eKonto z bonusem w mBankuDo wzięcia jest bowiem bonus pieniężny w wysokości 100 zł na start, zwroty (dzięki wysokiemu moneybackowi) nawet 650 zł, a także dodatkowo - dzięki programowi poleceń - do 250 zł. Razem można więc uzbierać nawet 1 000 zł!

Na wstępie ważna informacja. Ten wpis jest dość długi. No ale rzadko się zdarza, by na otwarciu jednego konta można było zyskać aż tak dużo. Ale choć tekstu dużo to - wbrew pozorom - warunki do spełnienia są całkiem proste.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć mogą osoby pełnoletnie, które obecnie nie są, ani od 1.01.2016 r. nie były posiadaczem, jak i współposiadaczem konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od trzeciego do dziesiątego w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Zasady promocji. Jak już na wstępie wspomniałem, do zdobycia jest bardzo dużo i de facto w kumulacji kilku promocji. A więc po kolei.

By skorzystać z promocji "eKonto z BONUSEM" i zdobyć tytułowy bonus w wysokości 100 zł:
 • najpóźniej do 18.12.2017 r.:
  • klikając w link w wiadomości otrzymanej na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź udział w promocji i w kolejnym kroku (na stronie promocji) złóż wniosek o eKonto standard w mBanku wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (we wniosku pamiętaj podać ten sam adres mailowy, który został użyty podczas rejestracji na stronie promocji oraz wyraź zgodę na wszystkie oświadczenia znajdujące się w części "Oświadczenia");
 • zawrzyj umowę z bankiem;
 • najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia eKonta wykonaj co najmniej 5 transakcji (mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe; do transakcji nie zaliczą się z kolei: wypłaty z bankomatu oraz przelewy na rachunki w mBanku).

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz bonus 100 zł. O jego przyznaniu organizator promocji (którym jest firma eBroker) powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 28.02.2018 r. Wówczas będzie należało zareagować i w ciągu 7 dni od tej wiadomości uzupełnić dane na wskazanej stronie - podać będzie trzeba m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji, bo właśnie na to konto nastąpi wypłata (najpóźniej do 2.03.2018 r.).

Jeśli nie chcesz, by umknął Ci ten ważny mail (a zdarzają się sytuacje, gdy wiadomości tego typu trafiają do spamu), zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych promocjach, najlepszych lokatach oraz przypomnienia o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:
Adres e-mail

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji eKonto z Bonusem

Ważne wskazówki


▶ Umowę o eKonto zawrzeć można za pośrednictwem kuriera, w placówce mBanku lub w mKiosku. Pamiętaj jednak, że wniosek o konto musi być złożony na stronie promocji (bo tylko taki wniosek kwalifikuje do udziału w promocji). W placówce banku może nastąpić wyłącznie finalizacja wniosku.

▶ Jeśli udział w tej promocji zechce wziąć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji (z wykorzystaniem innego adresu mailowego). Z jednego profilu na stronie promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o eKonto.

▶ Kiedy wykonać transakcje? Jeśli konto otworzysz w listopadzie to czas na wykonanie transakcji będziesz mieć do końca grudnia. Z kolei, gdy konto zostanie otwarte w grudniu to transakcje będzie można wykonać do końca stycznia.

Do 650 zł dzięki promocji "Lepiej z eKontem"


Otwierając konto w akcji "eKonto z BONUSEM", jednocześnie załapiesz się na bankową promocję, w której mBank zwraca do 650 zł oraz zwalnia z opłaty za kartę wydawaną do konta i jeszcze gwarantuje niezmienność najważniejszych warunków prowadzenia konta przez okres 24 miesięcy (w praktyce oznacza to 0 zł za konto i kartę bez warunków).

Promocję "Lepiej z eKontem" szczegółowo na blogu już opisywałem (w momencie jej pojawienia się w ofercie mBanku). Dziś jednak przypomnę to, co najważniejsze. Do zdobycia jest do 130 zł miesięcznie przez okres 5 miesięcy co łącznie może przynieść nawet 650 zł. Wysokość uzyskanych gratyfikacji zależy od płatności kartą i/lub BLIKiem. mBank zwraca 4% za płatności.

