Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 100 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + do 250 zł w programie poleceń + moneyback do 240 zł w rok + konto oszczędnościowe 3%!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.02.2018

Bonus 100 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + do 250 zł w programie poleceń + moneyback do 240 zł w rok + konto oszczędnościowe 3%!

Promocje w bankach, w których nie jest to codzienność są bardzo mile widziane.

Bonus 100 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
I właśnie mamy taką okazję do bankobrania w Alior Banku. Za założenie Konta Jakże Osobistego do wzięcia jest bonus w wysokości 100 zł. A oprócz tego załapać się też można na dodatkowy moneyback oraz - co zainteresuje oszczędzających - 3% na koncie oszczędnościowym.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może pełnoletnia osoba, która w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także Karty Kibica Alior Bank.

Zasady promocji. By zdobyć bonus pieniężny 100 zł:
 • najpóźniej do 31.03.2018 r. zarejestruj się na stronie promocji;
 • klikając w link otrzymany w wiadomości otrzymanej na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź udział w promocji i przejdź do złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste (należy to zrobić również nie później niż do 31.03.2018 r.; we wniosku pamiętaj podać ten sam adres mailowy, który podasz podczas rejestracji);
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku (w tym za pomocą środków porozumiewania się na odległość) i nie odwołuj tych zgód do 15.06.2018 r. (do tego terminu nie wypowiadaj też umowy o konto, ani umowy o kartę); 
 • maksymalnie w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • w ciągu 45 dni od zawarcia umowy:
  • zapewnij na konto wpływy na łączną sumę min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (transakcja ta musi zostać zaksięgowana na koncie; możesz ją wykonać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

I to już wszystko. Do 22.06.2018 r. organizator powiadomi Cię mailowo o przyznaniu bonusu. W mailu tym znajdziesz link przekierowujący do formularza, w którym podać będzie należało numer rachunku konta osobistego założonego w Alior Banku w niniejszej promocji. Formularz będzie trzeba uzupełnić w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości od organizatora. Wypłata bonusu nastąpi najpóźniej do 29.06.2018 r.

Płatność kartą (lub BLIKiem) wymagana w promocji nie może zostać anulowana, ani zwrócona. Musi być również wykonana w punkcie handlowo-usługowym bądź w Internecie, gdzie obowiązuje inny kod MCC niż któryś z listy wykluczonych (a przypomnę, że MCC to kody opisujące dominujący charakter działalności sprzedawcy bądź usługodawcy, który przypisywany jest do terminala płatniczego):
"a. 7995 - określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
b. 8999 - określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
c. 4111 - określający m.in. usługi transportowe, 
d. 6012 - określający instytucje finansowe; 
e. 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, 
f. 6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
g. 4829 - określający internetowe przekazy pieniężne. 
h. 4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Program poleceń - czyli do 250 zł dodatkowego zysku


Powyższej promocji towarzyszy również program poleceń. Udział w nim wziąć mogą wyłącznie osoby, które łapią się na powyższą promocję, zarejestrują się w niej i założą objęte promocją konto. Premie za polecenie (lub polecenia) osoba taka otrzyma jedynie wtedy, gdy spełni swe warunki otrzymania bonusu 100 zł oraz, gdy polecona osoba skorzysta z jej polecenia i również spełni wyżej opisane warunki uzyskania bonusu 100 zł.

Za jedno skuteczne polecenie premia wyniesie 50 zł. Maksymalnie można uzyskać premie za 5 poleceń, co oznacza szansę zarobienia nawet 250 zł.

Polecenie odbywa się w oparciu o link, który osoba polecająca może wygenerować po zalogowaniu na stronie promocji. Link ten wystarczy do rozliczenia udziału w promocji i programie poleceń (nie ma tutaj kodów polecenia, znanych z innych, podobnych promocji).

Konto Jakże Osobiste - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0/10 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana jeśli:
  • na konto w danym miesiącu wpłynęła jednorazowo kwota min. 1 500 zł lub
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna z posiadanie karty nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu rozliczone zostaną płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet)

Osoba posiadająca Konto Jakże Osobiste może też włączyć sobie dodatkowe korzyści. Wybierać można spośród dość długiej listy:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Program Mastercard Priceless Specials 
3) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
4) Bezpłatne bankomaty za granicą 
5) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
6) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
7) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
8) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
9) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych

Trzeba jednak pamiętać, że tylko dwie korzyści są darmowe, a za włączenie każdej kolejnej bank będzie pobierać 3,50 zł miesięcznie. Szczegółowo tym korzyściom przyglądałem się we wpisie prześwietlającym  Konto Jakże Osobiste, gdy te pojawiło się w ofercie Alior Banku. Z punktu widzenia bankobiorcy najlepiej będzie jednak zapewne skupić się na dwóch opcjach, które z tego powodu opiszę szczegółowiej.

