Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych (zaproszonych) klientów BZ WBK: premia 150 zł za wpływ wynagrodzenia

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

28.02.2018

Promocja dla obecnych (zaproszonych) klientów BZ WBK: premia 150 zł za wpływ wynagrodzenia

Bank Zachodni WBK lubi odpalać promocje dla klientów już korzystających z jego usług.

Premia do 150 zł za wpływ wynagrodzenia w promocji dla zaproszonych klientów BZ WBK
Tym razem propozycja skierowana jest wyłącznie do osób zaproszonych, posiadających Konto Jakie Chcę. Do wzięcia jest jednak dużo więcej niż w podobnych tego typu akcjach, gdzie bonusy wynoszą zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. Premia wynieść może bowiem nawet 150 zł. A warunki do spełnienia są banalnie proste.

Dla kogo promocja? Z promocji skorzystać może osoba, która zawarła umowę o Konto Jakie Chcę w BZ WBK oraz otrzymała (lub otrzyma jeszcze) telefon z banku z zaproszeniem do udziału w akcji.

Jak to bywa z promocjami na zaproszenie banku... nie wiadomo kto je dostaje i nie wiadomo ile osób. Ale od Czytelników otrzymałem już sporo informacji o tej akcji (za każde takie zgłoszenie wielkie dzięki!), więc daje to nadzieję, że propozycja BZ WBK trafia do wielu osób. A kto jej jeszcze nie otrzymał, to na pewno niech nie odrzuca połączeń z banku 😉 Zgodnie z regulaminem promocja może być oferowana klientom nawet do 30.06.2018 r.

Zasady promocji. W promocji zdobyć można premię pieniężną w wysokości 50 lub nawet 150 zł. Wysokość tej gratyfikacji zależy od tego, kiedy zostanie spełniony warunek wpływu wynagrodzenia. Jeśli tylko raz i dopiero w drugim miesiącu po miesiącu, w którym otrzymasz zaproszenie to otrzymasz 50 zł. Jeśli wpływy wynagrodzenia pojawią się i w pierwszym, i w drugim miesiącu po miesiącu otrzymania telefonu z banku, to otrzymasz 50 i 100 zł. Udział w promocji wziąć można tylko raz, a premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu wpływu.

Wpływ wynagrodzenia musi być na kwotę co najmniej 650 zł. A czym jest wynagrodzenie? Bank definiuje je następująco:
"Wynagrodzeniem nie są środki pieniężne przelane na Konto Jakie Chcę z innego konta prowadzonego w Banku Zachodnim WBK S.A., którego posiadaczem lub współposiadaczem jest uczestnik promocji"

I to tylko tyle, jeśli chodzi o wytyczne i oczekiwania banku. Warunki są więc bardzo proste.


Przydatne dokumenty:

41 komentarzy:

 1. Czyli może to być zwykły przelew na kwotę min. 650 zł z innego banku? Niekoniecznie rzeczywiste wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko apel do tych co dostaną zaproszenie. Róbcie swoje a nie próbujcie drążyć dziury w całym i dopytywać "czy na pewno", "czy aby na pewno, na 100%?" bo to jest bardzo proste. A konsultanci mogą tu różne rzeczy opowiadać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to niby dlaczego? Każdy może pytać o to co chce - żałosne!

   Usuń
  2. Sam jestes zalosny. Jak bedziesz sie pytac jak przekrecic bank to w koncu uszczelnia system. I tego wlasnie chcesz?

   Usuń
  3. Właśnie dzwoniłam na infolinię i miły doradca mi doradził co należy zrobić, żeby 'przekręcić' bank :)

   Usuń
  4. kolega ma rację lepiej siedzieć cicho z py tzn z buzią przecież dostaniecie regulamin a jak ktoś nie umie dokonać prostej interpretacji językowej to to bye

   Usuń
 3. A czy bank moze zweryfikwac po przelewie ze dany wplyw pochodzi z konta firmowego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każde konto bankowe ma taką info w swoim numerze - pytanie tylko czy Wubek będzie to 'monitorować' :)

   Usuń
  2. Szanowni Państwo, przelew musi pochodzić z konta firmowego i będzie to weryfikowane. Pozdrawiamy

   Usuń
  3. To dziwne, bo Wasz regulamin jedynie definiuje czym wynagrodzenie nie jest, ale absolutnie nie mówi czym ono jest!

   Usuń
  4. Włosy bolą czytając te regulaminy ... przez kogo one są pisane?

   Usuń
 4. Siostra otrzymała takie zaproszenie ale nie zdecydowała się, bo nie pomyślała, że może w łatwy sposób zapewnić sobie taki wpływ. Czy może jeszcze jakoś przystąpić do tej promocji czy już po ptakach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech dzwoni na infolinię i powie że przemyślała i chce skorzystać. Wszak kobieta zmienną jest, na pewno to zrozumieją.

   Usuń
  2. Najlepiej niech się powoła na ten wpis :)

   Usuń
  3. Zadzwoniła i zaczęli wypytywać ją o dane pracodawcy, z adresem włącznie by przesłać dokumenty do przeniesienia wynagrodzenia bezpośrednio do pracodawcy. Czy oni mają prawo w ogóle o takie coś pytać? Przecież nie starała się o kredyt czy kartę kredytową. W regulaminie nie ma ani słowa o tym...

