Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie! Bon Sodexo 50 zł jako dodatek do gwarantowanej premii pieniężnej w wysokości 140 zł zł

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.02.2018

Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie! Bon Sodexo 50 zł jako dodatek do gwarantowanej premii pieniężnej w wysokości 140 zł zł

Ale to niejedyna dobra wiadomość, bo Toyota Bank w promocji "Duet lokat" dodatkowo uczestnikom postanowił zwracać opłatę za konto.

Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie - bony Sodexo dla uczestników promocji z premią 140 zł za konto i lokaty w Toyota Banku
I tak już bardzo dobra promocja, teraz staje się więc jeszcze lepsza. Oprócz premii w wysokości 140 zł dla nowych klientów za założenie konta osobistego i dwóch lokat (na łączną kwotę min. 8 000 zł), teraz doszła korzyść wynikająca ze zwrotów opłaty za konto. No i jest jeszcze szansa na bon Sodexo o wartości 50 zł dla osób, które z promocji Toyota Banku skorzystają za pośrednictwem bloga Bankobranie. Zwrot opłat, jak i konkurs obejmuje zarówno osoby, które już z promocji skorzystały, jak i te, które dopiero to uczynią!

Niespodziankę tajemniczo zapowiedziałem na Twitterze już wczoraj:


Dziś czas na szczegóły. Przypominam więc o promocji, ale też informuję o zwrotach opłat (co jest nowością) i o tej niespodziance, czyli o konkursie.

Promocję Toyota Banku szczegółowo już na blogu omawiałem we wpisie >>Nawet 140 zł premii za lokaty w Toyota Banku w 2. edycji promocji "Zarabiaj z duetem korzyści" i do 200 zł w programie "Polecaj i zarabiaj"<<. W skrócie: udział wziąć mogą w niej zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Dla pierwszych premia wynosi 140 zł. Z kolei osoby, które konto w tym banku już posiadają i teraz zwiększą saldo środków poprzez założenie dwóch lokat, mogą liczyć na bonus 70 zł. Promocji towarzyszy też program poleceń, w którym zyskać można do 200 zł (po 50 zł za każde skuteczne polecenie).

Dla wszystkich (zarówno tych, którzy dopiero teraz staną się klientami banku, jak i dla obecnych posiadaczy rachunku) bank zdecydował się na zwracanie opłat za Konto Jedyne (2,49 zł miesięcznie). Zwrot ten ma być wypłacony jednorazowo w wysokości 20 zł (co w praktyce oznacza odzyskanie ośmiu takich opłat). Aby zwrot uzyskać należy:
 • w okresie od 30.01 do 23.02.2018 r. 26.02.2018 r. [po przedłużeniu promocji] zarejestrować się w promocji i spełnić warunki przyznania premii (140 zł dla nowych klientów; 70 zł dla obecnych);
 • utrzymać lokaty (Sprint na 180 dni oraz Plus na 9 miesięcy) do końca umownego okresu (czyli do dnia ich zapadalności).

Organizator promocji (Agora) ma wypłacić 20 zł na konto otwarte w promocji najpóźniej do 25.01.2019 r. Całościowo ofertę Konta Jedynego w Toyota Banku opisuję we wpisie pierwotnie prześwietlającym promocję. Przypomnę, że wydanie i użytkowanie karty do konta jest darmowe (aczkolwiek regulamin promocji nie wymaga jej wyrabiania). Darmowe są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej.

Dla osób, które dopiero teraz zdecydują się na otwarcie Konta Jedynego w Toyota Banku (albo już to zrobiły od 30.01.2018 r. w ramach promocji) i tym samym na zdobycie premii gwarantowanej w wysokości 140 zł przygotowałem też dodatkowo niespodziankę. To konkurs dla Czytelników bloga, w którym do rozdania mam 30 35 bonów Sodexo o wartości 50 zł. Co trzeba zrobić, by mieć szansę na powiększenie zysków z bankobrania do co najmniej 190 zł w tej promocji?
 • spełnij warunki promocji, tj. wymogi niezbędne do uzyskania premii 140 zł za otwarcie konta i założenie dwóch lokat;
 • zarejestruj swój udział w konkursie, odpowiadając przy tym na konkursowe pytanie.

