Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: luty 2018 + ranking lokat

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.02.2018

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: luty 2018 + ranking lokat

Nowy miesiąc kalendarzowy oznacza, że czas przyjrzeć się najkorzystniejszym lokatom i kontom dla oszczędzających.

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe luty 2018 roku - ranking lokat
Poniżej prezentuję najlepsze z obecnie dostępnych propozycji dla osób, które cenią sobie bezpieczne lokowanie pieniędzy, z gwarancją kapitału i zysku. Chciałoby się, by zysk ten był jak największy. Choć niestety, obecnie dostępne oprocentowanie pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście jest kilka propozycji z przynajmniej dobrymi - jak na obecne czasy - stawkami, a dodatkowo można przy nich zyskać dzięki premiom lub bonusom.

Comiesięczny wpis o najlepszych lokatach i kontach oszczędnościowych tradycyjnie rozpoczynam od przyjrzenia się najlepszym stawkom w poszczególnych bankach:
Najlepsze lokaty w poszczególnych bankach - luty 2018 r

Na tej grafice najlepiej widać trendy, gdy banki podnoszą, bądź obniżają oprocentowanie lokat. W chwili obecnej raczej są w fazie pewnej stagnacji (ale lepsze to niż sytuacja sprzed kilku miesięcy, gdy dominował na wykresie kolor czerwony, oznaczający obniżki stawek). Więcej dzieje się w temacie kont oszczędnościowych (o czym piszę na końcu wpisu).


Celem ułatwienia przeglądu tego jednak dość długiego, bo szczegółowego opisu sytuacji na rynku oszczędności, całość pogrupowałem na następujące propozycje banków:
 • Lokaty promocyjne
  • Lokaty bez konta osobistego
  • Lokaty z kontem osobistym
 • Lokaty mobilne
 • Najkorzystniejsze dla każdego
  • Lokaty kilkumiesięczne
  • Lokaty długoterminowe
 • Najlepsze konta oszczędnościowe

Bądź na bieżąco z najlepszymi lokatami: na Twitterze.

Dzisiejszy wpis zacznę od okazji do bankobrania połączonych z lokatami bądź kontami oszczędnościowymi. Bo wśród nich mamy ostatnio niemały wybór. A w czasach, gdy oprocentowanie depozytów pozostawia wiele do życzenia, takie okazje na dodatkowy, gwarantowany zysk są cenne.

2 lokaty (do 2,5%) + premia do 140 zł


Duet lokat w Toyota Banku z premią do 140 zł
Zaledwie od 2 dni można załapać się na promocję "Duet lokat" w Toyota Banku dostępną do 23.02.2018 r.. By skorzystać z tej propozycji, wystarczy dysponować kwotą co najmniej 8 000 zł. Wśród lokat dostępnych dla uczestników promocji jest m.in. Lokata Sprint (ze stawką 2,5%), która ze względu na oprocentowanie zainteresować może też osoby posiadające większe kwoty. Ale bez względu na to, czy wpłacisz kwotę minimalną, czy większą, to otrzymasz premię gwarantowaną, która dla nowych klientów wynosi 140 zł, a dla obecnych posiadaczy konta w Toyota Banku 70 zł (co i tak należy wyróżnić, bo w innych bankach wciąż bardzo rzadko zdarza się premiowanie obecnych klientów). Sprawdź promocję Toyota Banku z premią do 140 zł >>

2,7% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym + bonus 150 zł


Konto oszczędnościowe 2,7% do 200 000 zł w Banku Millennium
Jeśli chcesz uzyskać jedno z najwyższych oprocentowań obecnie dostępnych na kontach oszczędnościowych, to w tym celu będzie też niezbędne otwarcie konta osobistego w Banku Millennium. W chwili obecnej ten ruch jednak się opłaca, bo za jego założenie i spełnienie prostych warunków przewidziany jest gwarantowany bonus 150 zł (promocja będzie dostępna do 25.02.2018 r.). Dodatkowo za polecenia konta do wzięcia czeka nawet 250 zł. Sprawdź promocję konta w Banku Millennium z premiami do 400 zł >>

