Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Dodatkowe bony 50 zł Sodexo w konkursie Bankobrania + 140 zł od Toyota Banku [Przedłużenie promocji z premią gwarantowaną!]

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

23.02.2018

Dodatkowe bony 50 zł Sodexo w konkursie Bankobrania + 140 zł od Toyota Banku [Przedłużenie promocji z premią gwarantowaną!]

Promocja konta w Toyota Banku została przedłużona o kilka dni. A w puli konkursu "Zyskaj więcej z Bankobraniem" przybywa z tej okazji bonów Sodexo!

Toyota Bank z premią do 140 zł i przedłużenie konkursu dla Czytelników bloga Bankobranie
Pierwotnie akcja Toyota Banku miała zakończyć się dziś, o godz. 23:59, ale potrwa do poniedziałku (tj. 26.02.). To oznacza 3 dodatkowe dni, by zdecydować się na udział i otrzymać premię gwarantowaną 140 zł od banku, a także mieć szansę na bon Sodexo o wartości 50 zł, który obecnie zdobyć można wyłącznie na blogu Bankobranie, a który podbić może finalny zysk z udziału w tej okazji do bankobrania. I tu dobra wieść: zwiększam pulę bonów Sodexo w konkursie!

Przedłużona dostępność promocji "Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2" dotyczy zarówno nowych klientów, dla których Toyota Bank przygotował premię w wysokości 140 zł za otwarcie konta i założenie dwóch lokat oraz obecnych klientów, którzy otrzymają 70 zł za utrzymanie salda i założenie lokat. Bank przedłużył również o 3 dni możliwość skorzystania z programu poleceń. Przypomnę, tu do wzięcia są dodatkowe premie po 50 zł za skuteczne polecenia.

Przejdź do wpisu prześwietlającego promocję >>

W czasie trwania promocji zmieniły się również zasady (na korzyść), jeśli chodzi o opłatę za konto. Standardowo wynosi ona 2,49 zł miesięcznie, ale uczestnicy akcji mogą liczyć na zwrot aż 20 zł. To wpływa na zwiększenie opłacalności udziału w tej okazji do bankobrania.

Ale ostateczny bilans zysków z promocji "Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2" można zwiększyć jeszcze przez udział w konkursie, który przygotowałem dla Czytelników bloga. W związku z wydłużeniem okresu promocji, udział w konkursie wziąć może też więcej osób. By nie zmniejszać szans na nagrodę, zwiększam więc pulę nagród. Obecnie to już nie 30, a 35 bonów Sodexo o wartości 50 zł każdy.

Udział w konkursie wziąć mogą osoby, które do promocji przystąpią jako nowi klienci, a więc którzy mogą od banku uzyskać gwarantowaną premię 140 zł.

Przejdź do wpisu o konkursie dla Czytelników >>

To co uległo zmianie w promocji i konkursie, to data, w której można zarejestrować się w promocji (i złożyć wniosek o Konto Jedyne w przypadku nowych klientów). W konkursie ostateczny termin przesłania zgłoszenia udziału pozostaje taki sam, a więc 4.03.2018 r. Nie warto jednak z tym zwlekać i niezwłocznie po złożeniu wniosku w promocji Toyota Banku, wypełnić również formularz konkursowy w konkursie "Zyskaj więcej z Bankobraniem". Znajdziesz go w podlinkowanym wyżej wpisie o szczegółach konkursu z bonem Sodexo o wartości 50 zł do wygrania.

Bądź na bieżąco. na Twitterze i polub na Facebooku:

14 komentarzy:

 1. Data założenia lokat została taka sama? pytam bo obecne lokaty zakończą mi się później.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta data została bez zmiany. Lokaty należy założyć do 9.04.2018 r.

   Usuń
 2. Jeżeli tylko bank łaskawie zwróci mi styczniową opłatę za konto w ramach „podwójnych korzyści” tak jak uprzednio to robił za „duet lokat” to z przyjemnością przystąpię i do tej promocji, jeśli nie to nie – nie kalkuluje mi się

  Do Admina (tobie łatwiej się z nimi dogadać) może byś dopytał w banku co z tymi zwrotami, przecież miały być kontynuacją - Duet do grudnia, a później Podwójne do marca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy stary klient który w promocji weźmie udział jako obecny i po premię 70 zł też może liczyć na zwrot opłat?

   Usuń
  2. Chodzi oczywiście o opłaty za konto i zwrot tych 20 zł?

   Usuń
  3. Starych klientów zwrot też dotyczy.

   Usuń
  4. To może ja wyjaśnię pokrótce różnicę między starym 70 zł premii w nowej prom, a nowym 140 zł, a mianowicie jest ona taka, że nowy przy odrobinie szczęścia ma możliwość dodatkowo zgarnąć bon Sodexo o wart. 50 zł.
   Więcej różnic brak wszyscy mają szansę na +20 zł za utrzymanie lokat do końca i nikt nie otrzyma zwrotu opłat za konto, bo w nowej prom już ich nie ma.

   Co do minionej zaś i brakujących zwrotów to czekamy może Mr. Złotówa coś zdziała ;)

   Usuń
 3. Czy można złożyć wniosek z Twojego linku i we wniosku wpisać KOD POLECENIA od szwagra?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można założyć konto z polecenia i wziąć udział w konkursie. Ważne tylko by skorzystać z linka na blogu Bankobranie.

   Usuń
 4. @Złowtówa, już się gubię. Złożyłem wniosek ale..... nie założyłem lokat gdyż teraz nie mam środków. Będę je miał w marcu. Co teraz? Założyć owe lokaty jakby nigdy nic bezpośrednio na stronie banku? Pytam bo we wnioski był klik aby przejść do banku i założyć (od razu) lokatę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz "jakby nigdy nic bezpośrednio na stronie banku". Ostatnio tak zrobiłem, bo zapomniałem. Bez problemu premia była.

   Usuń
  2. Na otwarcie lokat jest czas do 9.04.2018 r.

   Usuń
 5. O co chodzi z tym? :

  „do dnia 26.02.2018 roku wypełnij krótki formularz na stronie Banku”
  Pojawia się to przy rejestracji na stronie promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...