Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 140 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim - promocja dla młodych (do 26 lat).

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.04.2019

Premia do 140 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim - promocja dla młodych (do 26 lat).

Wystartowała kolejna promocja konta dla młodzieży w ING Banku Śląskim.

Dzięki tej okazji do bankobrania w bardzo prosty sposób zgarnąć można bonusy pieniężne na sumę 140 zł. I w dodatku za fajne konto, które prowadzone jest za 0 zł bez warunków (podobnie wygląda to z kartą wydawaną do konta).

Konto ING Bank Śląski z promocją dla młodych


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która jednak w dniu otwarcia konta w promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).
💡 Jeśli na promocję nie łapiesz się ze względu na wiek, sprawdź inną okazję do bankobrania w ING Banku Śląskim - z Kontem Direct również zyskać możesz 140 zł.

Nagrody. W promocji uzyskać można bonusy od banku od 100 do 140 zł (w zależności od warunków jakie spełnisz). ING Bank Śląski wypłaci je na Twe konto, więc środki te przelejesz, wypłacisz lub wydasz według własnego uznania.

Zasady promocji. By wziąć udział i zgarniać premię za konto bankowe:
 • do 30.06.2019 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej;

A dalej pozostanie już tylko spełniać warunki promocji celem uzyskiwania bonusów:
 • by otrzymać 100 zł: najpóźniej do 31.07.2019 r. wykonaj co najmniej 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach)

  oraz (to już warunki opcjonalne):
 • by uzyskać dodatkowe 20 zł: do 31.07.2019 r. wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje również mogą być na dowolne kwoty; te płatności mogą wliczyć się do 10 płatności, które wykonać należy na potrzeby uzyskania bonusu 100 zł); 
 • by uzyskać kolejny bonus 20 zł: do 31.07.2019 r. wykonaj min. 2 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy, do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu).

Wypłata premii. Premię w wysokości 100, 120 lub 140 zł (w zależności od tego, ile warunków zostanie przez Ciebie spełnione) otrzymasz do 15.08.2019 r. Do tego też momentu posiadaj aktywne Konto Mobi wraz z wydaną do niego kartą oraz konto oszczędnościowe założone w promocji (bo to na ten właśnie rachunek nastąpi wypłata premii).

Ile kosztuje Konto Mobi w ING Banku Śląskim?


Tu mam dobre wieści, bo to konto jest prowadzone na preferencyjnych warunkach:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (bez warunków dla osób w wieku do 26 lat); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe (które założysz wraz z kontem Mobi) to rachunek oszczędnościowy prowadzony bezwarunkowo za 0 zł. Na ten rachunek nie musisz nic wpłacać, ale to tu właśnie wpłynie premia do 140 zł. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne. 

Pamiętaj, że do promocji z premią do 140 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet. W takiej sytuacji jedyną opcją zawarcia umowy z bankiem jest kurier (który na koszt banku przyjedzie na wskazany przez Ciebie adres).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

23 komentarze:

 1. Czy można skorzystać z programu poleceń przy zakładaniu tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już od dawna nie ma programu poleceń w ING :(

   Usuń
 2. Konto należy założyć do 30.06.2019 i jednocześnie do 30.06 i jednocześnie do 30.06 wykonać 10 płatności?

  OdpowiedzUsuń
 3. Istnieje szansa na szybszą wypłatę nagrody? Warunki dosyć proste, nic nie stoi na przeszkodzie aby wszystko zrobić w tydziem i czy w takim wypadku można spodziewać się nagrody szybciej niż 15.08?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bazując na doświadczeniach z poprzednich edycji, to wypłata dla wszystkich nastąpi bardzo blisko ostatecznego terminu (choć w przypadku tego konta jest jednak tak, że nieważne kiedy warunki się spełni, to i tak można czekać spokojnie na wypłatę premii, bo i konto, i karta są bez warunków darmowe).

   Usuń
 4. Czy po ukończeniu wymaganych warunków nie mogę zamykać konta aby ostatecznie dostać nagrodę? Czy posiadanie takiego konta i juz nic na nim nie robienie czekając na nagrodę, coś kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. A gdzie chcesz dostać tę nagrodę jak zamkniesz konto?
   2. Postaraj się czytać całość a nie tylko tytuły.

   Usuń
 5. Czy po spełnieniu warunków 10 płatności można wypowiedzieć kartę debetową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję z artykułu:
   "Premię (...) otrzymasz do 15.08.2019 r. Do tego też momentu posiadaj aktywne Konto Mobi wraz z wydaną do niego kartą oraz konto oszczędnościowe założone w promocji"

   Usuń
  2. Poza tym po co chcesz wypowiedzieć kartę skoro jest ona za 0 zł bez jakichkolwiek warunków??

   Usuń
  3. Otóż za dwa miesiące kończę 26 lat i pewnie będę zmuszony płacić za kartę o ile nie wydam nią 300 zł miesięcznie.

   Usuń
  4. Ale możesz kartę plastikową zastrzec a wyrobić MC w telefonie. Ta karta wystarczy a do 28.12 jest darmowa w promocji.

   Usuń
 6. Czy płatność blik za bilet przez usługę PayPro S.A. ul. Kanclerska 15 Poznań liczy się jako płatność blik za zakupy w sklepie internetowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choć sformułowanie w regulaminie jest dość nieszczęśliwe, to z tego co kojarzę z komentarzy Czytelników, to w praktyce zaliczają się wszystkie płatności w Internecie.

   Usuń
 7. Czy ktoś otrzymal dziś obiecana wypłatę nagrody jeśli spełnił warunki do 30.06?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. ale wypłata ma być do 15.08.2019

   Usuń
 8. Ktoś już dostał??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie właśnie przyszedł przelew

   Usuń
  2. A ile dostałeś, bo u mnie 120, a spełniłem wszystkie warunki

   Usuń
 9. Czy są jeszcze osoby, które nie otrzymały premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie 12-go wpadło. Pisz reklamację.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...