Tak to wygląda w skrócie. Teraz czas przejść do szczegółów.

Promocja "Duet lokat - edycja 2"


Dla kogo promocja? Udział w promocji może wziąć Nowy Klient, którym dla banku jest: "osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Jedynego w Banku w okresie od 1.07.2016 roku do 29.01.2018 roku".

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zdobyć gwarantowany bonus 140 zł:
 • do 23.02.2018 r. 26.02.2018 r. zarejestruj się na stronie promocji i w panelu na stronie promocji wybierz opcję "Nie mam Konta Jedynego Toyota Banku" oraz w kolejnym kroku złóż wniosek o takiego konto, wyrażając przy tym zgody na: 
  • przekazywanie informacji handlowych;
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych banku;
  • przekazywanie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową (wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a więc zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania premii);
 • zawrzyj umowę o Konto Jedyne;
 • najpóźniej do 9.04.2018 r. w bankowości internetowej Toyota Banku załóż:
  • Lokatę Sprint na 180 dni (2,5% w skali roku) na kwotę min. 3 000 zł oraz
  • Lokatę Plus na 9 miesięcy (2% w skali roku) na kwotę min. 5 000 zł;
 • w/w lokaty utrzymuj przez min. 90 dni (licząc od dnia założenia każdej z nich);
 • utrzymuj Konto Jedyne do dnia wypłaty premii (co ma nastąpić najpóźniej do 8.08.2018 r.).

Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać Ci będzie premia pieniężna w wysokości 140 zł. O jej przyznaniu organizator promocji powiadomi Cię mailowo do 26.07. Wówczas będzie należało zareagować na tę wiadomość i najpóźniej do 1.08.2018 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (podać będzie należało numer rachunku konta w Toyota Banku założonego w promocji). Wypłata premii ma być zrealizowana do 8.08.2018 r.

Przypomnę, że zarówno nowi, jak i obecni klienci banku, którzy wezmą udział w promocji mogą również zarabiać na polecaniu. Szansę na nagrodę w konkursie ma zarówno osoba, która samodzielnie zdecyduje się na udział w promocji, jak i osoba polecona. Pamiętaj więc, by taką osobę powiadomić o mym konkursie. Niech również ma szansę zdobyć bon Sodexo o wartości 50 zł :)

Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie


Jeśli chcesz zyskać więcej niż 140 zł, to mam dla Ciebie konkurs, w którym do zdobycia czekają bony Sodexo o wartości 50 zł każdy. To już kolejny tego typu konkurs dla Czytelników. By w nim wziąć udział:
 • weź udział w w/w promocji jako nowy klient Toyota Banku - rejestracja musi nastąpić za pośrednictwem linka udostępnionego na blogu Bankobranie;
 • spełnij warunki promocji, a więc otrzymania premii 140 zł;
 • najpóźniej do 4.03.2018 r. zarejestruj swój udział w konkursie za pomocą formularza umieszczonego niżej, odpowiadając w nim na konkursowe pytanie, kończąc myśl: "Oszczędzanie z bankobraniem jest fajne, bo..."

Spośród zgłoszeń wybiorę 30 35 osób, które spełnią warunki promocji i jednocześnie udzielą najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7.09.2018 r., kiedy to zwycięzców powiadomię mailowo o przyznaniu nagród. Wówczas osoby powiadomione będą miały czas do 14.09.2018 r. na odpowiedź i podanie swego imienia, nazwiska oraz adresu korespondencyjnego, na który będę miał przesłać bon. Wysyłka nagród (listem poleconym ekonomicznym) nastąpi najpóźniej do 21.09.2018 r.

Dlaczego takie terminy? Wtedy planowane jest rozliczenie akcji przez Agorę, która występuje tu jako organizator promocji. Dopiero wtedy też dowiem się, czy dany wniosek został złożony skutecznie tj. spełnione zostały warunki promocji i przyznano uczestnikom premie, a tym samym, czy są spełnione warunki konkursu uprawniające do zdobycia bonu Sodexo.

W konkursie udział mogą wziąć zarówno osoby, które już wcześniej zarejestrowały się w obecnej edycji promocji Toyota Banku, jak i osoby, które dopiero teraz to uczynią.