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem


Moneyback przysługuje wyłącznie za płatności telefonem. Przy czym można płacić zarówno Android Pay, HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu). Pierwsze dwie opcje dostępne są tylko dla użytkowników urządzeń z systemem Android (wersja minimum 4.4). Wysokość moneybacku to 1%, a miesięcznie można zgarnąć do 20 zł.

Jak to jednak bywa w promocjach z moneybackiem od Alior Banku, są miejsca w których za płatności zwrotu nie otrzymamy. Są to sprzedawcy lub usługodawcy, u których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (charakteryzujących ich dominujący zakres działalności):
"7995 - określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
8999 - określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 4111 - określający m.in. usługi transportowe, 
6012 - określający instytucje finansowe; 
6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
9406 – określający Totalizator Sportowy, 
4829 - określający internetowe przekazy pieniężne. 
4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)"

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 


Konto Jakże Osobiste to szansa na bardzo dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie 3% w skali roku. Stawkę tę można zagwarantować sobie do 30.06.2018 r., a obowiązywać ona będzie dla kwoty do 20 000 zł.

Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania:
3% na koncie oszczędnościowym w Alior Banku

Umowę o konto w Alior Banku zawrzeć można przelewem weryfikacyjnym z innego banku (w którym posiadasz już rachunek; ważne przy tym by dane z wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie), za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z konsultantem banku.


Przydatne dokumenty:

195 komentarzy:

 1. Wow. Alior nie chce zostawać w tyle. KMB

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak mam konto od lutego 2010 r. to co?

   Usuń
  2. @Anonimowy 26 lutego 2018 18:31, niestety nie spełniasz warunki nie posiadania konta od co najmniej 2 lat.

   Usuń
  3. Zawsze staram się popierać polskie firmy.

   Usuń
 2. Jak brałem udział w promocji z Sodexo to jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
 3. Płatność można wykonać telefonem. W moneybacku też to jest premiowane to czy muszę wyrabiać kartę do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję regulamin:
   "w terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty złożenia wniosku zawrzeć z Bankiem Umowę rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (dalej: "Umowa o Konto") wraz z Umową o kartę płatniczą debetową (dalej "Umowa o Kartę"), na podstawie wniosku o otwarcie Konta złożonego zgodnie z lit. d) powyżej i nie rozwiązać, nie wypowiedzieć lub nie odstąpić od nich do 15.06.2018 r."

   Usuń
  2. Ba S widzę że wyrastasz na lidera riposty brawo ty

   Usuń
  3. Takich ludzi nam potrzeba! :)

   Usuń
  4. Nie raz mi pomagano więc staram się zadośćuczynić.

   Usuń
  5. Konto bez karty można założyć, ale premii nie będzie.

   Usuń
 4. Jak zdobyć kod polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu na stronie promocji jest zakładka "PROGRAM POLECAJĄCY" - tam znajdziesz link służący do polecania (nie ma kodu do poleceń).

   Usuń
  2. Chodzi o to czy już ktoś ma konto i można dać mu zarobić. Bo po co otwierać bez polecenia

   Usuń
  3. Korzystasz z linku Złotówy. Prosta sprawa, daj zarobić.

   Usuń
  4. Chodzi o to, że tak osoba POLECAJĄCA, jak i osoba POLECONA, muszą spełnić warunki otrzymania bonusu 100 zł.

   Usuń
  5. @Ba S26 lutego 2018 18:07

   Jemu wystarczy kasy z reklam na blogu :)

   Usuń
  6. @Anonimowy 26 lutego 2018 18:38, rzadko kiedy zdarza się wpis sponsorowany na blogu (a jeśli takowy już jest to jest o tym informacja). Nie zarabiam na reklamie, a na linkach polecających (jeśli takowe dla danego produktu są dostępne). Innymi słowy mogę zarobić za efekt - jeśli ktoś założy konto po linku przeze mnie udostępnionym to dla mnie wpadnie prowizja z tego tytułu (nieodczuwalna dla Czytelnika).

   Usuń
  7. Fajnie, że Złotówa stawia sprawy jasno. Ja chętnie wspieram i otwieram z linków. Myślę, że każdy z nas (czytelników) zawdzięcza zdobycie dużej wiedzy i wsparcie ze strony Bloga. W końcu w efekcie pracy bloga mamy WISIENKĘ wyłożoną na tacy (do tego zwykle najszybciej w sieci), więc wspierajmy Autora, by miał motywację a my możliwości.

   Usuń
  8. Ja również z linków Mr Złotówy bo tak powinno się postępować jeśli rozumie się całą tą zabawę z tym blogiem. DL

   Usuń
  9. Czy do złożenia tego wniosku konieczne jest polecenie otrzymane od Złotówy?

