Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 1560 zł do wzięcia w 6 nowych promocjach. Jak to ogarnąć i w sprytny sposób poradzić sobie ze wszystkimi warunkami?

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

23.02.2018

Aż 1560 zł do wzięcia w 6 nowych promocjach. Jak to ogarnąć i w sprytny sposób poradzić sobie ze wszystkimi warunkami?

Cóż to był za tydzień. Masa nowych promocji, ciekawe okazje... ale i wyzwanie: jak to wszystko ogarnąć?

6 nowych promocji bankowych - sprytne sposoby
Dzisiejszym wpisem przypominam o okazjach do bankobrania, które w nawale nowości (oraz innych wpisów - m.in. przypominających o finalizacji promocji) mogły umknąć Twej uwadze. Podpowiadam również jak poradzić sobie ze spełnianiem warunków i jak zrealizować te, które nawet wydają się być poza Twoim zasięgiem.

Ostatnie dni przyniosły wiele promocji. Można by je pogrupować na dwa rodzaje. Mamy więc promocje, które są banalnie proste i wymagają spełnienia bardzo łatwych warunków (np. płatności na dowolne kwoty) oraz takie, w których dla uzyskania nagród czy premii wykazać się trzeba większą aktywnością (zwłaszcza w płaceniu kartą). Jest rzeczą oczywistą, że nie każdy jest w stanie wydawać większe kwoty, a nawet jeśli jest w stanie to robić, to jednak trzeba zapalić lampkę ostrzegawczą: nie wydawaj więcej niż i tak byś wydawał(a), bo przecież nie o to chodzi w promocjach bankowych. One mają nam dać zarabiać przy okazji codziennych zakupów, które i tak byśmy robili. Ale nie róbmy zakupów bezsensownych, byle zgarnąć premię, bo to mija się z celem (nie tyle nawet oszczędnego, co przynajmniej roztropnego podejścia do finansów osobistych). I tak stosując się do tych zasad, ja doszedłem do swych wyników: w promocjach bankowych zarobiłem już 20 000 zł (to me 4-letnie podsumowanie, dokumentowane na blogu).

Jest jednak tak, że skorzystanie z niektórych aktualnie dostępnych promocji może kusić i to bardzo. Tym bardziej, że jest kilka sposobów na to, by ten udział zoptymalizować. O trikach, pomysłach, a także inspiracjach do spełniania warunków (przede wszystkim w zakresie wykonywania płatności na określone kwoty), piszę w jednym z dwóch eBooków, które są prezentem dla osób zapisujących się na newsletter (jeśli z newslettera korzystasz od dłuższego czasu, to eBooki znajdziesz w mailu z dn. 4.02.2018 r.). Jeśli chcesz uprościć swe zarabianie na promocjach bankowych, zapisz się więc na darmowy newsletter - rejestracja zajmuje chwilę (podobnie jak ewentualna rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedyś z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz): zapisz się na newsletter

Właśnie się zapisałeś/aś? Wkrótce dostaniesz maila powitalnego i wiadomość z eBookami. Dzięki temu będziesz bliżej znalezienia swego rozwiązania na łatwiejsze spełnianie warunków w promocjach, które wydają się być poza Twym zasięgiem, jeśli chodzi o kwoty, które należy w nich wydać. A to przyda się szczególnie w przypadku poniższych propozycji (czyli akcji wymagających większej aktywności):

180 zł z Kontem Proste Zasady w Getin Banku


Świetna promocja, która w dodatku pojawia się w banku, który od bardzo dawna podobnej oferty nie przedstawiał. Getin Bank zamierza oddawać 5% płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem. Łącznie zarobić można tutaj do 180 zł przez 6-miesięczny okres promocji. Miesięcznie uzyskać można maksymalnie 30 zł (taki wynik z moneybacku osiągniesz, jeśli wydasz 600 zł).

Dodatkową zachętą do skorzystania z propozycji Getin Banku, dla oszczędzających może być konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% w skali roku oraz lokata mobilna (3%).