3% do 50 000 zł na koncie oszczędnościowym + zwroty do 150 zł


3% na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe
Promocja oprocentowania na koncie oszczędnościowym jest także dostępna w T-Mobile Usługi Bankowe (to bank działający pod marką telekomu, ale obsługiwany przez Alior Bank). Tutaj tak wysokie oprocentowanie uzyskać można dla kwoty do 50 000 zł, ale warunkiem jest też otwarcie konta osobistego. I tu bank daje dwie opcje do wyboru. Jeśli interesuje Cię tylko propozycja dla oszczędności, możesz wybrać bezwarunkowo darmowe Konto Freemium (w wariancie bez karty). A jeśli chcesz wyciskać maksimum korzyści z podjęcia współpracy z T-Mobile Usługi Bankowe, to do wspomnianego konta zamów kartę albo - jeszcze lepiej - załóż Konto Premium. Wtedy będziesz otrzymywać zwroty za płatności. W przypadku wyboru drugiego ze wspomnianych kont, przy sumie transakcji na min. 500 zł w miesiącu, otrzymywać będziesz bonus w wysokości 25 zł. I tak przez 6 kolejnych miesięcy, więc do wzięcia jest nawet 150 zł. Sprawdź promocję konta osobistego i oszczędnościowego w T-Mobile Usługi Bankowe >>

2,5% na koncie + 100 zł za regularne oszczędzanie


Konto osobiste z premią 140 zł i Otwarte Konto Oszczędnościowe z bonusem 140 zł za regularne oszczędzanie w ING Banku Śląskim
Promocję dla oszczędzających udostępnia również ING Bank Śląski. Za regularne oszczędzanie (wystarczą 2 wpłaty na konto oszczędnościowe) przewidziany jest bonus pieniężny 100 zł, który zdobyć mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku (szczegóły tutaj). Dla tych pierwszych, którzy założą konto osobiste, do wzięcia jest także i premia do 140 zł za ROR. W sumie można więc uzyskać nawet 240 zł. No i 2,5% na koncie oszczędnościowym gwarantowane przez 4 miesiące dla kwoty nawet 100 000 zł. Sprawdź promocję konta osobistego i oszczędnościowego w ING Banku Śląskim >>

Lokaty promocyjne


Tu - w odróżnieniu od wcześniej opisanych promocji - jedyną zachętą do stania się klientem danego banku ma być podwyższone oprocentowanie (nie ma już bowiem dodatkowych bonusów czy premii).

Lokaty bez konta


Niezmiennie najlepsze promocyjne lokaty na powitanie dla nowych klientów oferuje Idea Bank. Wybrać można jeden z poniższych depozytów:
 • Lokata Happy - od 500 do 10 000 zł. Stawka oprocentowania zależy od okresu depozytu i wynosi: 
  • 4% w skali roku w przypadku 2 miesięcy;
  • 3,5% w skali roku na 3 miesiące lub
  • 3% w skali roku na 1 miesiąc. 
 • Lokata Happy Pro - 3-miesięczny depozyt, którego oprocentowanie uzależnione jest od wpłaconej kwoty i wynosi: 
  • 3,5% w skali roku dla kwoty od 10 000 do 25 000 zł lub 
  • 2,7% w skali roku dla kwoty od 25 000,01 do 100 000 zł.

"Nowym klientem" w definicji Idea Banku jest wyłącznie osoba, która dotąd nie posiadała jakiejkolwiek umowy, ani nie wnioskowała o jakikolwiek produkt w Idea Banku (bądź Lion's Banku będącym jego oddziałem).

Mniej wymagający jest już BGŻ Optima. Lokata Bezkarna czy Bezkompromisowa to też propozycje dla nowych klientów, ale łapią się w tym przypadku także osoby powracające (wystarczy nie posiadać umowy z BGŻ Optima co najmniej od 12 miesięcy; ewentualne posiadanie konta czy innych produktów w BGŻ BNP Paribas nie jest przeszkodą).
 • Lokata Bezkarna - dla kwoty od 1 000 do 20 000 zł oprocentowanie wynosi 3,5% w skali roku na okres 3 miesięcy.
 • Lokata Bezkompromisowa - dla kwoty od 1 000 do 100 000 zł oprocentowanie wynosi 2,7% w skali roku na okres 3 miesięcy.

