Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premie do 260 zł za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

10.09.2018

Premie do 260 zł za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBanku

Pojawiła się nowa promocja dla obecnych klientów Orange Finanse.

Premie do 260 zł za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBanku
Orange i mBank (obsługujący produkty bankowe dla klientów telekomu) zapowiedziały zakończenie swej współpracy. Bankowi jednak zależy na zatrzymaniu klientów i w tym celu postanowił premiować przeniesienie rachunku.

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać może osoba, która na dzień 30.06.2018 r. posiadała konto w Orange Finanse, a co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała (ani nie współposidała) innego konta osobistego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to numer znajdujący się od trzeciego do 10 miejsca w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Ale to nie wszystkie wymogi. Bo osoba taka musi też spełniać kryterium "Klienta aktywnego". A takim - w myśl regulaminu - jest klient, który:
"1) na jednym ze swoich rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Orange Finanse w ciągu co najmniej jednego z 6 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc startu Promocji wykonał przelew wychodzący lub płatność kartową lub wypłatę lub otrzymał przelew przychodzący lub wpłatę gotówkową lub 
2) w miesiącu poprzedzającym start Promocji utrzymywał średnie saldo na dowolnym z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych lub oszczędnościowych w Orange Finanse na poziomie co najmniej 1000 zł lub 
3) w miesiącu poprzedzającym start Promocji posiadał w Orange Finanse aktywny rachunek techniczny do spłaty produktu kredytowego lub 
4) w miesiącu poprzedzającym start Promocji posiadał w Orange Finanse produkt kredytowy wykazujący regularność w spłacie zadłużenia do 30 dni."

Uff, lista wymogów długa. Jeśli się jednak łapiesz, to dalej będzie już łatwiej 😉

Nagrody. Do wzięcia czeka 260 zł w bonusach, które mBank będzie wypłacał na konto osobiste - środki więc będzie można przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Czy to się jednak opłaca? Podpowiem tylko tyle, że nieraz pojawiają się promocje z kontem w mBanku w roli głównej, w których do zgarnięcia jest więcej. A zasady uczestnictwa (okres wykluczenia dla byłych klientów mBanku) są bardzo podobne. Sprawdź jak zyskać 300 zł za konto w mBanku >>

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • złóż wniosek o zmianę warunków konta w Orage Finanse na eKonto w taryfie standard wraz z wydawaną do niego kartą (w mBanku), akceptując przy tym regulamin promocji);
 • zawrzyj umowę z bankiem (musi być to umowa o konto indywidualne; konta wspólne nie biorą udziału w promocji).

Za powyższe już będzie Ci się należał bonus 100 zł. Dalej czekają jeszcze bonusy za płatności kartą (w tym telefonem) i/lub BLIKiem oraz za oszczędzanie.

By zdobywać bonusy za płatności (łącznie można zgarnąć do 150 zł) przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji), w każdym z tych miesięcy: 
 • zapewnij (jednorazowo) wpływ kwoty min. 1 000 zł (może to być dowolny wpływ - także z Twego konta w innym banku; do zrealizowania warunków promocji nie zaliczą się przelewy z Twych innych rachunków w mBanku); 
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku; 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych; 

A od tego, ile wykonasz płatności kartą i/lub BLIKiem zależy, ile w promocji zarobisz. I tak możesz uzyskać: 
 • 10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji;
 • 20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub 
 • 30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji.

Pierwszym miesiącem, za który otrzymasz premie będzie miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji.

Kolejny bonus (10 zł) otrzymasz, jeżeli do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta w mBanku uruchomisz rachunek "Moje Cele" i wykonasz co najmniej jedną transakcję (chodzi tu zapewne o dokonanie wpłaty - bank nie sprecyzował w jakiej wysokości ma to być wpływ na rachunek).

Wszystkie z wyżej wymienionych bonusów wypłacane będą do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków dla uzyskania danej premii.

Do promocji będzie można przystąpić nawet do 29.03.2019 r.

Zwolnienie z opłat


Poza bonusami pieniężnymi, osobom przenoszącym konto z Orange Finanse, mBank postanowił zagwarantować zwolnienie z części podstawowych opłat. Jest ono gwarantowane do 29.02.2020 r. i oznacza:
"1) brak pobierania opłaty za otwarcie i prowadzenie eKonta promocyjnego, 
2) brak pobierania opłaty za wydanie i użytkowanie karty promocyjnej wydanej do eKonta promocyjnego, 
3) brak pobierania opłaty za Wypłaty z bankomatów przy użyciu karty promocyjnej wydanej do eKonta promocyjnego, 
4) brak pobierania opłaty za Wpłaty we wpłatomatach przy użyciu karty promocyjnej wydanej do eKonta promocyjnego, 
5) brak pobierania opłaty za Przelewy internetowe realizowane w PLN z eKonta promocyjnego"

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Czy mogę założyć konto w Orange Finanse dopiero teraz i przenieść je do mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 8. sierpnia nie można już założyć konta w Orange Finanse. Takie info jest na stronie.

   Usuń
 2. Pytanie mam: wymogi podane od 1 do 4 to trzeba spełnić wszystkie cztery czy któryś z tych wymienionych żeby dalej się załapać ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Między każdym warunkiem (od 1 do 4) masz "lub" ;)

   Usuń
  2. Pytanie tylko czy w ogóle warto. Wczoraj skończyła się promocja gdzie przy podobnych warunkach dawali 300 zł. Bez wymogu bycia klientem OF. Lepiej zaczekaj czy znów czegoś nie puszczą.

   Usuń
  3. Dziś wystartowała nowa promocja z kontem w mBanku. Do wzięcia jest 300 zł (bez konieczności posiadania/przenoszenia konta z Orange Finanse). Szczegóły tutaj.

   Usuń
 3. Myślałem że na takie zatrzymanie klienta zaoferują coś lepszego...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam konto i tu i tu .....
  i się nie łapie.
  Konto OF do zamknięcia :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no cóż mam tam 3 KO i 1 konto w mbanku też mam konto więc pozostaje tylko wypowiedzenie

   Usuń
 5. Słaba promocja. A klienci OF raczej nie w ciemię bici i sobie założą konto w mBanku (o ile go nie mają lub nie mieli).

  OdpowiedzUsuń
 6. A do mnie dzwonił konsultant i ściemnia że mimo iż w okresie karencji byłem klientem MBanku to mnie to nie wyklucza bo OF się zamyka i ten punkt regulaminu nie jest ważny .. Hahahha a potem przy reklamacji MBank pokaże punkt 5 i nici z kaski a konsultantowi nic nie zrobią

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...