Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna 300 zł z darmową kartą Citi Simplicity

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

7.02.2018

Premia pieniężna 300 zł z darmową kartą Citi Simplicity

Wystartowała nowa promocja karty kredytowej w Citibanku.

Premia pieniężna 300 zł za kartę Citi Simplicity w Citibanku
Po wielu edycjach, w których do zdobycia były przede wszystkim vouchery na zakupy w różnych sklepach, teraz przyszedł czas na okazję do bankobrania, w której Citibank postanowił wypłacać nagrody pieniężne. A to chyba nagroda najlepsza z najlepszych, bo możesz ją przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel!

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która ukończyła co najmniej 21. rok życia oraz nie posiada i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibanku.

Zasady promocji. By załapać się na promocję "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 300 zł":
 • najpóźniej do 23.05.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy;
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach informowania o produktach i usługach podmiotów współpracujących z bankiem oraz na otrzymywanie informacji handlowych;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w egzemplarzu umowy, który bank odeśle do Ciebie listownie):
  • przez 2 kolejne miesiące wykonaj po minimum 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

I to już wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę w wysokości 300 zł - bank wypłaci premię na rachunek Twej karty kredytowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia w/w warunków. Środki te spłacą wykorzystany przez Ciebie limit na karcie albo spowodują nadpłatę. Najlepiej będzie ją wydać, wykonując płatności kartą, bo przelew czy wypłata gotówki z karty kredytowej dodatkowo kosztują (co jest standardem w przypadku kart kredytowych; opłacają się przede wszystkim płatności kartą, bo to nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, a także zalicza się do okresu bezodsetkowego, dzięki czemu spłacisz kwotę dokładnie taką samą jaka z karty została przez Ciebie wykorzystana).

Przykładowo więc, jeśli umowę zawrzesz w lutym to wtedy na logowanie i wykonanie po 5 płatności kartą przez 2 kolejne miesiące będziesz mieć czas do końca kwietnia. Możesz te transakcje wykonać albo w lutym i marcu, albo w marcu i kwietniu. Jeśli wyrobisz się w lutym i marcu to premię otrzymasz do końca kwietnia. Jeżeli jednak płatności wykonasz dopiero w marcu i kwietniu to bank premię przekaże Ci najpóźniej do 31.05.2018 r.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Płatności kartą, które należy wykonać w promocji mogą być dowolnymi płatnościami w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Do wymaganych transakcji nie wliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie, ani transakcje zwrócone czy niezaksięgowane.

Wypłata premii przez bank może spowodować nadpłatę na Twej karcie, za co bank od marca - zgodnie z zapowiedzianą zmianą tabeli opłat i prowizji - ma pobierać opłatę:
"Opłata miesięczna z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku karty kredytowej, naliczana w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł. – 20 zł"

Trudno mi uwierzyć, by opłata taka mogła zostać pobrana w przypadku, gdy to bank wypłaci premię, ale przed chwilą skierowałem zapytanie w tej sprawie. Gdy tylko otrzymam odpowiedź z banku, zaktualizuję wpis  i - mam nadzieję - potwierdzę me optymistyczne przypuszczenie.

[Aktualizacja. Z banku otrzymałem poniższą (bardzo pozytywną dla nas) odpowiedź:
"Wykluczone od naliczenia opłaty będą nadpłaty wygenerowane przez Bank (np. w sytuacji przyznania nagrody lub zwrotu opłaty), jak również nadpłaty stworzone przez Klienta na potrzebę spłaty Planu spłat ratalnych „Komfort”."]

Choć tę kwestię łatwo obejść samemu. Przed wypłatą premii, w tym samym miesiącu wykonaj płatności na sumę co najmniej 100 zł. Wtedy wpływ premii 300 zł spowoduje spłacenie tej kwoty, a nadpłata będzie niższa niż 200 zł.

A tak przy okazji wyjaśnię co oznacza taka nadpłata na karcie. Jeśli masz na niej przyznany limit np. 4 000 zł i wykorzystasz z karty kwotę 100 zł, ale z jakiejś przyczyny spłacisz 350 zł to powstanie właśnie nadpłata na poziomie 250 zł. Tak robić nie warto.

Dla kogo karta kredytowa w Citibanku?