By za dany miesiąc otrzymać zwrot:
 • co najmniej jeden raz zaloguj się w aplikacji mobilnej mBanku;
 • wykonaj płatności w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 250 zł (i nie anuluj tych transakcji co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania);
 • zapewnij wpływ na eKonto w wysokości min. 1 000 zł (może to być także przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się wymaganej kwoty w historii rachunku, ale nie ma konieczności ich utrzymywania - możesz więc je w dowolnym momencie wypłacić, przelać lub wydać).

Wypłata zwrotów ma następować do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Naliczanie zwrotów zacznie się od miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. Dla przykładu: jeśli umowę o konto zawrzesz w listopadzie to mBank zwroty będzie naliczał za Twe płatności kartą i/lub BLIKiem wykonywane od grudnia, a pierwsza wypłata moneybacku (za grudniowe transakcje) nastąpi do końca stycznia.

Skorzystaj z promocji i zyskaj nawet 1 000 zł z kontem w mBanku >>

Do 250 zł w programie poleceń


Promocji "eKonto z BONUSEM" towarzyszy też program poleceń, dzięki któremu osoba polecająca zyskać może 50 zł za każde skuteczne polecenie. Osoba polecona może z kolei liczyć na wszystkie gratyfikacje wynikające z otwarcia konta (bonus 100 zł + zwroty do 650 zł + możliwość polecenia i zyskania do 250 zł).
Program polecający w promocji eKonto z BONUSEM w mBanku


Polecającym może być wyłącznie osoba, która uprzednio skorzysta z promocji "eKonto z BONUSEM". Z kolei osoba polecona musi spełnić warunki uczestnictwa w tej akcji (a więc te wymienione na wstępie we fragmencie niniejszego wpisu" "Dla kogo promocja?)".

Polecenie odbyć się może wyłącznie w oparciu o link, który udostępniony jest dla uczestników promocji po zalogowaniu na stronie promocji. Polecać można najpóźniej do 18.12.2017 r. By otrzymać premię za skuteczne polecenie, osoba polecona musi spełnić wszystkie warunki, za które przysługuje bonus powitalny 100 zł (a więc w dużym skrócie: nie posiada konta od 1.01.2016 r., po rejestracji złoży wniosek o eKonto z kartą, zawrze umowę i wykona 5 transakcji).

Za polecenia zyskać można do 250 zł co oznacza, że organizator zapłaci polecającemu maksymalnie za 5 skutecznych rekomendacji. Wypłata premii za polecenia nastąpić ma razem z bonusem 100 zł.

eKonto w taryfie standard - prześwietlenie warunków


Konto otwierane w promocji prowadzone będzie na promocyjnych warunkach. Bank gwarantuje ich utrzymanie przez okres 24 miesięcy. A główne cechy eKonta standard to:
 • 0 zł za prowadzenia konta (bez warunków; nie ma więc wymogu zapewniania wpływów na konto - oczywiście poza tymi, które wynikają z potrzeb promocji ze zwrotem za płatności kartą i/lub BLIKiem przez 5 miesięcy); 
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0 zł za kartę płatniczą wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłaty min. 100 w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł).


Weź udział w promocji i zyskaj nawet 1 000 zł z kontem w mBanku >>

⭐⭐⭐⭐⭐ - w ratingu ofert, czyli systemie ocen promocji bankowych, dostępnym na blogu bankobranie, powyższej kumulacji promocji przyznaję 5 gwiazdek, czyli najwyższą możliwą notę. Mamy tu bowiem bardzo dużo do zyskania. Bonus na start do zdobycia jest za spełnienie prostych warunków, a zwroty można uzyskiwać dzięki wysokiemu, bo 4-procentowemu moneybackowi (bez wykluczeń miejsc, w których można płacić kartą i/lub BLIKiem). do tego dochodzą jeszcze bonusy za polecenia nowych klientów. No i przy tym wszystkim jest jeszcze gwarancja utrzymania bardzo dobrych warunków prowadzenia konta. Oczywiście jest jednak jedna rzecz, która mogłaby się zmienić i co podkreślam na każdym kroku: to okres wykluczenia dla byłych klientów mBanku, który w chwili obecnej powoli zaczyna już sięgać prawie dwóch lat. No ale miejmy nadzieję, że w końcu się to zmieni. A tymczasem kto może, ten skorzystać z okazji powinien.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

93 komentarze:

