Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK: Konto Jakie Chcę z 12 000 punktów PAYBACK lub z biletami do kina

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

20.02.2018

BZ WBK: Konto Jakie Chcę z 12 000 punktów PAYBACK lub z biletami do kina

Tym razem w jednym wpisie o dwóch różnych promocjach konta osobistego w Banku Zachodnim WBK.

Konto Jakie Chcę w BZ WBK z 12 000 punktów PAYBACK lub z biletami do Cinema City
Do wyboru jest akcja z darmowymi biletami do kina lub ze sporą pulą 12 000 punktów w programie lojalnościowym PAYBACK, które wymienić można na nagrody. Warunki do spełnienia zarówno w jednej, jak i drugiej promocji są proste do spełnienia.

Promocje są dwie, więc poniżej każdej z nich przyglądam się z osobna. Dalej znajdziesz prześwietlenie oferty konta, a także propozycji dostępnej dla każdego, czyli zwrotów za opłacanie faktur z Konta Jakie Chcę. A to może dać dodatkowo zarobić (ponad zyski wynikające z promocji na powitanie).

12 000 punktów PAYBACK na start


PAYBACK to program lojalnościowy, w którym zbierać można punkty za określoną aktywność (m.in. zakupy u partnerów programu) i dalej wymieniać je na narody z katalogu przygotowanego przez organizatora programu. Dzięki niniejszej propozycji uzyskać można powitalny pakiet nawet 12 000 punktów.

Co można za taką pulę uzyskać? Szybko przyjrzałem się katalogowi nagród i tam za 11 999 punktów odebrać można np. mikser, czajnik bezprzewodowy lub 24-elementowy komplet sztućców. Bilet do kina sieci Multikino "kosztuje" 1 999 punktów, a za 2000 punktów można otrzymać kupon rabatowy o wartości 20 zł do internetowego sklepu Ravelo.pl. Kupony rabatowe po 50 zł do Frisco.pl, Witchen czy Zalando to konieczność wymiany 5 000 punktów. Dokonując więc pewnego uproszczenia wyliczyć można, że 12 000 punktów PAYBACK ma realną wartość w okolicy 120 zł.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która na dzień 31.01.2018 r. nie posiadała konta osobistego w BZ WBK oraz posiada numer PAYBACK.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Mam Konto Jakie Chcę z punktami PAYBACK":
 • na stronie promocji, podaj swój PESEL oraz numer PAYBACK i w kolejnym kroku, na tej samej stronie promocji przejdź do złożenia wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego Kartą Dopasowaną (Mastercard/Visa lub kartą mobilną);
 • najpóźniej do 31.03.2018 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto wraz z dostępem do bankowości elektronicznej BZWBK24 (jeśli takowego jeszcze nie posiadasz) i z jedną z kart debetowych (zawarcie umowy jest możliwe za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas rozmowy wideo z doradcą banku; przy czym do 31.03.2018 r. trzeba już otrzymać od BZ WBK SMS lub mail informujący o aktywacji konta).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę (3 000 punktów). By otrzymać kolejną nagrodę (pakiet 6 000 punktów):
 • do 30.04.2018 r. wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na kwotę min. 150 zł (transakcje te możesz wykonać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie), które zostaną rozliczona na koncie.

Ostatnia z nagród to kolejne 3 000 punktów (nagroda III). By je otrzymać: 
 • do 30.04.2018 r.: zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej BZ WBK.

I w ten sposób łącznie zdobyć możesz do 12 000 punktów, które zasilą Twoje konto w programie PAYBACK najpóźniej do 30.05.2018 r. Przystąpić do promocji, jak i spełnić warunki warto czym prędzej, bo pule nagród są ograniczone (w przypadku każdej z nagród do 2 000 sztuk).

Promocja z biletami do Cinema City


Alternatywą dla promocji z punktami PAYBACK jest propozycja z biletami do kina. Do wzięcia są 2 darmowe wejściówki na seanse filmowe w Cinema City.