Wraz z lokatą bank otwiera klientowi także konto oszczędnościowe Smart, które prowadzone jest bez warunków za 0 zł, służy obsłudze lokaty, ale i lokowaniu dodatkowych oszczędności (ze stawką oprocentowania 2,5% dla "nowych środków"). O tym koncie będzie jeszcze nieco niżej, w części dotyczącej właśnie kont oszczędnościowych.

Na lokatę powitalną bez konieczności zakładania konta załapać się można jeszcze w Alior Banku. Do wyboru jest jeden z wariantów okresu depozytu: 90 lub 186 dni. By uzyskać 2,5% w skali roku, trzeba być jednak klientem, który dotąd nie miał żadnych produktów w tym banku.

Lokaty z kontem osobistym


Niektórym bankom nie wystarcza to, że klient przyjdzie ze swoimi środkami i założy samą lokatę promocyjną. Wymagają jeszcze, by skorzystać z konta osobistego. Na szczęście są wśród nich takie, które banki prowadzą za 0 zł bez warunków. Na potrzeby lokaty można więc rachunek założyć, a po zakończeniu depozytu bez konsekwencji zamknąć.

Oferta lokaty powitalnej powiązanej z koniecznością otwarcia konta osobistego jest między innymi w Nest Banku. Wymieniam ją jako pierwszą, bo tu można uzyskać najwyższe oprocentowanie. To 4% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł. Wybrać można jeden z dwóch dostępnych wariantów: na 3 lub 6 miesięcy. Przy tym pierwszym okresie poza otwarciem konta nie trzeba już spełniać żadnych dodatkowych warunków. Jeśli jednak chcesz mieć stawkę 4% w skali roku przez okres 6 miesięcy, to spełnić należy dodatkowe wymogi (w postaci wpływu wynagrodzenia lub innych świadczeń na konto).

Z kolei mLokata na Wejście (3,5% w skali roku na 3 miesiące; do 10 000 zł), to propozycja mBanku dla osób zakładających konto. By nic za nie nie płacić, najlepiej wybrać eKonto w taryfie standard bez karty... ale tak na prawdę zamiast zakładać konto dla samej lokaty, lepiej wybrać promocję, gdzie za otwarcie konta w mBanku otrzymasz bon 100 zł do sklepów Decathlon oraz do 650 zł w nagrodach pieniężnych.

Promocyjne lokaty dla klientów, którzy zakładają konto osobiste, można też znaleźć w Credit Agricole i Plus Banku. Tam jednak o bezwarunkowo darmowe konto jest trudno (za wyjątkiem 1 Konta w Credit Agrciole, ale to propozycja skierowana wyłącznie dla osób w wieku 18-27 lat). W Credit Agricole na 3% w skali roku można ulokować do 50 000 zł na 2 miesiące, zaś w Plus Banku maksymalnie 10 000 zł na 3 miesiące ze średnim oprocentowaniem przez ten okres na poziomie 4% w skali roku.

Lokaty mobilne


Z oprocentowaniem na poziomie co najmniej 2,3% w skali roku znaleźć można obecnie już tylko 4 lokaty tego typu. Są to następujące propozycje:
Bank
Okres
Oprocentowanie:
Min. kwota
Max. kwota
Eurobank*
1 miesiąc
3,50%
200 zł
10 000 zł
Getin Bank
2 miesiące
3%
500 zł
10 000 zł
BZ WBK
4 miesiące
2,5%
1 000 zł
20 000 zł
Bank Millennium
3 miesiące
2,25% (lub 2,5%)**
1 000 zł
10 000 zł
* - lokata dostępna wyłącznie w ciągu 7 dni od aktywacji aplikacji mobilnej
** - wyższa stawka obowiązuje w przypadku założenia lokaty w aplikacji z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości

W każdym z banków założyć można tylko jedną tego typu lokatę. Wyjątkiem jest Bank Millennium, gdzie po zakończeniu jednej lokaty mobilnej można założyć kolejną.

