Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł na zakupy lub pizzę albo 100 zł na imprezę w prezencie za konto w Eurobanku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

3.09.2018

50 zł na zakupy lub pizzę albo 100 zł na imprezę w prezencie za konto w Eurobanku

Eurobank odpalił aż 3 promocje swego konta osobistego.

Bon na zakupy, pizzę lub imprezę za konto w Eurobanku
Do wzięcia są bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie Frisco.pl lub na zamówienia z Pizzaportal.pl albo bon 100 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie biletowym Eventim.pl. Pule nagród w tych promocjach są jednak mocno ograniczone.

Choć mamy do czynienia z trzema promocjami ("Leć na zakupy", "Leć na pizzę" oraz "Leć na imprezę"), to warunki do spełnienia w nich są podobne. Dlatego też prześwietlam je wspólnie. Promocje te nie łączą się ze sobą - można skorzystać tylko z jednej propozycji. Z której? Zależy od Twego wyboru i dalej od wysłania wniosku za pośrednictwem strony dedykowanej konkretnej propozycji.

Dla kogo promocje? Z propozycji banku skorzystać może klient, który nie posiada i nie posiadał jakiegokolwiek konta w Eurobanku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont.

Limit nagród. Promocje mają być dostępne do 30.09.2018 r., ale mogą zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród. A te są dość mocno ograniczone. Bank przygotował 100 bonów do Frisco.pl, 150 boów do PizzaPortal.pl oraz 100 bonów do Eventim.pl. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu bonów w danej promocji, bank ma informować na stronie danej akcji.

Nagrody. W promocji zdobyć można jeden z poniższych bonów o wartości:
 • 50 zł do sklepu Frisco.pl (ważny do 28.02.2019 r.)
 • 50 zł na zamówienia z PizzaPortal.pl (ważny do 28.02.2019 r.)
 • 100 zł do wykorzystania w serwisie Eventim.pl (ważny do 30.09.2019 r.)

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zdobyć nagrodę:
 • złóż wniosek po uprzedniej rejestracji na stronie wybranej przez siebie promocji:
 • zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą;
 • w ciągu 30 dni od aktywacji konta wykonaj 2 płatności kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu).

Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz nagrodę. Zostanie ona przekazana mailem w ciągu 30 dni od wykonania drugiej z wymaganych transakcji kartą. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać konto założone w promocji.

Konto w pełni - prześwietlenie


W promocji założyć należy nowe konto osobiste z oferty Eurobanku, którego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/4,90 zł za "zwykłą" kartę Visa Electron lub MasterCard Debit - opłata miesięczna za posiadanie karty nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności na sumę min. 400 zł lub 8 zł (bezwarunkowo) za kartę MasterCard Debit Prestige - klient ma możliwość wyboru karty, która mu bardziej odpowiada; 
 • wypłaty z bankomatów: 
  • w przypadku karty "zwykłej" 0 zł za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce w przypadku wypłaty kwoty w wysokości min. 100 zł; jeśli wypłata będzie na mniejszą kwotę, wówczas bank doliczy prowizję 1,90 zł (wyjątkiem są bankomaty Eurbanku - w nich każda wypłata jest za 0 zł); 
  • w przypadku karty prestiżowej 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na podejmowaną kwotę).

Jednocześnie przypomnę, że Konto w Pełni owocować może również moneybackiem w wysokości 5% w wybranych rodzajach punktów handlowo-usługowych (związanych z szeroko rozumianą rozrywką, sportem, rekreacją, a także w salonach kosmetycznych i fryzjerskich). To efekt programu "Codziennie zyskuję", który opisuję tutaj.

💡 A jeśli chcesz wziąć udział w promocji z większą nagrodą (w dodatku pieniężną, więc do wydania na co chcesz i gdzie chcesz), to sprawdź poniższe propozycje:
 • 200 zł za konto w Banku Millennium - tu spełnienie warunków jest banalnie proste - podobnie, jak w poprzedniej edycji (która okazała się rekordowo popularna - no ale nie ma się co dziwić, bo ten bank jeszcze nigdy nie dawał tak wysokiego bonusu pieniężnego na start).


Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. 50 zł to słabe wycenienie klienta. Czekam na coś lepszego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Miałam napisać to samo.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Delikatnie powiedziane. Słabiutko.

   Usuń
 3. regulamin po otworzeniu wskazuje błąd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie bank coś zrobił, że regulaminy poznikały :(

   Usuń
  2. Ze strony promocji linki do regulaminu też prowadzi do strony z komunikatem "Przepraszamy, nie ma takiej strony (404)"

   Może już promocje zakończone?

   Usuń
  3. Stronkę od wczoraj zmienili, pewnie nowe przekierowania są.

   Usuń
 4. linki do założenia konta nie działają

  OdpowiedzUsuń
 5. Grunt to dobre lokaty na 3 miesiące 3%, a przy założeniu konta w promocji ncplus jest ono z kartą bezwarunkowo darmowe 2 lata.

  Ja też miałem problem, ponieważ promocja ta przewiduje założenie kont active, lub prestige, które bank wycofał z oferty i nie zwrócili uwagi na regulamin, a system w formularzu utworzenia rachunku wymusza i zakłada konto w pełni, aktualnie po wielu reklamacjach bank niby potwierdził mi, że konta tych osób zostaną podłączone pod promocję, ale może Mr. Złotówa coś na ten temat wie?

  OdpowiedzUsuń
 6. właśnie sprawdzałam, wszystko normalnie działa :) konto założone

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy bon na Pizza Portal trzeba wykorzystać jednorazowo czy można rozkładać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę to można wielokrotnie (o ile to nie było Pyszne.pl bo mam problem z ich rozróżnieniem). Ale na 90% tak

   Usuń
 8. wleciał bon na pizzę:)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...