Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 400 zł do wydania w sklepach Morele.net za kartę kredytową MamBonus w BNP Paribas

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

3.04.2019

Odbierz 400 zł do wydania w sklepach Morele.net za kartę kredytową MamBonus w BNP Paribas

Właśnie pojawiła się nowa promocja karty kredytowej w BNP Paribas.

Bony Morele.net o wartości 400 zł za kartę kredytową MamBonus w BNP ParibasDo zgarnięcia znów są nagrody o rekordowej wartości w przypadku tego banku. Jest to bowiem 400 zł. Tym razem to bony o takiej wartości, które można wykorzystać w sklepach grupy Morele.net (sprzedającej m.in. sprzęt elektroniczny, komputery, telefony, AGD i RTV).

Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje BNP Paribas.

Karta kredytowa BNP Paribas w promocji


Dla kogo promocja karty kredytowej? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas (czy też w BGŻ BNP Paribas) w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę w niniejszej promocji.

Posiadanie konta osobistego (czy jakiegokolwiek innego produktu) w BNP Paribas bądź BGŻ Optima nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Nagroda od banku. Do wzięcia czekają bony o łącznej wartości nawet 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net.

Morele.net to internetowy sklep znany przede wszystkim ze sprzedaży AGD, RTV, komputerów i telefonów. Ale w praktyce to grupa 9 sklepów, do której należą Presto.pl (sklep sportowy), HulaHop.pl (akcesoria dla dzieci), Amfora (kosmetyki, perfumy), Budujesz.pl (ze sprzętem i akcesoriami dla remontujących mieszkanie lub dom), Meblujesz.pl (sprzedający meble, wyposażenie łazienki, kuchni, dekoracje i oświetlenie), Ubieramy.pl (sklep odzieżowy), Digitalo.pl (z książkami, grami i filmami) oraz Motoria.pl (sprzęt motoryzacyjny). I to właśnie w tych wszystkich sklepach możesz zrealizować otrzymane 4 vouchery o wartości 100 zł każdy, które mają być ważne do 15.05.2020 r.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji promocyjnej "Do 400 zł na zakupy na Morele.net z kartą kredytową" i zgarnąć tytułową nagrodę od banku:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard; 
 • najpóźniej do 31.05.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę; 
 • w każdym z pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy, wykonuj transakcje kartą na sumę min. 1 000 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach grupy Morele.net.

Wydanie nagród przez bank. By uzyskać nagrody, niezbędna jest rejestracja na stronie mambonus.pl (to darmowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych Mastercard w BGŻ BNP Paribas), bo tam właśnie udostępniane będą nagrody. Informacja o nich ma się pojawiać po zalogowaniu w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym zostały spełnione warunki uzyskania bonu (a odebranie nagrody ma być możliwe w ciągu dwóch miesięcy od jej udostępnienia przez bank).

Ważne wskazówki. Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższym:

▶️Do transakcji na potrzeby promocji bank zalicza zarówno płatności karą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Ale w praktyce tylko płatności kartą się opłacają, bo z tego tytułu nie ma dodatkowych prowizji, a jeśli wykorzystaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym, to oddasz dokładnie tyle samo (i ani grosza więcej). Przelewy z karty i wypłaty z bankomatów kartą kredytową nie są opłacalne, bo z tego tytułu bank pobiera prowizję 4,9% (min. 10 zł), więc lepiej tego unikać. Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, przeczytasz we wpisie: "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać".

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Trzeba jednak mieć na uwadze, że zgodnie z regulaminem nie zaliczą się płatności zwrócone lub wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz). Nie zaliczą się też transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług"

To definicja dość skomplikowana. W skrócie jednak chodzi o to, że nie przejdzie doładowanie elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą. Wszelkie "normalne" płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, na Allegro, w aptekach, restauracjach, kinach czy w przychodni będą zaliczone.

▶️ Wspomniałem już, że "MamBonus" to program lojalnościowy, do którego trzeba się zarejestrować, by odebrać bony Morele.net. Ale przy okazji jest to też szansa na dodatkowe nagrody. Wszystko opiera się na zbieraniu punktów (wydany 1 zł = 2 punkty), które wymieniać można na vouchery lub nagrody rzeczowe z katalogu dostępnego dla uczestników programu. Zatem już za same płatności kartą na potrzeby promocji z bonami Morele.net uzbiera się co najmniej 8 000 punktów. Dodatkowo można też zgarnąć 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5000 punktów na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz co najmniej 4 transakcje kartą na kwotę min. 50 zł każda (te płatności kartą zaliczą się również do puli 1 000 zł, który wydać należy, by otrzymać bon Morele.net). Zatem w prosty sposób zbierzesz co najmniej 13 200 punktów, które wymienisz np. na 2 bilety do Cinema City, Helios lub Multikina (jeden taki bilet w katalogu nagród "MamBonus" wyceniany jest na 6 500 punktów). A w sumie i do innych nagród niewiele zabraknie, bo np. bon Allegro o wartości 50 zł uzyskać można za 15 000 punktów.