Najkorzystniejsze lokaty dla każdego


Poniżej przedstawiam lokaty, które nie wymagają spełniania warunku bycia nowym klientem, aczkolwiek bardzo często niezbędne jest posiadanie/założenie konta lub co najmniej wpłacenie "nowych środków".

Lokaty kilkumiesięczne


Na moment publikacji niniejszego wpisu najlepsze lokaty w lutym na okres kilku miesięcy oferują Idea Bank, Nest Bank i Toyota Bank. W pierwszym z tych banków uzyskać można do 3% na 3- lub 6-miesięcznej lokacie dla nowych środków albo do 3% na dość nietypowy okres 105 dni na Lokacie Wielki Procent Plus. W przypadku tej drugiej można już wpłacić dowolne środki, także te, które dotąd były zdeponowane w Idea Banku. W obydwu przypadkach trzeba jednak posiadać lub założyć konto osobiste (bez niego oprocentowanie będzie niżesz o 0,5 punktu procentowego).

Na nowej Lokacie Sprint na 180 dni w Toyota Banku uzyskać możesz 2,5% w skali roku. Trzeba jednak posiadać lub założyć konto (co jednak się opłaca ze względu na możliwość zdobycia gwarantowanego bonusu do 140 zł). Na depozyt można wpłacić od 3 000 do 18 000 zł (a założyć można maksymalnie 10 lokat tego typu).

W Nest Banku dla wpłacających nowe środki stawka oprocentowania wynosi 2,35% w skali roku na okres 6 miesięcy (w opcji dla posiadaczy konta).

Lokaty na krótki okres mają alternatywę. To konta oszczędnościowe z warunkami gwarantowanymi przez określony czas (zazwyczaj jest to okres 3-4 miesięcy). Dzięki temu zarobisz na nich jak na lokacie (bo znasz oprocentowanie, które będzie przez ten czas utrzymane). Ale konta oszczędnościowe mają jeszcze tą przewagę, że w każdej chwili można dopłacić środki, albo część lub całość wpłaconego kapitału wypłacić (bez utraty odsetek). Szczegółowo o kontach oszczędnościowych piszę nieco niżej (pod częścią poświęconą lokatom na długi termin).

Lokaty długoterminowe


Spory wybór wśród lokat na dłuższy okres daje przede wszystkim Nest Bank. Wpłacając nowe środki uzyskasz tu 2,5% w przypadku okresu 18 miesięcy lokaty lub 2,6% w skali roku na depozycie 2-letnim. To stawki dla posiadaczy konta. Bez niego są one niższe i wynoszą odpowiednio 2,4 oraz 2,3% w skali roku.

Przy 2-letnim okresie depozytu pod uwagę warto też wziąć ofertę Idea Banku (do 2,5% w skali roku). Na okres aż 36 miesięcy najwyższe oprocentowanie oferuje Credit Agricole (dla nowych środków; 2,8% w skali roku) oraz Idea Bank, Lion's Bank i Toyota Bank (po 2,75%)

Wszystkie lokaty, zarówno krótko-, jak i długoterminowe z oprocentowaniem od 2,3% do 4% w skali roku znajdziesz w aktualizowanym na bieżąco rankingu lokat bankowych.

Najlepsze konta oszczędnościowe


W ostatnim czasie ten fragment comiesięcznego przeglądu najlepszych propozycji dla oszczędzających rozrasta się w imponującym tempie. Nie ma bowiem miesiąca, w którym kolejny bank nie wprowadzałby do swej oferty stawki z oprocentowaniem na poziomie co najmniej 2,5% w skali roku dla osób, które zdecydują się ulokować swe oszczędności właśnie na tego typu rachunku. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że niedawno Bank Pekao odpalił promocję ze stawką 2,7% na koncie oszczędnościowym (a przecież to bank, w którym stawki oferowane dla oszczędzających - delikatnie rzecz ujmując - nie oszałamiają).

