Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Getin Bank: lokata 2,8% na 3 miesiące bez konta (+ do 3,5% na koncie oszczędnościowym + bonus 50 zł na start)

900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera1000 zł do Allegro od Citi450 zł od BNP Paribas

22.04.2019

Getin Bank: lokata 2,8% na 3 miesiące bez konta (+ do 3,5% na koncie oszczędnościowym + bonus 50 zł na start)

Nowa odsłona e-Lokaty na Nowe Środki ponownie daje 2,8% w skali roku.

Lokata 2,8% na nowe środki w Getin BankuZ propozycji Getin Banku skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci. Stawka 2,8% w skali przez 3 miesiące nawet dla dużych kwot obowiązuje bowiem dla "nowych środków". Lokata dostępna jest bez konieczności zakładania konta czy korzystania z innych produktów Getinu.

[Promocja zakończona. Sprawdź nową edycję promocji e-Lokaty na nowe środki.]

Dziś lokata ze stawką 2,8% być może nie robi już takiego wrażenia, jak jeszcze kilka miesięcy temu dostępna w tym banku lokata z oprocentowaniem aż 3,9% w skali roku, ale ciągle jest to czołówka, jeśli chodzi o najlepiej oprocentowane lokaty bankowe w Polsce (bez konta i bez szeregu innych warunków). Oferta jest ciekawa tym bardziej, że to nie wszystko co Getin Bank ma do zaoferowania oszczędzającym (niżej piszę też o stawkach 3,4% i 3,5% na koncie oszczędnościowym oraz o lokacie z oprocentowaniem aż 4%).

e-Lokata na nowe środki (kwiecień/maj 2019 roku) - główne cechy:
 • oprocentowanie: 2,8% w skali roku (stałe; dla nowych środków - niżej wyjaśniam jak je obliczyć)
 • minimalna kwota lokaty: 500 zł 
 • okres lokaty: 3 miesiące; 
 • liczba lokat, którą może założyć klient: 1; 
 • czas na wpłacenie środków na lokatę: 7 dni po złożeniu wniosku;
 • dostępność promocji: do 12.05.2019 r. (to ostateczny czas na złożenie wniosku; środki na lokatę można wpłacić w ciągu 7 dni od złożenia wniosku).

Lokatę założyć mogą nowi (składając wniosek tutaj), jak i obecni klienci (wtedy wniosek należy złożyć po zalogowaniu do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej).

By uzyskać promocyjne oprocentowanie na lokacie, konieczne jest wpłacenie nowych środków. A dla Getin Banku są to środki, które na dzień założenia lokaty będą stanowić nadwyżkę ponad saldo środków na koniec dnia 11.04.2019 r. Do wyliczenia tego salda uwzględniane są - indywidualne, jak i wspólne - konta osobiste, oszczędnościowe, rachunki przejściowe i do obsługi bankowych papierów wartościowych, IKE, a także lokaty klienta w Getin Banku.

Poza tym nadwyżka ponad saldo środków musi uwzględniać kwotę lokat założonych z nowych środków już po 11.04.2019 r.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania, we wniosku o lokatę wyraź zgody "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną" i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku".


Getin Bank: lokaty i konto oszczędnościowe


Jednak nie tylko e-Lokata na nowe środki jest wartą uwagi w ofercie Getin Banku. Ciekawie wygląda też propozycja konta oszczędnościowego. O ile jednak wyżej opisywaną lokatę można założyć bez konta osobistego, to do załapania się na promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym niezbędne jest posiadanie lub założenie konta osobistego w Getin Banku. To się jednak opłaca, bo dla nowych (i powracających, bo okres wykluczenia dla byłych jest bardzo krótki) klientów do zgarnięcia czeka bonus 50 zł na start. A na koncie oszczędnościowym uzyskasz 3,5% (gwarantowane aż na 12 miesięcy, ale dla kwoty maksymalnie 10 000 zł) oraz 3,4% w skali roku dla nowych środków, gwarantowane przez 4 miesiące, ale już dla większych środków - nawet 400 000 zł. No i jeszcze jest lokata mobilna 4% na 3 miesiące (do 20 000 zł). Oj dużo tego, więc by pomóc Ci połapać się w tym gąszczu promocji Getin Banku, poniżej przedstawiam kilka wskazówek:

▶️ By dowiedzieć się wszystkiego co niezbędne do zgarnięcia bonusu 50 zł, przejdź do wpisu prześwietlającego program "Polecam Proste Zasady". Tam dowiesz się jakie warunki trzeba spełnić (ale uprzedzę: to bardzo proste warunki), znajdziesz prześwietlenie konta, a także uzyskasz wiarygodny kod polecenia, który trzeba podać we wniosku o konto, by uzyskać 50 zł.

