Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 200 zł do Decathlon za wyrobienie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.02.2018

Bon 200 zł do Decathlon za wyrobienie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe

Wystartowała kolejna promocja karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Tym razem bez karencji!

Bon 200 zł do Decathlon za wyrobienie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe
Do zdobycia jest bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach (stacjonarnych i internetowym) sieci Decathlon. Ale w tym banku zarobić można nie tylko dzięki karcie. Bo do wzięcia jest też moneyback na koncie osobistym (do 300 zł rocznie).

Dla kogo promocja z bonem do sklepów Decathlon? Udział w tej okazji do bankobrania wziąć może... w praktyce każda pełnoletnia osoba. Regulamin promocji nie zawiera bowiem jakichkolwiek ograniczeń lub wykluczeń. A to oznacza tyle, że skorzystać mogą także obecni klienci banku - nie tylko posiadacze konta osobistego, ale także ci, którzy posiadają kartę kredytową. Z informacji jakie udzielają konsultanci infolinii banku wynika, że wtedy należy zawnioskować o kartę innego rodzaju (jeśli posiadasz np. kartę Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami, to teraz wybrać będzie należało kartę Mastercard Travel).

Zasady promocji. By zdobyć bon o wartości 200 zł: 
 • złóż wniosek o kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe z limitem co najmniej 3 500 zł;
 • w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o w/w kartę wykonaj płatności kartą kredytową na sumę min. 1 000 zł (mogą to być transakcje w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; do wymaganej kwoty nie zaliczą się przelewy z karty). 

Przykładowo więc: jeśli umowę o kartę zawrzesz w lutym, to płatności kartą będzie należało wykonać w marcu. I to już wszystko. Nagrodę otrzymasz w postaci kodu, który bank prześle SMSem do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (a więc pozostając przy powyższym przykładzie, bon otrzymasz w kwietniu). Promocja ma być dostępna do 28.02.2018 r.

Wykonując płatności należy pamiętać, że wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z następujących kodów (są to kody określające dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"• 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
• 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
• 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
• 6012, określający instytucje finansowe, 
• 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
• 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
• 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
• 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne"

Karta kredytowa w T-Mobile Usługi Bankowe - prześwietlenie


W promocji wyrobić można kartę kredytową Mastercard Travel (z moneybackiem 5% za płatności za granicą - korzyści są tu jednak pozorne, bo uwzględnić należy koszty przewalutowania) lub Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami. Ich główne cechy są jednak takie same:
 • 0 zł za wydanie karty (a więc pierwszy rok z kartą jest darmowy);
 • opłata roczna za wznowienie karty (choć tu jest dobra wieść, o której nieco niżej):
  • 0 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 15 000 zł lub
  • 35 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 7 500 zł lub
  • 70 zł w przypadku nie spełnienia jednego z powyższych warunków;
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana pod warunkiem wykonania i rozliczenia min 4 transakcji bezgotówkowych (na dowolne kwoty) w danym miesięcznym okresie rozliczeniowym karty.

I teraz ta dobra wieść. Dla osób, które zawrą umowę o kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe do 31.03.2018 r. powinna obowiązywać promocja, która przewiduje:
"a. zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31 marca 2018 r., niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym, oraz 
b. zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji"

W regulaminie promocji zwalniającej z opłat za kartę co prawda znajduje się zapis, że promocja ta nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi banku (ale ten zapis zapewne odnosi się do innych ewentualnych promocji w zakresie zwolnienia z opłat; we wcześniejszych promocjach T-Mobile Usługi Bankowe łapiąc się na okazję do bankobrania, klienci korzystali też ze zwolnienia z opłaty; niemniej jednak po złożeniu wniosku o kartę kredytową, gdy zadzwoni konsultant banku, warto go dopytać o kwestię zwolnienia z opłat).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Dodatkowe korzyści z kartą kredytową


Bon 200 zł do Decathlon nie jest jedyną korzyścią z wyrobienia karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Posiadacze takiej karty mogą bowiem korzystać z moneybacku na koncie osobistym w tym banku przez okres dłuższy niż standardowe 6 miesięcy. Posiadanie karty kredytowej wydłuża lub wznawia jego wypłacanie, gdy takowe zwroty było Ci już dane posiadać.

Poza tym płatności wykonywane kartą kredytową jednocześnie "załatwiają" kilka kwestii: spełniają warunki promocji z bonem do Decathlon, jak i warunki zwalniające z opłaty za kartę kredytową, a także z automatu spełniają warunki kwalifikujące do uzyskania moneybacku na koncie osobistym oraz zwolnienia z opłaty za konto lub kartę wydaną do takiego konta. Innymi słowy: korzystasz tylko z karty kredytowej, a jednocześnie masz darmowe konto i zwroty na nim.