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu (pod nim znajdziesz wyjaśnienie, co w danej rubryce jest wymagane):

Adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji - podaj ten, adres który został użyty podczas rejestracji na stronie promocji.

Data (dzień-miesiąc-rok) i godzina (z minutami!) złożenia wniosku - wpisz, kiedy nastąpiło wysłanie wniosku (gdy zrobiłeś/-aś to już jakiś czas temu i nie pamiętasz, to datę i godzinę znajdziesz też w mailu potwierdzającym przyjęcie wniosku przez bank).

Numer złożonego wniosku - znajdziesz go w mailu z potwierdzeniem przyjęcia wniosku.

Twoja odpowiedź na pytanie konkursowe - w maksymalnie 500 znakach udziel odpowiedzi na pytanie konkursowe, rozwijając myśl: "Oszczędzanie z bankobraniem jest fajne, bo..."

Szczegóły konkursu w regulaminie. W razie jakichkolwiek pytań, piszcie komentarze, będę na bieżąco udzielał odpowiedzi.

Przydatne dokumenty:

60 komentarzy:

 1. Witam,
  Czy jest możliwość sprawdzenia za pośrednictwem którego bloga skorzystałem z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz wiadomość (formularz kontaktowy znajdziesz tutaj) z datą i godziną wysłania wniosku. Sprawdzę czy to mogło być na Bankobraniu.

   Usuń
  2. Należy wniosek złożyć teraz o informacji o bonie Sodexo więc jak można nie pamiętać? Bo chyba nie promo dla tych co złożyli wniosek na początku lutego. Dobrze admin myślę ?

   Usuń
  3. Udział w konkursie z bonami Sodexo może wziąć każdy kto skorzystał (od 30.01.) lub dopiero skorzysta (do 23.02.) z promocji.

   Usuń
 2. Czy do 23.02 wystarczy złożyć wniosek czy już trzeba podpisać umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 23.02.2018 r. wymagana jest rejestracja i złożenie wniosku o konto. Umowę można zawrzeć później.

   Usuń
  2. Umowa przelewem, kurierem, w placówce?

   Usuń
  3. Wyłącznie kurier (proces otwierania konta opisałem szczegółowo w pierwszym wpisie prześwietlającym promocję).

   Usuń
 3. Ze zwrotem tej opłaty to nabiera sensu. Choć niestety piszę to jako obecny klient więc konkurs mnie omija.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem że te 2,49 zł będą co miesiąc pobierać ale w końcu 20 zł oddadzą.

  OdpowiedzUsuń
 5. W jaki sposób zawieramy umowę?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam wiecie może jaką firma kurierska wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla starych klientów jest to dobra oferta? czy lepiej trzymać kasę na 3% w IB?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jaka kwota. Przy mniejszej lepiej wyjdzie TB z bonusem.

   Usuń
 8. Jak zarejestrowałem się za pośrednictwem Bankobrania ale kilka dni temu to teraz mogę wziąć udział w konkursie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale jak zrobię obroty kartą i standardowy zwrot opłaty za konto będzie to ten zwrot 20 zł też będzie się należał i można go potraktować jak dodatkową premię?

  OdpowiedzUsuń
 10. Przypomnę, że na blogu - zgodnie z Zasadami komentowania - nie ma możliwości przekazywania kodów polecenia (ani udostępniania danych kontaktowych).

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaką będzie ważność bonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze ich nie zamawiałem. Standardowo mają ważność około roku.

   Usuń
 12. Lokatę Sprint też trzeba utrzymywać przez 9 miesięcy jak Lokatę Plus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obydwie lokaty możesz zerwać nawet już po 90 dniach od założenia.

   Usuń
 13. Witam podobno do konta jedynego do autoryzacji operacji na ww koncie potrzebny jest token. Czy jest on bezpłatny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Po zamknięciu konta nie trzeba tego gadżetu nawet zwracać - kuriozalne!

   Usuń
  2. No a po co zwracać by mieli kazać? Przecież nie dadzą takiego tokena innemu klientowi.

   Usuń
  3. Gdy już konto się zamknie to z tokena można wydobyć baterię. Cebula level top, ale jakaś złotówka zaoszczędzona :)

   Usuń
  4. Ciekawe jaki jest koszt tokena dla banku?