   Usuń
 5. Jak można się dowiedzieć kiedy konto zamykałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konsultanci na infolinii są to w stanie zweryfikować i udzielają informacji.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Da się sprawdzić. Okazało się, że konto w Aliorze zostało mi zamknięte 10.03.2016. Czyli odpadam przez niecałe 2 tygodnie :(

   Usuń
  3. Zgodnie z regulaminem udział w promocji może wziąć osoba "która w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadała konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także nie posiadała Karty Kibica Alior Bank", więc wychodzi na to, że jesteś w bardzo komfortowej sytuacji :)

   Usuń
  4. Czyli dla osób, które nie posiadały konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku i JEDNOCZEŚNIE nie posiadały Karty Kibica? Kto pisze te regulaminy?

   Usuń
  5. To nie pierwszy raz gdy regulamin oferty Alior jest tak fatalnie napisany!

   Usuń
  6. Jak dla mnie nie ma błędów, wszystlko jest przejrzyste.

   Usuń
 6. A jak mam Konto Lokacyjne to odpadam???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie też mnie to interesuje. Wyklucza posiadanie konta osobistego w ciągu ostatnich 2 lat czy jakiegokolwiek konta?

   Usuń
  2. albo lokatę? jak mam samą lokatę założoną kilka miesięcy temu to mogę skorzystać z promocji?

   Usuń
  3. Mr. Złotówa, to jak to jest z tym Kontem Lokacyjnym - wyklucza czy nie?

   Usuń
  4. Udział w promocji może wziąć osoba, która "nie posiadała konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także nie posiadała Karty Kibica Alior Bank". Zapis ten jest więc dość ogólny. Słowo "konto" jest w tym przypadku z małej litery i tym samym nie jest nigdzie zdefiniowane, więc rozumieć je należy jako dowolne konto.

   Ale dopytam jeszcze u organizatora. Wrócę z odpowiedzią (ale najwcześniej otrzymam ją jutro).

   Usuń
  5. Złotówa, to oczywiste, że słowo "Konto" oznacza KJO, a słowo "konto" oznacza JAKIEKOLWIEK konto.

   Usuń
  6. Poproszę, żeby jeszcze dopytać o konto techniczne, czy wyklucza z promocji. Zwykłe konto zamknęłam już dawno ale techniczne dopiero rok temu, bo się nie zamknęło automatycznie z ROR-em i zorientowałam się, że je mam dopiero, jak przyszedł wyciąg pod koniec roku.

   Usuń
  7. Masz nadzieję, że konto techniczne nie jest kontem w znaczeniu konta?

   Usuń
  8. I powracam z zapowiadaną odpowiedzią od organizatora promocji.

   Wykluczenie dotyczy wszystkich kont "z wyłączeniem konta maklerskiego oraz firmowego w Alior Banku. Osoby posiadające konto maklerskie oraz firmowe mogą wziąć udział w Akcji Bonus".

   Osoby posiadające konta w T-Mobile Usługi Bankowe mogą wziąć udział w akcji.

   A na koniec informacja dla byłych klientów Banku BPH:
   "1. w przypadku, gdy konto w Banku BPH zostało zamknięte przed połączeniem się Banku BPH z Alior Bankiem - to tak mogą wziąć udział w akcji.
   2. w sytuacji, gdy konto założone w Banku BPH zostało przeniesione do Alior Banku - nie mogą wziąć udziału, ponieważ są [lub byli w ciągu ostatnich 2 lat - przyp. Mr. Złotówa] już Klientem Alior Banku"

   Usuń
  9. Ciekawe czy osoby, które posiadały konta w Meritum mogą wziąć udział w akcji?

   Usuń
  10. Już nie pamiętam kiedy dokładnie miało miejsce formalne połączenie Meritum z Alior Bankiem, ale mamy tu raczej analogię do BPH. Jeśli ktoś zamknął konto jeszcze w istniejącym Meritum Banku to się łapie. Jeśli konto "przeszło" do Aliora to wtedy trzeba liczyć czy upłynęły 2 lata od jego zamknięcia.

   Usuń
 7. Czy musi byc karta a moze jednak mozna bez

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można.

   Usuń
  2. Kolego jest w regulaminie BONUS 100zł, że trza mieć

   Usuń
  3. Tak jak pisze K+M+B, karta musi być.

   Usuń
 8. T-mobile - Alior Bank , można mieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Formalnie to dwa osobne banki tak jak np. BGŻ i BGŻ-Optima.

   Usuń
 9. Czy mozna podpisać umowę w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku wniosku online o konto (a tylko taki kwalifikuje do udziału w promocji z bonusem 100 zł i programem poleceń) umowę można zawrzeć wyłącznie przelewem, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy.

   Usuń
 10. Czy ta promocja będzie trwać tylko do wyczerpania puli wniosków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma limitu wniosków w tej promocji :)

   Usuń
  2. I to jest świetna wieść. Ja mam konto zamknięte 25.3.2016 więc się załapię na koniec.

   Usuń
 11. A czy po wykonaniu jednej operacji karta mozna ja zamknac i wtedy uniknac oplat w nastepnych miesiacach ,i czekac spokojnie na 100 zl polskich,oto jest pytanie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy są wykluczenia co do banków z ktorych na pochodzić przelew weryfikacyjny?Np. Może być z T-M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia w otwieraniu konta przelewem do Alior - niewykonalne!

