Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocje dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego: bonusy do 40 zł za płatności BLIKiem i vouchery Pyszne.pl za transakcje kartą kredytową Visa

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

10.04.2019

Promocje dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego: bonusy do 40 zł za płatności BLIKiem i vouchery Pyszne.pl za transakcje kartą kredytową Visa

ING Bank odpalił dwie nowe promocje dla swych klientów.

Promocje dla klientów ING Banku Śląskiego. Kwiecień 2019Ale już tradycyjnie są to promocje skierowane wyłącznie do zaproszonych. Pierwsza promocja ING daje możliwość zgarnięcia 40 zł za płatności BLIKiem dla posiadaczy konta. Z kolei użytkownicy karty kredytowej Visa z logiem tego banku załapać się mogą na vouchery o łącznej wartości 80 zł do wykorzystania na Pyszne.pl.

A przypomnę, że dostępna jest jeszcze inna promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego, w której zgarnąć można bonus 50 zł za przelew na konto oszczędnościowe. Nowi klienci na te propozycje się nie łapią, ale jeśli chcesz mieć szansę załapania się na zaproszenie do podobnych promocji w przyszłości, załóż Konto Direct z gwarantowaną premią do 140 zł na start (lub także 140 zł za Konto Mobi, ale to już alternatywna promocja dla osób w wieku 18-26 lat).

Warunkiem udziału zarówno w promocji "Przepis na 40 zł z BLIKIEM", jak i "Z kartą kredytową Visa aktywni zyskują 80 zł do pyszne.pl" jest otrzymanie zaproszenia od banku i reakcja na to zaproszenie poprzez rejestrację w promocji (wniosek umożliwiający zapis ma być dostępny w bankowości Moje ING). Trzeba to zrobić do 9.05. (w przypadku promocji BLIKa) lub do 19.04.2019 r. (w promocji karty kredytowej).

Promocja BLIKa w ING Banku Śląskim


W promocji premiującej korzystanie z BLIKa ING Bank Śląski przygotował 2 bonusy po 20 zł każdy i 2 warunki do spełnienia (w zależności ile warunków spełnisz, tyle bonusów otrzymasz - maksymalnie mogą być to jednak 2 bonusy za spełnienie 2 różnych warunków). By je uzyskać najpóźniej do 17.05.2019 r.:
 • wykonaj min. 2 płatności BLIKiem (na min. 5 zł każda) za zakupy w sklepach internetowych i/lub 
 • wykonaj 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonów) na kwotę min. 5 zł każdy.

Bonus 20 zł lub bonusy o łącznej wartości 40 zł mają być wypłacone najpóźniej do 24.05.2019 r. - do tego też dnia trzeba pozostawać posiadaczem jakiegokolwiek konta w ING Banku Śląskim (z Lwem: Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne i Komfort w PLN). Uczestnik promocji zyskać może maksymalnie 40 zł (bez względu na liczbę posiadanych kont czy kart).


Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności, sprawdź czym jest BLIK i jak z niego korzystać? Na blogu podpowiadam też gdzie płacić BLIKiem?

Przy okazji przypomnę, że dla korzystających z BLIKa dostępna jest loteria Blikomania, w której wygrać można nagrody pieniężne od 100 do 100 000 zł.

Vouchery Pyszne.pl dla posiadaczy karty kredytowej Visa


W tej promocji ING Bank Śląski dla uczestnika przewidział możliwość zdobycia 4 voucherów o wartości 20 zł każdy do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl. Będziesz je otrzymywać, jeśli od maja do sierpnia 2019 r. będziesz w danym miesiącu wykonywać co najmniej jedną płatność kartą kredytową. Za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym spełnisz ten warunek, otrzymasz nagrodę. A każdy z voucherów bank będzie przekazywać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Do momentu otrzymania nagrody trzeba posiadać dostęp do systemu Moje ING, nie rezygnować z karty kredytowej oraz prawidłowo spłacać zadłużenie na rachunku karty. Vouchery mają być przekazywane wiadomościami w bankowości internetowej, a wykorzystać je będzie można do 15.10.2019 r.


Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Dostałem zaproszenie do promocji z 50 zł za zasilenie OKO więc tu już zaproszeń brak. Byłoby za dobrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Promocje fajne, tylko gdyby tak jeszcze bank zaprosił do udziału.....

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy naprawdę muszą robić każdą promocję tylko dla nie wiadomo w jaki sposób dobranych klientów? Nic nie może być dla chętnych? Uważam, że to tylko zniechęca tych klientów którzy na nic się nie łapią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni tez pewnie wiedzą, że te wszystkie promocje, to kasa wyrzucona w błoto i dlatego strzelają tymi zaproszeniami jak popadnie?

   Usuń
  2. Takie jest też moje odczucie :)

   Usuń
 4. promocje są żeby zachęcić do korzystania dla tych, którzy nie korzystają/mało korzystają z pewnych produktów...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak przestaniecie pisać i komentować takie badziewne promocje robiąc tym samym bankowi reklamę, to takie oszustwa promocyjne znikną. A tak to na razie robicie bankowi przysługę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tych badziewnych promocjach w ub.r to zrobiłem z połowę bankobrania. Ok 2 tys. wliczając Priceless Specials. Po to jest takie miejsce by były opisane takie promocje. Jak się nie podoba to nie trzeba korzystać.

   Usuń
  2. Ja akurat rzadko sprawdzam wiadomości w bankowości więc takie artykuły sobie cenię i dzięki nim na 2 promo kiedyś się załapałem.

   Usuń
  3. Też wolałbym żeby promocje były dla wszystkich, a nie tylko wybranych. Ale opisuję, by komuś nie umknęło jeśli ma zaproszenie.

   Usuń
  4. to pisz wyraźnie w tytule że dla zaproszonych, bo sam przykładasz cegiełke do tego oszukańczego procederu banków

   Usuń
 6. gdzie należy szukać tego zaproszenia? pojawi się ono od razu po zalogowaniu do apki czy należy przeszukiwać dolne menu (oferta ing, usługi itd.)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne w wiadomościach. Ale ja nic tam nie mam.

   Usuń
 7. nie narzekać tylko zamykać konto, przynajmniej szybciej będziecie się łapać na kolejną promocję z otwarciem konta

  OdpowiedzUsuń
 8. Co to znaczy platnosci internetowe. Czy jak zaplace rachunki przez dotpay blikiem też sie zaliczy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie wykluczają żadnych MCC to możesz

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...