Najlepsze konta oszczędnościowe dostępne w chwili obecnej to:
Bank
Konto
Oprocentowanie
Kwota objęta promocyjną stawką
Okres obowiązywania oprocentowania
Dostępność promocji
Orange Finanse
3,6%
do 10 000 zł
6 miesięcy
do 1.02.2018 r.
T-Mobile Usługi Bankowe
3,0%
do 50 000 zł
92 dni
do 31.03.2018 r.
Alior Bank
3,0%
do 20 000 zł
do 30.06.2018 r.
do 30.06.2018 r.
Bank Millennium
2,7%
do 200 000 zł
92 dni
do 10.03.2018 r.
Bank Pekao
2,7%
do 10 000 zł
180 dni
do 30.06.2018 r.
Deutsche Bank
2,55%
do 100 000 zł
4 miesiące
do odwołania
Getin Bank
2,5%
do 200 000 zł
122 dni
do 28.02.2018 r.
BGŻ Optima
2,5%
do 150 000 zł
do 26.04.2018 r.
do 26.04.2018 r.
Alior Bank

2,5%
do 100 000 zł
4 miesiące
do odwołania
ING Bank Śląski
2,5%
do 100 000 zł
4 miesiące
do 28.02.2018 r.
Eurobank
2,5%
do 30 000 zł
3 miesiące
do odwołania

Liderem w tym zestawieniu od miesięcy pozostaje Orange Finanse, choć nad tą propozycją wiele pochylać się nie będę. Oprocentowanie to aż 3,6% w skali roku i bank daje je na pół roku, ale jedynie do 10 000 zł. Niezbędne jest też spełnienie dodatkowych warunków (do których należy m.in. wykonanie co miesiąc płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł). Jak dla wyższych odsetek od kwoty nie większej niż 10 000 zł, to wymóg wysoki.

3% na koncie oszczędnościowym można znaleźć w dwóch bankach. Jeden z nich - to już wspomniany wcześniej - T-Mobile Usługi Bankowe (promocyjne oprocentowanie działa dla kwoty do 50 000 zł przez 3 miesiące). Druga propozycja dostępna jest w Alior Banku - jedynie do 20 000 zł, ale za to na dłużej, bo obowiązywać ma do końca czerwca br.

Kolejnym bankiem, który daje najwyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym jest Bank Millennium. Tu proponowana stawka wynosi już 2,7% w skali roku, ale za to można zdeponować nawet do 200 000 zł (więcej o tej ofercie przeczytasz tutaj). W Banku Pekao takie samo oprocentowanie można uzyskać maksymalnie do... 10 000 zł, ale za to na dłuższy okres, bo 180 dni.

W pozostałych bankach oferowaną stawką oprocentowania jest 2,5% w skali roku (za wyjątkiem Deutsche Banku, który proponuje 2,55%). Najwięcej wpłacić można w Getin Banku (do 200 000 zł) i BGŻ Optima (do 150 000 zł). Trzy banki na promocyjnych zasadach pozwalają ulokować maksimum po 100 000 zł (Alior, Deutsche Bank i ING), a od nich zdecydowanie odstaje Eurobank, który daje możliwość wpłacenia nie więcej niż 30 000 zł. Różne są też kryteria załapania się na promocyjną ofertę. W Aliorze, BGŻ Optima oraz Getin Banku kluczowe znaczenie ma wpłacenie "nowych środków", a na załapanie się na promocję w Deutsche Banku i Eurobanku pozwala dopiero założenie rachunku.


Wszystkie opisane wyżej lokaty i konta oszczędnościowe oferowane są przez banki, podlegające Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu. A to oznacza, że w przypadku bankructwa któregoś z banków masz pewność, że otrzymasz swe środki (do kwoty będącej równowartością 100 000 euro).