Dla kogo promocja? Udział w tej akcji wziąć mogą osoby pełnoletnie, które w ciągu 3 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadały konta osobistego w BZ WBK.

Zasady promocji. By zdobyć bilety do kina:
 • na stronie promocji złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z wydawaną do niego kartą (Dopasowaną Mastercard lub Visa albo kartą mobilną) i najpóźniej do 28.02.2018 r. zawrzyj umowę o konto wraz z dostępem do bankowości elektronicznej BZWBK24 - co istotne - można to zrobić wyłącznie za pośrednictwem weryfikacji podczas rozmowy wideo z doradcą BZ WBK; 
 • do 15.03.2018 r. wykonaj jedną płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie.

Nagrody w postaci podwójnego biletu do Cinema City trafią do pierwszych stu osób, które spełnią powyższe warunki promocji. Bank prześle je listem poleconym do 30.04.2018 r. Bilety będzie można wykorzystać do 30.11.2018 r.

Zwroty za opłacanie faktur - do 300 zł


Bez względu na to, w której promocji (czy z punktami PAYBACK, czy z biletami do kina) założysz Konto Jakie Chcę to możesz korzystać z promocji zwrotu 1% wartości rachunków i faktur za prąd, gaz, telewizję, telefon czy Internet właśnie z tego konta w BZ WBK.

Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 25 zł, co w rok dać może nawet 300 zł (choć w przeciętnym gospodarstwie domowym wyciśnięcie całej puli jest raczej mało realne - miesięczne zwroty mogą wynosić raczej od kilku do kilkunastu złotych - więcej w przypadku osób, które korzystają z ogrzewania domu gazem lub prądem).

By uzyskiwać zwroty niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunku/faktury, za które chcesz realizować płatności.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie terminu ważności dotychczas używanej karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana);
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną (do wyboru jeden z poniższych wariantów):
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 500 zł lub
  • 3 zł bez warunków;
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK; 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce lub bez opłat w przypadku wykupienia pakietu za 7 zł miesięcznie (w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe).

Po złożeniu wniosku o Konto Jakie Chcę, umowę z bankiem zawrzeć można za pomocą przelewu weryfikacyjnego ze swego konta w innym banku (możliwość ta obejmuje jednak tylko niektóre banki: Alior Bank, Bank Pekao, Bank Spółdzielczy we Wschowie - Net Bank, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe), za pośrednictwem kuriera lub podczas rozmowy wideo z doradcą banku (promocji z biletami do kina tylko ten ostatni wariant jest dopuszczalny).


Przydatne dokumenty:

102 komentarze:

 1. To Payback jeszcze funkcjonuje? Wydawało mi się że już się wycofali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Istnieje i co roku przytulam ok 20000 pkt (~200 zł).

   Usuń
 2. Czyli jak dobrze rozumiem, promocja z Payback, - konta NIE należy posiadać w dniu: 31.01.2018 r? 30.01.2018 i wcześniej mogłem takowe posiadać?

  OdpowiedzUsuń
 3. Oferta jest dostępna bez JAKICHKOLWIEK restrykcji ilościowych na stronie:

  https://www.bzwbk.pl/ms/konto-jakie-chce/payback/index.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji (dostępnym na tejże stronie; § 2. ust. 5, pod podpunktem 'c' znaleźć można informację o ograniczeniu puli nagród.

   Usuń
 4. ERRATA !!!

  §3. Uczestnicy Promocji

  1. Uczestnikami promocji mogą być osoby, które zawnioskowały o Konto poprzez stronę internetową pod adresem: www.bzwbk.pl/payback_kjc oraz na dzień 31.01.2018r. nie posiadały konta osobistego prowadzonego w Banku Zachodnim WBK.

  3. Warunkiem otrzymania Nagrody jest wprowadzenie przez Uczestnika poprawnego numeru posiadanej przez siebie karty PAYBACK w miejscu wskazanym na stronie internetowej, przed złożeniem wniosku o Konto.

