Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij premie do 300 zł z eKontem w mBanku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

11.09.2018

Zgarnij premie do 300 zł z eKontem w mBanku

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w mBanku.

Premie do 300 zł za konto osobiste w mBanku
A to oznacza, że w chwili obecnej skorzystać można z kumulacji promocji, dzięki którym zyskać można gwarantowane bonusy pieniężne na sumę aż 300 zł. Wszystko to przy prostych warunkach. W promocji nie trzeba bowiem wydawać jakiś dużych sum. Liczy się liczba transakcji nawet na drobne kwoty!

Poniżej prześwietlam dwie promocje. To akcja "Zgarnij premię z eKontem - III edycja" (z premią 150 zł na start) oraz "eKonto z premią - II edycja" (w której czeka 5 bonusów - do 30 zł każdy, więc zdobyć można drugie 150 zł). Promocje łączą się ze sobą i dzięki temu zgarnąć można nawet 300 zł.

Dla kogo promocje? Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. jakiegokolwiek rachunku w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od trzeciego do dziesiątego w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów posiadacza takiego rachunku w mBanku w powyższym okresie.

Udziału w promocji nie może wziąć osoba, która po 1.01.2016 r. została zarejestrowana jako wnioskodawca o eKonto standard lub plus w mBanku i której wniosek jest procesowany przez bank w okresie promocji.

Nagrody. W kumulacji promocji łącznie zdobyć można nawet 300 zł. Wszystkie gratyfikacje wypłacane są na konto osobiste, więc pieniądze te przeznaczyć można na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" i zyskać gwarantowane 150 zł na start:
 • najpóźniej do 21.10.2018 r.:
  • za pomocą linka otrzymanego na adres mailowy podany podczas rejestracji, przejdź na stronę promocji i złóż znajdujący się tam wniosek o konto w mBanku wraz z wydawaną do niego kartą (bo ta jest potrzebna w promocji "eKonto z premią - II edycja"), wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku, podmiotów powiązanych i współpracujących, a także na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową (chodzi tu wyłącznie o informacje niezbędne do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii).
 • w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę o konto;
 • w miesiącu otwarcia konta lub w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta, wykonaj co najmniej 5 transakcji (mogą to był płatności kartą i/lub przelewy wychodzące z konta w mBanku - w tym przypadku ważne jednak by były to przelewy na konto w innym banku)

Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz premię w wysokości 150 zł. O jej przyznaniu organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 28.02.2019 r. Wtedy też będzie należało zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (podać będzie należało numer rachunku konta założonego w promocji). Nagroda ma być wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od dnia przesłania wspomnianej wiadomości. Do momentu wypłaty premii trzeba więc posiadać konto założone w promocji.


Premia 150 zł na start to jeszcze nie wszystko. Do wzięcia są też bonusy w ramach bankowej promocji "eKonto z premią - II edycja". By je zdobywać:
 • przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji), w każdym tych z miesięcy: 
  • zapewnij (jednorazowo) wpływ kwoty min. 1 000 zł (może to być dowolny wpływ - także z Twego konta w innym banku; do zrealizowania warunków promocji nie zaliczą się przelewy z Twych innych rachunków w mBanku);
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku;
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych; 

Od tego ile wykonasz płatności kartą i/lub BLIKiem zależy, ile w promocji zarobisz. I tak możesz uzyskać:
 • 10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji;
 • 20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub 
 • 30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji. 

Pierwszym miesiącem, za który otrzymasz premie, będzie miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji. Przykładowo więc, jeśli konto otworzysz we wrześniu, to do zwrotów będą liczyć się transakcje z października, a pierwszy bonus wpłynie w listopadzie (wypłata bonusów ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji). Bonusy będą wypłacane przez 5 kolejnych miesięcy. Zatem łącznie zarobić można do 150 zł.

W promocji udział biorą wyłącznie konta indywidualne (w przypadku konta wspólnego, ani organizator promocji z premią 150 zł, ani bank nie wypłacą nagród). Do naliczania bonusów kwalifikują się transakcje niezwrócone (do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

💡 Jeśli posiadasz iPhone'a, to dodatkowo - w odrębnej promocji mBanku - możesz zyskać bonus 20 zł za 2 płatności Apple Pay.

eKonto standard i plus - prześwietlenie oferty


We wniosku o otwarcie konta wybrać można jeden z dwóch rachunków. To eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus. Różnice między nimi sprowadzają się przede wszystkim do liczby bankomatów, z których korzystać będzie można za darmo.

Najprostszym sposobem na porównanie tych dwóch kont wydaje się być tabela:

eKonto standard
eKonto plus
Opłata miesięczna za prowadzenie konta
0 zł
(bez warunków)
0/5 zł
opłata nie zostanie pobrana, jeśli zapewnisz wpływ w wysokości min. 1 000 zł
Krajowe przelewy ELIXIR PLN
zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
0 zł
Opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta
0/4 zł
opłata nie zostanie pobrana jeśli wykonasz kartą min. 5 płatności na dowolne kwoty
Wypłaty gotówki z bankomatu
0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)
0 zł za wypłaty kartą min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł).

