Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń Credit Agricole powrócił! Czyli ciągle można zgarnąć w sumie aż 350 zł za otwarcie konta

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

2.04.2019

Program poleceń Credit Agricole powrócił! Czyli ciągle można zgarnąć w sumie aż 350 zł za otwarcie konta

Dziś wystartowała następna edycja programu poleceń kont w Credit Agricole.

To oznacza, że do zgarnięcia są bonusy po 50 zł (dla polecającego, jak i poleconego). Bonusy te nie są może imponujące, ale - co ważne - łączą się z promocją, w której zgarnąć można premię 300 zł. Kto więc teraz otworzy konto w Credit Agricole, ten może w prosty sposób zgarnąć nawet 350 zł!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje Credit Agricole.

Pod koniec marca wystartowała nowa promocja Credit Agricole z premią do 300 zł za otwarcie konta. Dodatkowo można było jeszcze zgarnąć 50 zł w ramach programu poleceń, który dostępny był jednak tylko do 31.03.2019 r. Dzisiejszy wpis jest więc dobrą wiadomością dla tych, którzy nie zdołali wyrobić się z udziałem w poprzedniej akcji. Teraz jest nowa szansa.

Zasady programu poleceń są podobne do poprzedniej edycji, ale pokrótce je przypomnę.

Na bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia załapać się mogą osoby, które w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy o konto w promocji nie były posiadaczem konta w Credit Agricole.

By zgarnąć 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
 • do 31.05.2019 r. złóż wniosek o konto w Credit Agricole, podając w nim kod polecenia od osoby będącej klientem tegoż banku (jeśli chcesz ode mnie uzyskać wiarygodny kod, wygenerowany już w nowej, obecnie dostępnej edycji programu poleceń, wypełnij formularz dostępny tutaj) - pole do wpisania kodu znajdziesz w części wniosku zatytułowanej "POZOSTAŁE OPCJE", gdzie zaznaczyć trzeba "Otwieram konto z polecenia";
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych (zgód tych nie należy wycofywać w czasie trwania programu poleceń, ani nie wyrażać sprzeciwu), a także zawrzyj umowę o bankowość internetową;
 • zawrzyj umowę z bankiem najpóźniej w ciągu 30 dni od złożenia wniosku;
 • w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy spełnij jeden z warunków:
  • zaksięgowanie płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł lub
  • zapewnienie wpływu na konto na kwotę min. 1000 zł.

Credit Agricole wypłaci Ci bonus do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do tej chwili nie zamykaj konta, ani wypowiadaj umowy). 

Polecający swój bonus (także 50 zł) otrzyma wcześniej, bo do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta z polecenia.

Jeśli już posiadasz lub założysz konto w Credit Agricole, to również możesz je polecać. Do programu poleceń możesz przystąpić tutaj. Pamiętaj jednak o pewnym ograniczeniu: "Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia". By zdobyć premie za polecenia, niezbędne jest posiadanie dostępu do bankowości internetowej Credit Agricole, wyrażenie zgód marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Maksymalnie uzyskać można premie za 10 poleceń.

O tym jak zarobić więcej, a więc jak zyskać nawet 300 zł za spełnienie wybranych przez siebie warunków, a także warunki prowadzenia konta znajdziesz we wcześniejszym wpisie poświęconym promocji Credit Agricole.


Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. Dziękuję za szybkie przesłanie kodu. Wniosek złożony.

  OdpowiedzUsuń
 2. By uzyskać te 50 zł też trzeba przenieść konto z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przenoszenie konta wymagane jest tylko przy wyborze "Premii za przeniesienie konta".

   Dla zdobycia bonusu 50 zł za otwarcie konta z polecenia (i także dla "Zwrotu za rachunki" lub "CAsaver z bonusem 50%") nie ma potrzeby przenoszenia konta.

   Usuń
 3. W jaki sposób skorzystać z premii dla poleconego i od razu z premii za przeniesienie konta z innego banku w wysokości 300 zł? Co trzeba zrobić najpierw żeby załapać się na jedną drugą premię? W regulaminie pisze chyba o 62 zł, a nie o 50 zł za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższy wpis poświęcony jest nowej edycji programu poleceń. Ale linkuję w nim do wpisu o promocji z premią do 300 zł (tego tutaj). Tam znajdziesz wskazówki krok po kroku jak skorzystać z obydwu promocji jednocześnie, by zdobyć 350 zł.