  REASUMUJĄC: nie ma tutaj mowy od konieczności posiadania karty PAYBACK przed 31.01.2018 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wpisu powyżej: "Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która na dzień 31.01.2018 r. nie posiadała konta osobistego w BZ WBK oraz posiada numer PAYBACK"

   Usuń
 5. Uczestnik promocji z Payback może mieć 6 biletów do Multikina.
  Uczestnik promocji z biletami może mieć 2 bilety do Cinema City.

  Hmm, jak mówicie? Na co się zdecydować? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie Netflix!

   Usuń
  2. 12000 punktów (=120 zł) zamień sobie na coś faktycznie tyle warte. A za 120 zł to biletów kupisz sobie jeszcze więcej w innych promocjach (Masterpass, czy innych kinowych).

   Usuń
 6. Polecam za 12 000 pkt Payback po prostu zatankować auto na stacji BP za 120 zł. Najbardziej praktyczne i proste rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo doładowanie na Orange za 120 zeta, co również da sporo punktów tak jak i przy zakupie paliwa - perpetum mobile :)

   Usuń
 7. Mojemu mezowi wniosek odrzucili choc zamknal konto latem w 2017 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zamknął konto Payback w lecie 2017 to przecież mógł założyć teraz nowe, czy nie?

   Usuń
  2. Mi przysłali potwierdzenia: smsowo- w pierwszym ze przyjęli wniosek, zaraz drugi-ze nie przyjęli. Na maila odwrotność była odwrotna- pierwszy ze nie przyjęli, druga-ze przyjęli. I bądź tu mądry?

   Usuń
  3. Nie zamknął konta payback tylko konto osobiste w wbk.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 21 lutego 2018, 16:04

   W czym problem, żeby otworzyć nowe i przytulić 12K pkt. z Payback?

   Usuń
  5. Tak jak pisałam powyżej -odrzucono wniosek...

   Usuń
  6. Pewnie nie był zamknięty dostęp do EKK.

   Usuń
  7. Rzeczywiście tak było. Zamknąłem dostęp i teraz jest wszystko w porzo!

   Usuń
 8. Super, można dostać aż 25 zł zwrotu za płacenie rachunków i faktur za prąd, gaz, telewizję, telefon czy internet - wystarczy tylko wydać 2500 zł co miesiąc!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co miesiąc wydać 2500 zł na prąd, gaz, telewizję, telefon oraz internet? Spoko :)

   Usuń
  2. Tak czy owak, żeby dostawać ten 1% zwrotu to trzeba się zgłosić z fakturą do oddziału, a oni wpiszą dane do "systemu" ... niestety ja mam niemal 100km do najbliższego oddziału i musiałbym wziąć wolny dzień z pracy, bo czynni są tylko w dni powszednie tzn. wtedy gdy i ja pracuję. Miałem nadzieję, że wystarczy im wysłać skan faktury ... to jakieś kolejne mega-nieporozumienie!

   Usuń
  3. To chyba mieszkasz za granicą żeby mieć 100 km do oddziału bo chyba nie ma miejsca w PL gdzie byłaby taka dziura w oddziałach tego akurat banku. Ale nieistotne bo faktury można też dodać w bankowości: Obsługa Klienta => Twoje produkty => Konta => zwroty za rachunki - obsługa faktur

   Usuń
 9. Ciekawe kiedy się wyczerpie pula 2 tys. wniosków. Ktoś coś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limity są na nagrody a nie na wnioski.

   Usuń
  2. Jeśli tak, to skąd w ogóle wiadomo kto dostaje te nagrody? Gdzie można będzie zobaczyć listę nagrodzonych? Toż to jakiś niezły szmonces!

   Usuń
  3. Taki już u nich zwyczaj i w innych ofertach jest nie inaczej, a mianowicie do końca nic nie wiadomo. Zabawne, że wówczas nawet nie idzie się odwołać, bo niby id czego :)

   Usuń
  4. No i słowo stało się ciałem - nagrody nie otrzymałem pomimo spełnienia wszystkich warunków już 3 marca!