Na jej podstawie łatwiej dokonać wyboru. Jeśli więc zależy Ci na darmowych wypłatach kartą (w przypadku kwoty min. 100 zł) z dowolnych bankomatów, to lepiej wybierz eKonto plus. Jeśli to nie jest dla Ciebie najważniejsze to możesz wybrać eKonto standard. Ten rachunek prowadzony jest bez warunków za 0 zł, więc nie trzeba zapewniać comiesięcznych wpływów (aczkolwiek pamiętaj, że są one wymagane w okresie promocji na potrzeby uzyskiwania bonusów, o czym pisałem wyżej).

Do uzyskania obydwu gratyfikacji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Na końcu takiego wniosku wskazać możesz odpowiadający Ci sposób zawarcia umowy o konto: za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce mBanku. W tym drugim przypadku pamiętaj, że w placówce należy sfinalizować (czyli zawrzeć umowę) dla wcześniej złożonego wniosku drogą internetową. W tym celu najlepiej miej ze sobą numer wniosku (otrzymasz go w mailu potwierdzającym złożenie wniosku) i podaj go doradcy, by wskazać, że zależy Ci dokładnie na tym konkretnym koncie objętym obydwoma promocjami.

[Aktualizacja: Celem ułatwienia udziału w tej okazji do bankobrania, przygotowałem rozpiskę z terminami i warunkami obowiązującymi w promocjach konta w mBanku - pobierz]

Przydatne dokumenty:

194 komentarze:

 1. Jak mam konto firmowe w mBanku to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć udział. Posiadanie konta firmowego nie wyklucza z promocji.

   Usuń
 2. Czy we wniosku o konto trzeba załączać skan dowodu? Jeśli tak to czy można konto założyć w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mBank nie wymaga skanu, ani kopii dowodu osobistego.

   Umowę o konto można podpisać w placówce banku. Pamiętaj jednak, że do promocji z premiami na sumę 300 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem strony promocji (trzeba więc dopilnować, by tam sfinalizować wcześniej złożony wniosek online).

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Wniosek złożony. Skan faktycznie nie był wymagany.

   Usuń
 3. i znów data 1.01.2016.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przesunięcie tej daty jest chyba najbardziej wyczekiwanym ruchem. No może jeszcze tak samo jak Millenium.

   Usuń
 4. Czy można założyć konto bez karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z bonusem na start 150 zł takiego wymogu nie stawia, ale dla uzyskiwania bonusów (tych za płatności) regulamin już wymaga otwarcia konta z kartą.

   Usuń
  2. Złotówa, w opisie powyżej piszesz co innego w kwestii karty:

   By wziąć udział w promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" i zyskać gwarantowane 150 zł na start najpóźniej do 21.10.2018 r.:
   - zarejestruj się na stronie promocji;
   - za pomocą linka otrzymanego na adres mailowy podany podczas rejestracji, przejdź na stronę promocji i złóż znajdujący się tam wniosek o konto w mBanku wraz z wydawaną do niego kartą ...

   Czy ta karta jest więc konieczna do III edycji?

   Usuń
  3. Właśnie dopisałem jeszcze "(bo ta jest potrzebna w promocji "eKonto z premią - II edycja")", by nie było wątpliwości.

   Faktem jest, że w części "zasady promocji" na początku odnoszę się do promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja", w której karta wymagana nie jest. Ale wypunktowałem jej wyrobienie tam, by nie umknęło nikomu, zakładając - na czym też opiera się cały wpis - że jednak większość osób zapewne będzie chciała wziąć udział w obydwu promocjach jednocześnie.

   Usuń
  4. Dzięki bardzo za wyjaśnienie - szybko i profesjonalnie co czyni Twój blog bezsprzecznie najlepszym w kraju!

   Usuń
 5. Co oznacza w praktyce następujący wymóg: "zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy posiadać aplikację mobilną (na urządzeniu z systemem Android lub iOS) i w każdym miesiącu się do niej zalogować. Wykonywanie jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji już wymagane nie jest.

   Usuń
  2. Czy logowanie musi być z tego samego numeru telefonu, który jest podany jako numer kontaktowy (podpis SMS, etc.) w czasie składania wniosku?

   Usuń
  3. Logowanie w aplikacji nie ma nic wspólnego z numerem telefonu. Choć logujesz się na telefonie. Nie ma znaczenia czyj to telefon. Tak samo jak logujesz się do bankowości internetowej. Banku nie interesuje z czyjego komputera to robisz.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 11 września 2018, 19:03 - "Logowanie w aplikacji nie ma nic wspólnego z numerem telefonu"

   Dziękuję, to dość logiczne.
   -----
   Z innej beczki: czy w przypadku płatności telefonem (apka, BLIK, etc.) muszą być one dokonane telefonem z numerem, który jest podany jako numer kontaktowy (podpis SMS, etc.) w czasie składania wniosku?

