Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kupon rabatowy 25% do sklepu Craft.pl za konto osobiste w Nest Banku (+ lokata 4%)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

10.09.2018

Kupon rabatowy 25% do sklepu Craft.pl za konto osobiste w Nest Banku (+ lokata 4%)

Dziś promocja dość nietypowa, bo nie z nagrodą pieniężną czy z bonem na zakupy, ale ze sporym rabatem.

Rabat 25% do sklepu Craft.pl za Nest Konto
Jedynie więc w sytuacji, gdy planujesz zrobić (najlepiej większe) zakupy w sklepie sportowym Craft.pl, to 25% zniżki może być dla Ciebie kuszące. Kupon rabatowy otrzymasz w praktyce za samo otwarcie bezwarunkowo darmowego konta w Nest Banku (długo niewidzianego w okazjach do bankobrania). W promocji nie ma jakiegokolwiek okresu karencji dla byłych klientów!

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce... i to tyle wymogów. Bank w regulaminie nie zastosował jakiegokolwiek okresu wykluczenia dla byłych klientów.

Nagroda. Do zdobycia jest rabat w wysokości 25% do wykorzystania w internetowym sklepie Craft.pl - ma on mieć ważność do 31.12.2018 r.

Rabat obejmuje wszystkie produkty (także z wyprzedaży lub z oznaczeniem "outlet"). Nie łączy się jednak z promocjami sklepu Craft.pl.

Czy to się opłaca? Za samo otwarcie konta (bez konieczności spełniania jakiś wyśrubowanych warunków - dużej liczby transakcji czy wpływów na konto przez ileś miesięcy itp. itd.) banki zazwyczaj płacą od 50 do (w najlepszym przypadku) 200 zł. W promocji z Nest Bankiem mamy rabat w wysokości 25% na zakupy. Jeśli je planujesz i masz cel zakupowy za 100 zł to zyskasz/zaoszczędzisz 25 zł. Ale jeśli kupić zamierzasz coś np. za 1 000 zł, to masz właśnie okazję zapłacić o 250 zł mniej. W niektórych przypadkach ta promocja może być więc świetną okazją. No ale jeśli nie zamierzasz robić zakupów właśnie w tym sklepie... bo asortyment czy ceny Ci nie odpowiadają (lub jest jakikolwiek inny powód) to - rzecz jasna - nic na siłę 😉

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i uzyskać kupon rabatowy:
 • najpóźniej do 10.10.2018 r. złóż wniosek o Nest Konto (tylko w taki sposób złożone wnioski kwalifikują do promocji); 
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej.

I to już wszystko. Nagrodę otrzymasz w postaci kodu przesłanego SMSem - organizator promocji ma go wysłać w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków.

Choć promocja ma być dostępna do 10.10., to jednak może zakończyć się w przypadku wyczerpania puli nagród (przygotowano ich 2 000 sztuk). Jeśli do tego by doszło, to na stronie promocji pojawi się informacja o zakończeniu akcji.

Nest Konto - prześwietlenie oferty 


Prościej niż w przypadku konta w Nest Banku już być nie może. Bo jego główne cechy to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty wydawanej do konta (bez warunków do spełnienia); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

Do udziału w promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Konto w Nest Banku można wtedy założyć na jeden z poniższych sposobów: 
 • przelewem weryfikacyjnym z konta, które posiadasz w innym banku (ale tylko z niektórych banków - są to: Alior Bank, BZ WBK, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, Pekao, PBS Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne, by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które podasz we wniosku o konto; podczas wideorozmowy z konsultantem banku; 
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz podać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy);
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku wskazując województwo, a później konkretną lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj, by doradca w placówce koniecznie kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego.

Nest Lokata Witaj 4% 


Na koniec jeszcze kilka zdań dla osób posiadających oszczędności i szukających najlepszego oprocentowania. W Nest Banku nieraz pojawiają się lokaty promocyjne (głównie dla nowych środków). A już na start skorzystać można z lokaty powitalnej. Założyć można ją za pośrednictwem bankowości internetowej w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Nest Lokata Witaj daje 4% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł. Z promocyjnej stawki korzystać możesz przez 3 lub 6 miesięcy. W przypadku krótszego okresu nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Jeśli zdecydujesz się na wariant półrocznej lokaty, wówczas będzie trzeba zapewnić wpływ wynagrodzenia na konto (więcej na ten temat piszę tutaj).


Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Jeśli dają te 25% upustu za samo otwarcie konta, to można sobie tylko wyobrazić jakiego rzędu marże mają w tym Krafcie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie.

   Usuń
  2. Nie prościej byłoby gdyby po prostu ogłosili 25% wyprzedaż jesienną?

   Usuń
 2. jezeli nie jestem klientem banku lokate 4 % na 3 miesiące mogę założyć od ręki ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By ją móc założyć, trzeba otworzyć konto. Po jego otwarciu można wpłacić/przelać środki na konto i w bankowości lokatę 4% założysz od ręki.

   Usuń
 3. Założyłabym konto w Nest Banku ale ta nagroda mnie zniechęciła ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No też czekam na to by założyć konto w Nest Banku ale jednak zaczekam na coś innego.

   Usuń
  2. Może zrobią remake promocji z bonem do rossmanna. Ja czekam ;)

   Usuń
  3. A ja nie czekam, bo mam w Nest 24-miesięczną lokatę na 3% :)

   Usuń
 4. Fajnie, jakby wystartowali z jakąś premią pieniężną, np. 75-100 zł za otwarcie, albo półroczny 5% moneyback.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...