   Usuń
 10. Mam pytanie, czy mogę założyć konto mojej mamie a numer Payback podać swój? Bo niestety ale ja mam konto w BZWBK :) Mr. Złotówa pomocy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założenie konta Payback trwa minutę!

   Usuń
  2. No tak, ale wolałbym na swoje konto payback. To jak to jest? Można tak jak opisałem wyżej?

   Usuń
  3. Przed wnioskiem trzeba podać Pesel i numer konta w Payback więc prawdopodobnie to sprawdzają. Po coś o Pesel pytają.

   Usuń
  4. PESEL służy do sprawdzenia stanu posiadania kont w BZ WBK, gdyż tym razem to właśnie oni są organizatorem tej promocji.

   Usuń
  5. Definicja uczestnika:
   "Uczestnik – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i dostęp do Usług bankowości elektronicznej BZWBK24 w Banku Zachodnim WBK, która spełnia warunki określone w § 3 i 4, jest posiadaczem Konta w momencie wypłaty nagrody oraz jest członkiem Programu PAYBACK i posiada nr PAYBACK"
   Czyli jednak uczestnik zakładający konto powinien posiadać nr Payback.

   Usuń
  6. @Anonimowy, 21 lutego 2018, 23:45

   Ale co sprawdzają? PESEL nie jest nawet podawany do konta Payback.

   Usuń
  7. "Mateusz załóż mamie paybacka, potem konto w BZWBK, poczekaj na bonus i na koniec połącz Wasze karty payback. Marcjanna

   Usuń
 11. Niestety umowy wozi InPost - znowu będą z nimi schody!

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzisiaj dostałam e-mail z adresu mailing@inpost.pl oraz SMS mówiące, że kurier InPost bezskutecznie próbował się ze mną skontaktować w sprawie przesyłki co mija się z prawdą, gdyż nikt nie próbował się ze mną kontaktować - ani telefonicznie, ani osobiście.

  Co to za cyrk? Czy poważnego banku nie stać na solidną firmę kurierską?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nowego, gdyż Wubek strzela sobie w ten sposób w stopę już od kilku lat - żałosne!

   Usuń
  2. U mnie dokładnie ta sama sytuacja. Wysłałem w tej sprawie zgłoszenie do ich Biura Obsługi Klienta, na co odpowiedzieli: "Informuję, że zgłoszenie zostało przekazane do oddziału doręczającego, w celu wyjaśnienia sytuacji"

   Czy ten InPost to poważna firma?

   Usuń
  3. Pod ostatnią promocją były komentarze dotyczące tego samego. Ja nie rozumiem czy bank nie może w takiej sytuacji rozwiązać umowy i zmienić kuriera?

   Usuń
  4. Znacznie tańszym rozwiązaniem jest podpisywanie umowy w oddziale po uprzednim zawnioskowaniu przez internet. Tak robią np. Millennium, mBank, Envelo czy CA. Przesyłka kurierska to circa 20 zeta za sztukę w plecy!

   Usuń
  5. Mając na uwadze ograniczoną pulę wniosków kwalifikujących się do tej oferty wybrałam (okazuje się teraz, że niestety!) metodę podpisania umowy poprzez kuriera zamiast za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku.

   Ciekawe czy ktoś z pracowników banku czyta ten blog? Najwyższy czas na zakończenie tej farsy!

   Usuń
  6. To po prostu niemożliwe, żeby zleceniodawca (bank) kompletnie nie interesował się jakością wykonania usług, za które przecież sporo tej firmie płaci!

   Usuń
  7. W wielu organizacjach sporych rozmiarowo inercja wręcz powala z nóg każdym i w przypadku BZWBK chyba tak właśnie jest. Z pewnością są świadomi bałaganu z dostarczaniem ich umów.

   Usuń
  8. A skąd maja niby o tym wiedzieć? Przecież ich pracownicy nie zakładają kont przez kuriera :)

   Usuń
  9. Ja w 2016 roku czekalem miesiac na 3 umowy inpost wbk

   Usuń
  10. Też to pamiętam. To były te 3 dodatkowe KGP dające po 4% odsetek maks. do 4K (miałem ich w sumie aż 6) - gość z InPost przyniósł mi wtedy aż trzy umowy do podpisania, na co trzeba było dość długo czekać!