   Usuń
  5. Muszą być z konta założonego w promocji. Płacąc Blikiem nadal nie ma to nic wspólnego z numerem telefonu. Oczywiście do autoryzacji aplikacji potrzeby jest numer telefonu ale to nadal nie zmienia faktu że aplikacja nie musi być na telefonie z numerem który podałeś we wniosku.

   Usuń
 6. Czy otrzymanie bonusów w ramach promocji "eKonto z premią - II edycja" jest uwarunkowane otrzymaniem 150 zł premii w ramach promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" czy też są one od siebie niezależnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje działają oddzielnie.

   Usuń
  2. Ale się łączą?

   Usuń
  3. Oczywiście że się łączą. Przecież w tym korzyść i od początku jest mowa o 300 zł do zarobienia.

   Usuń
  4. Czyli te Promocje działają oddzielnie ale się łączą? Nic już nie rozumiem :)

   Usuń
  5. Pierwsze pytanie dotyczyły tego czy jedna uzyskanie premii w jednej promocji jest uzależnione od spełnienia warunków uzyskania premii w drugiej promocji. Nie jest.

   Ale promocje - o czym jest w powyższym prześwietleniu mowa - łączą się i można zyskać 150 + 150 zł, a więc łącznie 300 zł.

   Usuń
  6. Czyli można otrzymać te 150 zł na start w ramach promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" i na tym zakończyć udział, tak?

   Usuń
 7. Kiedy można z konta ewentualnie zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypłacie premii.

   Usuń
  2. Czy będąc upoważnionym do innego konta w mBank wyklucza to udział w promocji?

   Usuń
  3. A to jeszcze mam pytanko jak można konto zamknąć? Możliwe zdalnie?

   Usuń
  4. Tu masz podpowiedzonko: http://bankobranie.blogspot.com/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
  5. Można w bankowości internetowej. Prosto i szybko.

   Usuń
 8. Czy będąc upoważniona do konta męża w mbanku również jestem wykluczona z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety w promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" (tej z jednorazową premią 150 zł) wykluczeni są również pełnomocnicy. Zostałoby wtedy tylko 150 zł (w ramach bonusów za płatności), bo w tej promocji ("eKonto z premią - II edycja") zakres wykluczeń jest węższy - wyłączeni są jedynie właściciele i współwłaściciele.

   Usuń
  2. Dziekuje za wyjaśnienie

   Usuń
 9. Czy jesli ktos założy konto z mojego linku polecajacego, to też dostanie 150 zł na start?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja nie łączy się z programem poleceń. Już o to dopytywałem. Wniosek już składałem i nie było miejsca na kod polecający.

   Usuń
 10. Czy aby na pewno ten 1000 zł może wpływać z konta, które posiadam w innym banku?? W regulaminie jest taki zapis:

  "na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem"

  Zatem wyraźnie jest zapisane że nie może być z konta które posiadam w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przytoczonym fragmencie zwróć uwagę na to, że Bank został zapisany wielką literą, a to oznacza w takim przypadku mBank (jako podmiot zdefiniowany w regulaminie). Zatem nie może być to przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem, ale nie ma przeszkód by był to przelew z Twego konta w innym banku.

   Analogicznie możesz spojrzeć na kolejny warunek z regulaminu: "co najmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym zalogujesz się do aplikacji mobilnej Banku".

   Tu niby nie pada nazwa mBank, ale nie chodzi o to, że można zalogować się do aplikacji dowolnego banku. Bank również jest zapisany wielką literą, więc chodzi o aplikację (tylko i wyłącznie) mBanku.

   Usuń
 11. Czy kolejność: wpływ, logowanie do aplikacji i płatności ma znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko masz zrobić w danym miesiącu ale kolejność nie ma znaczenia.

   Usuń
 12. Zarejestrowaliście się do tej promocji? Nie dostałem maila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami mail przychodzi z kilkuminutowym opóźnieniem (zwłaszcza na Onecie). Warto też sprawdzić zakładki takie jak SPAM, OFERTY, INNE itp.

   Jeśli maila ciągle nie ma to pozostaje zgłoszenie do organizatora: kontakt@zgarnijpremie.pl

   Usuń
 13. Czy płatności blikiem mogą być zamiennikiem do płatności kartą i też zwolnią z opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do zwolnienia z opłaty muszą być transakcje kartą.

   Usuń
 14. Dzien dobry, czy dostane boonus, jesli wplynie mi 1000 zł na konto a ja je wypłace z konta w tym samym miesiacu w ktorym wplynelo? i tak co miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby utrzymywania tego 1000 zł na koncie. Ważne, że w historii będzie widoczny wpływ. Pieniądze te możesz wydawać, przelewać lub wypłacać kiedy chcesz.

   Usuń
  2. Super, dziękuje bardzo :)

   Usuń
 15. Nie widzę na stronie banku żadnej informacji o tej promocji. Skąd mam wiedzieć, że to nie jest jakiś fake w celu uzyskania danych osobowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja "eKonto z premią - II edycja" jest dostępna na stronie banku. Nie ma akcji "Zgarnij Premię z eKontem – III edycja", która jest przygotowana przez zewnętrznego organizatora we współpracy i na zlecenie banku (jak nazwa sugeruje to już 3. edycja promocji z mBankiem; było jeszcze sporo innych z różnymi bankami).

