Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

29.04.2019

Bonus 200 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Konto osobiste z premią w BNP ParibasTym razem jest to akcja, w której zgarnąć można bonusy pieniężne o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania na dowolny cel. To zmiana na plus względem poprzedniej edycji, gdzie do wzięcia było o połowę mniej i to w postaci bonu na zakupy do wskazanego sklepu. Zatem okazję warto wykorzystać, bo warunki do spełnienia są proste. Dodatkowo dodam też, że w tej edycji nie jest wymagane korzystanie z aplikacji mobilnej, co dotąd było dość powszechnym warunkiem w promocjach konta w BNP Paribas.

Promocja "Szansa na bonus"


Na początek drobna dygresja na temat nazwy tej promocji. Słowo "szansa" czasami może oznaczać pewną loteryjność... ale tu na szczęście nagroda jest gwarantowana. Mamy więc do czynienia z kwintesencją bankobrania, gdzie liczą się promocje bankowe wyłącznie z pewnymi bonusami.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont w tych bankach.

Z promocji nie wyklucza za to posiadanie umowy z BGŻ Optima (bo w tym przypadku obowiązuje odrębna umowa ramowa).

Nagroda. W promocji za otwarcie konta czekają do wzięcia 2 bonusy po 100 zł każdy, które wpłyną na konto, więc środki te będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji. Organizator przygotował się na udział w promocji maksymalnie 1 500 osób. Zatem akcja może zakończyć się przed terminem w przypadku wyczerpania puli rejestracji. Gdyby tak się stało, stosowna informacja ma pojawić się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą wtedy możliwe. Kto więc zdąży to zrobić, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarnąć bonusy za otwarcie konta bankowego:
 • zarejestruj się na stronie promocji (udział w promocji możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tejże strony);

  [Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji, spróbuj to zrobić z poziomu "zwykłej" przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie], w kolejnym kroku (na tej samej stronie) 
 • do 17.05.2019 r. zawnioskuj o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 31.05.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • w czerwcu 2019 r.: 
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na konto na łączną kwotę min. 1000 zł

Za spełnienie powyższych warunków załapiesz się na pierwszy bonus w wysokości 100 zł. By zgarnąć też bonus drugi (także w wysokości 100 zł) oprócz spełnienia warunków uprawniających do bonusu nr 1:
 • w lipcu 2019 r.:
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na konto na łączną kwotę min. 1000 zł

Wypłata bonusów. O przyznaniu pierwszego z bonusów organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 22.07. Wtedy też na tę wiadomość będzie należało zareagować i do 26.07. zalogować się na stronie (za pomocą danych z otrzymanego maila), by uzupełnić numer konta do wypłaty nagrody (podać będzie należało numer Konta Otwartego na Ciebie założonego w niniejszej promocji). Bonus ma wpłynąć najpóźniej do 31.07.2019 r.

O przyznaniu drugiego z bonusów organizator poinformuje Cię mailem do 23.08., a wypłaci go do 31.08.2019 r. Do tego momentu należy też posiadać aktywne konto otwarte w promocji wraz z wydaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Wskazówki. Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższych wytycznych:

▶️ Wpływy na sumę 1000 zł (wymagane na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas (możesz je w dowolnej chwili wydać, przelać albo wypłacić).

▶️ Płatności kartą wymagane na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że pod uwagę nie będą brane operacje dokonywane "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą na potrzeby promocji, to regulamin wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

▶️ Jeśli udział w niniejszej promocji zechce brać również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie? 


Konto Otwarte na Ciebie, czyli konto osobiste otwierane w BNP Paribas na potrzeby promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; Karta Otwarta na Dzisiaj (bo tylko wyrobienie tej karty kwalifikuje do udziału w promocji):
 • 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash.

Do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone na stronie promocji. Wtedy jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może on przybyć np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).

💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względu na umowę ramową) możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz aż 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net.


Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Przy ostatniej promocji pisałem reklamację i dostałem odpowiedź, że posiadając kredytówkę do promocji mogę przystąpić w oddziale także jak ktoś ma kk warto próbować zrobić rejestrację i jak wniosek odrzucą to pisać reklamację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne, bo regulamin jednoznacznie wyklucza osoby które mają już umowę ramową.

   Usuń
  2. Istotny jest fakt, że posiadacze KK nie mają umowy ramowej jako takiej... a przynajmniej takie info dostałem w banku jak zlecałem zamknięcie karty - system im już nic poza kartą nie pokazywał z usług do zamknięcia. System bankowości BNP/BGŻ jednak wnioski o konto takich klientów odrzuca bo mają dostęp do bankowości online. Pisząc reklamację powołujemy się na fakt powyższy i w 2 emailu (1 był typowym bełkotem PR ale nie dałem się zbyć) dostajemy info by otworzyć konto w placówce wspominając że chcemy w tej promocji.

   Usuń
 2. Czy jakieś zgody we wniosku są konieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko te podczas rejestracji. Ale one są wymuszone bo dalej nie przejdziesz.

   Usuń
 3. Płatność na 300 zł ma być jednorazowo czy może być ich więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak kto woli. Mają być płatności na sumę min. 300 zł. Może być ich wiele.