   Usuń
  11. Jak widać do dziś dnia niewiele się zmieniło. Zastanawia po co bank nawet oferuje metodę zawarcia umowy kurierem?

   Usuń
  12. Karta płatnicza dzisiaj przyszła, a InPost wciąż nie dostarczył umowy.

   Usuń
  13. Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za informacje dotyczące przesyłek. Przekazaliśmy wszystkie opinie do odpowiedniego działu, który zajmie się tą sprawą. Pozdrawiamy

   Usuń
  14. Ciekawe czy są już jakieś efekty przekazania wszystkich opinii do tego "odpowiedniego" działu?

   Usuń
 13. kolejna promocja bzwbk w której natychmiastowo odrzuca się mój wniosek, bo "podanie danych w innym wniosku". Ostatnio interweniowałem na infolinii, nie pomogli, tym razem sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Walka o klienta trwa czyli dzień jak co-dzień :)

   Usuń
 14. U mnie jest identyczna sytuacja!!!! mam prośbę Mr Złotówa- może wystosuj do Banku o oficjalne stanowisko,co myślą o sposobie realizacji własnej promocji. Jednak Twoje pozycja w świecie polskiej bankowości COŚ ZNACZY.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy, 24 lutego 2018, 11:29

   Identyczna czyli jaka?

   Usuń
  2. Dzisiaj dostałem kolejną wiadomość SMS, że niby bezskutecznie próbowali się ze mną kontaktować. Czy te żałosne chwyty to gra na czas?

   Usuń
  3. Tak, to musi być ichnia taktyka gry na czas. Później powiedzą bankowi, że bezskutecznie próbowali się kontaktować z klientem i zażądają kasy za niedostarczone przesyłki, a bank i tak zawsze jakoś przerzuca swoje koszta na klientów w postaci licznych opłat i niskiego oprocentowania lokat.

   Usuń
  4. Właśnie dostałam telefon z banku z zapytaniem dlaczego nie odebrałam przesyłki, gdyż została zwrócona. Spersonalizowaną kartę płatniczą otrzymałam zwykłą pocztą w poniedziałek, a InPost na przeciagu tygodnia czasu dwukrotnie wysyłał głupawe SMS-y o rzekomych nieudanych próbach kontaktu ze mną ... aż trudno uwierzyć, że taki cyrk ma miejsce w XXI wieku!

   Usuń
  5. No ale nareszcie się obudzili i sprawdzają co się dzieje. Lepiej późno niż wcale ;)

   Usuń
  6. Do mnie nikt jeszcze z banku nie dzwonił, a wniosek złożyłem pierwszego dnia promocji czyli 20 lutego.

   Mam prośbę do Złotówy: czy mógłbyś wstawić się w tej sprawie w BZWBK za czytelnikami swojego bloga? Ze względu na limit ilości nagród już wkrótce nie będzie nawet sensu podpisywać tej umowy ze względu na tak poważne opóźnienie!

   Usuń
  7. Co o tym sądzisz, Gospodarzu?

   Usuń
 15. "Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która na dzień 31.01.2018 r. nie posiadała konta osobistego w BZ WBK oraz posiada numer PAYBACK."

  - czy to oznacza, że na dzień 31.01.2018 r. należy posiadać numer PAYBACK?

  "Przystąpić do promocji, jak i spełnić warunki warto czym prędzej, bo pule nagród są ograniczone (w przypadku każdej z nagród do 2 000 sztuk)."

  - czy w jakikolwiek sposób można sprawdzić ile osób zostało zakwalifikowanych do każdej z tych 2 tys. nagród?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już kiedyś tak było (lato 2016) z ofertą na wypłaty gotówki z ich bankomatów kartami konkurencji ... jedna wypłata dawała im zarobek 1,50 zł!

   Usuń
  2. Pule nagród są ograniczone jedynie do 2 tys. sztuk!