   Spora część promocji nie jest dostępna na stronach banków - dlaczego tak się dzieje odpowiadam w FAQ (tutaj).

   Usuń
  2. Ale jakie dane miałyby być wyłudzone? Rejestrujesz się tylko mailem. A później przechodzisz na stronę banku (jego domena, jest https)

   Usuń
 16. Czy zeby sie zalapac na max obie premie ,czyli 2x 150zl to wystarczy zaplacic 15 razy karta w miesiacu czy jeszcze musi byc te 5 platnosci w ramach "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" Czyli razem byloby wtedy 20 platnosci ?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy trzeba wyrazić poniższe zgody od Bonnier Business (Polska):
  informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:
  produktów i usług tej spółki
  produktów i usług partnerów spółki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku, podmiotów powiązanych i współpracujących, a także na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową (chodzi tu wyłącznie o informacje niezbędne do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii).

   Usuń
  2. Podpinam się pod pytanie, Mr Zlotowa, pomożesz?:)

   Usuń
  3. Jeśli chodzi o stronę promocji to przy rejestracji wystarczy tylko akceptacja regulaminu (zgody na informacje handlowe są dobrowolne). Innymi słowy: z trzech okienek do odhaczenia wystarczy zaznaczyć ostatnie.

   Usuń
  4. Upewniłes mnie w moim przekonaniu, rejestruję się!
   Dzięki za odpowiedź i inspirację :)

   Usuń
  5. Z opisu Złotówy: "Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" i zyskać gwarantowane 150 zł na start:

   - najpóźniej do 21.10.2018 r.:

   !) zarejestruj się na stronie promocji;

   !!) za pomocą linka otrzymanego na adres mailowy podany podczas rejestracji, przejdź na stronę promocji i złóż znajdujący się tam wniosek o konto w mBanku wraz z wydawaną do niego kartą (bo ta jest potrzebna w promocji "eKonto z premią - II edycja"), wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku, podmiotów powiązanych i współpracujących, a także na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową (chodzi tu wyłącznie o informacje niezbędne do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii)."

   Usuń
  6. Czyli jednak wszystkie zgody są konieczne?

   Usuń
  7. Zgodnie z opisem Złotówy są konieczne.

   Usuń
  8. Wymagane są we wniosku. Nie na stronie przy rejestracji.

   Usuń
  9. Czy to nie jest dziwne, że banki stosują takie pułapki? Wystarczy nie odhaczyć jednego kwadracika i wszystko na nic!

   Usuń
  10. Analogicznie jadąc samochodem wystarczy przekroczyć dozwoloną prędkość i też można dostać mandat.

   Zasady są po to by je respektować. I tak samo można w promocji spełnić warunki albo można ich nie spełnić. Coś otrzymuje się za coś :)

   Usuń
 18. Czy w promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" wystarczy robic przelewy np miedzy swoimi rachunkami w roznuch bankach aby otrzymać premie? Np przeleje 5x po 1zl na rachunek z mbanku do ing

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wystarczą jakiekolwiek przelewy krajowe/zewnętrzne co zresztą Złotówa opisuje powyżej.

   Usuń
 19. Czyli jeśli chodzi o punkty handlowo-usługowe - nie mogę np. zapłacić kartą w sklepie interenetowym/zakupy przez internet w Chinach (płatność kartą)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz płacić w internecie. mBank zawsze pisze że w punktach handl.-uslug. ale zalicza też transakcje online

   Usuń
 20. Założyłem konto, czekam na karte. Zasiliłem konto, zrobiłem 3 przelewy do innych banków oraz 2 przelewy na telefon BLIK. Czy te transakcję wystarczą, aby otrzymać 150zł od bankier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tymi przelewam blikiem to nie byłbym taki pewny czy przejdą. Lepiej zrób jeszcze 2 przelewy. Wszak to wszystko może iść nawet na jedno konto. Byleby tylko w innym banku.

   Usuń
 21. Witam. Dzisiaj podpisałem umowę. Wystarczy jak teraz przeleje sobie na rachunek w mBanku gotówkę i zrobię 5 przelewów by zgarnąć 150 zł premii?

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy mogę połączyć wyżej opisane promocję z mOkazją?

  OdpowiedzUsuń
 23. Witam,jestem w trakcie składania wniosku,ale niestety miałem chwilowe problemy z laptopem i mnie"wyrzuciło",po zalogowaniu jest info"aktualnie masz już otwarty wniosek o produkt w promocji.Kontynuuj składanie wniosku w otwartym oknie przeglądarki" -nie mam otwartego okna...co z tym mogę zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taką odpowiedź od organizatora:
   "Jeśli z jakichkolwiek przyczyn uczestnikowi akcji w czasie składania wniosku o konto wygaśnie sesja, możliwość dokończenia wypełniania formularza będzie możliwa dopiero po odczekaniu ok. 20-30 minut."