Sprawdź szczegółowy opis konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe ze zwrotem do 25 zł miesięcznie (tam też znajdziesz opis promocji towarzyszącej: 3% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł dla osób otwierających konto w tym banku).
Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

90 komentarzy:

 1. Czy kartę trzeba później utrzymywać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. Ale warto (patrz: moneyback)

   Usuń
 2. Czy posiadanie karty kredytowej i korzystanie z moneybacku , zwalnia z opłaty za kartę debetową ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda na świetny sposób na kontynuację moneybacku dla osób które mają już KK w TMUB od jakiegoś czasu i zbliża się im opłata roczna. Wystarczy wyrobić tę ze zwolnieniem z opłaty a później zrezygnować ze starej KK? Dobrze myślę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie tak będę chciał zrobić :)

   Usuń
  2. Ja też zamierzam zrobić podobną operację ale dopiero pod koniec lutego zawnioskuję by umowę zawrzeć jakoś w marcu.

   Usuń
  3. Jak można zrezygnować ze starej karty? Jak wygląda wypowiedzenie umowy?

   Usuń
  4. Na infolinii lub w wirtualnym oddziale.

   Usuń
 4. Jaki minimalny limit można wziąć na tej karcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby dostać bon musisz minimalnie wnioskować o limit 3500zł. Naucz się czytać.

   Usuń
 5. 1. W grudniu zawarłem z nimi umowę o konto premium i kartę kredytową w promocji z bonem 200zł do empiku. Właśnie do końca lutego czekam na sms z kodem do empiku. Czyli teraz mogę skorzystać z drugiej kolejnej karty kredytowej z limitem min. 3500 i otrzymam bon 200 do decatlonu?? Potem tą jedną kartę mogę od razu zamknąć po otrzymaniu bonu?
  Złotówa to nie są jakieś żarty? Bo jak nie to tylko brać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BZ WBK też zrobił promo z kontem i bonem 150 zł do Biedry więc inni idą tą drogą! Ja jestem za :)

   Usuń
  2. #Anonimowy2 lutego 2018 19:37, tylko przy takim nadmiarze kart nie pomyl którą by tej drugiej za wcześnie nie zlikwidować ;)

   Usuń
 6. w mesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o w/w kartę wykonaj płatności kartą kredytową na sumę min. 1 000 zł

  Szkoda, bo akurat trafia mi się zakup w lutym, a nie w marcu ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Do tego 1000 zł zaliczą się zakupy na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, liczą się płatności w internecie. Allegro ma MCC 5999 więc nie jest na liście wykluczonych.

   Usuń
 8. A jak zmniejszyć limit kk w citi banku ile to trwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalogój się do konta i jest tam "Kontakt"napisz wiadomość ,że chcesz zmniejszyć limit Katy-u mnie to trwało chyba 2-3 dni.

   Usuń
 9. A czy tu obowiazuje jakis program polecen?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W nowej bankowości internetowej nie ma już programu poleceń karty.

   Usuń
 10. Jak już mam kk w TMUB to wniosek o drugą złożyć w bankowości czy tu po linku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już masz kartę kredytową to o drugą w bankowości internetowej nie ma opcji by zawnioskować. Po linku trzeba.

   Usuń
  2. a ja mam w bankowości internetowej

   Usuń
 11. Tu chyba jest błąd - "a. zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31 marca 2018 r.,"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z tym zwolnieniem z opłat jest od kilku miesięcy więc pewnie dlatego taki teraz krótki okres wychodzi. No ale ta miesięczna opłata nie problem bo łatwo ją obejść. Ważne że nie będzie opłaty rocznej.

   Usuń
 12. Mr. Złotówa , w regulaminie czytam: " Promocja obowiązuje od 01.02.2018 r. do 28.02.2018 ". Moje pytanie czy do 28.02.2018 muszę mieć już kartę , czy też jest to czas na złożenie wniosku ? Planuję większe wydatki w kwietniu i przydałoby się aby karta wpadła do mnie w marcu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moje to do końca lutego wystarczy złożyć wniosek.

   Usuń
  2. "Uczestnikiem Promocji (dalej „Uczestnik”) jest pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie trwania Promocji złoży za pośrednictwem Internetu wniosek o wydanie Karty, na podstawie którego zawrze z Bankiem Umowę o Kartę Kredytową („Umowa”), w której wartość przyznanego Limitu Kredytowego nie będzie niższa niż 3 500 zł"

   "Promocja obowiązuje od 01.02.2018 r. do 28.02.2018 r."