O kartę wnioskować może osoba, która uzyskuje dochód na poziomie co najmniej 1 200 zł oraz ma minimum 21 lat (jeśli jest zatrudniona u obecnego pracodawcy od co najmniej 3 miesięcy) albo 25 lat (jeśli prowadzi własną działalność gospodarczą od min. 2 lat). Oprócz dochodów wynikających z umowy o pracę albo z prowadzonej działalności gospodarczej, Citibank akceptuje również inne źródła dochodu. Mogą to być: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty


W swej ofercie Citibank posiada dość bogatą paletę kart kredytowych, ale najlepszą z nich bez wątpienia będzie karta Citi Simplicity. To karta, którą bank wydaje bezpłatnie i nie pobiera za nią opłat za posiadanie (ani rocznych, ani miesięcznych) bez względu na to czy z karty korzystasz czy nie.

Wyrabiając kartę kredytową w Citibanku warto jednak zwrócić uwagę na to by nie włączać funkcji dodatkowych bo te już kosztują. Nie aktywuj więc usługi CitiPhone (to opłata za dostęp do obsługi telefonicznej). Nie zamawiaj też karty dodatkowej (np. dla bliskiej, zaufanej osoby), ani naklejki do płatności zbliżeniowych, bo zarówno karta dodatkowa, jak i naklejka od marca (zgodnie z zapowiedzią banku) mają być płatne. A do spełnienia warunków promocji są absolutnie zbędne. Wystarczy bowiem główna karta w tradycyjnej postaci, a więc plastikowa. I ona jest bez warunków darmowa.

Jak nie płacić za kartę? Karta kredytowa - co może mylnie sugerować jej nazwa - nie jest kredytem (standardowym z comiesięcznymi ratami). Jest to bowiem limit kredytowy z którego możesz, ale nie musisz korzystać. Każda płatność wykonana kartą spowoduje częściowe wykorzystanie limitu, ale co najważniejsze: karta taka ma okres bezodsetkowy. Dzięki temu - jeśli wydaną kwotę spłacisz w określonym czasie - nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów (ani odsetek, ani opłat), bo oddasz tyle samo.

"Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47%" - taką informację znajdziesz na stronie promocji. Pamiętaj jednak, że wyliczenie odbywa się na ustawowo narzuconym wzorze i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się zasady spłacania karty w okresie bezodsetkowym nie poniesiesz jednak dodatkowych kosztów. Więcej na temat zasad działania kart kredytowych i korzyści jakie dają przeczytasz tutaj.


Przydatne dokumenty:

73 komentarze:

 1. No i co pieniądz to pieniądz a nie jakieś vouchery do drogich sklepów typu Douglas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym że do Douglasa było więcej bo 400 zł.

   Usuń
  2. No ale 400 zł w Douglasie przy cenach jakie tam mają to raczej jest mniej warte niż te 300 zł.

   Usuń
 2. 01.01.2015? to oni już chyba nie chcą rozdawać tych kart.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uparli się z tą datą :( A ja nie mam ich karty od 6.05.2015 r. i tak czekam, czekam że coś drgnie.

   Usuń
 3. Jak chciałbym wziąć udział też w promocji konta ze zwrotem to w jakiej kolejności najlepiej to zrobić? Bo nie chciałbym niczego spalić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka promocja z kontem?

   Usuń
  2. Promocja konta Citi Priority ze zwrotami do 600 zł opisana jest tutaj.

   Teoretycznie kolejność nie ma znaczenia. W promocji konta udział mogą wziąć posiadacze karty, jak i na odwrót - posiadacze konta mogą wziąć udział w promocji karty kredytowej. Ale w praktyce lepiej najpierw zawnioskować o kartę i już mając pewność jej otrzymania (bo to jednak zależy od decyzji banku), dopiero założyć konto. Taka kolejność jest lepsza, bo wtedy wiadomo, że dla bezpłatnego prowadzenia konta będą łatwiejsze warunki do spełnienia.

   Usuń
 4. A jak mam emeryturę na rękę wysokości 1180 zł to pewnie się nie załapie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie łapiesz się. No chyba że oprócz emerytury masz jeszcze jakiś inny dochód (umowę zlecenie itp)

   Usuń
 5. A ja miałam nadzieję na bony do wykorzystania w Empik.com :)

  Czy jest jeszcze ktoś w Polsce, kto nie ma karty Handlowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem są takie osoby :) Np. ojcu karty nie przyznali bo za stary, a kolega sam im w końcu odmówił, bo prowadząc własną działalność chcieli więcej dokumentów niż skarbówka by udokumentować dochody.

   Usuń
 6. mi na samą rentę nie dadzą echh

  OdpowiedzUsuń
 7. Sposób na te nadpłatę to akurat prosty jest. Na początku miesiąca w którym ma by wypłacone wystarczy wydać kartą min 100 zl. Wtedy wpływ 300 zł premii i uchroni przed powstaniem nadpłaty >200 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od kiedy to nadpłata jest problemem? Niezapłacony kredyt to jeszcze rozumię, ale nadpłata?