   Jeżeli problem nadal będzie występował zgłosić można na adres kontakt@zgarnijpremie.pl

   Usuń
  2. Złotówa, pewnie że można zgłosić, ale nie dość że dzisiaj jest piątek, to na rejestrację pozostały już tylko dwa dni!

   Usuń
  3. Ciekawe czy już odpowiedzieli na to zgłoszenie :)

   Usuń
 24. Konto można założyć przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa tylko w placówce albo przez kuriera.

   Usuń
  2. Która firma kurierska wozi umowy? Czy potrzebna jest fotokopia dowodu dla kuriera?

   Usuń
  3. Aha, a kserokopii nie potrzeba.

   Usuń
  4. InPost, a nie DHL?

   Usuń
 25. Kiedy będą wypłacane premie za płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "wypłata bonusów ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji"
   np. w listopadzie wpływ + transakcje + logowanie = wypłata bonusu w grudniu

   Usuń
 26. Bardzo ciekawa promocja tym razem. Duży plus, że liczy się ilość transakcji, a nie ich kwota. Bardzo dobra uwaga co do zabrania ze sobą numeru wniosku. Przy zakładaniu swojego konta z inną promocją, osoba w banku, mimo, że wspominałem, że chcę sfinalizować zakładanie konta, wypełniła sobie wniosek na nowo bazując na starym, zapewniając dodatkowo mnie, że wszystko jest w porządku i to normalne, że na maila dostałem informację, że mój wniosek został anulowany. Promocje mBank zostały zaaplikowane, ale jedna dodatkowa już nie. Mogłem wybrać kuriera (akurat tutaj tak), ale wolałem się jednak sam wybrać do banku. Całe szczęście po poradzie na osobności z drugą osobą, zaproponowała złożenie reklamacji, którą sama wypełniła na miejscu. Po jakimś czasie bank uznał reklamację i wypłacił mi brakującą kwotę. To była kwota kuponu na fly.pl z którego w sumie nie byłem pewien czy skorzystam, więc nawet wyszedłem na tym lepiej (dostałem kwotę na cokolwiek, a nie kupon), ale trochę nerwów mnie to kosztowało. Tutaj nawet jak wypelnia Wam wniosek na nowo, to jest duża szansa, że te dwie promocje zostaną zastosowane (tak jak było u mnie). W moim przypadku była jednak trzecia, czego osoba z banku chyba nie przewidziala ;-) Ogólnie mBank sobie niezmiernie chwalę i mam tam swoje główne konto osobiste w złotówkach.

  OdpowiedzUsuń
 27. Założyłem konto w październiku. Rozumiem, że transakcje październikowe się nie licza, dopiero listopadowe, za które premię dostanę w grudniu? Czy bankier już wcześniej robił promocję i czy czekali do końca z wysłaniem maila, czy wysyłali wcześniej, np. miesiąc przed końcem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla bonusów od banku (te, które miesięcznie wynoszą 10, 20 lub 30 zł) - jeśli konto założone jest w październiku, to warunki (transakcje, wpływ, logowanie do aplikacji) należy spełniać od listopada.

   Usuń
  2. Proszę o informację, Wniosek oczywiście złożony w październiku. sms o otwarciu konta 02.11. Kartę dostałam dopiero 19.11. Czy aby otrzymać premię za ilość transakcji muszę je wykonać w listopadzie ( liczy się miesiąc zapisania do promocji czy otwarcia konta)?

   Usuń
  3. Te 15 transakcji dla bonusu 30 zł? Już w listopadzie bo do promocji przystąpiłaś w październiku.

   Usuń
 28. Witam,

  Mam w pracy automat z herbata, kawą i czy płacąc za zakupy w tych automatach zbliżeniowo zaliczy mi płatnosc kartą? Pytam, bo 15 transakcji mogę wykonać w 10 minut ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji eKonto z premią – II edycja, par. VII p. 2.
   "Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie)."

   Usuń
  2. No ale automat też może być. W praktyce mogą być też internetowe.

   Usuń
  3. Skąd to wiadomo? Z pewnością nie z regulaminu :)

   Usuń
 29. Czy płatność w automatach z biletami tramwajowymi będzie zaliczana do promocji? Nie znalazłem informacji na ten temat w regulaminie

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy po skorzystaniu z obydwu promocji dostanę od banku w 2019 roku PITa, aby odprowadzić podatek? Jeśli tak, to do kiedy banki mają obowiązek taki pit wysłać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Regulamin Promocji "eKonto z premią – II edycja" - organizator: mBank S.A.

   par. V. 4. Premia podlega zwolnieniu z opodatkowania na podstawie ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. 2018, poz. 200)

   Co do promocji "Zgarnij Premię z eKontem – III edycja" organizowanej przez Bonnier Business Polska, to w regulaminie stosownej informacji brak - być może wyślą formularz PIT-8C jak drzewiej robił Alior.

