Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa konsolidacja (RRSO 0%) dla wyrabiających kartę Citi Simplicity

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.09.2018

Darmowa konsolidacja (RRSO 0%) dla wyrabiających kartę Citi Simplicity

Dziś o promocji dość nietypowej, bo nie z nagrodą czy premią na start, ale z darmową pożyczką (bez ukrytych kosztów - to faktyczny brak opłat, prowizji i oprocentowanie 0%).

Konsolidacja bez opłat i bez prowizji z kartą Citi Simplicity
Tak wygląda najnowsza propozycja Citibanku. I z góry podkreślam: sprawdzi się ona u tych osób, które mają pożyczki lub kredyty w innych bankach, a spłacając je środkami z karty Citi pozbędą się kosztów (odsetek).

Najnowsza promocja Citibanku umożliwia skorzystanie z darmowej pożyczki konsolidującej Twe zobowiązania kredytowe w innych bankach. I to bez kosztów po stronie Citibanku, więc zyski jakie możesz odnieść to pozbycie się kosztów jakimi są odsetki w innych bankach. A spłacając kredyt czy pożyczkę w którymś z banków, zapewne spłacasz nie tylko kapitał, ale są przy tym odsetki (a więc suma summarum oddajesz sporo więcej). W przypadku przedterminowej spłaty zobowiązania, spłacisz już tylko kapitał. Nowa pożyczka (w ramach karty Citi Simplicity) polegać będzie na tym, że tyle ile wykorzystasz (maksymalnie do 10 000 zł), podzielisz na wybraną przez siebie liczbę rat (maksymalnie 12 miesięcznych rat) i już będziesz mieć kwotę, która będzie do spłacania. Bez dodatkowych opłat, bez prowizji i bez odsetek.

Dla kogo promocja z darmową pożyczką? Udział w promocji może wziąć osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej wydanej przez Citibank. Posiadać też musi - widoczne w BIK - zobowiązania kredytowe w innych bankach.

Zasady promocji. By skorzystać z propozycji "Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity" i uzyskać darmową pożyczkę:
 • najpóźniej do 19.11.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy (do udziały w promocji kwalifikują wyłącznie zgłoszenia wysłane w taki sposób); w wyżej wymienionym terminie wystarczy wysłać formularz - pozostałe warunki (w tym zawarcie umowy) mogą być spełnione później; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplicity, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach informowania o produktach i usługach banku oraz podmiotów współpracujących, a także na otrzymywanie od nich informacji handlowych drogą elektroniczną i telefonicznie;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • przy zawieraniu umowy złóż dyspozycję wypłaty środków z karty w formie przelewu, której spłatę rozłożysz na raty w planie spłat ratalnych "Komfort" (kwota ta nie może być wyższa niż Twe zobowiązania widoczne w BIK; maksymalnie można uruchomić kwotę 10 000 zł na okres 12 miesięcy).

Zgodnie z regulaminem uczestnik promocji uruchomienie spłat ratalnych "Komfort" uzyska na preferencyjnych zasadach:
"- oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%, 
- prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” 0%, 
- opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” 0 zł miesięcznie przez cały okres, na jaki został otwarty Plan spłat ratalnych „Komfort”"

Zatem jeśli złożysz dyspozycję przelewu kwoty np. 7 500 zł i rozłożysz ją na okres 12 miesięcy, to co miesiąc do spłaty będziesz mieć  625 zł. Stąd też Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi faktyczne 0%, bo do spłaty będzie dokładnie tyle, ile z karty przelejesz.


Karta Citi Simplicity - prześwietlenie 


Karta wyrabiana w promocji jest darmowa. Bank nie pobiera opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez jakichkolwiek warunków. Karty nie musisz więc używać i nie będzie ona generować kosztów. Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Ciekawe czy do tych zobowiązań w innych bankach zliczą się też karty kredytowe? Bo jeśli tak to można być uruchomić sobie 10 koła i mieć po prostu darmową pożyczkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy kwota przelewana z karty musi być przelana na rachunek spłaty kredytu czy może być na dowolne konto? bo regulamin jakoś szczególnie tego nie precyzuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz przelać na dowolne konto (nawet w Citi więc tym bardziej nie na spłatę). I wykorzystać na dowolny cel. Ale czy warto?

   Usuń
 3. A może promocję da się jakoś połączyć np. z bonem Hebe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można. Każda promocja działa odrębnie.

   Usuń
 4. Po jakim czasie ktoś z banku będzie się kontaktował?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie w tej a innej promocji ale czekałem jakieś 5-7 dni.

   Usuń
  2. Do mnie zadzwonili już po 2 dniach.

   Usuń
 5. Jakie dokumenty są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jakie masz dochody. Ale jak z umowy o pracę to wystarczy wyciąg z konta albo zaświadczenie od pracodawcy.

   Usuń
 6. Rozumiem, że wszystko jest sprawdzane tak jak każdy inny kredyt czyli bank sprawdza zdolność kredytowa i dopiero wtedy podejmuje decyzję czy dany klient kwalifikuje się do promocji z tą konsolidacja?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...