 1. W piątek założyłem konto firmowe w mBanku. Czy to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Możesz wziąć udział. Nawet w regulaminie promocji jest zapis rozwiewający jakiekolwiek wątpliwości: "Uczestnikiem akcji mogą być obecni klienci banku, którzy posiadające konto firmowe mBank" :)

   Usuń
 2. Są jakieś wykluczenia jeśli chodzi o płatności kartą i naliczanie zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
 3. "wykonaj płatności w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 250 zł"

  Liczą się też płatności w Internecie. Tak wiem, regulamin mówi inaczej, ale w poprzedniej promocji i jeszcze poprzedniej mBank naliczał też zwrot za płatności w Internecie. Przetestowane przez innego czytelnika, a także przeze mnie na sobie (kartą mBanku wykonuję płatności wyłącznie w Internecie). Działa wyśmienicie i zwrot wpływa na konto :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak sprawdzić kiedy zamknęłam konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co donosili Czytelnicy i co też samodzielnie przetestowałem to można dowiedzieć się na infolinii mBanku.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Na infolinii mBanku podadzą kiedy zamknęło się konto. Za to olbrzymi plus dla mBanku bo Millennium odsyła do oddziału gdzie i tak nie potrafią tego sprawdzić, a w Inteligo każą wysyłać list z zapytaniem.

   Usuń
  3. Po otwarciu nowego rachunku i zalogowaniu się na stronę internetową swojego konta w mBanku, sprawdź historię za czas poprzedniego okresu klienckiego. Możliwe, że system zachował cię w pamięci. W tym celu wybierz "Pasaż" → "Złożone wnioski" → "Moje wnioski". Powinny być dostępne takie dokumenty jak "Wniosek o wypowiedzenie", "Wniosek o wypowiedzenie dla produktu dla os. fizycznej" i inne, które zostały złożone.

   Usuń
 5. U mnie mail z linkiem aktywacyjnym po rejestracji nie przyszedł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwołuję. Przychodzi tak po kilkudziesięciu sekundach.

   Usuń
 6. Polecać można dopiero po zawarciu umowy o konto czy już teraz mogę? Bo po rejestracji od razu mam link polecający.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz już polecać. Ale warunkiem otrzymania premii jest oczywiście spełnienie wszystkich warunków (w okresie na to przewidzianym).

   Usuń
  2. A propos, gdzie znaleźć ten link polecający?

   Usuń
  3. Jak się zaloguje to tam jest zakładka Program polecający. I tam bez problemu zauważysz link.

   Usuń
 7. Czy na pewno może być przelew z własnego konta w innym banku, bo w regulaminie jest, że musi być to z konta, którego nie jesteśmy właścicielami ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma w regulaminie zapisu,że przelew musi być z konta, którego nie jesteśmy właścicielami. Jest zapis:
   "wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem" a co oznacza tu słowo "Bank" to masz wyjaśnione w rozdziale "Kto jest organizatorem promocji" w pkt 1 Regulaminu. Bank = mBank

   Usuń
  2. Potwierdzam to co pisze charles. Sprawdzone w praktyce a w poprzednich promocjach zapis ten sam był.

   Usuń
  3. Rozumiem, dzięki za rozwianie wątpliwości :)

   Usuń
 8. Jak założę konto w listopadzie to w grudniu muszę zrobić 5 transakcji. A później? Też co miesiąc musi być 5? Czy wystarczy np. 1 ale duża?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Później może być do woli. Byle wydać min. 250 zł bo to warunek naliczenia moneybacku

   Usuń
 9. czy te numery 1140 2004 lub 1140 2017 to numery kont rozliczeniowych ? bo taki numer u mnie widnieje przy rachunku technicznym z okazji zakupu na raty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie możesz mieć rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o tych numerach rozliczeniowych. Rachunek techniczny ani oszczędnościowo-rozliczeniowym ani oszczędnościowym nie jest :)

   Usuń
 10. Czy doładowanie za pośrednictwem karty płatniczej konta użytkownika w serwisie bukmacherskim (polskim, legalnym) będzie liczone do cashbacku? Np. zasilam konto użytkownika w serwisie bukmacherskim kwotą 3000 zł. Czy dostanę 4 proc. cashbacku? Pytam o Wasze doświadczenia z tego typu promocjami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mej ocenie nie ma przeszkód. Nie ma wykluczonych miejsc gdzie możesz płacić. Jedyne co to zwróć uwagę czy czasem za takie płatności mBank nie pobiera jakiejś dodatkowej prowizji (jak robi BZWBK)

   Usuń
 11. A jak z zamknięciem tego konta później? Jest jakiś okres min. posiadania rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto musisz mieć do wypłaty nagród. Później możesz zamknąć. Wypowiedzenie można wysłać w systemie transakcyjnym.