   Usuń
  2. Czy od nadpłaty są odsetki tak jak od niezapłaconego kredytu?

   Usuń
  3. Anonimowy8 lutego 2018 09:56. Przeczytaj artykuł raz jeszcze i informację o opłacie za nadpłatę >200 zł.

   Anonimowy8 lutego 2018 13:49. Nie, odsetek nie ma.

   Usuń
  4. Pierwszy raz w życiu słyszę o jakichś konsekwencjach posiadania nadpłaty na KK, a kart miałem już sporo w kilku krajach!

   Usuń
  5. Ja zawsze nabijam KK przed wyjazdem na wczasy, gdyż wówczas nie muszę płacić odsetek po wypłacie gotówki kartą (cash advance) do czasu powrotu.

   Usuń
  6. Ja też tak robię zwłaszcza, że mój bank pobiera jedynie 2,5% opłaty ponad obowiązujący kurs za zmianę waluty czyli tzw. 'przewalutowanie' i to co robi Handlowy jest szokujące - to nie po kupiecku!

   Usuń
 8. W poniedziałek był u mnie kurier i podpisałem umowę. Karta jeszcze nie przyszła. Chodzi mi oczywiście o Kartę Citi Simplicity z voucherem 300 zł do biedronki. Czy mogę jeszcze odstąpić od tej umowy i załapać się na gotówkę 300 zł? Gotówka to jednak gotówka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisałeś już umowę dostarczona przez kuriera - teraz możesz jedynie od niej odstąpić, a to oznacza karencję :)

   Co jest złego w bonach do Biedry?

   Usuń
  2. Ja bym już nie kombinował a brał te 300 zł do Biedronki. Warunki masz takie same.

   Usuń
  3. karta do biedronki warta więcej niż gotówka chyba że nie jesz nie pijesz a żyjesz

   Usuń
  4. Sławomir Majak - piątka z plusem za odpowiedż :)

   Usuń
 9. @Złotówa, ja wiem, że niemal wszyscy mieli z tą kartą do czynienia, ale w tym opisie gdzieś ucieka info o haczykach. Wspomniałeś o nadpłacie, City Phone ale nie ma jeszcze ewentualnej opłaty za ubezpieczenie? Ja coś kojarzę że jak ja wyrabiałem to można było się naciąć na tą opłatę ale było to parę lat temu. Jaka karta tutaj jest do wyboru tylko Simpli citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy karcie Citi Simplicity nie ma ubezpieczeń (być może były przy innych kartach Citibanku kiedyś, ale na pewno nie przy Citi Simplicity - ta jest dostępna jakoś od 2-3 lat).

   Wybrać można też inną kartę (wspomniałem, że bank ma ich sporo w ofercie), ale wszystkie inne kosztują (8, 18 lub 27 zł miesięcznie; a warunki uniknięcia tych opłat są dość wyśrubowane), więc myślę że można je pominąć.

   Usuń
 10. wiadomo Ci już coś o tych 300 zł nadpłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy odpowiedź nie ma być swobodną interpretacją konsultanta infolinii, ale konkretniejszą to niestety "trochę" muszę na to zaczekać.

   A tak w ogóle to dobrą sugestią ze strony Anonimowy 8 lutego 2018 01:04 (w komentarzach nieco wyżej) jest wykonanie w miesiącu wypłaty premii płatności na sumę min. 100 zł - to pozwoli zapobiec powstaniu nadpłaty ponad 200 zł, a wypłata premii będzie już spłatą tej wykorzystanej kwoty ;)

   Usuń
  2. Mi odpowiedzieli że nadpłaty powstałe z przyczyn leżących po stronie banku nie będą się liczyły do naliczania opłaty za nadpłatę. Więc raczej nie ma się czego obawiać.

   Usuń
 11. Czy z karty można później zrezygnować i jeśli tak to w jaki sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można (ale oczywiście nie przed otrzymaniem premii). Wypowiedzenie można złożyć w placówkach, listownie lub (co chyba najwygodniejsze) w bankowości internetowej.

   Usuń
  2. A ile wynosi lojalka?

   Usuń
  3. Kartę należy utrzymać do wypłaty premii. Czas wypłaty: do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

   Usuń
 12. Citi czasem oferuje coś za odstąpienie od zamknięcia karty. Warto zatem zainteresować się czy są w stanie coś ciekawego dać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czasem a nawet często ;) Ja 2 razy już skorzystałem. Ostatnio dostałem moneyback 10% do 200 zł.

