Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Prawie 2100 zł do wzięcia w 6 promocjach kończących się lada moment

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

22.09.2018

Prawie 2100 zł do wzięcia w 6 promocjach kończących się lada moment

Dziś przypominam o niektórych okazjach do bankobrania, które już lada moment przestaną być dostępne.

Finisz dostępności kilku promocji bankowych - wrzesień 2018 roku
A wybór w tym przypadku jest spory. To 5 kont osobistych (w Aliorze, EnveloBanku, Eurobanku, Millennium i PKO BP) oraz karta kredytowa (w Citibanku). W każdej z promocji zgarnąć można gwarantowane bonusy, a w jednej z nich można też wygrać ogromne pieniądze (bo to aż ćwierć miliona!).

W mym comiesięcznym podsumowaniu zarabiania na promocjach bankowych, które tradycyjnie ukazuje się w ostatnią niedzielę miesiąca, najczęściej przypominam o kończących się okazjach do bankobrania. Tym razem ta niedziela z podsumowaniem wypadnie w ostatni dzień miesiąca, więc i na przypominanie mogłoby już być za późno. Z tego też względu już dziś piszę o finiszujących wkrótce promocjach.

200 zł za Konto 360° lub Konto 360° Student w Millennium[Promocja zakończona]


Pierwsza z nich dostępna jest już wybitnie krótko, bo do poniedziałku (tj. 24.09.), do godz. 23:59. To czas, w którym należy złożyć wniosek (umowę można zawrzeć później - do 30.09.).

Bank Millennium płaci 200 zł, co jest powtórką z poprzedniej edycji, która cieszyła się rekordową popularnością. Bo i rekordowo wysoka to premia pieniężna na start wypłacana przez ten bank przy aż tak prostych warunkach do spełnienia. W większości sprowadzają się one do tego co i zwalnia z opłat za konto i kartę, a więc do wykonania jednej płatności (na dowolną kwotę) i zapewnienia wpływu (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku).

Dodatkową zachętą do skorzystania z tej propozycji może być też oferta dla oszczędzających (na koncie oszczędnościowym uzyskać można 2,7% do 100 000 zł).

Przejdź do opisu promocji >>

 Do 420 zł za EnveloKonto otwarte w Money Manii


Trwa obecnie już 16. edycja sprawdzonej i popularnej akcji promocyjnej Money mania, w której organizator płaci za otwarcie wybranego produktu bankowego. Tym razem w roli głównej jest konto osobiste w EnveloBanku. Gwarantowaną nagrodą na start jest bonus 100 zł za otwarcie konta i wykonanie 3 płatności kartą na sumę min. 100 zł (chodzi o wykonanie 3 transakcji na mniejsze kwoty np. 35, 45 i 20 zł, co łącznie da min. 100 zł). Dodatkowo można też uzyskiwać zwroty za zakupy internetowe (w ten sposób wpaść może do 200 zł w ciągu roku), a także bonusy pieniężne za wpływy wynagrodzenia (to szansa na uzyskanie 120 zł).

Z udziałem w tej promocji nie warto zwlekać, bo zarówno Money mania, jak i akcja z bonusami za wynagrodzenie są limitowane.

Wniosek o konto należy złożyć najpóźniej do 30.09., a umowę zawrzeć do 19.10.2018 r.

Przejdź do opisu promocji >>

Konto w Aliorze: 100 zł na start + moneyback + 3% dla oszczędzających


Kolejna kumulacja promocji czeka na osoby, które zdecydują się założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku. Do wzięcia jest gwarantowany bonus pieniężny 100 zł na start. Premiowane są również płatności mobilne, dzięki którym uzyskiwać można zwroty do 240 zł w rok. Z kolei na oszczędzających czeka jeszcze konto oszczędnościowe ze stawką 3% (dla kwoty do 20 000 zł), gwarantowaną do końca roku.