   Usuń
 4. czemu nie ma informacji o tej promocji na głównej stronie? ten link jest jakiś podejrzany??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dość powszechne, jeśli chodzi o tego typu promocje. Wyjaśniam to w FAQ tutaj.

   W skrócie chodzi o to, że na stronę główną banku wchodzą przede wszystkim obecni klienci banku (więc banki nie chcą ich denerwować promocjami dla nowych klientów) lub tacy, którzy już są przekonani (np. poleceniem od znajomego lub skuszeni reklamą w tv - gdyby bank jeszcze raz chciał ich przekonywać promocją, to z biznesowego punktu widzenia zapewne by się to bankowi nie opłacało).

   Promocje dostępna jest na dedykowanej stronie, ale już sam wniosek o konto (po przekierowaniu ze strony promocji) składany jest na stronie banku. Taki scenariusz w promocjach BNP Paribas działa już od kilku lat.

   Usuń
 5. Mam pytanie czy jak posiadam kredyt bezpieczny w byłym Polbanku to łapię się na tą promocję czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie masz umowy ramowej to możesz lecieć z wnioskiem.

   Usuń
 6. Warunki co do bycia kiedyś ich klientem:
  "może być osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku."
  Czyli tylko dla tych którzy Nigdy nie posiadali u nich konta? Raz piszą o 24 miesiącach a później " nie posiadała konta" czyli kiedykolwiek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi tylko o 24 miesiące. Jeśli ktoś miał tam wcześniej konto, to teraz może powrócić i załapać się na promocję :)

   Usuń
 7. A czy jeśli mam konto osobiste i kk, czy mogę polecić żonę do tej promocji zgarniajac kaske za polecenie, a ona 200 plnów za tą promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BNP Paribas nie ma programu poleceń. I chyba nigdy nie było.

   Usuń
 8. Uhm skan dowodu...no niekoniecznie chyba mam na to ochotę...

  OdpowiedzUsuń
 9. No i to się nazywa promocja, ja nie skorzystam ze względu na Raiffaisen.

  Jeden minusik tylko mi się narzuca, otwierałem Ojcu konto jakieś 1,5 roku temu i tam zarówno konto jak i karta była bez warunków darmowa, nawet po promce w wypłacie nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy BNP Paribas daje jakąś ofertę na zatrzymanie klienta po złożeniu rezygnacji z konta?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy do płatności kartą przez internet obejmują wszelkie zakupy w sklepach internetowych oraz opłaty za prąd, gaz, czynsz itd.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakupy tak. Z rachunkami różnie może być. Zależy od MCC. Np. PGNiG tak.

   Usuń
 12. Jak posiadalem KK Bgz jakiś czas temu czy zalapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być przez umowę ramową. Ale jak nie złożysz wniosku to się nie dowiesz. Złóż. Jak ci odrzucą wniosek to znaczy że nie możesz.

   Usuń
 13. Założyłam konto według wszelkich wskazówek i zaczęłam spełniać warunki już od pierwszego dnia czerwca. Dopiero dzisiaj, czyli 5.06 dostałam emaila i smsa, że konto jest aktywne. Czy to oznacza, że wszystkie warunki należy spełnić ponownie? Dodam,że do tej pory, mimo braku emaila i smsa, konto działało poprawnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej będzie jakieś opóźnienie w przesłaniu tych wiadomości. Warunki spełniasz na koncie, które uczestniczy w promocji, więc co już zrobione w czerwcu musi się do tego wliczać.

   Usuń
 14. Dzień dobry,

  mam dylemat czy moja płatność kartą w internecie będzie uznana na potrzeby promocji. Pomóżcie rozwiać wątpliwości :) Zrobiłam zakupy za pośrednictwem Allegro i zapłaciłam kartą. Podczas uzupełniania danych nie zostałam przekierowana na wspomniane powyżej strony pośredniczące, ale płatność została zrobiona dla payu allegro. Rozumiem, że jak nie zostałam przekierowana to płatność będzie zaliczona? Dzięki za pomoc. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak płatność jest na Allegro a nie na konto PayU to powinno być okey.

   Usuń
 15. czy ktoś otrzymał może e-mail o przyznaniu bonusu?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie ma. Jak roześlą maile to na stronie promocji będzie okienko do logowania. Póki co nie ma

   Usuń
  2. dzięki:)

   Usuń
  3. Też jeszcze nie mam maila. Pewnie dopiero w poniedziałek prześlą.

   Usuń
 16. Też jeszcze nie mam maila i to już 22.

  OdpowiedzUsuń
 17. Co jeżeli jest 22 lipca A ja nie dostałam maila ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja dzisiaj otrzymałem mail.

  OdpowiedzUsuń
 19. do nas jeden przyszedł o 15:30 a na drugi czekamy

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy w sierpniu organizator wyśle mejla powiadamiającego o przyznaniu bonusu wraz z koniecznością ponownego wpisywania numeru konta czy będzie to tylko mejl informacyjny i nie będzie trzeba na niego w żaden sposób reagować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konieczność uzupełnienia danych jest tylko raz. Przed kolejnym bonusem przyjdzie mail, ale tylko powiadamiający o nagrodzie (logować się już nie będzie trzeba).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...