   Usuń
  3. BZWBK bankowo zapewnia listę osób zakwalifikowanych do tej puli 2 tys. nagrodzonych gdyż inaczej jak by się można było dowoływać w przypadku braku nagrody.

   Usuń
  4. Gdzie jest ta lista? Ktoś wie?

   Usuń
  5. Nikt, bo jej nie ma!

   Usuń
 16. "W Promocji może wziąć udział Uczestnik, o którym mowa w § 3,:
  a. który do 31.03.2018r. zawrze umowę o Konto z Usługami bankowości elektronicznej
  BZWBK24 (opcjonalnie, jeżeli nie posiada Usług bankowości elektronicznej BZWBK24 z
  jedną Kartą debetową)

  Czyli wychodzi na to, że nie ma obowiązku posiadania karty, wystarczy dostęp do BZWBK24 i BLIK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego by wynikało. Ale ja wyrobiłem mobilną bo darmowa.

   Usuń
 17. Kiedy są wypłacane te 1-procentowe zwroty za opłacanie faktur?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 10 dnia miesiaca, w marcu, 7 dnia był zwrot.

   Usuń
 18. Ktoś już dostał 3tys punktów w Paybacku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, do 30 maja jeszcze sporo czasu :)

   Usuń
  2. U mnie też!

   Usuń
  3. Czy Twoje nazwisko też jest na tej liście nagrodzonych?

   Usuń
  4. Na jakiej znowu liście - to jest Wubek :)

   Usuń
  5. Czy chodzi o listę nagrodzonych?

   Usuń
 19. Czy po otrzymaniu nagrody można zamknąć kartę czy jest tzw. lojalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw tą nagrodę trzeba dostać :)

   Usuń
  2. Dostał ktoś punkty z tej promocji? U mnie nic :/

   Usuń
  3. Pewnie nie miałeś zaznaczonych jakichś zgód :)

   Usuń
  4. Żadne zgody nie były wymagane.

   Usuń
  5. Dawno nie pamiętam jakieś promocji z lojalką.

   Usuń
 20. §1. pkt. 2. Organizatorem Promocji jest Bank Zachodni WBK S.A.
  §4. pkt. 7. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 2000 sztuk dla Nagrody I, 2000 sztuk dla Nagrody II i 2000 sztuk dla Nagrody III. Zostanie ona przekazana pierwszym 2000 uczestnikom, którzy najszybciej spełnią warunki wskazane w §3 i §4.

  §5. Reklamacje
  pkt. 1. Uczestnik może złożyć reklamację:
  1.1. ustnie: osobiście lub telefonicznie w dowolnej jednostce organizacyjnej Banku zajmującej się obsługą klienta
  1.2. pisemnie: przesyłką pocztową na adres siedziby Banku lub jego dowolnej jednostki organizacyjnej zajmującej się obsługą klienta lub poprzez kuriera lub posłańca lub osobiście w dowolnej jednostce organizacyjnej Banku zajmującej się obsługą klienta;
  1.3. w formie elektronicznej: poprzez usługę BZWBK24 Internet.
  pkt. 2. Odpowiednie adresy oraz numery telefonów dostępne są w jednostkach organizacyjnych Banku zajmujących się obsługą klienta oraz wskazane są na stronie internetowej Banku www.bzwbk.pl.
  pkt. 3. Odpowiedź na reklamację, w zależności od charakteru sprawy oraz wyboru klienta, zostanie udzielona przez Bank listownie lub poprzez skrzynkę odbiorczą w BZWBK24 lub sms, bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż w terminie 30 dni od dnia otrzymania reklamacji. W szczególnie skomplikowanych przypadkach uniemożliwiających rozpatrzenie reklamacji i udzielenie odpowiedzi w terminie 30 dni, termin ten może zostać wydłużony maksymalnie do 60 dni, po uprzednim wyjaśnieniu Uczestnikowi przyczyn opóźnienia i wskazania okoliczności wymagających dodatkowego ustalenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro pisze reklamację jednak nawet najlepsi prawnicy nie wiedzą jak ją udokumentować, bo niby do czego można się tu odwołać? Żałosne!

