Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3 miesiące darmowych treningów z karnetem OK System + 100 zł na zakupy w prezencie za konto w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

14.09.2018

3 miesiące darmowych treningów z karnetem OK System + 100 zł na zakupy w prezencie za konto w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Tym razem dla osób w wieku 18-26 lat.

Karnety OK System za konto w BGŻ BNP Paribas
W tej akcji bank skrócił okres wykluczenia dla byłych klientów. A w promocji załapać się można na 3 miesięczne karnety OK System do wykorzystania 2 razy w tygodniu w obiektach sportowych (baseny, siłownie, kluby fitness itp.) w całym kraju. Do tego w dodatkowej promocji dochodzą jeszcze 2 bony (po 50 zł każdy) na zakupy w sklepach Biedronka oraz na Allegro.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji z karnetami OK System może być osoba pełnoletnia, która jednak na dzień 31.10.2018 r. nie skończyła 26 lat, a także nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, ani nie posiada i w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Parbas. Okres wykluczenia dla byłych klientów został więc znacznie skrócony (bo wcześniej bank liczył 24 miesiące).

Z kolei udział w promocji "Kupuj mobilnie" (z bonami na zakupy) wziąć może każdy, kto przed 23.08.2018 nie był zarejestrowany w Apple Pay, ani Google Pay i nie dodał przed tą datą karty wydanej przez BGŻ BNP Paribas do ww. aplikacji. No ale jeśli od 15 miesięcy nie posiadasz konta w BGŻ BNP Pariabs, to jest spora szansa, że ten warunek też spełniasz.

Nagrody. Z karnetów OK System korzystać będzie można przez 3 miesiące do dwóch razy w tygodniu w obiektach sportowych w całej Polsce - listę tychże obiektów znajdziesz tutaj.

Z kolei w promocji "Kupuj mobilnie" uzyskasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz bon o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Mają być one ważne przez min. 3 miesiące.

Zasady promocji. By zdobyć karnety OK System:
 • zarejestruj się na stronie promocji;
 • po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, na tej samej stronie (najpóźniej do 31.10.2018 r.) przejdź do złożenia wniosku o konto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • we wniosku wpisz te same dane co w formularzu rejestracyjnym oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym SMS oraz e-mail dotyczących produktów i usług BGŻ BNP Paribas oraz usług podmiotów z grupy kapitałowej banku;
 • zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej;
 • w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zarejestrujesz się w promocji (w każdym z tych miesięcy): 
  • wykonaj min. 5 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych (na dowolne kwoty) oraz 
  • wykonaj 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile (dostępnej na urządzenia z systemem Android w wersji od 5.0 lub iOS w wersji od 10.0)

Za każdy z wyżej wymienionych trzech miesięcy będziesz otrzymywać nagrodę w postaci miesięcznego karnetu OK System. Warunkiem uzyskania drugiej nagrody jest spełnienie warunków do uzyskania nagrody pierwszej. I tak samo, by uzyskać nagrodę trzecią, trzeba wcześniej spełnić warunki uzyskania drugiej nagrody.

Do momentu otrzymania każdej z nagród należy posiadać konto założone w promocji (i nie zmieniać jego kategorii), wydaną do niego kartę oraz dostęp do bankowości internetowej.

O przyznaniu pierwszego karnetu organizator promocji powiadomi Cię mailowo do 18. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania karnetu. Do tego też dnia otrzymasz SMS z kodem, który będzie należało wykorzystać do 28. dnia tegoż samego miesiąca przy założeniu panelu użytkownika OK System (strona jeszcze nie działa, ale do momentu, gdy będzie faktycznie potrzebna jest jeszcze sporo czasu). Karnet będzie działał od następnego miesiąca.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? Jeśli w promocji zarejestrujesz się we wrześniu, wówczas na potrzeby uzyskania pierwszego karnetu, 5 płatności i przelew będzie trzeba wykonać w październiku. Do 18.11. otrzymasz wiadomość i SMS, a do 28.11.2018 r. będzie konieczna rejestracja w panelu OK System i aktywowanie karnetu. Zajęcia sportowe będą dla Ciebie dostępne od 1.12. - przez cały grudzień, a później w styczniu i w lutym (za spełnienie warunków promocji w listopadzie i grudniu). Karnet na kolejne miesiące będzie przedłużany z automatu, oczywiście dla tych, którzy zrealizują warunki promocji w kolejnych miesiącach.