   Usuń
 13. Szkoda że za dużo papierów do dostarczenia w przypadku prowadzenia działalności. Przy Citi Simplicity wystarczył PIT za poprzedni rok.

  OdpowiedzUsuń
 14. Od września 2017 t-mobile zmienił zasady zwolnienia z opłaty za konto premium.
  Do końca sierpnia liczyły się transakcje rozliczone w danym miesiacy. OD 1.09.2017 liczą się transakcje dokonane.
  Zasady nalicznai zwrotu 5% nie zmeini się - dalej transakcje rozliczone.

  Podsumowując obecni, aby nie płącić ołaty i dostać zwrot transakcje na 500 zł muszą być dokonane oraz rozliczone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt. Potwierdzam bo właśnie dziś miałem pogawędkę z infolinią TMUB na ten temat. Jak czytam Twój post teraz to widzę że coś jest na rzeczy. Dzięki za info. Wrzucę może info z rozmowy z konsultantką dla rozjaśnienia kwestii (sam płaciłem kartą 31.01 a rozliczyło już w lutym i miałem zagwozdkę):

   "Księgowanie transakcji dotyczy zwrotu za zakupy,natomiast jeżeli wykona Pan transakcję na 500 zł np.28.02. zostanie ona liczona do zwolnienia opłaty za miesiąc luty. Natomiast księgowanie jeżeli będzie 1.03 zostanie brane pod uwagę w marcu i dotyczy zwrotu za zakupy"

   Usuń
 15. Po kliknięciu we wniosek jest coś takiego:
  "Kartę z limitem 4 000 zł możesz otrzymać nawet w 10 minut. A jeśli jesteś klientem T-Mobile Usługi Bankowe i przelewasz do nas wynagrodzenie, kwota ta rośnie nawet do 20 000 zł! Złóż wniosek poprzez bankowość internetową. Zaloguj się.
  lub
  "Wybieram" gdzie tutaj po kliknięciu muszę wpisywać moje dane itd.
  Czy będąc już klientem banku mogę zrobić to poprzez bankowość internetową aby załapać się na ten bon 200zł tak aby nie wypisywać wszystkiego od "nowa"?
  Pozdrawiam
  Jacek

  OdpowiedzUsuń
 16. z automatu mi odrzucają wniosek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości? Jeśli tak to złóż po linku bez logowania do bankowości.

   Usuń
  2. właśnie z tego linku złotówy mi odrzuca

   Usuń
 17. Potwierdzam. Promocja ze zwolnieniem z opłaty obowiązuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli i bon będzie i zwolnienie z opłaty też?

   Usuń
 18. Dzięki za poradniki , jakie dostałam na e-mail.
  Są bardzo ciekawe.
  Dotyczą zwiększania wydatków i kodów mcc.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak to jest z kartą Mastercard Travel. Daje nam zwrot tyloko za płatności za granicą czy także 5% moneybacku za płatności w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko zagraniczne.

   Usuń
  2. Na pewno tylko zagraniczne?
   Entuzjazm Anonimowego z 2 II 19:15 i dwie odpowiedzi do jego wpisu świadczą, że niektórzy uważają inaczej.

   Usuń
 20. Założyłem KK przez tel. z wysyłką dokumentów na e-mail.
  Oprócz regulaminu na promo z Decathlon otrzymalem regulamin na promo zwolnienia z opłaty za wznowienie po 1 roku. Przez telefon konsultantka potwierdziła, że promocje łaczą się.

  OdpowiedzUsuń
 21. W jaki sposób potwierdza się dochody? Trzeba jakieś zaświadczenie z pracy przedstawiać czy wystarczą wpływy na konto z innego banku z tyt. wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno wystarczy jedynie kopia pity ze skarbowego.

   Usuń
 22. Jak wygląda sprawa potem z zamknięciem/rezygnacją z takiej karty? Po otrzymaniu bonu można śmiało to zrobić? Można to zrobić w bankowości internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno można zrezygnować z karty na infolinii. Ale podejrzewam że jak wyślesz wiadomość w bankowości to też się da. Dostaniesz odpowiedź.

   Usuń
 23. Czy płatność kartą w urzędzie się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie, chociaż to w zasadzie zależy od urzędu.

   Usuń
  2. "Raczej nie". Bez sensu odpowiedź. MCC 9399 więc się łapie.

   Usuń
  3. mandaciki zbliżeniowo tez chyba mają mcc urzedu?