   Usuń
 13. Ja założyłem w promocji z bonem do biedry. Kilka transakcji ok. Po kilku dniach zaczęło odrzucać pin pomimo że podaje poprawny. Zmiana pinu nic nie pomogła. Raz za drugim razem o dziwo przyjął transakcje. Pisałem do Citi i odpisali że mają problem z niektórymi kartami także uwaga...aha odpisali że dadzą znać smsem jak naprawia ...super bo mają czas przed końcem miesiąca bo inaczej mam po premii. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Szanowny Złotówo, uprzejmie prosimy o interwencję, żeby Citi pozwoliło korzystać z promocji ludziom po 65-tce. Chodzi o kartę kredytową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy bank ma swoją politykę kredytową i żadna interwencja na nic nie wpłynie. Jestem pracownikiem banku (ale nie jest to Citi) i te reguły są sztywne. Choć oczywiście każdy bank ma swoje zasady. Ograniczenie wiekowe zazwyczaj jest w bankach które nie naliczają ubezpieczenia. To z obawy że klient kipnie a później nikogo chętnego do spłacenia karty nie ma.

   Usuń
  2. ...skąd wie kiedy kipnie, jeśli mu jeszcze 35 lat zostało...

   Usuń
 15. czy na pewno jest tak że jeśli zawrę umowę w lutym i jeszcze w lutym dokonam 5 transakcji tą kk ,,a potem w marcu kolejne 5 transakcji -to do końca kwietnia otrzymam ten bon na kk 300 zł ?Czy aby zgodnie z regulaminem w m-cu kiedy zostaje zawarta umowa o kk ,nie jest wliczana jako pierwszy m-c spełnienie warunków tylko kolejne 2 m-c po zawarciu tej umowy ?I jeszcze jedno pytanie jak szybko można zamknąć tą kk -gdzie będzie najszybciej w oddziale banku ,przez infolinię ,czy bankowość internetową

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno. Sprawdzone w poprzedniej promocji.
   Zamknąć możesz w dowolny sposób z tych wymienionych ale na szybkość znaczenia to nie ma bo po wypowiedzeniu zamykają po 30 dni. Standard.

   Usuń
 16. Jakie dokumenty mogą być wymagane? Wystarczy wyciąg z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, u mnie wystarczyło.

   Usuń
  2. Do podlinkowanego (na końcu wpisu) regulaminu promocji dołączony jest załącznik z wykazem dokumentów jakie bank może poprosić przy danym źródle dochodów. Jak wynika z doniesień Czytelników biorących udział w promocjach Citibanku (jak i moich doświadczeń z udziału) w przypadku umów o pracę zazwyczaj wystarczy wyciąg lub zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach wystawione przez pracodawcę.

   Usuń
 17. Aha i jeszcze jedno pytanko czy liczą się transakcje wykonane ta kk zaksięgowane czy wykonane do spełnienia warunków promocji ?czyli jeśli transakcji dokonam 27 lu 28 luty to one pewnie zostaną zaksięgowane już w marcu -czy w takim wypadku będzie spełniony warunek dokonania ich w m-cu lutym?i jeszcze jedno pytanie ,jaki jest najniższy z możliwych limitów tej kk ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wykonane. Choć gdy mają być na dowolne kwoty to pewnie lepiej nie czekać do ostatniej chwili.

   Usuń
 18. Ma może ktoś email gdzie trzeba wysłać do nich skany dokumentów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. formularz@citi.com

   Usuń
  2. Wysłałem dokumenty na maila i cisza. Po jakim czasie ktoś się odezwie? Jak to wyglada

   Usuń
  3. Ja czekałem koło tygodnia.

   Usuń
 19. A mam jeszcze jedno ważne pytanie jaki jest minimalny limit na tej kk , bo dowiedziałam się właśnie dziś od osoby która pracuje w tym banku że wszystkie kk w citi mają minimalny limit 1700 zł-a oni podczas konsultacji infolinię przy obsłudze wniosku oczywiście wciskają z najwyższym limitem .A mi z pewnych względów koniecznych zależy na najniższym z możliwych ?W jaki sposób i jak szybko można zmienić taki limit do minimalnego ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wciskają najwyższy bo pewnie mają prowizję od tego. Ale najwyższego brać nie trzeba. A jeśli już się wzięło to można obniżyć. Trzeba napisać wiadomość w CItionline i obniżą.