   Usuń
  5. ej no jak się ma toyote to jest to fajny brelok

   Usuń
 14. Dopiero wysłałem wniosek, wypełniłem formularz... ale umowę mam jeszcze nie zawartą. Czy dobrze zrobiłem? Czy formularz powinien wysłać po zawarciu umowy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejność nie ma znaczenia (no poza tym, że rejestracja w promocji musi nastąpić przez zgłoszeniem do konkursu) - ważne by zmieścić się w terminach.

   Usuń
 15. kolejna SUPER promocja !
  jak najbardziej rozumiem bankierów, w każdy banku jest zespół ludzi zajmujących się reklamą i promocją firmy, muszą uatrakcyjniać, tworzyć nowe pomysły, rysować kolorowe grafiki (choć to pewno zlecają) proponować konkursy itd itd
  ma być o banku głośno, ma się wyróżniać wiadomo o co chodzi.
  rozumiem też klientów tych banków (choć najbardziej lubiani są ci NOWI) którzy zarabiają (chyba) na takich nowościach.
  wystarczy tylko zapłacić kartą xxx razy, zatankować a potem coś tam wysłać, walnąć palcem w smartfona gdzieś się odhaczając, zebrać punkty bonusowe itd itd
  lecz
  jakby
  spokojnie, chłodno bez emocji spojrzeć z boku na to wszystko to nie wydaje się wam, że banki (i nie tylko) robią z nas takich OSIOŁKÓW ?
  mamy się radować i powiedzieć łaaaaaał jak zrobię 1000 płatności to bank odda mi 2,50 które mi wcześniej zabrał.
  ale to jest ekstra !
  nie neguję, że się komuś to podoba i się komuś tak chce być aktywnym, zrobić coś by zarabiać, być ciągle on-line, zerkać co 5 minut za tel. to jest to!
  mnie się już to dawno odechciało (w zasadzie nigdy nie zacząłem chcieć)
  podoba mi się prostota. powinniśmy zwalczać wciskaną nam socjotechnikę.
  i zrozumieć, że bank niczego nam nie daje. na KAŻDEJ promocji muszą zarobić. prezes nie podpisze innej.

  pirx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do końca rozumiem ten komentarz pod tą promocją akurat teraz.
   Zakładasz 2 lokaty. Utrzymujesz je. Dostajesz 140 zł + odsetki + 20 zł. Po drodze ponosisz koszt 2x2,49 zł (opłaty) i koszt znaczka na list polecony z wypowiedzeniem. Przy 8000 zł więcej na żadnej lokacie nie wyciśniesz.

   Usuń
  2. Konto zamknąć można też przez wysłanie zeskanowanego wypowiedzenia mailem. Nie przerabiałem tego ale czytałem że tak się da.

   Usuń
  3. jeśli nie jesz nie pijesz nie żyjesz a w sklepie za nic nie płacisz to masz 100% racji

   Usuń
  4. I tak wydaję pieniądze robiąc zakupy, a przy okazji jak coś wpadnie to fajna sprawa. Jestem na rencie więc mam sporo czasu ogarniam temat za siebie i żonę i w taki sposób mam co najmniej 5 tys rocznie a w poprzednim roku wpadło ponad 9 tys zł. Może i banki zarabiają ale nie na mnie od ok 3 lat, a wcześniej oczywiście kroiły mnie na wszystkim zanim dowiedziałem się o tym blogu. Jedynie co banki maja teraz to moje dane osobowe i zgody na wysyłanie reklam itp, ale tu też mam na to sposób aby nie zawracały głowy kiedy nie chcę otóż mam 2 numery na kartę z długa ważnością numeru, jeden dla siebie drugi dla żony i leżą te numery w starych telefonach w domu, nie noszę ich aby mieć spokój tak samo podajemy te numery do ubezpieczalni czy innych tego typu instytucji i nikt mi nie zawraca głowy.

   Usuń
 16. Na czym polega ten konkurs dla czytelników tego bloga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a o co pytasz ? przecież wszystko masz opisane.