Promocja jest dostępna do 30.09., a umowy o konto zawrzeć można w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Przejdź do opisu promocji >>

Bon na zakupy, pizzę lub imprezę + moneyback z kontem w Eurobanku


Kolejna z promocji dobiegających końca to propozycja Eurobanku. Konto w Pełni można założyć z dodatkowym prezentem na start. Bank daje do wyboru bon 50 zł na zakupy w internetowym sklepie Frisco.pl, bon 50 zł do wykorzystania podczas zamówień z PizzaPortal.pl lub bon 100 zł na zakup biletów na imprezy dostępne w serwisie Eventim.pl. Warto jednak zwrócić uwagę, że pule nagród w tych promocjach są dość mocno limitowane (choć jednak ciągle dostępne, bo o ewentualnym wyczerpaniu bank ma komunikować na stronach promocji). Ale to nie wszystko, bo są jeszcze zwroty (5%) za płatności kartą wydaną do konta w miejscach związanych z gastronomią, podróżami, turystyką, sportem, a także w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych. Dzięki tym zwrotom uzyskać można do 60 zł miesięcznie, a więc nawet 720 zł w rok.

Promocja z bonami trwa do 30.09. lub do wyczerpania puli nagród.

Przejdź do opisu promocji >> (tam znajdziesz linki do wniosków - każda z trzech promocji ma swą odrębną stronę)

50 zł za konto dla dziecka w PKO BP


W tej akcji promowane są konta dla nieletnich (zarówno tych w wieku 13-18 lat, jak i młodszych - poniżej 13. roku życia). Za otwarcie konta i wpłatę środków (min. 100 zł) bank wypłaci bonus w wysokości 50 zł. I to już w praktyce wszystko co najważniejsze do powiedzenia w tej promocji. Wadą jest jedynie to, że dorosły (rodzic/opiekun dziecka) też musi posiadać lub założyć konto w PKO BP. To ostatnie (czyli założenie konta) opłaca się jedynie osobom w wieku 19-26 lat, bo za otwarcie Konta dla Młodych bank daje bon 100 zł do wykorzystania na Allegro. Starsi niestety nie zyskają nic.

Promocja ma być dostępna do 30.09., ale może zakończyć się wcześniej (w przypadku wyczerpania puli nagród).

Przejdź do opisu promocji >>

Gwarantowane 250 zł do Biedronki i nawet 250 000 zł to wygrania


Oprócz wyżej wymienionych promocji kont osobistych jest też propozycja z kartą kredytową. Na wyrabiających bezwarunkowo darmową kartę Citi Simplicity czeka gwarantowana nagroda w postaci bonu o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Ale to nie wszystko, bo promocji dodatkowo towarzyszy konkurs, w którym wygrać można 1 z 200 smartfonów lub nagrodę główną, którą jest kwota aż 250 000 zł.

Promocja Citibanku dostępna jest do 1.10. włącznie (a więc do g. 23:59; w tym czasie wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy - złożenie wniosku czy zawarcie umowy może nastąpić później).

Przejdź do opisu promocji >>

15 komentarzy:

 1. Szkoda że Millenium i Envelo już nie dla mnie. No ale w końcu zdecyduję się na Aliora. Myślę też o koncie dla dziecka w PKO ale nie wiem czy dal tych 50 zł warto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dziecko ma np kilka lat to warto. Ale jak ma powiedzmy 14-18 to nie warto bo karencja 3-letnia a jak już będzie dorosłe to załapie się na coś lepszego.

   Usuń
  2. Konto bankowe dla kilku-letniego szkraba? Szam bym tego nie wymyślił :)

   Usuń
 2. Czy z promocji Aliora wyklucza posiadanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pojawiła się kolejna nowa promocja teraz to Santander w programie poleceń daje 80 zł za założenie konta i 80 zł za polecenie. Warto skorzystać z promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 80 zł? Słabo. BZ WBK płacił więcej. Pewnie sondują rynek. Trzeba zaczekać bo na pewno będzie więcej.

   Usuń
  2. też czekam na ich lepszą ofertę w stylu Millenium, po fuzji z pewnością powalczą o klientów :)

   Usuń
  3. https://bankobranie.blogspot.com/2018/09/program-polecen-santander-bank-polska.html

   Usuń
 4. Czy w Millennium konto oszczędnościowe muszę założyć jakoś odrębnie czy później w bankowości internetowej? Chodzi mi o to by załapać się na 2,7%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe założysz razem we wniosku o konto 360.

   Usuń
 5. Czy mBank nie ma aktualnie promocji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy 'dwuczęściowa' promocja eKonta w mBanku jest jeszcze aktualna? Ni emoge jej znaleźć.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...