   Usuń
  2. czemu niewykonalne poprzez przelew weryfikacyjny ??

   Usuń
  3. Wiadomość z telefonicznej infolinii odnośnie przelewów weryfikacyjnych- w ten sposób można założyć konto JEDEN raz (tylko). Każda kolejna próba zakładania konta w ten sposób będzie nieskuteczna i zostaje potem kurier, placówka, wideorozmowa itp

   Usuń
  4. A oddział banku też?

   Usuń
  5. Nie rozumiem, mi wszystko działa. Konto otwarte, wszystko śmiga. Może zadzwoń na infolinię, zapytaj.

   Usuń
 13. Czy konto w TMUB wyklucza z promocji ??? Czy jesli nie interesuje mnie moneyback to czy mogę zrezygnować z karty po wykonaniu tej jednej transkacji ??? Jaka forma podpisania umowy ????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Nie.
   2) Odpowiedź w pozostałych komentarzach..
   3) Odpowiedź w artykule.

   Usuń
 14. Kto wozi umowy? Jeśli InPost to pozamiatane :)

  OdpowiedzUsuń
 15. §2. Uczestnictwo w Akcji

  W Akcji może wziąć udział osoba fizyczna, która (...) jest nowym klientem Banku, tj. osobą, która w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku
  o otwarcie Konta nie posiadała konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także nie posiadała Karty Kibica Alior Bank.

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgodnie z podlinkowanym regulaminem, każdy uczestnik musi w ciągu 45 dni od daty zawarcia umowy o KJO i o kartę wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową. Nie ma natomiast mowy o konieczności późniejszego 'posiadania' karty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest jest taki punkt:
   "w terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty złożenia wniosku zawrzeć z Bankiem Umowę rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (dalej: "Umowa o Konto") wraz z Umową o kartę płatniczą debetową (dalej „Umowa o Kartę”), na podstawie wniosku o otwarcie Konta złożonego zgodnie z lit. d) powyżej i nie rozwiązać, nie wypowiedzieć lub nie odstąpić od nich do 15.06.2018 r.;"

   Usuń
 17. Płatności kartą za 300 zł (żeby była za darmo) to całkiem sporo, są jakieś sposoby dla osób, które nie są w stanie zrobić takiego obrotu?
  I kiedy można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robisz zakupy w sklepie gdzie jest zwrot gotówką i obrót zrobiony.
   Konto możesz zamknąć po wypłacie premii.

   Usuń
  2. Uznanie dla klienta inną formą niż forma płatności jest niezgodne z prawem finansowym :)

   Usuń
  3. taaa, gorzej jak ci nie zwrócą bo akurat trafisz na panią formalistkę na kasie

   Usuń
  4. Zależy jaką historię się sprzeda ;) Urok, wdzięk, erudycja, elokwencja pomagają :D

   Usuń
 18. Nie mam konta w Aliorze od wielu, wielu lat, ale od paru lat jestem pełnomocnikiem konta mojej mamy, czy to mnie dyskwalifikuje do udziału w tejże promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełnomocnictwo do konta nie jest jakąkolwiek relacją właścicielską, a jedynie upoważnieniem więc nie jesteś posiadaczką żadnego konta.

   Usuń
  2. Pełnomocnictwo do konta jest dość często relacją partnerską, np. mąż daje taki przywilej żonie i na odwrót.

   Usuń
 19. Powiem szczerze, że słabo to wygląda. Wymóg bezpłatności konta, który nakazuje co miesięczne przelewy w wysokości minimum 1500 złotych, jest bardzo krzywdzący. Są takie osoby (w tym ja), które żyją za nieco mniej niż 1,5 tysiąca, więc taka grupa asortymentowa z automatu łapie się na karne 10 zł miesięcznie. Rozumiem transakcje kartą na odpowiednią kwotę, ale wspomniany wyżej wymóg jest zwyczajnym przegięciem. Jak na razie, tegorocznym bezkonkurencyjnym bankiem zostaje Getin (półroczny moneyback 5%, banalny warunek bezpłatności konta - minimum jedna transakcja w miesiącu, na dowolną kwotę, wszystkie bankomaty bezpłatne, wpłaty i wypłaty w oddziale również).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 1,5 tys to nie musi być wynagrodzenie ale może być własny przelew z innego banku. Ale masz rację. Konto w Getinie o niebo lepsze.

   Usuń
 20. Czy dla wydania tych 300 zeta zeby karta byla darmowa sa jakies wylluczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak --> patrz lista w opisie oferty powyżej :)

   Usuń
  2. ta lista wykluczeń obowiązuje do moneybacku. Do karty jest wymog zrealizowania 300zł tylko.
   Ktoś potwierdzi?