   Usuń
 20. Mam ważne pytanie dostałem kartę citi bank I na koncie głównym mam saldo dostępne 12000 zł z innego banku przelałem tylko 50zl aby miec to na transakcje aby odebrać nagrodę 300zl czyli po 5 transakcji w przeciągu 2 miesięcy ..czy ten limit 12000 zł jest domyslnie ustawiony bo nic nie ustalałem (tak karty kredytowe maja)? jesli go nie wykorzystam żadne dodatkowe koszta nie będą generowane ?po przelaniu mam teraz 12050zl czyli te 50zl które przelałem na Citi śmiało moge wykorzystac aby nie przekraczać tamtego pułapu? Te saldo 12000 które znalazło się na koncie nie muszę się martwić bo tak na kartach kredytowych jest nigdy nie miałem ..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 12000 to zapewne limit jaki ci przyznano. Nie musisz z niego korzystać i nic kosztować cię nie będzie.

   Usuń
  2. Na karcie kredytowej przyznany jest limit z którego możesz, ale nie musisz korzystać. Gdy nie korzystasz to kosztów nie będzie (karta Citi Simplicity jest bez warunków za 0 zł). A nawet gdy korzystasz to też płacić za to nie trzeba - pod warunkiem spłacenia wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym (i o ile były to płatności kartą, a nie przelewy z niej czy wypłaty w bankomatach).

   Polecam poradnik "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać" (przyda się wiedza z niego teraz i pewnie na przyszłość).

   Usuń
 21. Dziekuje bardzo za odpowiedz proszę mi napisać bo mam taki komunikat w zawiązku z tymi 50zl które przelałem i saldo wynosi 12050zł.komunikat brzmi Saldo zadłużenia twojej karty zostało nadpłacone ..gdy wejdę na kartę mam kwotę tych 50zl na zielono jako saldo obecnego zadłużenia (czy to jest Ok)ten moj przelew 50zl nadwyżki nad ta kwotę 12000zl to o to chodzi? A czemu to jest nazwane zadłużenie skoro zrobiłem przelew na 50zl aby korzystać na te transakcje aby otrzymać zwrot 300zl?tymi 12000zl mam ignorować i się nie przejmować jesli nie bede tego ruszac ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadłużenie przedstawione teraz jest nadpłatą (z minusem). Gdyby było faktyczne zadłużenie to byłaby kwota bez minusa. Dziwnie to wygląda ale jest to odwrotne ujęcie (jakby z punktu widzenia banku). Możesz z tego swobodnie korzystać. Jak wydasz 10 czy 40 zł to wszystko pójdzie z tej nadpłaty.

   Usuń
 22. ?I teraz bede mógł swobodnie z tych 50zl korzystać jako moje środki czy tez jak wykorzystam to bede musiał powrócić do tego salda nowo ustalonego czyli 12050zl?aby spłacić ?

  OdpowiedzUsuń
 23. Próbował ktoś brać kartę na zagraniczną umowę o pracę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dostałam KK z Barclays - zero formalności :)

   Usuń
  2. Zagranicznych Citi nie uwzględnia.

   Usuń
 24. witam, nie mogę znaleść odpowiedzi po jakim czasie mogę wypowiedzieć karte kredytową w citi handlowy, będę wdzięczny za info

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu nagrody. A jeszcze wtedy cię mile zaskoczą bo zadzwonią i zaoferują promocję na zatrzymanie.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Mi przy rezygnacji zaproponowali 10% zwrotu. Max. 200 zł.

   Usuń
 25. Hej, czy macie adres e-mail do citi banku, na ktory wysyla sie zaswiadczenie od dochodzie?

  OdpowiedzUsuń
 26. dostałam dziś 300 zł za kartę :) a mieli czas do końca miesiąca. Moje początki z tym bankiem i podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 27. 23 stycznia podpisałam umowę, warunki spełnione i cisza ze strony banku :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to raczej nie w tej promocji, bo powyższa wystartowała w lutym. Kontakt ze strony banku następuje zazwyczaj w ciągu kilku dni. Jeśli nie ma go przez ponad tydzień to warto zgłoszenie wysłać raz jeszcze.

   Usuń
  2. Faktycznie, w citi ta promocja jest co chwila, brałam udział w tej do biedronki.
   Muszę się do nich odezwać w takim razie.

   Usuń
 28. Wysłałem zgłoszenie przed chwilą. Rozumiem, że to wystarczy by się załapać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Złożenie wniosku o kartę, zawarcie umowy czy spełnienie warunków może nastąpić później.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...