   Usuń
 12. Jakieś znacie sposoby na wydanie takiej ilości pieniędzy najlepiej bez wydawania albo coś ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieniądze lubią ciszę więc popróbuj sam.

   Usuń
  2. Sprytny Bill, płatności za rachunki w Żabce lub na poczcie, zakupy w sklepach gdzie zwrot dają w gotówce. Dużo możliwości ;)

   Usuń
 13. 0 zł za wydanie karty to rozumiem ale w tabeli jest opłata miesięczna za korzystanie. Zwolnienie nastepuje po wykonaniu 5-ciu transakcji/miesiąc. Teraz ok. będę korzystał bo jest zwrot za płatność a potem opłata? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gwarancję braku opłat (na 24 miesiące) za kartę wydawaną do konta znaleźć można w regulaminie promocji "Lepiej z eKontem". Tam również są informacje nt. niezmienności warunków jeśli chodzi o opłatę za prowadzenie konta (0 zł), przelewy zlecane w bankowości internetowej (0 zł) oraz wypłaty z bankomatów.

   Usuń
  2. Dodajmy że zapis w regulaminie to zapis korzystniejszy niż w toip. Bo regulaminu zmieniać nie będą a toip mogą w każdej chwili. Więc można załapać się na świetne konto i ze spokojem przez 2 lata mieć za darmo. A co będzie dalej? No to się pożyje i zobaczy.

   Usuń
  3. A to trzeba konto trzymać przez te 2 lata?

   Usuń
  4. Nie trzeba. Zamknąć możesz kiedy chcesz.

   Usuń
 14. A czy z promocją można połączyć standardowy program poleceń mBank zamiast tego promocyjnego? Tam za polecenie eKonta jest 100zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jest pole we wniosku do wpisania identyfikatora polecającego to tak.

   Usuń
  2. Przed chwilą składałem wniosek. Nie ma takiego pola.

   Usuń
 15. czyli trzeba miesięcznie wydać 3 tys zł, żeby otrzymać zwrot 130 zł, 4% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 tyś. da Ci 120 zł zwrotu Tak więc możesz jeszcze dyche dorobić przez wydanie 250 zł.

   Usuń
 16. Byłam dzisiaj w placówce celem podpisania umowy, finalizacji wniosku złożonego przez internet, ale pan zaproponował mi że jeśli założę konto na tych samych warunkach co w necie, u nich w banku stacjonarnie, dostanę dodatkowo gadżet - jeden z trzech do wybory - głośnik jbl, lub opiekacz, lub walizkę podróżną na kółkach. No i się skusiłam. Zapewniał, że to to samo co w necie...Czy na pewno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na część ze zwrotami (do 650 zł) załapiesz się. Na pozostałe elementy promocji "eKonto z BONUSEM" niestety nie. Nie będzie więc premii powitalnej (100 zł). Warunkiem jej uzyskania jest rejestracja na stronie promocji, złożenie tam wniosku i zawarcie umowy na jego podstawie. Wnioski złożone poza tą stroną (czy to w Internecie czy w placówkach banku) już do tego nie kwalifikują.

   Usuń
  2. Szkoda, zmylił mnie pan w placówce. Wkurzyłam się właśnie bo najwyraźniej są niedoinformowani. Albo to celowe było.

   Usuń
  3. Celowo, bo chciał żeby mu się liczyło do sprzedaży.

   Usuń
  4. Zgadza się celowo, on ma premię za otwarcie konta...

   Usuń
  5. Miałem dokładnie tą samą propozycję ale byłem czujny i podziękowałem. Nie będę czarował, to dzięki lekturze bankobrania byłem taki mądry :)

   Usuń
  6. No właśnie, dziękuję za informację. Opchnęłam właśnie na olx głośnik jbl, który pan w banku mi dał "w prezencie" za 90 zł, i takim sposobem jestem stratna tylko 10 zł. Zatem nie jest jeszcze tak źle. Ale bez tego bonusu to już bym się wkurzyła na maxa. Dziękuję za oświecenie mnie w temacie.

