Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści" w Toyota Banku: czas uzupełnić dane!

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

21.02.2018

Uczestniku promocji "Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści" w Toyota Banku: czas uzupełnić dane!

Naszedł czas finalizacji zeszłorocznej promocji dla obecnych klientów Toyota Banku.

Finalizacja promocji Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści dla klientów Toyota Banku
W promocji, w której premia wynosiła 65 zł uczestnicy otrzymali właśnie maile informujące o przyznaniu nagrody. Na tę wiadomość należy teraz zareagować i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty bonusu.

Promocję szczegółowo omawiałem we wpisie "Promocja dla klientów Toyota Banku: załóż lokatę i zyskaj odsetki + bonus 65 zł". Dziś jednak przypomnę to co najważniejsze. By załapać się na premię, należało:
 • do 22.10.2017 r. zarejestrować się na stronie promocji i wyrazić wymaganą zgodę;
 • najpóźniej do 6.11.2017 r. zwiększyć saldo depozytów w Toyota Banku (względem sumy posiadanej na dzień 19.09.2017 r.) poprzez założenie lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy w kwocie co najmniej 8 000 zł (lokatę tę należało utrzymać przez co najmniej 90 dni od założenia);
 • przez 30 dni od założenia lokaty utrzymywać powiększone saldo środków w Toyota Banku;
 • do 30.10.2017 r. zarejestrować się w Klubie Korzyści.

Osoby, które spełniły powyższe warunki, najpóźniej do 26.02.2018 r. powinny otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu premii. Choć wychodzi na to, że organizator te wiadomości wysłał już wcześniej.
Mail od organizatora promocji z lokatą w Toyota Banku

Do 4.03. należy uzupełnić dane na stronie promocji (w tym podać numer rachunku Konta Jedynego posiadanego w Toyota Banku). Wypłata nagrody ma nastąpić do 16.03.2018 r. I do tego czasu należy posiadać Konto Jedyne.

Jeśli nie znajdujesz maila od organizatora to sprawdź na swej skrzynce mailowej takie foldery jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" lub "inne". Jeśli jednak i tam nie ma wyczekiwanej wiadomości to możesz spróbować zalogować się na stronie promocji. W sytuacji gdy tam będzie możliwe uzupełnienie danych to można przypuszczać, że problem pojawił się jedynie z dostarczeniem maila (np. operator Twej poczty uznał go za spam). Jeżeli jednak nie możesz danych uzupełnić to pozostaje proces reklamacyjny, który zgodnie z regulaminem wygląda następująco:
"1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Promocją można składać pisemnie do Organizatora na adres: Agora SA, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres lokata2@bankzpremia.pl . 
2. Reklamacje powinny zawierać dokładny opis oraz powód reklamacji. 
3. Reklamacje rozpatrywać będzie Organizator w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia ich otrzymania. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres wskazany w piśmie zawierającym reklamację, a w przypadku jego braku na adres e-mail podany w trakcie rejestracji w Aplikacji Promocji. W przypadku uznania reklamacji, Premia zostanie przekazana na Konto Jedyne Uczestnika w ciągu maksymalnie 10 dni od daty wypełnienia przez Uczestnika danych niezbędnych do wypłaty Premii, takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz nr Konta Jedynego w Toyota Bank (o ile dane te nie są już dostępne Organizatorowi)"

Na czym zarabiać obecnie?


Jeśli szukasz dodatkowej okazji do bankobrania to w chwili obecnej takich możliwości nie brakuje. Sprawdź nowości z ostatnich dni:

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi opisywanymi na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:

6 komentarzy:

 1. Ktoś premię już dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wczoraj przyszła!

   Usuń
  2. U mnie w rodzinie na 4 kontach brak.

   Usuń
 2. Jest 65 zł :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam :)

   Usuń
  2. Dobry dzień. Jest premia 65 zł. No i już czas uzupełnić numer konta do premii 50 zł z klubu korzyści.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...