Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 20 zł za zalogowanie w bankowości internetowej Citibanku na telefonie

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

5.09.2018

Bonus 20 zł za zalogowanie w bankowości internetowej Citibanku na telefonie

Ruszyła kolejna już edycja promocji, w której bank premiuje logowanie na smartfonie.

Bonus 20 zł za zalogowanie do bankowości internetowej Citibanku na telefonie
Zasady tej akcji są banalnie proste. Wszystko sprowadza się bowiem do zalogowania do bankowości Citibanku za pomocą przeglądarki internetowej na smartfonie. I to już wszystko - warunek uzyskania bonusu będzie spełniony. Ale to promocja nie dla wszystkich - trzeba otrzymać zaproszenie od banku.

O promocji piszę już dziś (5.09.), choć startuje dopiero 6.09.2018 r. Wpis ten pozwoli jednak sprawdzić maile oraz przygotować się do wzięcia udziału w limitowanej akcji oraz wyczekiwać zaproszenia. Póki co bank rozsyła maile. SMSy - jak wynika z regulaminu - mają być rozsyłane w okresie obowiązywania promocji (od 6.09.).

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba posiadająca konto osobiste lub kartę kredytową Citibanku, które zostały otwarte przed 6.09.2018 r. Poza tym w ciągu 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji (a ta wystartuje 6.09.2018 r.) osoby takie nie mogły logować się do bankowości Citibank Online za pomocą przeglądarki na smartfonie, ani za pomocą aplikacji mobilnej dla klientów Citibanku.

No i ostatnie ograniczenie to regulaminowy zapis o tym, że oferta obowiązuje "w ramach kampanii SMS-owej kierowanej do klientów Banku". Z promocji każdy więc skorzystać nie może, a tylko osoby zaproszone.
💡 Osobom, które nie posiadają karty kredytowej z logo Citi, przypomnę, że za jej wyrobienie do wzięcia jest 250 zł do wydania w Biedronce i - w tej samej akcji - do wygrania nawet 250 000 zł (to już nagroda pieniężna na dowolny cel) oraz smartfony.

Zasady promocji. By zdobyć 20 zł:
 • zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku z przeglądarki internetowej na telefonie (zatem nie chodzi tu o ściąganie aplikacji i o logowanie za jej pomocą, ale o skorzystanie z przeglądarki - np. Chrome, Opera czy Safari zainstalowanej na smartfonie).

Promocja ma być dostępna do 30.09.2018 r., ale na uwadze trzeba mieć fakt, że pula nagród została ograniczona do 1 500 bonusów po 20 zł każdy. O tym, kto załapie się na bonus, zadecyduje kolejność spełnienia warunków. Nagroda ma trafić na konto osobiste lub rachunek karty kredytowej uczestnika najpóźniej w ciągu 15 dni roboczych po zakończeniu promocji (jeśli klient posiada i konto i kartę kredytową, bonus ma wpaść na konto). Uczestnik promocji uzyskać może tylko jeden bonus w wysokości 20 zł.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Smsa nie dostałem ale mail faktycznie jest. Zatem jest i nadzieja. Czekam

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba logowac sie dopiero po otrzymaniu sms-a czy od razu po polnocy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mail zwiastuje raczej że zaproszą ale chyba zaczekam do sms-a żeby nie zaliczyć falstartu.

   Usuń
  2. Zgodnie z regulaminem otrzymanie wiadomości SMS to warunek konieczny!

   Usuń
 3. Ciekawe dlaczego im zależy, żeby zalogować się do bankowości internetowej za pomocą przeglądarki internetowej na smartfonie?

  Ja mam u nich zainwestowane zbyt duże kwoty, żeby ryzykować ich utratę przez dziury w Android, ale zapewne znajdzie się wielu chętnych na te 20 zeta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z jakiego adresu dostaliście maila?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe o której zamierzają słać smsy? Ja w gotowości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mail wczoraj dostałam. Smsa ciągle brak.

   Usuń
  2. Spoko - te 1500 zgłoszeń już i tak poszło chwilę po północy :)

   Usuń
  3. Ciekawe czy jest gdzieś licznik albo lista nagrodzonych czy znowu takie zgaduj-zgadula jak często bywa w promocjach Wubeku?

   Usuń
  4. To już historia - teraz to jest Santander!

   Usuń
 6. Dostałam smsa:

  „Citi Handlowy: Odbierz 20 zl za bankowanie na Smartfonie. Zaloguj sie do Citibank Online za pomoca przegladarki na smartfonie. Sprawdz na”

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy oprócz zalogowania trzeba jeszcze coś zrobić? Np przelew itp?

  OdpowiedzUsuń
 8. A mnie tylko przesyłają smsy,żebym kwotę dokonanej transakcji rozłożył na dogodne raty .... niech spadają....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie dzwonią z ofertą limitu kredytowego w koncie? Ja miałem już kilka, mimo że mam tam zainwestowane dość pokaźne kwoty pieniężne - groteska!

   Usuń
  2. U mnie najpierw był sms z pożyczką a później z promocją :)

   Usuń
 9. Czy ktoś już otrzymał ten bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłacać mają dopiero po zakończeniu promocji

   Usuń
 10. Dzisiaj wpłynął bonus.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...