   Usuń
 21. Już raz próbowałam otworzyć konto w Aliorze, ale kurier dał ciała i nie wypełnił formularza zwrotnego, więc konto nie zostało zawarte. Czy to mnie w jakiś sposób wyklucza z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale tylko częściowo.

   Usuń
  2. co znaczy częściowo?

   Usuń
  3. Zgłoś to do banku i jeśli coś nawalił kurier to jednak bank powinien to jakoś uwzględnić i rozliczyć po twej myśli.

   Usuń
 22. Czy zwolnienie z opłaty za kartę na podstawie płatności 300zł jest obwarowane jakimiś wykluczenia mi kodów mcc? Czy mogę zapłacić za światło przy użyciu Sprytnego Billa i będę zwolniony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, będę zwolniony, czy tak, jest obwarowane?

   Usuń
  2. nie możesz zapłacić billem - wykluczenie MCC4900

   Usuń
  3. No właśnie do zwolnienia z opłaty za kartę powinno się zaliczyć. Bo ani TOIP ani regulamin rachunków w Aliorze nic nie mówi o jakiś kodach MCC. One są w regulaminach promocji. Ja przynajmniej nic takiego nie znalazłem. Jeśli się mylę to proszę wyprowadzić mnie z błędu/

   Usuń
 23. Udało się komuś założyć konto przez przelew weryfikacyjny? Jeśli tak to z jakiego banku? Ja próbowałem z Eurobanku, ING, BZWBK i Millenium i z żadnego się nie udało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W samej rzeczy: "W związku z brakiem poprawnej weryfikacji danych Konto Jakże Osobiste w Alior Banku nie zostało otwarte. Kwota 1 zł została zwrócona na Twoje konto w innym banku. Sprawdź poniżej co mogło być powodem odrzucenia, popraw dane i złóż nowy wniosek o Konto Jakże Osobiste.

   Powodem odrzucenia przelewu mogły być:
   - niezgodność Twoich danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres), podanych na wniosku z danymi w banku, z którego wysłałeś przelew,
   - nieaktualne dane z dowodu osobistego (jeśli jesteś już Klientem Alior Banku),
   - przelew wykonany z innego rachunku niż podany na wniosku.

   Zachęcamy do zawarcia umowy w procesie kurierskim."

   Usuń
  2. Mnie się udało przez konto w mBanku.

   Usuń
  3. Jeśli wolą wydać trochę kasy na kuriera, to ich wybór :)

   Usuń
  4. Wysyłka takiej umowy kosztuje ich w DHL tylko 16 zł. To mały pikuś dla banku, a zresztą i tak za to przecież płacą klienci.

   Usuń
  5. A ja robiłam przelew weryfikacyjny z mBanku i też mi odrzucili. Czy teraz muszę wypełnić wniosek o konto jeszcze raz, żeby mi ją dosłali kurierem?

   Usuń
 24. Kto wozi umowy? InPost czy DHL?

  OdpowiedzUsuń
 25. "0/10 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana jeśli:

  -na konto w danym miesiącu wpłynęła jednorazowo kwota min. 1 500 zł"

  Czy wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie, ale bez konieczności ich utrzymywania? Czy można je w dowolnym momencie przelać?

  OdpowiedzUsuń
 26. Zakładam, że osoba polecona otworzy konto z linku polecającego i spełni warunki (wpływ + płatność kartą). Czy ona również otrzyma 100 zł? W regulaminie pisze, że tylko otwarcie konta z linku dedykowanego jest gwarancją premii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzyma. Link polecający kieruje do strony promocji ze 100 zł.

   Usuń
 27. 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku? Nigdy jeszcze nie widziałem takiego bankomatu.

  OdpowiedzUsuń
 28. Wysokość zwrotu gotówki, który przysługuje wyłącznie za płatności telefonem, to 1% czyli żeby dostać 20 zł co miesiąc trzeba wydać w ten sposób tylko 2 tys. zł - czy ja dobrze liczę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety dobrze liczysz, i uważam że to jakiś żart ze strony banku, zwłaszcza że nie wszystkie płatności się zaliczą do zwrotu (są wykluczenia)

   Usuń
  2. dokładnie, zgadzam się że to marna oferta, moneyback na poziomie 1% to żenada gdzie trzeba wydać 300 zł dla darmowego konta , gdy taki citi daje 6%, tmobile -5% mbank - 4%, pocztowy -10%.

   Usuń
 29. Jak już się zarejestrowałem i złożyłem wniosek ale czekam na kuriera to mogę już polecać czy dopiero po zawarciu umowy??

  OdpowiedzUsuń
 30. Rozumiem, ze te min. 1 500 zł moge przelac z wlasnego konta w innym banku i po zaksiegowaniu zrobic przelew powrotny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz przelać z powrotem, albo wrzucić na konto oszczędnościowe 3%.

   Usuń
  2. Te 1,5 tys. na KO @ 3% daje do końca trwania oferty w odsetkach aż 12 zł netto - opłaca się :)

   Usuń
  3. No skoro na RORach jest 0% to a tu wyjdzie nawet "tylko" 12 zł to się opłaca.