   Usuń
 17. Mogliby w końcu zmienić okres karencji o chociaż miesiąc :/

  OdpowiedzUsuń
 18. Konto założone, zalogowałem się, sprawdzam co tu za ciekawe opcje są i w panelu zgody widzę:
  ~Zgoda na reklamę spółki Cyber Productivity S.A.
  ~Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, w tym marketing sms i e-mail - mBank Hipoteczny S.A.
  które jako jedyne obok szeregu wielu innych nie są zaznaczone. No i teraz mam wątpliwości bo niby zasada żeby wyrazić wszystkie zgody, a co z tymi? Czemu się same nie zaznaczyły automatycznie tak jak inne? Czy nie będzie to miało wpływu na wypłatę nagrody, pytam bardziej doświadczonych Bankobiorców?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P-wsza z nich dot. osób z kontem firmowym bo to program do księgowości. Raczej więc niepotrzebna. I raczej jej nie było we wniosku o ROR.

   Usuń
 19. Aby otrzymać zwrot w wysokości 650 zl to trzeba wygenerowac obrót ponad 16 tysięcy złotych 😯... To bardzo dużo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, wydajesz ile chcesz i ile możesz. Wraca i tak 4%. Promocja jest więc dla każdego. Aczkolwiek bogaty (i często wydający więcej) zyska więcej. No ale to normalne. Tak jak masz np. lokaty. Choćby ta Nest banku teraz. 3% od 1 tys. do 2 mln. Oczywiście że można skomentować: eee, do 2 mln, to bardzo dużo.

   Choć może nawet me porównanie nie jest trafne, bo jak masz 10 tys. to nie przeskoczysz tego i nie znajdziesz dodatkowego 1,99 mln.

   A przy tych zwrotach możesz pokombinować. Kupować rodzinie, kupić karty podarunkowe do wykorzystania na przyszłość, robić zwroty w sklepach gdzie oddają gotówkę. Możliwości jest dużo :)

   Usuń
 20. Zakładając to konto mogę skorzystać z lokaty 3.5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Albo lokata albo promocja.

   Usuń
  2. To lokata tylko do 10 tys. zł. i na 3 miesiące. 3,5% słabe jest teraz gdy np. Nest Bank daje 3% na 3 lub 6 mies. Różnica robi się taka, że na tej lokacie 3,5% w mBanku zyskałabyś po 3 miesiącach zaledwie 10 zł więcej.
   10 zł vs 1000 zł w promocji. Wybór należy do Ciebie ;)

   Usuń
  3. Założyć konta dla samej lokaty nie opłaca się ani tu, ani w żadnym innym banku. Dziwię się że ludzie dają się łowić na ten haczyk gdy banki płacą o wiele więcej w premiach i lepiej sobie założyć konto z taką premią niż dla lokaty wyższej o 0,5 czy 1 pkt. proc.

   Usuń
 21. mama poszła "sfinalizować" umowę w placówce, okazało się, że jeśli podpisze umowę, to ma 3 dni, że wpłacić na konto 500zł żeby wziąć udział w promocji!?
  a za wpłatę w okienku jest prowizja.
  jest wpłatomat, ale karta przyjdzie przecież pocztą..
  chyba coś przekombinowali.. albo ją w coś wkręcają?
  nie podpisała. wyszła i teraz myślimy o co im chodziło?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest taka promocja. Sprawdzałem ją i dowiadywałem się. Ale w niej można dostać tylko te 110 zł. Wtedy nie ma zwrotów za płatności kartą więc promocja zdecydowanie gorsza.

   Niech idzie jeszcze raz i powie że chce zawrzeć umowę w promocji w której chciała wziąć od samego początku.

   Usuń
  2. Żeby nie zostać wkręconym w inną umowę jest prosty sposób sprawdzenia. Nr umowy musi być taki sam jak nr wniosku o konto którego potwierdzenie złożenia otrzymaliśmy e-mailem. Z tego co zaobserwowałem to każdy pracownik placówki proponuje "swoją" umowę. Co ważne jesli wybieramy bank lub placowkę musimy bezwzględnie iść to tej wskazanej podczas składania wniosku. Tylko tam jest skierowany nasz wniosek. Tak mnie poinformowano gdy chciałem zmienić placówkę bo ta wskazana przeze mnie akurat miała jakieś problemy z systemem.