   Usuń
 31. Jakiś czas temu mBank robił problemy z przelewami na 1 grosz. Czy taki obyczaj jest wciąż aktualny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym spytał na czacie - tam powinni coś wiedzieć :)

   Usuń
 32. Dziś dostałem @ z przypomnieniem warunków promocji

  OdpowiedzUsuń
 33. W mailu przypominajacym o warinkach promocji punkt pierwszy - "zachowaj nr RAC i 9 cyfr". Nie mam tego. Byc moze mi sie wyswietlil gdy skladalam wniosek, ale nie zapisalam. Mam sie zglosic po to do mbanku? Wszyscy oprocz mnie to zapisali? Jesli tak, i to mnoe wykluczy, to mam gorzką nauczke..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na umowie o konto masz ten nr w prawym górnym rogu jak dobrze pamiętam. Nie stresuj się :)

   Usuń
  2. Masz go też w mailu, który dostałeś po zapisaniu się na stronie promocji.

   Usuń
 34. Na moim koncie bardzo często brak blokad po operacjach kartowych ... czy to u nich częste?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nihil novi - mnie kiedyś na czacie ich 'konsultant' oznajmił gdy zapytałem o powód braku blokad, że zapewne mam uszkodzoną kartę ... to nie żart!

   Usuń
  2. To wina ich dość archaicznego systemu. Identycznie jest w Raiffeisen i kiedyś było w Pocztowym-Envelo. Pozostaje jedynie monitorować wydatki kartowe na kawałku papieru z pomocą kalkulatora aby nie wejść w debet :)

   Usuń
 35. Pytanie mam w sprawie - 30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji.
  Czy jak zrobię dwie transakcje w Lidlu tego samego dnia, mówiąc wprost przy kasie poproszę żeby część zakupów skasowała na jeden paragon a drugą część na drugi. Oba paragony zapłacę oczywiście kartą i obie zostaną zaksięgowane w historii konto. To bank zaliczy to jako dwie transakcje czy wyłapują takie rzeczy i zaliczyć mogą jako 1 transakcje ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma ograniczeń gdzie robisz transakcje. Możesz dzielić zakupy i będzie się liczyć x 2.

   Usuń
  2. W mBanku niczego nie 'wyłapują " - oni nawet nie nadążają z blokadami kartowymi :)

   Usuń
  3. Potwierdzam. Ja robiłem nawet po 4-5 transakcji w tym samym sklepie i w tym samym dniu. Wszystkie zaliczone.

   Usuń
  4. Regulamin nie zabrania wykonywania nawet i 15-tu transakcji jedna po drugiej w odstępie 1 min. każda i na dodatek na dowolnie niskie kwoty jak choćby zakup bułki na tym samym terminalu POS - taki klimat :)

   Usuń
 36. Jeśli ktoś liczy tylko na 150 zł na start to oczywiście nie musi logować się raz w miesiącu do aplikacji mobilnej…?

  OdpowiedzUsuń
 37. Dostał już ktoś maila z informacją o zgarnięciu 150zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem ale o zagarnięciu :)

   Usuń
 38. Ktoś dostał już nagrodę za listopad? Albo info o przyznaniu 150zł? Czekam kiedy będę mogła w końcu zamknąć to konto, bo bank porażka :D już kilka razy byłam na minusie, bo saldo nawet do 4 dni wstecz jest nieaktualne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "O jej przyznaniu organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 28.02.2019 r." więc jeszcze zdecydowanie za wcześnie aby spodziewać się 150 zł. A bonusu za listopad nie spodziewaj się przez 15-tym XII. Bo "Do naliczania bonusów kwalifikują się transakcje niezwrócone (do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania)."

   Usuń
  2. Mamy 17.12 i premii nie ma :/

   Usuń
  3. mamy 19.12 i dalej nie ma Premii.
   Będę informował tu jak coś sie pojawi

   Usuń
  4. Grudzień ma 31 dni :)

   Usuń
  5. Przecież na zwroty mają czas do końca miesiąca.

   Usuń
  6. Mi dziś na konto 30zl wpadło:)

   Usuń
 39. U mnie nic a nic. A bank zatrzymal sie kilka lat wstecz

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy do spełnienia jednego z warunków oferty "eKonto z premią - II edycja" wystarczy jednorazowy wpływ kwoty min. 1 000 zł spoza własnego konta w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dwoje babka wróżyła - Złotówa pisze, że może być z własnego konta w innym banku :)

   Usuń
  2. Tu nie ma wróżb ;) Konkretnie: tak, wystarczy taki przelew z własnego konta w innym banku.

   PS. A jakiekolwiek wątpliwości w tym zakresie rozwiewam w odpowiedzi na komentarz z 24 września 2018 17:48 (tutaj
   ).

   Usuń
  3. Może być również przelew z konta innego klienta mBanku, np. żona, mąż, matka, ojciec, etc.

   Usuń
 41. Pytanie z trochę innej beczki - mam "standardową" kartę płatniczą wydaną do eKonta (biorę udział w w/w promocji). Chciałbym wyrobić kartę (darmową) z wizerunkiem WOŚPu (głównie dlatego, że jest to karta Master Card, więc mogę wejść do Priceless Specials), ale jednocześnie nie ponosić już kosztów za tę którą mam obecnie (nie musieć wykonywać 5 płatności w miesiącu aby była darmowa). Muszę wówczas zrezygnować z obecnej karty czy ta z WOŚPem "wchodzi" niejako w miejsce tej obecnej? I jak to się ma do promocji i wykonywania określonej ilości transakcji aby dostać Moneyback? Czyli np. 5 transakcji obecną kartą + 10 transakcji nową = wymagane 15 aby uzyskać max Moneyback w miesiącu?