   Usuń
  4. Pewnie, że się opłaca. Obecnie to najwyższa stawka na KO, i w dodatku najmniej zachodu przy przelewach.

   Usuń
  5. Maister, dają tylko jeden darmowy przelew miesięcznie jak niemal każdy

   Usuń
  6. Ale nie musisz przelewać do innego banku. To miałem na myśli.

   Usuń
 31. bankobranie i inni dobrzy ludzie:)
  mam umowę ramowa z AB bo mam przeniesiony kredyt z bph do nich. nie miałam nigdy konta w AB. jak umowę podpisac o konto i zgarnąć 100? na infolinii mowia ze tylko w oddziale ale wtedy nie ma 100.

  OdpowiedzUsuń
 32. założyłam konto przez link aktywacyjny wraz z kartą, potwierdziłam przelewem weryfikacyjnym. Mam konto, ale nie ma tam karty, mam złożyć dodatkowo wniosek o nia? przy skladaniu wniosku o konto przeciez skladałam...
  jak to u Was wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta pojawi się z opóźnieniem jak ci wyślą.

   Usuń
  2. Kartę wyślą z opóźnieniem? Dlaczego?

   Usuń
  3. Bo to podobno polski bank :)

   Usuń
  4. Np. dlatego, że muszą ją wyprodukować?

   Usuń
  5. Proces produkcyjny karty trwa bardzo niewiele, ale trzeba ją najpierw zamówić. Karty dla Alior robi Austria Card Polska Sp.z o.o. w Węgrzcach Wielkich.

   CA, Pocztowy, Eurobank oraz BZWBK no i oczywiście TMUB też u nich zamawiają karty.

   Usuń
 33. Czy posiadanie w Alior Banku tylko konta OSZCZĘDNOŚCIOWEGO (nie ROR) "Konto Lokacyjne" można skorzystać z tej promocji przy zakładaniu konta ROR jak wyżej?d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każde konto wyklucza (poza firmowym). Oszczędnościowe i Lokacyjne także niestety.

   Usuń
 34. Czy jeśli obecnie spłacam raty za towar zakupiony poprzez Alior Bank, to również nie spełniam warunków, by otrzymać bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powinny przeszkadzać bo tu raczej konta żadnego nie masz a jedynie rachunek techniczny do spłaty kredytu.

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
 35. kiepskie to konto jako dodatkowe.
  getin bank dużo lepszy,
  zrobiłam przelew na 1500 w dwóch przelewach dowalili 10 zł
  teraz 5 zł za kartę .
  ten zwrot 1% to śmiesznie niski poziom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata miesięczna za KJO w Alior nie jest pobierana jeśli na konto w danym miesiącu wpłynie JEDNORAZOWO kwota min. 1500 zł. Podobnie jest z KWJ, z tym że wymagany jest JEDNORAZOWY wpływ w wysokości min. 2500 zł.

   W tym i w kilku innych aspektach konto Proste Zasady w Getin jest lepsze niż KJO w Alior i na dodatek Getin to polski bank!

   Usuń
  2. Alior też jest polski.

   Usuń
  3. Od kiedy?

   Usuń
 36. Czy konto w BPH(zamknięte w roku 2017)eliminuje z promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mym komentarzu z 28.02. przytaczam odpowiedź organizatora w tej właśnie kwestii: w przypadku, gdy konto w Banku BPH zostało zamknięte przed połączeniem się Banku BPH z Alior Bankiem - to takie osoby mogą wziąć udział w akcji. Jeśli jednak zamknięcie konta nastąpiło po fuzji z Alior Bankiem to niestety eliminuje to z promocji.

   Usuń
 37. Czy na infolini są w stanie mi udzielić odpowiedzi czy zamknięcie
  konta było przed czy po fuzji

  OdpowiedzUsuń
 38. 1 lutego zareestrowalem sie i zlozylem wniosek. Do dnia dzisieszego nie otrzymalem maila od Aliora ani nikt nie dzwonil. Czy to u nich norma?

  OdpowiedzUsuń
 39. Zadzwoniłem na infolinię Aliora i udzielono mi informacji,że u nich nie widnieje w zamkniętych kontach w Alior Banku,także spróbuję wziąć udział w promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No więc powinieneś się łapać. Ja konto Meritum zamknąłem w czasach Aliora już więc mieli info o dacie zamknięcia.

   Usuń
 40. Złożyłam wniosek o założenie konta. Wybrałam zawarcie umowy poprzez wizytę kuriera. Wiecie może, czy kontaktuje on się prędzej z klientem i informuje, kiedy przyjedzie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, prędzej z klientem niż nie.

   Usuń
 41. Gdzie jest/jak załozyć to konto oszczędnościowe 3%? Założyłem konto oszczędnościowe, ale tam jest tylko 0,95%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba wybrać jako korzyść do Konta Jakże Osobistego podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Będzie obowiązywać od następnego dnia.