   Usuń
 17. (jestem już zarejestrowany)A jak mam założyć lokaty? normalnie z bankowości internetowej czy muszę jakoś inaczej przejść na stronę banku żeby założyć lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zakładasz lokaty przez bankowość i tyle.

   Usuń
 18. Składałem wniosek 24 lutego do tej pory nie oddzwonili z banku czy wy też tak długo czekacie na telefon ?
  Swoją drogą w TMUB od 19 lutego czekam na kontakt z banku w sprawie KK a z Getin od 21 lutego oraz z BNPBGŻ o KK od 23.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toyota Bank chyba jako jedyny bank w regulaminie promocji podaje czas oczekiwania na kontakt. Daje sobie na to 4 dni robocze, więc jeszcze do jutra ma czas ;) Gdy ja w zeszłym roku brałem udział to dzwonili do mnie po 3 dniach.

   Wszystkie banki które wymieniłeś mają teraz promocje cieszące się olbrzymim wzięciem i pewnie z tego powodu tyle czekasz. Aczkolwiek najbardziej dziwi mnie Getin, bo z komentarzy Czytelników wynika, że dzwonią dość szybko. Jeśli nadal kontaktu nie będzie to sugerowałbym upomnieć się (infolinia lub formularz kontaktowy na stronie).

   Usuń
  2. Właśnie przed chwilą dzwonili z Toyoty :)
   A czy jak nie zdążą zadzwonić z TMUB dziś 28 lutego czy w/g regulaminu będę się łapał na bon do decathlon skoro wniosek złożyłem 19 lutego ?
   Pozostałe banki mają dłuższe terminy więc nie ma tragedii.

   Usuń
 19. w meilu potwierdzajacym załozenie konta w tej promocji nie widze numeru wniosku i przez to nie moge wziazc udzialu w konkursie bankobrania.Gdzie on jest?W moim meilu jest tylko to:

  Dziękujemy za rejestrację.

  Aby dokonać aktywacji konta kliknij w poniższy link:

  pluz salacznik z regulaminem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest mail potwierdzający rejestrację w promocji. Osobno powinien przyjść jeszcze mail od banku z potwierdzeniem złożenia wniosku (z adresu kontakt@toyotabank.pl)

   Usuń
  2. problem,ze nic nie przyszło,po zalogowaniu sie na moje konto pojawiło sie tylko napis:
   Witaj
   krzysztof, kolejny krok za Tobą!


   ZAŁOŻYŁEŚ PROFIL W APLIKACJI PROMOCYJNEJ
   PAMIĘTAJ! przez 30 dni nie ruszaj salda depozytów, które miałeś w Banku na dzień 29.01.2018

   Usuń
  3. Domyślam się, że jeszcze konsultant banku nie dzwonił? Jak zadzwoni dopytaj o numer wniosku i godzinę. Takich informacji powinien udzielić.

   Usuń
  4. @Anonimowy - 28 lutego 2018 - 22:29

   Czyli jutro można już ruszać?

   Usuń
  5. nie konsultant nie dzwonil,ale czy musi? ja konto w toyota bank juz posiadam od dawna.Problem w tym,ze w tej promocji,po zalogowaniu nie przekierowywuje mnie na strone banku i stad byc moze nie posiadam tego meila.Nie bardzo wiem co teraz zrobic bo chcialbym wziazc udzial w konkursie zarowno bankobrania jakm i banku a okazuje sie,ze chyba moja rejestracja nie jest kompletna

   Usuń
 20. Złotówka, wysyłałeś już maile w związku z konkursem dla czytelników ? W/g opisu miało być do 7 września 2018 r.

  OdpowiedzUsuń
 21. Złotówka, jaki temat i z jakiego maila wyslales powiadomienie? jest gdzies lista szczesliwcow?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z adresu bankobranie@gmail.com wiadomość pt. "Rozstrzygnięcie konkursu "Zyskaj więcej z Bankobraniem IV edycja"".

   Listy zwycięzców nie publikuję (RODO; a i w momencie wysłania maila powiadamiającego o nagrodach dysponuję wyłącznie adresem mailowym). Jeśli masz wątpliwość co do otrzymania maila (a są jeszcze 3 osoby, które nie zareagowały na maila i nie uzupełniły danych do wysyłki), napisz do mnie w tej sprawie. Sprawdzę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...