Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Citibank: lokata 3% i do 360 zł zwrotu z kontem Citi Priority

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

27.02.2018

Citibank: lokata 3% i do 360 zł zwrotu z kontem Citi Priority

Citibank jednocześnie serwuje kilka promocji kart kredytowych. I tak samo zaczyna się dziać z kontem osobistym.

Lokata 3% i do 360 zł zwrotu z kontem Citi Priority w Citibanku
O promocji konta Citi Priority pisałem już kilkanaście dni temu. Był to wpis o ofercie, dzięki której zyskać można 300 zł (otwierając konto) oraz o programie poleceń (z premią 150 zł za skuteczną rekomendację). Teraz przyglądam się propozycji, w której bank daje możliwość założenia lokaty 3% oraz zyskania do 360 zł.

Dla kogo promocja? Udział w akcji z lokatą 3% i zwrotami do 360 zł wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała (i nie posiada obecnie) żadnego produktu w Citibanku. Wykluczenie to obejmuje także współposiadaczy oraz pełnomocników konta w Citibanku. 

Zasady promocji. By skorzystać z promocji:
 • wyślij formularz zgłoszeniowy (najpóźniej do 31.05.2018 r., choć akcja może zakończyć się wcześniej, bo bank przewidział możliwość udziału wyłącznie dla 2 500 osób, które jako pierwsze zawrą umowę z bankiem) i gdy oddzwoni konsultant banku zawnioskuj o konto Citi Priority wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • najpóźniej do 30.06.18 r. zawrzyj umowę z bankiem, wyrażając przy tym zgody: na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu informowania o produktach i usługach przez podmioty współpracujące oraz na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej;
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto, zapewnij saldo dzienne na rachunkach w Citibanku na poziomie min. 30 000 zł (innymi słowy przez jeden dzień co najmniej taką kwotę musisz posiadać w banku, by spełnić ten warunek).

Spełnienie powyższych wytycznych wystarczy, by wziąć udział w promocji. Dalej przyjdzie czas na odbieranie bonusów, czyli comiesięcznych zwrotów oraz (dla chętnych) lokaty 3% w skali roku.

Najpierw o tej lokacie, bo na jej temat będzie nieco krócej. Jej główne cechy to:
 • oprocentowanie: 3% w skali roku (stałe);
 • okres lokaty: 3 miesiące;
 • minimalna kwota lokaty: 1 000 zł;
 • maksymalna kwota lokaty: 20 000 zł

Depozyt można otworzyć do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, składając taką dyspozycję w bankowości internetowej lub na infolinii.

Zwroty za płatności kartą naliczane są w wysokości 5% od transakcji w punktach handlowo-usługowych (do moneybacku nie zaliczą się płatności w Internecie). Miesięcznie uzyskać można do 30 zł zwrotu, a jako że ten ma być naliczany przez rok (dokładniej: 12 miesięcy liczone od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta), to do wzięcia jest nawet 360 zł. Ostatni miesiąc za który wypłacona zostanie premia to 12 miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu kalendarzowym, w którym konto zostało otwarte.

Wypłata zwrotów ma następować do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (do wypłaty nie należy zamykać, ani składać wypowiedzenia umowy o konto). A do tych oprócz płatności kartą dochodzi jeszcze jeden:
 • w każdym miesiącu wykonaj co najmniej 3 przelewy z konta Citi Priority na rachunek inny niż Twoje rachunki w Citibanku.

Ta promocja jest więc propozycją bardziej dla długodystansowców, którzy godząc się na zwrot do 30 zł miesięcznie, przez cały okres zyskać mogą łącznie do 360 zł. Jeśli udział w promocji chcesz rozegrać w krótszym czasie, sprawdź promocję konta Citi Priority, w której można zarabiać po 50 zł przez 6 miesięcy. (łącznie do 300 zł).