   Usuń
  2. To oproc. standardowe. Musisz wybrać korzyść podwyższającą oprocentowanie konta oszczędnościowego.

   Usuń
  3. KO można założyć w oddziale albo w NOWEJ bankowości internetowej.

   W obu przypadkach podwyższone oprocentowanie wchodzi w życie od następnego dnia po założeniu.

   Usuń
  4. Gdzie to jest w tej NOWEJ...

   Usuń
  5. Szymon, zaloguj się do NOWEJ i kliknij na "Konto Jakże Osobiste", a potem w zakładkę "Korzyści", po czym z listy korzyści wybierz wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Pamiętaj, że darmowe są tylko dwie korzyści.

   Usuń
  6. @Anonimowy 9 marca 2018 14:10

   Gdzie się otwiera to konto oszczędnościowe? Wcześniej w oddziale?

   Usuń
  7. Możesz w bankowości internetowej.

   Usuń
 42. Złotówa, kiedy i w jaki sposób Alior przesyła tymczasowe hasło do logowania - SMS czy list?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wpiszesz login przy pierwszym logowaniu to wtedy przyślą ci hasło SMSem.

   Usuń
  2. Problem w tym, że nie mam jeszcze żadnego potwierdzenia otwarcia konta mimo, że kurier był tydzień temu. W międzyczasie otrzymałam SMS o wysyłce karty, która już przyszła pocztą. O co tutaj może chodzić?

   Usuń
 43. Konto w Alior zamknąłem w 2014r. Niestety na promocję się nie załapałem, bo wg pani z infolinii mam u nich "kartotekę" i przez kuriera nie otworzę konta, jedynie logując się z bankowości elektronicznej. Także tekst w regulaminie o dwóch latach, to pic na wodę. Byli klienci nie skorzystają. Tak swoją drogą - czy to legalne, że bank przetrzymuje moje dane osobowe cztery lata po wypowiedzeniu umów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może podczas zamykania konta nie zamknąłeś dostępu do bankowości internetowej, a co do danych osobowych, to należało również cofnąć tzw. zgody marketingowe.

   Usuń
  2. Musisz iść do oddziału Aliora i wypowiedzieć umowę ramową. Zrobią to od ręki. W odróżnieniu od placówek partnerskich Aliora bo tam wypowiedzenie jest 30-dniowe. I wtedy będziesz mógł założyć konto jak należy ze strony promocji a nie przez bankowość.

   Usuń
  3. Dopiero co żona zamykała w oddziale konto oszczędnościowe (pozostałość po Meritum) i upierali się na zamknięcie 30-dniowe. Było to konto, którego nie używała od kilku lat i na dodatek z saldem zerowym, a mimo to nie chcieli zamknąć go od ręki. De facto nie zamknęli go nawet po 30 dniach i zostało ono zamknięte dopiero po reklamacji - po prostu ręce opadają!

   Usuń
  4. Sławek pisał, że konta już nie ma ale ma bankowość. W takiej sytuacji została umowa ramowa do wypowiedzenia i ją można wypowiedzieć od ręki. Ty piszesz o zamknięciu konta a to co innego i tu jest okres wypowiedzenia.

   Usuń
 44. Hej, konto założyłem 15 marca i do tej pory nie dostałem jeszcze karty do konta. Czy już w marcu muszę zapewnić wpływ 1500zł na konto, aby nie płacić za nie 10zł oraz czy muszę wykonać płatności kartą na kwotę 300zł, aby nie płacić za kartę 5zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę powinieneś dostać lada dzień. Wpływ i płatności dopiero od kwietnia.

   Usuń
 45. Czy aby uniknąć opłaty za kartę, można wykonywać płatności na 300 zł w internecie czy tylko w punktach stacjonarnych?

  OdpowiedzUsuń
 46. Podbijam wcześniejsze pytanie. Czy aby w marcu uniknąć opłat za konto i kartę trzeba wyrobić już w marcu 300 zł płatności kartą i zasilić konto kwotą 1500 zł? Kartę dostałam wczoraj i tak się zastanawiam. Niby powinno być tak, że za niepełny miesiąc bank opłat nie pobiera ale...wolę się upewnić. Co myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JAk umowę zawarłeś w marcu to nie musisz.

   Usuń
 47. Czy jak zaplace karta za ubezpieczenie OC to spelnie ten warunek na bonus 100 zl?

  OdpowiedzUsuń
 48. Taka mała wskazówka dla wszystkich nie zastrzegajcie karty po wykonaniu transakcji w ramach promocji, gdyż Alior Bank interpretuje to jako rozwiązanie umowy o kartę - taką informację otrzymałem na maila po moim pytaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli lipa... Właśnie pisałem pytanie. Na ten temat

   Usuń
  2. A od czego masz Sprytnego Billa ?? "Zapłać" sobie jakieś rachunki żeby spełnić wymóg zwolnienia z opłaty za kartę. Do momentu wypłaty promocji jakoś wytrzymasz. Poza tym jest wiele innych możliwości ;-D

   Usuń
 49. Witam. Czy po wykonaniu jednej płatności kartą można ją zamknąć? Czy musi być aktywna do czasu wypłacenia bonusu?