   W regulaminie mowa o 62 zł, ale to kwota brutto. Bank potrąci od tego podatek i "na rękę" wyjdzie 50 zł.

   Usuń
 4. Witam, złożyłem wniosek do CA na koniec marca a umowę podpiszę dopiero w kwietniu. Wybrałem premie z CAsaver. Pani przyjmująca wniosek twierdziła że premia będzie przyznana już za ten miesiąc jeśli oczywiście spełni warunki i wpływ 1000 zł może być z mojego konta w innym banku. Czy czasem nie wprowadza mnie w błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tak jest jak mówi ta pani. Pamiętam, jak w jednej z poprzednich edycji tej promocji bardzo się zdziwiłam, że otrzymałam premię za CA saver za pierwszy miesiąc, choć się tego nie spodziewałam. Oczywiście warunki spełniłam. Syn natomiast swego czasu otrzymał niespodziewaną premię za spełnienie warunków w pierwszym miesiącu i oprócz tej pierwszej dostawał jeszcze 12 razy. To była jakaś inna promocja dla młodych - 20 zł co miesiąc za przelewy aplikacją przez rok. Być może w tym banku tak to działa.

   Usuń
  2. Premia z jakiego tytułu?

   Usuń
  3. "Premie przysługują Klientowi przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji"

   Usuń
  4. Więc raczej nie wprowadza w błąd

   Usuń
 5. Czy aby uzyskać 50 zł jako polecony trzeba zapewnić wpływ 1000 zł lub wydać 300 zł kartą już w miesiącu, w którym została zawarta umowa, czy liczy się dopiero następny miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zastanowię się gdzie założyć do wyboru to czy Mega pakiet od T-Mobile: 300 zł moneybacku rocznie, 200 zł za wyrobienie karty kredytowej i 3% na koncie oszczędnościowym, chyba T-Mobile będzie lepszy? tylko że jestem klientem Alioru , nie wiem czy zostanę wykluczony z promo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie masz promocję z 200 zł za wyrobienie karty kredytowej?

   Usuń
  2. Z ciekawości pytałem na czacie. Żadnej promocji niestety nie mają.

   Usuń
 7. Mr.Złotówka czy kod polecenia wygenerowany przez Ciebie 29 marca jest nadal ważny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowy program poleceń = nowy kod.

   Usuń
  2. Od 1.04. obowiązuje nowa edycja, więc wysyłam nowy kod.

   Usuń
 8. Zarobiłem 2500 zł,z własnego konta w innym banku nie mogę zrobić przelewu,czy mogę wpłacić 500 zł w bankomacie,aby spełnić warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak możesz bo liczy się suma wpływów i wpłat.

   Usuń
 9. Mam 20 lat, nie pracuję uczę się jeszcze. Chciałbym otworzyć konto, lecz nie mam pracodawcy, co nalezy powiedziec aby zakwalifikować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz kogoś znajomego kto prowadzi firmę? Podajesz jego dane, a przelewy robi ci żona, matka, kochanka ;)

   Usuń
  2. Podać można absolutnie jakąkolwiek firmę, a wpłacać nawet gotówkę osobiście - taki klimat :)

   Usuń
 10. "w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy spełnij jeden z warunków:
  zaksięgowanie płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł lub
  zapewnienie wpływu na konto na kwotę min. 1000 zł."

  jezeli konto zostało załozone np. 17 kwietnia, to warunek 300 zł trzeba spełnić już w kwietniu? (jest 26 i w dalszym ciągu nie mam nawet karty...) czy liczy się dopiero od kolejnego miesiąca? to samo pytanie jeśli chodzi o opłaty za konto, trzeba je spełnić w miesiącu założenia konta czy od następnego ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można już w kwietniu, chociaż nie jet to konieczne.

   Usuń
  2. Czym szybciej spełnisz warunki, tym szybciej uwolnisz ich od 250 zł :)

   Usuń
 11. Ja poleciła męża we wrześniu tego roku i do tej pory nie otrzymaliśmy premii nadmieniam ze co miesiąc wpływa męża wypłata na konto 3000 zl

  OdpowiedzUsuń
 12. "w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy spełnij jeden z warunków". Jakby więc nie liczyć to warunki jeszcze nie spełnione bo 3 miesiące jeszcze nie minęły.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...