Limit uczestników. Akcja ma być dostępna do końca maja, ale może zakończyć się wcześniej, gdyż BNP Paribas przygotował się na 4 000 uczestników. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji informacja ma pojawić się tutaj.

Ile kosztuje karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas?


Standardowa opłata roczna za kartę kredytową Mastercard Standard w BNP Paribas wynosi 72 zł, ale na szczęście można jej jednak uniknąć - o czym informują konsultanci banku podczas przyjmowania wniosku, a regulamin promocji zwalniającej z opłaty dołączany jest do umowy o kartę.

By za kartę nie zapłacić ani grosza za pierwszy rok jej posiadania, wystarczy w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać transakcje kartą (najlepiej płatności) łącznie na sumę min. 500 zł. Ta kwota (jeśli wykonasz płatności kartą) jednocześnie zaliczy się do transakcji spełniających warunki promocji z bonami Morele.net. BNP Paribas nie pobiera opłat miesięcznych za kartę. Gdy zdecydujesz się na rezygnację z karty, pamiętaj o "opłacie za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia" - wynosi ona 25 zł. Jeśli więc po otrzymaniu nagród postanowisz zrezygnować z karty, to "chwilkę" zaczekaj, aż ten okres upłynie.

Przydatne dokumenty:

43 komentarze:

 1. Czy bony łączą się ze sobą i można je zrealizować przy jednej transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można łączyć.

   Usuń
  2. No to jak jest z tym łączeniem bonów? Można coś kupić za wszystkie cztery naraz?

   Usuń
  3. Można łączyć. Kojarzę coś takiego ale dopytałem jeszcze i mi potwierdzili

   Usuń
  4. Sprawdziłem regulamin bonów, tzn. voucherów na stronie morele.net i tam jest napisane, że można łączyć ile się chce.

   Usuń
 2. Czyli rozumiem że jak teraz wyrabiam kartę (np. 5 kwietnia) to płatności robię od maja do sierpnia. Do 10 września dostaję ostatni bon a z karty rezygnuję po 5 października? I wszystko legitne, zostaję z bonami 4 x 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypłata w bankomacie bardzo droga, ale jak komuś zbraknie wydatków do 1000 zł płatności to jak np. wypłaci 200 zł to prowizja 10 zł i tak będzie do zaakceptowania jak na szali jest bon 100 zł. Zawsze może to być takie koło ratunkowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko wypłaconą kwotę trzeba spłacić tego samego dnia żeby nie było odsetek. I faktycznie może to czasem kiedyś pomóc.

   Usuń
  2. Wypłata pieniędzy kartą nie jest operacją bezgotówkową!

   Usuń
 4. Jaki jest minimalny limit na karcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2000 zł - tak informują na infolinii

   Usuń
  2. Potwierdzam. Kartę z takim limitem wyrobiłam.

   Usuń
 5. Co znaczy 'odebranie nagrody ma być możliwe w ciągu dwóch miesięcy od jej udostępnienia przez bank'? Mam 2 m-ce na wykorzystanie bonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagroda to bon.

   Usuń
  2. to czas na pobranie bonu. A wykorzystać można do 15.05.2020

   Usuń
 6. Niestety ale premia w postaci bonu akceptowanego tylko w sklepach Morele.net to forma 'sprzedaży łączonej' :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba się udać do banku żeby podpisać umowę a potem spłacać kartę czy umowa kurierem a spłacać można przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisanie umowy tylko w oddziałach.

   Usuń
 8. Reguły tej promocji są za trudne do ogarnięcia - poczekam na gotówkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za kartę kredytową Paribasa jeszcze gotówki nigdy nie było. A co takiego trudnego w tej promocji?