   Usuń
 22. Interesuję się tą promocją. Wiecie może, czy jeżeli wybiorę finalizację procesu zakładania konta (podpisanie umowy) w placówce bankowej to uniknę kserowania dowodu? Nie zgadzam się na kserowanie dowodu, dlatego mam konta i lokaty tylko w bankach, które nie kserują dowodów osobistych (np. Getin Bank, Nest Bank).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak w placówce ale przy opcji z kurierem ani nie trzeba było załączać skanu ani nie trzeba było dawać ksero dowodu kurierowi. Jeśli więc tak jest z kurierem to tym bardziej w placówce tego ksero robić nie powinni.

   Usuń
  2. ostatnio 3 tygodnie temu w innej promocji tego banku finalizowałam otwarcie konta w placówce i dowodu nie kserowali.

   Usuń
  3. Potwierdzam. Bez skanu we wniosku, bez kserowania dowodu dla kuriera ani w placówce.

   Usuń
 23. Zarejestrowałem się w programie, wypełniłem wniosek o konto i na końcu dostałem:Złożenie wniosku jest obecnie niemożliwe.

  Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, wniosek wkrótce będzie ponownie dostępny. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy za chwilę.

  Pozdrawiamy,
  Zespół mBanku
  A za chwilę dostałem SMS że zapraszają mnie do podpisania umowy do placówki. W międzyczasie złożyłem drugi wniosek, ale został odrzucony z powodu wcześniejszego wniosku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zadzwonić na infolinię z prośbą o anulowanie starego wniosku. Powiedz że odesłanie do placówki cię nie urządza bo chcesz wziąć udział w promocji. A w placówce tego nie zrobisz. I że mają ci to umożliwić bo nie twoja wina że system się wykrzaczył.

   Usuń
  2. Ale na maila dostałem:
   "Dzień dobry,
   dziękujemy za złożenie wniosku o otwarcie konta. Wkrótce otrzymasz maila z zaproszeniem do placówki w celu podpisania umowy.
   "
   Więc prawdopodobnie wszystko jest ok. Zobaczę w placówce przy podpisywaniu umowy.
   Okazuje się że odrzucono drugi skladany wniosek.
   "...musieliśmy odrzucić Twój wniosek o otwarcie konta, ponieważ nadal analizujemy Twój poprzedni wniosek w takiej samej lub innej sprawie. "

   Usuń
  3. Byłem w placówce i tak jak osoba z 17 listopada 2017 17:56, pan w placówce oznajmi, że jest błąd przy zakładaniu konta i lepiej będzie jak on anuluje wniosek i złożymy w placówce od nowa. Ale on nic nie słyszał o promocji 100 za założenie. Jak powiedziałem, że rezygnuję i wyjaśnię sprawę na infolinii to Pan szybko znalazł promocję tłumacząc się, że to nowa promocja u ich partnera.

   Usuń
 24. Ja miałam podobną sytuację poszłam do placówki żeby podpisać umowę Ale dziewczyna, która mnie obslugiwala powiedziala że nie jest w stanie wydrukować dokumentów bo jest jakiś błąd i może anulować wniosek i założymy od początku w placówce.... Wiedziałam że to sciema bo dodatkowo powiedziała ze nie promocja 100zl i zwrotów się nie łączy.... Więc jej podziekowalam i powiedziałam żeby anulowala wniosek, wróciłam do domu złożyłam go jeszcze raz tylko ze już z wizytą kuriera, już jestem po podpisaniu mam nadzieję że na premię i zwroty normalnie się zaliczam bez względu na złożenie tego pierwszego anulowanego wniosku.... Jak myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MBank powinien się wstydzić za swoich pracowników. Robią promocję, a potem chcąc zaoszczędzić 100 zł tłumacząc się błędem w systemie.
   Żenada

   Usuń
 25. Jeśli wybiorę podpisanie umowy przez kuriera, to dzwonią jeszcze z banku czy dzwoni już tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
 26. Gg
  Czy mogę płacić kartą mbanku by wykorzystać max zwrot 4%:
  1. Nadpłacając rachunek w zakładzie energetycznym i innych temu podobnych wodociągach w aplikacji sprytny bill wklepując dane ręcznie?
  2. w placówce Poczty Polskiej przelew do 600zł z prowizją 3,40zł na konto żony?
  Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły jak pozbyć się kartą ponad 3000zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Tak
   2) Tak
   3) Zakupy w sklepie gdzie przy zwrocie dają gotówkę lub może być na inną kartę.