Pamiętaj, że zawsze, gdy chcesz wyliczyć zysk jaki przyniesie Ci dana lokata abo konto oszczędnościowe, skorzystać możesz z prostego w obsłudze kalkulatora odsetek. Z kolei, gdy masz jakiekolwiek pytania dotyczące lokat, zachęcam do zapoznania się z poradnikiem: Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć. A tu przypomnę, znajdziesz na bieżąco aktualizowany przeze mnie szczegółowy ranking lokat bankowych.

25 komentarzy:

 1. Szkoda że Idea Bank rozczarował i w styczniu nie dał żadnej przyzwoitej lokaty bez warunków :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jest na 3 %

   Usuń
  2. Dla nowych środków albo dla osób z kontem.

   Usuń
  3. Jak ktoś miał u nich lokatę to może w kilka sekund otworzyć darmowe konto, jaki problem?

   Usuń
 2. Czy w tej promocji Toyota banku obydwie lokaty muszą być po min 8000?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3000 i 5000 zł. Więc łącznie trzeba mieć 8000 na obydwie lokaty.

   Usuń
 3. W nest już obniżyli oprocentowanie z 2,9% do 2,35% lokaty na nowe środki na 6 miesięcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja wczoraj przelałem tam kasę by dziś założyć :( Drugi raz taka sama sytuacja.

   Usuń
  2. Jeśli wczoraj przelałeś, to dlaczego nie założyłeś lokaty? Dziwne.

   Usuń
  3. Sesje elixir. Kasa dotarła dopiero dziś.

   Usuń
  4. Właśnie miałem o tym pisać, że chyba błąd w rankingu, ale sprawdziłem, i oczom nie wierzę!!! "Wolski, co to się dzieje!?!"

   Usuń
  5. Wczoraj przejeżdżając w pobliżu oddziału Nest zapytałam swojego 'opiekuna' co się stało. Młody człowiek bez zająknienia wyjawił, że on dostał w przeddzień wiadomość z centrali o tej obniżce. Nie umiał mi jednak odpowiedzieć, dlaczego mnie o tym nie powiadomił. Na tym zakończyłam z nimi współpracę - to jedyny język jaki do nich przemawia!

   Usuń
  6. Ciąg dalszy: wczoraj ich 'konsultant' do mnie zadzwonił z propozycją lokaty udając, że nie wie o wypowiedzeniu konta - czy to nie jest żałosne?

   Usuń
 4. Późnym wieczorem Idea Cloud nie działała. Teraz jest okey.

  OdpowiedzUsuń
 5. Złotówa, wartałoby dodać, że lokatę w Credit Agricole można założyć tylko posiadając ROR co dyskwalifikuje ich ofertę, jako że konta ROR nie należą do najlepszych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są bezodsetkowe konta Prosto-Oszczędzające jednak ta nazwa jest dość myląca :)

   Usuń
 6. W BZ WBK się nie postarali. Na koncie Max Oszczędnościowym dla nowych środków od dziś promocja. Do 200 tys. Ale oprocentowanie 2,3%.

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepsze są odnowienia lokat w Idea Banku. Na 0,01%. Dziś zauważyłem że już w środę mi się lokata skończyła. Żenujące oprocentowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy są klienci którzy nie zauważą tego przez kilka miesięcy...

   Usuń
  2. Tylko Ci których na to stać :)

   Usuń
  3. Da się przeoczyć. Mnie się zdarzyło :( Zauważyłem po 2 tygodniach.

   Usuń
 8. Jaki tok myślenia przyświeca niektórym marketingowcom bankowym, którzy uzależniają depozyty na lokatach lub KO od posiadania PŁATNEGO konta osobistego z zerowymi odsetkami? To jest mocno groteskowe i jednocześnie niemal wykluczające z rynku!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak to jest z lokata dla nowych środków w Nest Banku, kiedy te nowe środki sa weryfikowane? Kiedy moge wyplacic stare środki czy moze musze utrzymac je przez caly okres lokaty?

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak to jest z lokata dla nowych środków w Nest Banku, kiedy te nowe środki sa weryfikowane? Kiedy moge wyplacic stare środki czy moze musze utrzymac je przez caly okres lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weryfikacja następuje na koniec okresu lokowania.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...