Konto Citi Priority - prześwietlenie oferty


By uniknąć comiesięcznej opłaty 30 zł za prowadzenie konta Citi Priority, spełnić trzeba jeden z poniższych warunków:
 • zgromadź i utrzymuj na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł (zwróć uwagę, że to warunek inny niż na potrzeby promocji - tam wystarczyło saldo na tym poziomie przez jeden dzień; tu mowa o średniomiesięcznym saldzie na tym poziomie - więc trzeba codziennie utrzymywać taką kwotę w banku lub np. przez pół miesiąca min. 60 000 zł) lub
 • zasil konto środkami w łącznej wysokości min. 5 000 zł (może to być wpływ z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - bez konieczności ich utrzymywania na koncie w dłuższym okresie) oraz na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego posiadaj aktywny produkt kredytowy w Citibanku (może to być karta kredytowa, pożyczka, kredyt hipoteczny lub limit kredytowy w koncie).

Drugi z warunków wychodzi więc jako zdecydowanie prostszy. Jednym z produktów kredytowych może być karta kredytowa - w tym przypadku bezwarunkowo darmowa Citi Simplicty, za wyrobienie której możesz zdobyć jedną z wybranych przez siebie nagród: bon 300 zł do wydania na Allegro, bon 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka lub bonus pieniężny 300 zł.

Przelewy krajowe Elixir PLN zlecane z konta Citi Priority przez bankowość internetową lub mobilną są realizowane za 0 zł. Darmowa jest też karta wydawana do konta, a za jej pomocą wypłacać można środki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce.Otwierając konto w Citibanku warto jednak pamiętać o tym, by nie włączać usług dodatkowych (typu dostęp do usługi CitiPhone), ani nie wyrabiać zbędnych gadżetów (jak nośnik zbliżeniowy w postaci naklejki), bo te są płatne.


Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Z racji ograniczenia transakcji akceptowanych do zwrotu do tych w punktach handlowo-usługowych to chyba lepiej teraz zdecydować się na powyższą promocję. 600 zł wydać w miesiąc jest bardziej w zasięgu niż 1000 zł (w promocji z money backiem 6 x 50 zł). Wyjdzie więcej (360 > 300) no i jest jeszcze do tego lokata. Szkoda że tylko do 20k zł no ale dobre i to. Lokata vs KO 2,5% w Optimie to zawsze o 20 zł więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale 2x dłuższy czas zbierania, imo lepiej opcja 1000/50

   Usuń
 2. Na dodatek ten wszechobecny warunek: "na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego posiadaj aktywny produkt kredytowy w Citibanku" - najwyższy czas już zmienić tą mocno zdartą płytę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepsze to niż warunek I z saldem 30k PLN.

   Usuń
 3. 20k to duuuużo za mało by dać się sprzedać.
  pirx

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy saldo dzienne jest zapewnione, jeśli rano wpłynie przelew, a po południu przeleje się z powrotem pieniądze? Czy też to musi poleżeć przez noc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Saldo jest liczone na koniec dnia czyli w praktyce środki te muszą być przez północ.

   Usuń
 5. Handlowcy wymagają aby średnio-miesięczne saldo wynosiło 30K jednak na 3-proc. lokacie pozwalają utrzymywać jedynie 20K - czy to nie jest zabawne?

  Na dodatek tylko pierwsze 2500 osób się zakwalifikuje i znowu trzeba czekać aż ktoś od nich oddzwoni ... czekamy dalej na coś rozsądnego!

  OdpowiedzUsuń
 6. W regulaminie jest mowa że "Z Oferty wyłączone są:
  a)
  osoby, które po dniu 01.01.2016 r. posiadały w Banku dowolny produkt żadnego produktu" więc osoby posiadające tylko kartę kredytową są napewno wyłącząne i nie mogą korzystać z tej promocji

  OdpowiedzUsuń
 7. Pytanie z innej beczki, ale o CitiBank - jest sposób by udowodnić, że wypełniało się wniosek o kartę z danej promocji? Nie chcą zakwalifikować mnie do wypłaty środków promocyjnych, bo niby zakładałem kartę w inny sposób :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy umowie powinien być regulamin promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...