Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocje dla płacących BLIKiem: darmowa dostawa z PizzaPortal w piątki, rabat 20% na Player.pl i inne

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

6.09.2018

Promocje dla płacących BLIKiem: darmowa dostawa z PizzaPortal w piątki, rabat 20% na Player.pl i inne

Kto w piątek nie ma pomysłu na obiad lub kolację, ten może skorzystać z okazji na darmową dostawę gotowego jedzenia.

Promocje dla płacących BLIKiem: darmowa dostawa z PizzaPortal w piątki, rabat 20% na Player.pl i inne
W promocji dla płacących BLIKiem można bowiem załapać się na darmową dostawę jedzenia zamówionego za pośrednictwem portalu PizzaPortal.pl. Ale to niejedyna okazja na oszczędność, bo propozycji od BLIKa jest więcej (m.in. dla fanów Legii i dla mieszkańców Krakowa).

Dla kogo promocje? Z propozycji skorzystać mogą klienci banków, które udostępniają BLIK. W chwili obecnej są to: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Pekao, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Credit Agricole, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP (w tym Inteligo), Raiffeisen Polbank oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Jeśli nie posiadasz konta w żadnym z tych banków, to sprawdź gdzie je najlepiej założyć i jeszcze przy tym sporo zyskać:

No a teraz już czas przejść do wysypu promocji z BLIKiem w roli głównej.

PizzaPortal.pl. W temacie promocji z PizzaPortal w krótkim wstępie w zasadzie napisałem już wszystko co najważniejsze. Dodam jedynie, że promocja ma obowiązywać w każdy piątek w okresie od 7.09. do 30.11.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 200 000 zł na darmowe dostawy.

Choć to temat zupełnie nie związany z promocjami bankowymi, to zauważę tylko, że zamawiający z PizzaPortal.pl do końca listopada mogą wziąć udział w loterii (warunkiem jest zamówienie za min. 30 zł). Do wygrania czeka samochód, telefony i bilety do kina. Szczegóły na stronie PizzaPortal.pl >>

Player.pl. Jeśli ktoś lubi seriale lub filmy i dostęp do nich kupuje w serwisie Player.pl, to może liczyć na 20-procentowy rabat, jeśli wybierze BLIKa jako formę płatności. Rabat jest wysoki... ale maksymalna obniżka ceny może wynieść 5 zł.

Promocja obowiązuje wyłącznie dla wybranych, oznaczonych pozycji lub pakietu start na 30 dni. Promocja obowiązywać ma do 31.12.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpie się pula 95 000 zł przewidzianych na rabaty. Z rabatu każdy klient może skorzystać wielokrotnie.

Sklep.legia.com. Teraz coś dla fanów piłki nożnej, a konkretnie warszawskiej Legii. Przy zakupach w internetowym sklepie tego klubu na sumę min. 100 zł (bez kosztów dostawy), wystarczy zapłacić BLIKiem, by uzyskać rabat 15 zł już na bieżące zakupy. Z promocji skorzystać można wielokrotnie, nawet do 30.11.2018 r. Ale i tu akcja może zakończyć się wcześniej, jeśli wykorzystana zostanie pula przewidziana na rabaty (łącznie to 15 000 zł). Promocja nie dotyczy zakupu bonów podarunkowych.

Upominki w Krakowie. Było o promocjach ogólnopolskich. Teraz propozycja lokalna, dostępna w kilkunastu krakowskich lokalach gastronomicznych. By móc skorzystać z promocji niezbędne jest jednak pobranie aplikacji POSbistro (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android lub iOS).

Pełen wykaz lokali i upominków czy rabatów przez nie oferowanych przy okazji płatności BLIKiem znajdziesz w regulaminie. Poniżej kilka przykładów:
  • Blossom:
    • przy zakupie za conajmniej 20 zł i płatności BLIKiem, dowolną małą kawę dostaniesz gratis
    • przy zakupie dowolnego makaronu i płatności BLIKiem, kieliszek Prosecco dostaniesz gratis
    • przy zakupie dowolnego śniadania i płatności BLIKiem, domową lemoniadę dostaniesz gratis
  • Belgijskie Frytki w Krakowie - duża porcja frytek w cenie małej
  • POCO LOCO - przy płatności BLIKIEM butelka Pepsi 0,2 ml albo brownie w prezencie
  • Miłe Czasy - przy płatności BLIKiem kawa do zamówienia w prezencie

Ta promocja ma być dostępna do 31.10.2018 r., ale - jakże by inaczej - też może zakończyć się wcześniej (gdyby wyczerpała się pula środków na rabaty i upominki).

Za podrzucenie informacji o promocjach dziękuję Czytelniczkom Marcie i Sylwii.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...