  OdpowiedzUsuń
 50. Jak dopiero teraz się zarejestruję a konto do 31.03 otworzyć nie dam rady bo w grę wchodzi tylko kurier to mogę polecać?

  OdpowiedzUsuń
 51. Czy jak zrobię telefonem płatności na 300zł, a kartą 0zł to będzie opłata za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 52. Bardzo dziwny regulamin tego Rankomatu:

  - o przyznaniu Bonusu Organizator powiadomi uczestnika do 22.06.2018 r. poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

  - uczestnik zobowiązuje się do wypełnienia formularza zawierającego dane w terminie 7 dni od dnia otrzymania wiadomości e-mail od organizatora. Niedopełnienie tego obowiązku we wskazanym terminie powoduje utratę prawa do bonusu.

  OdpowiedzUsuń
 53. Alior mnie zrobił na szaro, złożyłem wniosek pod koniec promocji, dostałem maila (28.03) aby oczekiwać kuriera i cisza. Nikt się nie odezwał, dzwoniłem teraz na infolinie i się dowiedziałem, że ze względu że kiedyś byłem klientem (dawnej jak 2 lata) to nie mogę założyć konta przez kuriera i mój wniosek został odrzucony, bez żadnego powiadomienia. Ja im w taki razie podziękuję ...

  OdpowiedzUsuń
 54. Mam zapytanie odnośnie wpłatomatów. Są za darmo czy istnieją jakieś opłaty ? Pamiętam, że kiedyś opłaty nałożono na Euronet.
  Ktoś korzysta może z takiej formy wpłaty i może się wypowiedzieć ?

  OdpowiedzUsuń
 55. Dostajecie zwroty 1% za platnosci Blik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi ostatnio przyszło kilkadziesiąt groszy, to pewnie za Blik;)

   Usuń
  2. Tak ale nie w internecie.

   Usuń
 56. Dostał ktoś już maila od organizatora w celu potwierdzenia otrzymania bonusu 100zl?

  OdpowiedzUsuń
 57. ja jeszcze nie. Też czekam.

  OdpowiedzUsuń
 58. Panowie, jak sprawdzic jakie zaznaczylo sie zgody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii sprawdzałem i zmieniałem.

   Usuń
  2. A czy jakieś zgody trzeba było wyrażać?

   Usuń
 59. do jutra mają czas jak ktos dostanie maila proze o info jakiej tresci to jet mail

  OdpowiedzUsuń
 60. Ja i żona otrzymaliśmy e-maile dzisiaj ok godz. 11.30

  OdpowiedzUsuń
 61. Mama otrzymała e-maila dzisiaj o 12:10. Ja nie otrzymałam.

  OdpowiedzUsuń
 62. Ktoś jeszcze nie otrzymał e-maila?

  OdpowiedzUsuń
 63. Też nie dostałam. A osoba której poleciłam konto dostała informację o przyznaniu premii 21 czerwca. Już drugi raz Rankomat, który organizuje promocję zmusił mnie do złożenia reklamacji. Ostatnio analogiczna sytuacja była z Nest Bankiem.

  OdpowiedzUsuń
 64. U mnie ta sama sytuacja. Osoba polecana dostał e-maila a ja nie.

  OdpowiedzUsuń
 65. Osobom, które nie otrzymały maila polecam dokładnie przejrzenie skrzynki mailowej. Też myślałem, że zostałem pominięty i dopiero po wyszukaniu "broker" w wiadomościach zauważyłem, że sam przeniosłem tego maila do kosza. Tytuł tej wiadomości to "
  Finał akcji Konto Jakże Osobiste z Bonusem".

  OdpowiedzUsuń
 66. Dziś wpadł bonus.

  OdpowiedzUsuń
 67. Nie otrzymałam bonusu 50 zł za polecenie. Ktoś ma podobnie? Dodam, że osoba przeze mnie polecona otrzymała 100 zł. Jak i gdzie zgłosić reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 68. reklamacje zgłosić zgodnie z regulaminem https://bonusalior.ebrokerpartner.pl/regulamin.htm

  Osoba polecona spełniła warunki, ale nie dostała 100zł, tym samym ja nie dostałem 50zł za polecenie. Więc też składam reklamacje.

  OdpowiedzUsuń
 69. Regulamin wymaga podania nr umowy do zgłoszenia reklamacyjnego. A infolinia Alior właśnie stwierdziła, że oni nie mają czegoś takiego jak nr umowy do rachunku.

  OdpowiedzUsuń
 70. Rozpatrzenie reklamacji ciągnie się już ponad miesiąc (od 23.07). Alior + Rankomat to żenujący duet.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...