   Usuń
 24. Umowa zawarta. Kartę dostanę pewnie w lutym jeszcze. Czy mogę ten tysiak wydać jeszcze w lutym czy trzeba czekać do marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o w/w kartę wykonaj płatności kartą kredytową na sumę min. 1 000 zł " więc musisz w marcu.

   Usuń
 25. Dzisiaj dostałem kartę MC Travel. Bardzo ładna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 26. A czy można wyrobić 2 karty (różne oczywiście) i za to będą 2 vouchery po 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
 27. Skąd info że trzeba wyrobić kartę o typie innym niż się już ma? W regulaminie nic o tym nie widzę. Gość co zadzwonił po wypełnieniu formularza też mówił że może być którakolwiek karta. Skoro tak to czemu by nie wyrobić z 20 takich kart z limitem 3,5 tyś i dostać 20 bonów? (tak wiem, na każdej trzeba zrobić 1 tyś płatnościami ale te mogą być przecież zwrócone)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. REGULAMIN OBSŁUGI PRODUKTÓW T-MOBILE USŁUGI BANKOWE:
   "może posiadać tylko jedną Kartę danego typu"

   Usuń
  2. Miałem jedną, i założyłem jeszcze dwie Travel przez bankowość internetową.

   Usuń
 28. Jeżeli mam już jedną KK Tmobile i zawnioskuję o drugą w tej promocji to jako klientowi automatycznie przyznają drugą KK czy będzie zabawa z weryfikacją zarobków ?

  OdpowiedzUsuń
 29. o co pytają jak dzwonią? z TMUB?

  OdpowiedzUsuń
 30. Kartę wyrobię teraz więc ten 1000 zł będę musiał wydać w marcu. Mam jednak sporo innych kart ze zwrotami, innymi warunkami. Macie może jakieś pomysły na to by wydać tyle dodatkowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakupy w sklepie ze zwrotami w gotówce albo na inną kartę.

   Usuń
 31. Najgorszy bank z którym kiedykolwiek się spotkałem.
  Podpisałem umowę poprzez kuriera, otrzymałem kartę kredytową ale okazało się, że nie mogę logować się do bankowości internetowej gdyż musiałbym wcześniej podpisać umowę ramową ... w oddziale banku który jest oddalony ode mnie 40 km.
  Trzy rozmowy na infolinii trwały łącznie ponad godzinę ... i kończyły się stwierdzeniem ze strony banku, że niestety nie mogą mi pomóc.
  Dodam jeszcze, że w wyniku tych bezowocnych rozmów na infolinii chciałem rozwiązać umowę karty ale otrzymałem informację, że w takim przypadku mam również jechać do ich oddziału bankowego (przypominam 40 km w jedną stronę) i podpisać umowę ramową. Mając tą umowę ramową podczas jednej wizyty w banku mogę również ją rozwiązać (razem z umową karty kredytowej).

  Reasumując mogę z karty korzystać ale mam zbierać paragony i zliczać swoje zadłużenie ... Absolutnie odradzam karty kredytowe tego banku.
  Mariusz Romanowski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja złożyłam wniosek 20 lutego, miał się kontaktować pracownik banku ale prosiłam aby kontaktował się po godzinie 16 bo do 16 jestem w pracy i nie mogę rozmawiać. To owszem dzwonili z 6 razy przed 16 przez 2 dni od złożenia wniosku potem cisza zero odzewu widać maja gdzieś klienta. W sumie za takie podejście do klienta też nie polecam tego banku.

   Usuń
 32. Jak złożyłem wniosek 19 lutego ale do tej pory nie zadzwonili z banku i ewentualnie jak zadzwonią 1 marca to czy po otrzymaniu karty będzie się liczyć do promocji i dostanę bon a w razie czego będzie można się powołać na maila z 19 lutego który otrzymałem z banku w celu reklamacji ? Czy musi być zawarta umowa w lutym czy wystarczy wniosek ze strony internetowej a sama karta może być otrzymana w marcu aby spełnić warunki tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin tej promocji nie jest w tym względzie precyzyjny. Ale w takiej sytuacji jak opisana - w mej ocenie - nie widzę podstaw by tego bonu nie było (nawet po ewentualnej reklamacji). Bo zgłoszenie zostało na tyle szybko wysłane, że bank powinien uwinąć się z zadzwonieniem.

