Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł na zakupy za Konto dla Młodych w PKO BP

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

22.02.2018

100 zł na zakupy za Konto dla Młodych w PKO BP

Nowa promocja konta w PKO BP skierowana jest do osób w wieku 18-26 lat, gdyż tylko takie osoby skorzystać mogą z Konta dla Młodych.

Bon 100 zł do wydania na Allegro za Konto dla Młodych w PKO BP
W prosty sposób do zdobycia czeka bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Warunki promocji są banalnie proste (w praktyce wystarczy rejestracja w promocji i otwarcie konta!). Na uwadze trzeba mieć jednak, że pula nagród jest ograniczona, więc z udziałem w akcji nie ma co zwlekać. A w sumie bon to nie wszystko, bo jest jeszcze szansa na dodatkową premię pieniężną 50 zł.

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać mogą osoby pełnoletnie, które nie ukończyły 26. roku życia i w okresie od 1.01. do 31.12.2017 r. nie posiadały konta osobistego w PKO BP (w tym także Inteligo).

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę:
 • złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym za pomocą środków komunikacji elektronicznej;
 • zawrzyj umowę.

I to już wszystko (uwielbiam opisywać tak proste oferty!). Promocja ma być dostępna do 30.03.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród. A bank przygotował 3 500 bonów o wartości 100 zł każdy.

Nagroda - w formie kodu - ma być przesłana wiadomością w bankowości internetowej iPKO. Nastąpi to w dwóch turach: do 16.03.2018 r. (dla osób, które warunki promocji spełnią do 9.03.2018 r.), a do 20.04.2018 r. (dla osób, które warunki promocji spełnią do 30.03.2018 r.). Do momentu otrzymania bonu nie należy zamykać konta.

Nagrodę będzie można wykorzystać do 31.10.2018 r. jednorazowo na zakup towaru lub towarów (kod pokrywa koszty ich zakupu; nie obejmuje ewentualnych kosztów przesyłki).

Dodatkowy zarobek: +50 zł za konto z polecenia


W powyższej promocji okres wykluczenia dla byłych klientów sięga 1.01.2017 r. Jeśli jednak konta osobistego w PKO BP nie posiadasz od co najmniej 36 miesięcy to możesz skorzystać z programu poleceń "Mam PKO", w którym bank płaci 50 zł za otwarcie konta.

Co należy zrobić by te dodatkowe 50 zł zdobyć?
 • w ciągu 30 dni od otwarcia konta wykonać płatności kartą na sumę min. 200 zł i BLIKiem na co najmniej 40 zł (muszą to być płatności w punktach handlowo-usługowych; do wymaganych sum nie zaliczą się transakcje kartą czy BLIKiem w Internecie).

Konto dla Młodych - prześwietlenie oferty PKO BP


Konto objęte promocją skierowane jest do pełnoletnich osób, które nie ukończyły 26 lat. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za użytkowanie karty nie jest pobierana w przypadku wykonania w ciągu miesiąca co najmniej pięciu płatności na dowolne kwoty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie.

Po złożeniu wniosku o konto skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia wniosku i umówienia wizyty kuriera. Ten dociera w ciągu kilku dni z umową oraz kartą do konta. Na potrzeby przyjazdu kuriera można wskazać inny adres niż adres zamieszkania czy korespondencyjny - dzięki temu możesz umowę podpisać np. w miejscu pracy lub na uczelni.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii i Czytelnikowi Iwo.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Zrobione :) Czekam na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umowy wozi InPost to życzę cierpliwości :)

   Usuń
 2. Co te banki mają za modę że teraz co drugi daje bony na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Dać bon wychodzi bankom taniej niż wypłacanie żywą gotówki. Kupują olbrzymią pulę 3,5 tys. voucherów więc przy zakupie za 350 tys. zł mogą śmiało negocjować.

   Usuń
 3. Zrobione :) Jak zawnioskuje o zamknięcie konta bankowego przed upływem 30 dni od otrzymania karty, po uzyskaniu kodu na allegro to też będą ode mnie chcieli 5 zł za brak transakcji? + jak ściągną 5 zł jak nie wpłacę ani złotówki na te konto? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres rozliczeniowy karty liczy się od daty zawarcia umowy. Więc masz 30 dni na wykonanie 5 płatności. Nie zrobisz ich to wezmą 5 zyla. Bo z okresem wypowiedzenia wyjdzie >30 dni. Jak ściągną? Zrobią saldo ujemne a jak nie spłacisz to konta ci nie zamkną. Więc już lepiej te 5 płatności zrobić. Tym bardziej że to na dowolne kwoty.

   Usuń
  2. A co jesli nie aktywuje karty w ogole?

   Usuń
  3. Umowę masz zawartą więc na 99,99% opłata będzie pobrana.

   Usuń
 4. Witam, potrzubuję założyć konto dla 6 miesięcznego dziecka. Czy jest jakaś opcaja, aby coś dodatkowo zyskać w jakimkolwiek banku? Będę wdzięczna za podpowiedź.

  P.S. A może Mr. Złotówce chciałoby się przygotować zestawienie z ofertami banków, które wogóle oferują konta dla takich maluchów (wiem na pewno, że PKO BP prowadzi takie rachunki).

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie promocje zdarzają się, ale sporadycznie. Ostatnia - jeśli dobrze kojarzę - to była promocja PKO Konto Dziecka z bonem 50 zł do Empiku (we wrześniu ub.r.).

   Usuń
  2. Jak za otwarcie takiego konta nie płacą ani nic nie dają to nie ma co zakładać. Po co dziecku babrać historię. Lepiej by PESEL był "czysty" i jak skończy 18-stkę zarabiać mogło samo jak zechce.

   Usuń
  3. Do 18-stki to jeszcze kawał czasu. Zdąże zapewne to konto zamknąć.

   Usuń
 5. Jest opcja otwarcia konta przelewem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Być studentem i mieć premie za nic. Bezcenne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy jest jakiś sposób, by się dowiedzieć, czy pula została już wykorzystana?

  OdpowiedzUsuń
 8. sami maja o tym poinformowac
  dostal juz ktos ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzisiaj otrzymałam kod w wiadomości na stronie banku. A.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja nadal nie otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń
 11. Allegro pobiera opłatę 20 groszy za użycie kodu...

  OdpowiedzUsuń
 12. Promocja jest jeszcze dostępna??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji jest info: Pozostało 358 nagród – stan na dzień 26.03.2018 r.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...