Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści" w Toyota Banku: czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

21.02.2018

Uczestniku promocji "Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści" w Toyota Banku: czas uzupełnić dane!

Naszedł czas finalizacji zeszłorocznej promocji dla obecnych klientów Toyota Banku.

Finalizacja promocji Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści dla klientów Toyota Banku
W promocji, w której premia wynosiła 65 zł uczestnicy otrzymali właśnie maile informujące o przyznaniu nagrody. Na tę wiadomość należy teraz zareagować i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty bonusu.

Promocję szczegółowo omawiałem we wpisie "Promocja dla klientów Toyota Banku: załóż lokatę i zyskaj odsetki + bonus 65 zł". Dziś jednak przypomnę to co najważniejsze. By załapać się na premię, należało:
 • do 22.10.2017 r. zarejestrować się na stronie promocji i wyrazić wymaganą zgodę;
 • najpóźniej do 6.11.2017 r. zwiększyć saldo depozytów w Toyota Banku (względem sumy posiadanej na dzień 19.09.2017 r.) poprzez założenie lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy w kwocie co najmniej 8 000 zł (lokatę tę należało utrzymać przez co najmniej 90 dni od założenia);
 • przez 30 dni od założenia lokaty utrzymywać powiększone saldo środków w Toyota Banku;
 • do 30.10.2017 r. zarejestrować się w Klubie Korzyści.

Osoby, które spełniły powyższe warunki, najpóźniej do 26.02.2018 r. powinny otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu premii. Choć wychodzi na to, że organizator te wiadomości wysłał już wcześniej.
Mail od organizatora promocji z lokatą w Toyota Banku

Do 4.03. należy uzupełnić dane na stronie promocji (w tym podać numer rachunku Konta Jedynego posiadanego w Toyota Banku). Wypłata nagrody ma nastąpić do 16.03.2018 r. I do tego czasu należy posiadać Konto Jedyne.

Jeśli nie znajdujesz maila od organizatora to sprawdź na swej skrzynce mailowej takie foldery jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" lub "inne". Jeśli jednak i tam nie ma wyczekiwanej wiadomości to możesz spróbować zalogować się na stronie promocji. W sytuacji gdy tam będzie możliwe uzupełnienie danych to można przypuszczać, że problem pojawił się jedynie z dostarczeniem maila (np. operator Twej poczty uznał go za spam). Jeżeli jednak nie możesz danych uzupełnić to pozostaje proces reklamacyjny, który zgodnie z regulaminem wygląda następująco:
"1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Promocją można składać pisemnie do Organizatora na adres: Agora SA, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres lokata2@bankzpremia.pl . 
2. Reklamacje powinny zawierać dokładny opis oraz powód reklamacji. 
3. Reklamacje rozpatrywać będzie Organizator w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia ich otrzymania. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres wskazany w piśmie zawierającym reklamację, a w przypadku jego braku na adres e-mail podany w trakcie rejestracji w Aplikacji Promocji. W przypadku uznania reklamacji, Premia zostanie przekazana na Konto Jedyne Uczestnika w ciągu maksymalnie 10 dni od daty wypełnienia przez Uczestnika danych niezbędnych do wypłaty Premii, takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz nr Konta Jedynego w Toyota Bank (o ile dane te nie są już dostępne Organizatorowi)"

Na czym zarabiać obecnie?


Jeśli szukasz dodatkowej okazji do bankobrania to w chwili obecnej takich możliwości nie brakuje. Sprawdź nowości z ostatnich dni:

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi opisywanymi na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:

6 komentarzy:

 1. Ktoś premię już dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wczoraj przyszła!

   Usuń
  2. U mnie w rodzinie na 4 kontach brak.

   Usuń
 2. Jest 65 zł :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam :)

   Usuń
  2. Dobry dzień. Jest premia 65 zł. No i już czas uzupełnić numer konta do premii 50 zł z klubu korzyści.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...