Bony na zakupy


By zyskać także w drugiej z promocji proponowanych przez bank i zdobyć bony na zakupy:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy;
 • zarejestruj się w Apple Pay lub Google Pay; 
 • w okresie od 23.08. do 31.10.2018 r. dodaj kartę wydaną przez BGŻ BNP Paribas; 
 • posiadaj kartę wydaną przez BGŻ BNP Paribas na dzień wydania nagrody przez organizatora (kiedy to nastąpi piszę nieco niżej).

By uzyskać bon 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka:
 • w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dodania karty do aplikacji Apple Pay albo Google Pay, wykonaj co najmniej 3 transakcje Apple Pay lub Google Pay. 

Z kolei, by uzyskać bon 50 zł do wykorzystania na Allegro, musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz:
 • w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu dodania karty do aplikacji Apple Pay lub Google Pay, wykonaj min. 8 transakcji Apple Pay lub Google Pay (do tych transakcji nie zaliczają się transakcje wykonane na potrzeby pierwszej nagrody).

Powiadomienie o przyznaniu pierwszego bonu otrzymasz mailowo do 25. dnia od dodania karty do Apple Pay lub Google Pay. O drugiej nagrodzie bank powiadomi Cię do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagrody będą przekazywane w postaci kodów przesłanych SMSami (w ciągu 5 dni od wyżej wspomnianych maili powiadamiających o przyznaniu nagrody).

Zarówno do płatności kartą w ramach promocji z karnetami OK System, jak i w akcji z bonami na zakupy, obowiązuje wykluczenie niektórych transakcji wykonanych w miejscach, w których terminal ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod, który wskazuje na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy). Zgodnie z regulaminem jednej i drugiej promocji:
"Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC: 
− 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
− 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
− 6012, określający instytucje finansowe, 
− 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
− 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
− 4829, określający internetowe przekazy pieniężne"

Choć obydwie promocje mają być dostępne do końca października, to mogą zakończyć się w przypadku wyczerpania puli nagród (o tym fakcie - w promocji z karnetami - organizator powiadomi na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe). W promocji z karnetami OK System przewidziano 4 000 rejestracji, a w promocji z bonami na zakupy 3 000 rejestracji.

Konta osobiste w BGŻ BNP Paribas - prześwietlenie


Otwierając konto w BGŻ BNP Paribas wybrać można jedno z dwóch kont: Maksymalne lub Optymalne. Obydwa są otwierane i prowadzone za 0 zł bez warunków. Darmowe są także krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.

 Jeśli chodzi o kartę wydawaną do konta, to przy Koncie Optymalnym jest ona bezwarunkowo darmowa (bez względu na wiek posiadacza karty). W przypadku Konta Maksymalnego karta jest za 0 zł jeśli jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia (jeśli będziesz już starszy, to pojawi się wymóg wykonywania płatności kartą na sumę min. 300 zł miesięcznie).

Największa różnica pojawia się w przypadku wypłat z bankomatów. Posiadacze Konta Maksymalnego mogą wypłacać do woli z wszystkich bankomatów w Polsce bez prowizji. Konto Optymalne daje darmowy dostęp do wypłat z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (w pozostałych bankomatach prowizja za wypłatę wynosi 5 zł).


Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Jak działa taki karnet? To jest jakaś kwota do wykorzystania na miesiąc? W regulaminie mowa o wartosci 100 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wartość jaką ma karnet gdy go kupujesz. Ale to nie kwota do wykorzystania ale dostęp do 2 zajęć w każdym tygodniu. Bez względu na to ile one nominalnie kosztują.

   Usuń
  2. Czyli można poszaleć. 2 razy w tygodniu to całkiem sporo moim zdaniem, a tych miejsc z OKSystem też nie brakuje. Fajna sprawa. Można oszczędzić na sporcie :)

   Usuń
  3. Właśnie przejrzałam sobie ofertę gdzie można wykorzystać ten karnet i we Wrocławiu jest naprawdę sporo. Chyba sobie założę konto i w końcu zapiszę się na upragnioną jogę

   Usuń
 2. 15 miesięcy... brakują mi jeszcze tylko 2.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się korzysta z takiego karnetu? To przychodzi jakaś karta czy coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podczas rejestracji w panelu OK System podajesz numer telefonu. Jak będziesz na basenie, siłowni itp które działają w ramach OK System w widocznym miejscu będziesz mieć naklejkę i informacjami. Wysyłasz kod obiektu i w odpowiedzi dostajesz SMS-a z kodem którym podajesz na wejściu. Żadnej fizycznie namacalnej karty wstępu nie ma.

   Usuń
  2. a dostał już ktoś ten karnet?

   Usuń
 4. Czy korzystanie z AndroidPay w innym banku wyklucza z udziału w promocji "kupuj mobilnie"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odp jest w komentach pod artykułem o promo "Kupuj mobilnie"/

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...