   Usuń
 33. Pomóżcie, bo lada moment narzeczona zrazi się do bankobrania i to na dobre.
  Uznawałem TMUB za porządny bank, aż do czasu.
  Założona kk w tej promocji. Bez konta osobistego. Umowa podpisana w lutym, czyli czas na dokonanie zakupów do końca marca (lub wcześniej żeby zdążyło się zaksięgować) Brak możliwości pierwszego zalogowania w sposób prezentowany przez bank - nie przychodzi sms z pierwszym hasłem. Infolinia wymagała zaakceptowania jakiejś dodatkowej zgody na świadczenie usług drogą elektroniczną (nie wiadomo czemu). Obiecali skontaktować się następnego dnia. Minęło kilka dni i nic-żadnego kontaktu. Jak reklamowac skoro nawet nie ma dostępu do bankowości interentowej i aktywowanej karty? Pomóżcie, jak ugryźć temat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech dzwoni jeszcze raz. Reklamację może złożyć na infolinii. W TMUB księgują 2 dni. Ja też miałem problem ale mi infolinia pomogła. Tylko trzeba przycisnąć. A jak ktoś niby bierze sprawę i obiecuje na końcu że się zajmie to trzeba jeszcze zapytać o imię i nazwisko konsultanta w razie powołania się na sprawę. Działa to niesamowicie!

   Usuń
  2. Jak sobie coś zakładam wszystko działa, jak komuś coś polecę zawsze są problemy. A produkty przecież te same :/ Wysłana reklamacja drogą pisemną, zobaczymy jaki będzie efekt

   Usuń
  3. Ja również wysłałem reklamację w związku z tą promocją. W sumie nie miałem nigdy większych problemów z tym bankiem zobaczymy jak to się zakończy.

   Usuń
  4. Jak się okazało, bank pomimo problemów z założeniem karty w tej promocji - karta nie została otwarta, ale napisana reklamacja, że chciałam otworzyć lecz z winy braku kontaktu banku nie została otwarta. Bank stanął na wysokości zadania po raz kolejny i uznał reklamacje przelewając 200 zł na rachunek karty kredytowej obecnej. Co raz bardziej podoba mi się podejście banku do klienta. Z kilku reklamacji nigdy nie było tak aby rozpatrzyli negatywnie.
   Mąż otworzył zgodnie z regulaminem i dostał dziś 2 x 100 zł bon do decathlona ja pieniążki to nawet lepiej :)

   Usuń
 34. Dajcie znac czy ktoś robiący paltnosci w marcu, dostal już semesa ? (maja czas do końca kwietnia)

  OdpowiedzUsuń
 35. Dostał już ktoś SMS z bonem? Czas do końca kwietnia tak jak wyżej

  OdpowiedzUsuń
 36. 29 kwietnia bonu brak....

  OdpowiedzUsuń
 37. Właśnie dostałem dwa bony po 100zł

  OdpowiedzUsuń
 38. Niech ktoś mi wytłumaczy jak ich użyć tez dostałam i za bardzo nie wiem... 2 numery kart i 2 piny do nich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy użyć najpierw jeden potem drugi podczas jednej płatności. Takie info dostałem na infolinii decathlon

   Usuń
  2. W jednej płatności w sklepie internetowym chyba 5 kodów można na raz użyć, nie wiem jak w sklepie stacjonarnym. I chyba trzeba założyć konto w sklepie aby zrobić tam zakupy chodzi mi o sklep internetowy.

   Usuń
 39. Dziś bon i dziś zakupy już zrobione :) No ale karta zostaje na dłużej bo moneyback.

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy jest ktoś kto do tej pory nie otrzymał bonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja, już napisałem reklamacje, tak samo miałem z promocją do empiku i dopiero po 3 tygodniach przesłali TDebile

   Usuń
 41. Rozumiem, też napisałam reklamację, czekam na odpowiedź. Zastanawiam się czy przypadkiem dwie transakcje nie miałam z kodem MCC wykluczonym z promocji (centrum stomatologii) :/

  OdpowiedzUsuń
 42. Nie dali mi bonu, bo ponoć o kartę nie wnioskowałem przez internet..? Można to jakoś udowodnić, jakieś potwierdzenie wniosku było..?

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy ktoś się orientuje jaki jest przypisany nr MCC w terminalach w gabinetach stomatologicznych?

  OdpowiedzUsuń
 44. Nie uznali mi reklamacji bo o kartę nie wnioskowałam przez internet co jest bzdurą. Wnioskowałam o kartę w promocji bon do empiku ale nikt się ze mną nie skontaktował. Wysłałam reklamację i zaproponowano mi nową wówczas obowiązującą promocję bon do decathlon zapewniając że karta bierze udział w nowej promocji. Odwołałam się od reklamacji ale czy coś to da nie wiem. Kombinacje na kółkach, bardzo zraziłam sie do tego banku! Czy coś jeszcze moge zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie jak zamknąć KK w tym banku?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...