  Będę wdzięczny za sugestie/własne doświadczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla karty debetowej MC nie naliczają punktów Priceless Specials. W mBanku tylko na kredytowej.

   Usuń
  2. I to tylko World Mastercard za którą już za samo wydanie kasują 30 zł.

   Usuń
 42. Czy transakcje karta w internecie na bardzo małe kwoty będą się liczyć? Są to kwoty rzędu kilku groszy za jakiś pierdoły

  OdpowiedzUsuń
 43. czy za grudzień wypłacili już zwroty za płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca miesiąca jest czas. Na razie brak

   Usuń
  2. Kasiu, dziś płacili :)

   Usuń
 44. na ten moment nie

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy ktoś z Forumowiczów został już powiadomiony o przyznaniu premii w promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja"? Wiem, że jeszcze ostateczny czas na to nie minął, ale zastanawiam się czy nie przeoczyłam maila.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałeś wyczucie z pytaniem :D Na miesiąc i tydzień przed terminem!!

   Usuń
 46. Dziś dostałem @ o przyznaniu premii 150zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dodatek Bonnier wysłał info o premii w promocji Alior "Zgarnij 100 zł premii z KJO" - solidny dzień!

   Usuń
  2. Ja też, ale nie mogę się zalogować. Przy próbie zmiany hasła zwraca komunikat, że konto jest nieaktywne.

   Usuń
  3. Sugerowałbym to zgłosić na kontakt@zgarnijpremie.pl (zaznaczając, że chodzi o promocję z mBankiem, bo ten sam mail służy do kontaktu z równolegle finalizowaną promocją z kontem w Alior Banku).

   Usuń
 47. @ja również, dzisiaj doszedł mail i po uzupełnieniu danych mają 14 dni roboczych na przelew

  OdpowiedzUsuń
 48. Wiadomość o 150 zł premii z Bonnier oraz wypłacone 30 zł premii z mBąk - tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 49. A jak teraz zaloze 2 konto i podam jego nr do zamkniecia w promocji CA to nadal na 1 rachunek zalozony w tej promocji bedd otrzymywal cashback 30zl?

  OdpowiedzUsuń
 50. Szybko maila przysłali :) Więc i nadspodziewanie szybko powinna być premia. Lubię ten bank!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premia ma być 14 dni od daty wysyłki wiadomości :)

   Usuń
  2. 14 dni roboczych, więc właciwie do 3 tyg

   Usuń
 51. Dziękujemy za udział w promocji "Zgarnij Premię z eKontem – III edycja" organizowanej przez Bonnier Business Polska.

  Przelew na Twoje konto został wykonany z Danske Bank Poland.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonnier to wyjątkowo solidny organizator promocji.

   Usuń
 52. Czy promocja jest jeszcze aktualna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpóźniej do 21.10.2018 r. zarejestruj się na stronie promocji i za pomocą linku otrzymanego na adres e-mail podany podczas rejestracji, przejdź na stronę promocji i złóż znajdujący się tam wniosek o konto w mBanku wraz z wydawaną do niego kartą.

   Usuń
 53. Czy zwroty za styczeń już wpadły Wam na konto?

  OdpowiedzUsuń
 54. Witam

  Jak wyglada ten mail z powiadomieniem o bonusie 150zl? Kto jest nadawca? MBank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonnier Business Polska.

   Usuń
  2. Mail już był prawie miesiąc temu:
   https://bankobranie.blogspot.com/2019/01/finalizacja-2-promocji-alior-bank-mbank.html

   Usuń
 55. czy wypłacali już zwroy za płatność katą za styczeń

  OdpowiedzUsuń
 56. Miał ktoś może problem z wypłatą nagrody w promocji zgarnij premie? Bank twierdzi, że mój formularz nie był zgłoszony przez link promocji, a ja doskonale pamiętam, że tak było :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank czy organizator promocji tak twierdzi? Złóż reklamację i idź w zaparte, że wniosek był złożony prawidłowo. Napisz im że przecież dlatego spełniałaś wszystkie inne warunki promocji bo wiesz w czym chciałaś brać udział.

   Usuń
  2. W przypadku promocji "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" reklamację należy zgłosić na adres kontakt@zgarnijpremie.pl (a nie do banku, choć DW mBanku nie zaszkodzi). Zgodnie z tym co pisze przedmówca, konsekwentnie wymień wszystkie spełnione warunki, które muszą potwierdzać. Dołącz też wiadomość potwierdzającą rejestrację w promocji, która dowodzi chęci brania udziału w promocji.

   Usuń
 57. u mnie dalej brak, a jak u Was?

  OdpowiedzUsuń
 58. U mnie też brak.