Przejdź do opisu promocji >>

Do 400 zł z kartą kredytową w BGŻ BNP Paribas


Z wysokich gratyfikacji za wyrobienie karty kredytowej dotąd znany był Citibank. Jednak BGŻ BNP Paribas postanowił przebić ofertę. Uzyskać tu możesz vouchery do wykorzystania na Allegro o łącznej wartości od 100 do nawet 400 zł! Na wartość uzyskanych nagród wpływ będzie miało to, ile kartą wydasz w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych. Jeśli wydasz min. 500 zł, to otrzymasz jeden voucher 100 zł. Za każdą krotność wydanych 500 zł otrzymasz kolejny voucher. Maksymalnie możesz zdobyć 4 takie nagrody (o łącznej wartości 400 zł) - będzie to możliwe po wykonaniu transakcji kartą na łączną kwotę min. 2 000 zł. (To sporo, ale myślę, że może Ci w tym pomóc kilka tricków z mojego eBooka, o którym wspomniałem już wyżej).

Przejdź do opisu promocji >>


Oprócz powyższych promocji są też takie, które wymagają mniejszego zaangażowania w płaceniu kartą. A też można na nich zarobić niemało. Oto te propozycje:

Nawet 460 zł z kontem w BGŻ BNP Paribas


Darmowe Konto Optymalne pojawiało się już w wielu różnych odsłonach promocji, ale jeszcze nigdy nie było aż tyle do wzięcia. To rekordowa premia. Mamy tu do czynienia z dwoma promocjami - jedna z nich wymaga comiesięcznego zapewniania wpływów (na min. 1 000 zł - mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku) oraz wykonywania płatności kartą na sumę min. 200 zł. W tym przypadku do wzięcia jest 160 zł. Pozostała część to 300 zł w bonusach, które zdobyć można nawet bez płacenia kartą! Wystarczą bowiem przelewy wykonywane za pomocą aplikacji mobilnej - możesz je wykonywać także na swe konta w innych bankach.

W przypadku niniejszej propozycji warto mieć na uwadze, że pula wniosków objętych promocją jest ograniczona (z udziałem nie ma więc co zwlekać).

Przejdź do opisu promocji >>


300 zł do wydania na Allegro z kartą Citi SimplicityPromocja karty Citibanku to już od dłuższego czasu synonim wysokich premii czy wartościowych nagród oraz bardzo prostych warunków. Nie inaczej jest tym razem. Do wzięcia jest voucher o wartości 300 zł do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro. Co należy zrobić? Wyrobić kartę, raz zalogować się do bankowości internetowej i wykonać 10 płatności kartą na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach. I to już wszystko. Karta wyrabiania w promocji jest w dodatku bez warunków darmowa.

Przejdź do opisu promocji >>

100 zł do wydania na Allegro od PKO BP


Allegro cieszy się ostatnio olbrzymią popularnością wśród banków. I PKO BP też postanowił rozdawać vouchery do wykorzystania podczas zakupów w tym serwisie. W tym przypadku do wzięcia jest 100 zł za otwarcie Konta dla Młodych (w wieku 18-26 lat). Warunki są wręcz banalnie proste. Wystarczy założyć konto, zarejestrować się na stronie promocji... i to tyle! Trzeba jednak mieć na uwadze, że pula nagród w tej promocji została ograniczona (do 3 500 sztuk). W praktyce w tej promocji można jednak zarobić jeszcze więcej, bo do wzięcia jest też 50 zł za otwarcie konta z polecenia (wtedy jednak trzeba też wykonać płatności kartą wydaną do konta i BLIKiem na sumę min. 240 zł).


Punkty Payback lub bilety do kina od BZ WBK


Dwie różne promocje Konta Jakie Chcę zaserwował Bank Zachodni WBK. Dzięki temu wybrać można nagrodę (do 12 000 punktów PAYBACK lub 2 bilety do kina Cinema City). W pierwszej z nich wystarczą płatności kartą na sumę 150 zł, a w drugiej jedna płatność kartą na dowolną kwotę. W obydwu przypadkach pule nagród są ograniczone.

Przejdź do opisu promocji >>Przejrzałem już wszystkie najlepsze promocje z ostatnich dni, na wstępie podsunąłem rozwiązanie ze sposobami na wydanie większych kwot bez zbędnego obciążania budżetu domowego, więc został jeszcze tylko jeden wątek. Jak ogarnąć większą ilość kont i kart w portfelu, gdy dla każdej z promocji są różne warunki, a czasami dochodzą jeszcze dodatkowe warunki zwalniające z opłat za prowadzenie konta czy użytkowanie karty (choć na szczęście nie zawsze). Tu z pomocą przychodzą Czytelnicy bloga Bankobranie, którzy swego czasu podzielili się prostymi trikami na zarządzanie zasobami bankobiorcy 😉 Tam znajdziesz różnego rodzaju tabelki, zestawienia lub kalendaria działań przydatne w poszczególnych promocjach.