   Usuń
  2. No właśnie, trudno się tutaj do czegokolwiek odwołać, ale mimo tego napisałam reklamację. Odpowiedź ma nadejść w terminie do 30 dni - zaczekam :)

   Usuń
 21. U mnie punkty Payback zostały dopisane w dniu 30.05. Nie otrzymałam zadnego maila informujemacego o spelnieniu warunków przyznania nagrody i dopisaniu punktów. Sprawdzcie stan swojego konta Payback.

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja również nie dostałem punktów Payback, a żona tak pomimo, że spełniła warunki później niż ja - cyrk jak zwykle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech zgadnę: żona miała zgody na TAK?

   Usuń
  2. Jakie zgody były konieczne?

   Usuń
  3. Ja też nie otrzymałam punktów na moje konto Payback, a wszystkie warunki wypełniłam już następnego dnia po otrzymaniu karty!

   Powyżej w opisie tej oferty Złotówa nie pisze o żadnych zgodach ... jakie znowu zgody?

   Usuń
 23. Ja tez do dzisiaj nie otrzymałam należnych punktów Payback, pomimo że warunki spełniłam już w pierwszych dniach marca. Myślicie, że jest sens pisać do nich reklamację? Słyszałam dość dziwne opinie o tym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia w tym procesie reklamacyjnym jednak mam takie pytanie: co konkretnie zamierzasz zareklamować? W tak żałośnie postawionych warunkach i bez jakiejkolwiek komunikacji z uczestnikami w trakcie trwania promocji nie ma absolutnie żadnego punktu odniesienia. To przypomina ich akcję z lata 2016 z wypłatami z ich bankomatów kartami konkurencji. Jednak wówczas istniała lista osób nagrodzonych czego tutaj brak.

   Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji i jedno jest pewne; jakikolwiek byłby rezultat mojej reklamacji, to z pewnością jest to ostatnia promocja z tego banku, w której brałem udział!

   Usuń
 24. Wczoraj dostałem odpowiedź na reklamację:

  Szanowny Panie,
  odpowiadając na zgłoszenie dotyczące promocji Konto Jakie Chcę z punktami Payback
  przekazuje wyjaśnienia.
  Po kontakcie z Loyalty Partner Polska ustaliłam, że punkty Payback zostały naliczone
  1.06.2018 r.
  Serdecznie przepraszam za wszelkie opóźnienia.

  Sęk w tym, że punkty nigdy nie zostały naliczone na moim koncie Payback. Ten bank jest niepoważny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałam podobne 'wyjaśnienie' od menedżera (pisownia oryginalna!) wydziału reklamacji, że się zakwalifikowałam na nagrodę i już je rzekomo wysłali używając ... 9-cyfrowego numeru mojego konta - komedia pomyłek!

   Na dodatek zamiast odpowiedzieć poprzez pocztę BZWBK24 zgodnie z moim wyborem na końcu reklamacji, to wysłali list, który szedł 9 dni!

   Usuń
  2. Tylko masowe i konsekwentne informowanie KNF-u o tych praktykach może zmienić ich podejście do klientów!

   Usuń
  3. Z kolei Payback napisał mi:

   "dziękuję za kontakt.

   Przykro mi za zaistniałą sytuację, ale promocja: „ KONTO JAKIE CHCĘ” z BZWBK została już rozliczona w dniu 01.06.2018. Jeżeli na Pana koncie punkty nie pojawiły się, to znaczy, że nie był Pan w tej puli pierwszych 2000 osób, spełniających warunki promocji.

   W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt.

   W przypadku otrzymania ankiety, proszę o jej wypełnienie, jest to ocena prowadzonej ze mną korespondencji.

   Pozdrawiam,"

   i bądź tu mądry czy faktycznie rozdali punkty 2.000 osobom czy może 20-tu... nie ma nawet jak tego sprawdzić ;/
   ręce opadają

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...