   Usuń
 9. Zadzwoniła dzisiaj przemiła Pani z infolinii i zapytała czy potwierdzam złożenie wniosku, odpowiedziałem że tak (oczywiście przedstawiła się itp). Szybko przeszliśmy przez formalności dotyczące tego czy otrzymam kartę czy też nie (ile Pan zarabia, umowa na jaki czas itd).
  Następnie, aby przejść do kolejnego etapu, czyli wnioskowania o kartę, przemiła Pani poprosiła mnie o podanie nr. PESEL, nr. Dowodu osobistego ?! - telefonicznie ?!

  Poważnie !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że nie, ale pewnie wielu klientom to nie przeszkadza. Gdyby przeszkadzało, to pewnie zmieniliby proces. Ale mnie też to zniechęca do wyrabiania tej karty. Wolałbym wniosek złożyć w pełni elektronicznie przez net, a nie jakieś gadki i podawanie danych, gdzie nawet nie ma się pewności, czy kobitka dzwoni z banku. W necie, to przynajmniej jest cyfrowy certyfikat strony.

   Usuń
  2. Swoja drogą czy dla tej karty można ustalić jakieś limity operacji typu dzienny bankomatowy, sklepowy, Internetowy? Jakie dokładnie? Czy na dowolne kwoty czy predefiniowane? I po jakim czasie od zmiany te limity wchodzą w życie?

   Usuń
  3. W bankowości można samodzielnie ustalić dzienny limit kwotowy transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Dla transakcji internetowych jest limit ilościowy. Zmiany wchodzą od następnego dnia roboczego.

   Usuń
 10. Dzisiaj mija 7my dzien roboczy a bonu do allegro brak. Jest jeszcze pare godzin. Oby przygoda z tym bankiem nie zaczęła się od reklamacji

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy doładowanie konta Revolut za pomocą Google Pay spełni wymogi wydania 1000 zł kartą ?
  W sensie czy bank widzi szczegóły tranakcji czy tylko, płatność wykonaną przez Google Pay - np zakup płatnej aplikacji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doładowanie tego konta kartami kredytowymi kończy się jego zablokowaniem - taki klimat :)

   Usuń
  2. Bzdura. Nic takiego nie ma miejsca. Korzystam od kilku miesięcy z różnych karta podpiętych pod Revoluta i problemów żadnych nie ma.

   Usuń
 12. Wydatki 1000 zł/msc niestety nieosiągalne... ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @pl_marec
   ja to z innego powodu akurat tę promocję radziłbym omijać z daleka. Proszę poczytać o tym, jak morele.net dba o dane swoich klientów. Dane milionów użytkowników tego sklepu zostały wykradzione (nawet tych, którzy skasowali tam swoje konta przed tym wydarzeniem ponieważ morele.net mimo takich żądań i ustawy RODO, tych kont nie usuwa) a hasła do setek tysięcy kont już miesiące temu zostały złamane.
   Ta promocja to nic innego jak tylko próba pozyskania kolejnych - nieświadomych tego co ma miejsce - klientów. I najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet BNP Paribas bierze w tym udział.

   Usuń
  2. Po wejściu RODO już nie jedna firma musiała poinformować o wycieku. Niedawno to samo było bodaj z neonetem. Po tym jakie UODO dowala karty to raczej ci którzy są na świeczniku będą teraz właśnie najbardziej ostrożni.

   Usuń
 13. Czy do transakcji pozwalających na odebranie bonu do morele.net wliczają się opłaty typu czynsz?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy jest szansa aby kupić coś za 400zł w sklepie Morele? Zebrac te kupony, bony przez 4 miesiące?

  OdpowiedzUsuń
 15. Po jakim czasie od złożenia wniosku dzwoni konsultant?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długo. Jak nie zadzwonili w ciągu tygodnia to wyślij zgłoszenie raz jeszcze. U mnie poskutkowało.

   Usuń
  2. Na szczęście konsultantka zadzwoniła w drugim dniu roboczym po złożeniu wniosku.

   Usuń
 16. Zapłaciłem kartą kredytową za kontynuację ubezpieczenia w Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Za tę transakcję naliczono mi punty w programie "mambonus". Czy jest to jednoznaczne z tym, że ta płatność została zaliczona na poczet tego 1000 zł, który muszę wydać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno się pokrywać. Ale zapytaj w bankowości. Odpiszą ci i będziesz mieć podkładkę.

   Usuń
 17. Dostałem pierwszy kupon do Morele na 100 zł za czerwiec. Dodatkowo uzbierałem 15 tys. pkt co pozwala na wymianę na bon za 50 zł do morele, allegro, empik itp

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...