   Usuń
 5. Siostra otrzymała zaproszenie i nie zdecydowała się, bo nie pomyślała, że może w prosty sposób zapewnić taki wpływ. Czy może jakoś przystąpić do tej promocji jeszcze czy przepadło?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ktoś może napisać z jakiego nr dzwonią? Parę razy dzwonił do mnie nr z banku, ale raz był to głuchy telefon, a dwa razy nie mogłem odebrać. Proszę kogoś kto wie o informację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwonią z Poznania. Do mnie dodzwonili się za trzecim razem.

   Usuń
  2. Właśnie z Poznania dzwonili. Jest szansa że zadzwonią czwarty raz?

   Usuń
  3. Poznań i Gniezno to kierunkowy 61. Swego czasu dostawałam sporo głuchych telefonów z tego kierunkowego i ustało gdy wreszcie ich zablokowałam. To był wyjątkowo uciążliwy telemarketing!

   Usuń
 7. informacja o tej promocji jest tylko telefoniczna z WBKu?
  z jakiego numeru? bo do mnie się próbuje od wczoraj jakiś warszawski numer dodzwonić ale albo mam zajęte albo nie zdążę odebrać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnego numeru nie pamiętam ale był to 61 (Poznań).

   Usuń
  2. Wubek jest z Wrocławia, dzwonią również z Poznania lub z Lublina.

   Usuń
 8. Ostatnio dzwonią z bzwbk ale jak mówię słucham to cisza i się rozlaczaja coś jest na rzeczy z ich liniami telefonicznymi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli z drugiej strony jest cisza, to skąd wiadomo, że to BZWBK? Pytam powarżnie :)

   Usuń
  2. Głuche telefony to efekt korzystania z automatycznego systemu połączeń. Najlepiej taki numer zablokować!

   Usuń
 9. Złotówa, obawiam się, że prawdopodobnie nieświadomie (!) wprowadzasz ludzi w błąd pisząc: "Wynagrodzeniem nie są środki pieniężne przelane na Konto Jakie Chcę z innego konta prowadzonego w Banku Zachodnim WBK S.A., którego posiadaczem lub współposiadaczem jest uczestnik promocji. Warunki są więc bardzo proste"

  To co piszesz jedynie stwierdza czym na pewno wynagrodzenie nie jest, ale absolutnie nie mówi czym ono jest, capisci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już kilka dobrych lat temu była promocja z premiami na sumę bodajże 600 czy nawet 700 zł i ten sam bank wymagał wynagrodzenia ale wystarczało "wynagrodzenie". Jeśli bank stwierdza czym nie jest wynagrodzenia, a nie stwierdza czym ono jest to na czym się ma opierać gdyby nie chciał uznać wpływu? Na definicji z Wikipedii?? :D

   Usuń
 10. Każdy rachunek bankowy składa się z następujących elementów:
  XX YYYY YYYY ZZZZ ZZZZ ZZZZ ZZZZ
  - pierwsze dwie cyfry (XX) to suma kontrolna określająca kraj banku
  - cyfry 3 do 10 (YYYY YYYY) to numer banku
  - cyfry 11 do 26 (ZZZZ ZZZZ ZZZZ ZZZZ) to numer konta w banku, określający również typ konta (indywidualne, firmowe) oraz metodę założenia (oddział, kurier, przelew z innego banku).

  Wniosek: jeśli bank chce, to bardzo łatwo może sprawdzić źródło przelewu i bez jakiegokolwiek znaczenia jest w pisywanie w tytule przelewu słowa "Wynagrodzenie" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W którym miejscu jest niby informacja o tym czy konto jest indywidualne czy firmowe? Zresztą szczerze wątpię, żeby komukolwiek chciało się to sprawdzać - wystarczy wpisać w tytule przelewu jakiś bajer o wynagrodzeniu i przejdzie.

   Usuń
 11. ja moge dopowiedzeć ze gdy dzwonił do mnie bzwbk z tą promocją to oznajmiłem ze prawdopodobnie nie zdąze zmienic nr konta u pracodawcy aby marcowy przelew dotarł na ich konto. Bank odpowiedział ze nie trzeba sie nigdzie zapisywac do tej promocji i jesli nie zdąże w marcu to za kwiecień dostane tylko 50zł. Dzwonili do mnie 29 lutego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak dzwonili w lutym to jeszcze do końca marca masz sporo czasu by pracodawca ci puścił przelew.

   Usuń
  2. A kto mówił, że trzeba się gdzieś zapisywać do tej promocji?

   Usuń
  3. @Anonimowy, 2 marca 2018, 16:55 - "Dzwonili do mnie 29 lutego"

   Najpewniej dwa lata temu :)

   Usuń
 12. Ja dzisiaj dostałam trzy telefony z numeru zaczynającego się na 61, ale żadnego nie odebrałam ... to chyba znowu jakiś nachalny telemarketing?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kierunkowy 61 jest oznacza numer z Australii.

   Usuń
  2. Albo bliżej z Wielkopolski :) Jeżeli był 9cio cyfrowy

   Usuń
 13. Bardzo fajna i przyjemna promocja, jeżeli decydujecie się WBK na ustanowienie swoim głównym bankiem to się nawet nie zastanawiać. Chyba, że w kadrach już kręcą głową jak w ciągu roku 5 razy zmieniacie numer konta do wypłaty ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz słuszna rację, ale nie rozumiem dlaczego niby ta promocja jest przyjemna?

   Usuń
 14. Witam
  Rozumiem ze moge sam sobie zmienić nr konta u pracodawcy a nie przez pracownika banku i też będe brał udział w promocji??
  Dzwonili do mnie i chcieli dane pracodawcy ale stwierdziłem ze nie wiem czy zdążę, pani powiedziała że do promo nie trzeba się nigdzie zapisywać i na tym rozmowa się zakończyła

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...