  OdpowiedzUsuń
 59. Złożyłam reklamacje do organizatora, ponoć bank twierdzi ze zle złożyłam wniosek. Takze reklamacja nie została uznana, zapytałam sie jakie dalsze kroki moge podjąć ponieważ nie zgadzam się z ich decyzją i pozostało mi wejść na drogę sądową

  OdpowiedzUsuń
 60. Warto walczyć o swoje :) po złożeniu reklamacji u organizatora, później w mBanku i udało się :) Bank rozpatrzył moją reklamacje pozytywnie. Mam już pieniądze na koncie ;) :) dzięki za rady! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 61. Właśnie wykonałem 15 płatności kartą za 5. czyli ostatni m-c w ramach promocji "eKonto z premią - II edycja" i w związku z tym mam pytanie: czy można już teraz zastrzec kartę czy należy zaczekać do chwili wypłaty ostatniej premii w kwietniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Można zrezygnować z karty

   Usuń
  3. Złotówa w opisie tej promocji nic nie pisze o konieczności posiadania karty do chwili wypłaty premii ani regulamin tej promocji nie wspomina o takiej konieczności.

   Usuń
  4. Czy te 5 płatności to tak dużo? Kupujesz rano bułki, gazetę czy cokolwiek i po problemie.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 20 marca 2019, 12:01

   Niektórzy mają sporo takich kont z obowiązkowymi płatnościami kartowymi:
   - Getin x 2 (po jednej płatności każde)
   - CA x 3 (po jednej płatności każde)
   - Pekao x 3 (po jednej płatności każde)
   - Nest x 1 (5 płatności)
   - Handlowy x 2 (po jednej płatności każde)
   - Millennium x 2 (po jednej płatności każde)
   - Raiffeisen x 2 (po jednej płatności każde) ... trybisz?

   Usuń
  6. @Anonimowy20 marca 2019 17:13
   Ja mam na chwilę obecną tylko 22, przy czym warunki w przypadku niektórych to nie tylko określona ilość płatności (najmniej 1, najwięcej 15 a do niedawna w jednym przypadku 25) ale suma płatności (w 7, najmniej 100 zł., najwięcej 1668 zł.).
   Tak, trybię. :)

   W każdym razie ja na zimne dmucham bo już nie jeden bank (a bank to i system i jacyś ludzie na których się trafia a i potem w razie W trafi) mnie wykiwał.

   Pozdrawiam

   Usuń
  7. Złotówa, a co Ty o tym sądzisz? Można zrezygnować czy nie?

   Usuń
  8. To wynika z regulaminów. W promocji „Zgarnij Premię z eKontem – III edycja” w żadnym punkcie regulamin nie wspominał o karcie (nie była ona wymagana).

   Z kolei regulamin „eKonto z premią – II edycja” wymagał tylko i wyłącznie złożenia wniosku o kartę, ale później już do niej się nie odnosił (bo warunki można było spełniać płacąc kartą i/lub BLIKiem).

   Usuń
  9. Dzięki za bardzo precyzyjną odpowiedź!

   Usuń
  10. Czy przed wypłatą do końca kwietnia ostatniej nagrody za 15 płatności w marcu można również de-aktywować ich aplikację nie ponosząc przez to żadnych konsekwencji?

   Usuń
  11. Podbijam pytanie.

   Usuń
  12. Również podbijam pytanie.

   Usuń
 62. Trzeba w tej promocji zrobić aż 15 płatności e miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od tego ile wykonasz płatności kartą i/lub BLIKiem zależy, ile w promocji zarobisz. I tak możesz uzyskać:
   *10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji;
   *20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub
   *30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji.

   Usuń
  2. @Anonimowy 27 marca 2019 17:28
   Co to znaczy "trzeba"?

   Jeżeli mówimy o płatnościach związanych z promocją (5, 10, 15), to od tego ile tych płatności zrobisz, zależy kwota premii jaką otrzymasz. Maksymalną miesięczną kwotę premii jaką możesz otrzymać (30 zł), otrzymasz właśnie po zrobieniu 15 płatności.

   Jeżeli mówimy o miesięcznej opłacie za kartę wydawaną do konta, to taka opłata za dany miesiąc nie jest pobierana jeżeli w tym miesiącu dokonasz minimum 5 dowolnych płatności tą kartą. W przeciwnym razie taka opłata wynosi 4 zł.

   Jak widzisz, w żadnym z tych przypadków tak naprawdę NIE MUSISZ dokonywać jakichkolwiek płatności. W przypadku pierwszym nie otrzymasz tylko 30 zł (gdy w żadnym z miesięcy objętych promocją nie dokonasz po 15 płatności, to nie zarobisz tylko 150 zł) a w przypadku drugim stracisz tylko 4 zł. I to wszystko.

   Usuń
 63. Wczoraj była już ostatnia wypłata premii za transakcje. Oczywiście dyspozycja zamknięcia konta została złożona niezwłocznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nic a nic...

   Usuń
  2. dostaiście już bonus za marzec? U mnie brak

   Usuń
  3. U mnie jeszcze nie ma.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...