14 komentarzy:

 1. Złożyłam wniosek o konto w BZWBK wybierając metodę podpisania umowy przez kuriera nie wiedząc, że to InPost. Po jakimś czasie dostałam e-mail z adresu mailing@inpost.pl oraz SMS mówiące, że kurier bezskutecznie próbował się ze mną skontaktować w sprawie przesyłki co mija się z prawdą, gdyż nikt nie próbował się ze mną kontaktować - ani telefonicznie, ani osobiście ... do dzisiaj nie dostarczyli do mnie nie umowy - jak to ogarnąć, Złotówa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy poprzedniej promocji (150 PLN) miałem tak samo. Okazało się, że bank podał zły numer telefonu i niekompletny adres. Dopiero w siedzibie InPost udało się skontaktować z kurierem i podać prawidłowe dane.

   Usuń
  2. Miałem identyczna sytuacje, zadzwoń na infolinie Inpost i zgloś problem. Konsultant przyjmie zgłoszenie i nada status tzw. interwencji.

   Usuń
  3. @Anonimowy - 24 lutego 2018 - 10:45

   "dostałam e-mail z adresu mailing@inpost.pl oraz SMS" - czyli wsio w pariadkie ze strony banku, czyż nie?

   InPost konsekwentnie odstaje od norm w tej branży i media donoszą o tym od lat. Wystarczy jedynie użyć jakiejkolwiek wyszukiwarki internetowej i dostaje się linki do artykułów o zagubionych czy nawet wyrzucanych paczkach przez ich pracowników - masakra!

   Usuń
  4. Chyba najlepiej powiadomić bank, choć być może są świadomi tego stanu rzeczy?

   Usuń
  5. @Anonimowy 24 lutego 2018 09:45, jeśli chodzi o obecnie dostępną promocję to spróbowałbym złożyć kolejny wniosek (być może lepiej z inną metodą zawarcia umowy). A oprócz tego dobrze też zgłosić reklamację (bank nie mając takich sygnałów może nie znać powodów niezawierania umów - konkretnie w tym przypadku postawy kurierów).

   Usuń
  6. @Anonimowy24 lutego 2018 20:05
   Ja kilka miesięcy temu napisałam na adres kontaktowy BZWBK i nie było nawet żadnego zero odzewu. Po prostu kwestia zmiany firmy kurierskiej jest poza radarami ludzi z BOK.

   Usuń
  7. Podobno poprzednim prezesem tego banku był obecny premier, ale mam nadzieję, że to nie on wybierał InPost, firmę która wydawała nawet wezwania do sądu w kioskach Ruchu :)

   Usuń
 2. Ostatnio miałem zastój w udziale w promocjach od czasu Envelo Banku bo na nic się nie łapałem przez karencje (w mBanku i Milenium zdecydowanie za długie) a BZWBK z Biedronką przegapiłem. Teraz faktycznie się ruszyło. Konto w Getinie otwarte a wniosek o KK w Paribasie poszedł. Myślę jeszcze czy z Pekao nie skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy na promocję BGŻ BNP Paribas z bonami Allegro jest jakiś limit nagród??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, są: "W przypadku niniejszej propozycji warto mieć na uwadze, że pula wniosków objętych promocją jest ograniczona (z udziałem nie ma więc co zwlekać)"

   Usuń
  2. @Anonimowy 24 lutego 2018 20:41 przytoczony zapis dotyczy promocji Konta Osobistego w BGŻ BNP Paribas (tam jest limit rejestracji).

   W przypadku promocji karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas nie ma limitu nagród (ani wniosków).

   Usuń
 4. Złotówa, mam pytanie co do promocji BZWBK-Payback:
  - tylko 2 tys. pierwszych uczestników otrzyma punkty bonusowe w Payback
  - do końca trwania akcji nie ma możliwości sprawdzenia listy tych uczestników, którzy się zakwalifikowali na punkty bonusowe

  Czy ja to dobrze ogarniam?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...