   Usuń
  2. pkt.2 bez sensu. 600 zł×4% daje 2.40 zwrotu a stracisz jak piszesz 3.40 prowizji.

   Usuń
  3. Ma sens. Bo 4% z 600 do nie 2,40 a 24 zł :)

   Usuń
  4. AAnonimowy 8 grudnia 2017 08:41
   600 zł x 4% daje 24 zł

   Usuń
 27. Po założeniu konta w serwisie transakcyjnym dostałem jeszcze mOkazje 10 zł za płatność telefonem.

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy w jakimś miejscu (umowa, bankowość internetowa) powinna być informacja o zwrocie 4% i premii? W umowie nie widzę a bankowości jeszcze nie przeglądałem dokładnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od tego jest regulamin który jest wiążący dla kont założonych w okresie promocji. W umowie tego typu informacji nie ma. Ani w mBanku ani w żadnym innym banku.

   Usuń
 29. Czy jak teraz zarejestruję się w promocji i złożę wniosek, ale zawarcie umowy do poniedziałku jest mało realne przy opcji kuriera to czy mogę jeszcze polecać czy już sobie odpuścić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz polecić. Ważne tylko by polecony do poniedziałku złożył wniosek.

   Usuń
 30. Chciałem się podpytać, bo jak część z Was tutaj padłem ofiarą nowego wniosku (zamiast konta eKonta Standard dostałem eKonto z Premią czy coś podobnego). Pani powiedziała to tak, że nic się nie zmienia. Podpisałem więc umowę i po powrocie do domu zauważyłem, że dostałem 2 e-maile - o rezygnacji z poprzedniego wniosku i otworzeniu nowego. Poczytałem i wszystko wskazywałoby na to, że pracownica banku z premedytacją pozbawiła mnie darmowej stówki.

  Zdenerwowany wróciłem do placówki z informajcą, że chcę podpisać umowę z wniosku, który złożyłem i że ma być to załatwione tu i teraz, bo tracę przez Panią 100zł. Pani powiedziała mi, i co mnie tu zdziwiło (bo w innych komentarzach widzę, żę tego nie było), że stówkę i tak dostanę, ale nie od partnera, tylko od mBanku bo zrobili dodatkową promocję, więc mam się nie martwić.

  Wszystko było OK, dostałem wizytówkę i wiem, kto mi coś takiego przekazał, więc gdybym tej stówki nie dostał to zrobię raban - ale na wypadek wszelaki, czy ktoś może miał taką samą historię, jak ja?

  Jeśli Pani mnie wprost oszukała i nic takiego się nie wydarzy - skuteczniej będzie nie aktywować jeszcze konta (nie skorzystałem z pierwszego pakietu aktywacyjnego), przejść się do oddziału i zarządać zmiany czy poczekać do daty, gdzie powinienem otrzymać stówkę i w przypadku braku jej otrzymania rozpętać piekło reklamacyjne?

  Pozdrawiam,
  Tomek

  OdpowiedzUsuń
 31. Dostał już ktoś e-mail od e-broker, aby podać nr konta do przelania tych 100zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mail ma być do 28. lutego więc nie spodziewałbym się by przed 27-mym był ;)

   Usuń
 32. Czy jest jakiś wymóg co do zamknięcia konta, jak się skorzysta z tej promocji od e-broker 100zł i zwrotów 4% za zakupy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co znaczy wymóg do zamknięcia konta? Chodzi ci o jego utrzymywanie? Nie ma.

   Usuń
 33. Dziwna sprawa, dzisiaj 2.03 a więc ostateczny termin wypłaty nagrody a kasy brak. Dodam,że maila o przyznaniu nagrody dostałem i wypełniłem formularz z danymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To normalka w takich promocjach że zazwyczaj wypłacają na ostatnią chwilę. Na 95% kasa będzie dziś, a na 5% wykonają dziś przelew ale wpłynie w poniedziałek.

   Usuń
  2. Zwracam honor. Rzutem na taśmę właśnie wpłynął przelew. :)

   Usuń
 34. ja też nie mam, z mojej rodziny też nikt nie dostał

  OdpowiedzUsuń
 35. Premia wpłynęła!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...