▶️ Na stronie promocji z wnioskiem o konto znajdziesz informacje o promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym (3,5% na rok do 10 000 zł) - tę promocję pod nazwą "Bonus dla aktywnych" opisuję tutaj.

▶️ Ale na tym samym koncie oszczędnościowym skorzystać możesz też z innej promocji. To 3,4% w skali roku nawet do 400 000 zł gwarantowane na okres 122 dni - w podlinkowanym wpisie przeczytasz o warunkach oferty oraz o koncie oszczędnościowym w Getin Banku. Jeśli dopiero teraz staniesz się klientem Getin Banku, to wszystkie (max. 400 tys. zł) wpłacone środki będą kwalifikowały się do promocyjnego oprocentowania. Jeśli jednak masz już konto w Getinie, to w podlinkowanym wyżej wpisie znajdziesz szczegółowe informacje na temat wyliczenia "nowych środków", dla których obowiązuje stawka 3,4% w skali roku.

▶️  Jeśli zdecydujesz się na konto osobiste (i oszczędnościowe), to po jego założeniu uzyskasz dostęp do bankowości internetowej i mobilnej Getin Banku. Tam już będzie możliwe skorzystanie z e-Lokaty na nowe środki, a w aplikacji mobilnej dostępna będzie też  3-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 4% w skali roku, na którą wpłacić można od 500 do 20 000 zł.
Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Jeszcze jest lokata którą dają na zatrzymanie przy przelewie do innego banku. Przed świętami miałem propozycję 2,9%.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla posiadaczy ROR w Idea Bank lepszą opcją jest próba przelewu do Idea kwoty min. 10K zł, przy której Getin oferuje KO @ 3,3% do 200K zł maks.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli w najbliższych dniach komuś się skończy lokata mobilna, to niech da znać, czy możliwe jest założenie kolejnej. Z góry dzięki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale mobilna jest tylko do 20 tys. zł.

   Usuń
  2. Anonimowy 23 kwietnia 2019 09:08
   Ale na 4% i nie przeszkadza w założeniu innych lokat na większe kwoty.

   Usuń
  3. Ta lokata to nic innego jak przynęta na ściągnięcie apki i dlatego można ją założyć tylko raz.

   Usuń
  4. Co ciekawe mobilną można założyć drugi raz. A aplikację mam już od wielu miesięcy...

   Usuń
  5. Lokatę mobilną można założyć drugi raz jako kolejną lokatę mobilną czy dopiero po zakończeniu poprzedniej?

   Usuń
  6. Być może te lokaty można zakładać raz w każdej edycji?

   Usuń
  7. Mnie dzisiaj się skończyła mobilna i te same środki poszły na takich samych warunkach 4%/3m/20k. Czy to jakaś edycja to w sumie nie wiem...? Ale nie wydaje się.

   Usuń
  8. To nie żadna nowa edycja. Ciągle ta sama. Ale po zakończeniu lokaty mobilnej można założyć kolejną. Wcześniej nie było to możliwe. Teraz zapis o posiadaniu 1 lokaty mobilnej dotyczy tylko tego, że na bieżąco można mieć 1, a nie ogólnie.

   Usuń
  9. Gdzie niby jest taki zapis?

   Usuń
  10. W karcie produktu: Dodatkowe ograniczenia Posiadacz ma możliwość posiadania tylko jednej Lokaty Mobilnej***

   *** Posiadacz może założyć tylko jedną Lokatę (bez względu na relację własności) na warunkach określonych w Karcie produktu. Nieopłacenie złożonej
   dyspozycji lub zerwanie Lokaty przed zakończeniem Okresu umownego Lokaty uprawnia do złożenia ponownej dyspozycji.

   Usuń
 4. Dziś pojawiła się lokata WIOSENNA w Idea Banku na 3,5% na 3 miesiące z możliwością zerwania bez utraty odsetek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przy robieniu przelewu z Getin Bank na lokatę Wiosenną do Idea dostałem propozycję lokaty 2,9% na 3 miesiące od kwoty 10 000.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie zaoferowali 3-miesięczne KO na 3,3% do 200K maks.

   Usuń
  2. Uwaga! To ofert która pokazuje się tylko raz. Przy kolejnym podejściu mnie już zaoferowali tylko 3%. Dzwoniłem na infolinię i mi potwierdzono że propozycja pojawia się tylko raz i już nie da się do tego wrócić. Trzeba od razu aktywować. Albo przepada.

   Usuń
  3. Akurat infolinia to ostatnie źródło informacji jakiemu bym ufał - taki klimat :)

   Usuń
  4. @Anonimowy, 23 kwietnia 2019, 20:32

   Zgodnie z regulaminem Oferta Specjalna „Podwyższamy oprocentowanie” na KO jest wciąż aktualna!

   Usuń
 6. Czy w Getin jest jakieś bezwarunkowo darmowe konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Konto Proste Zasady masz za darmo jak zrobisz 1 płatnośc kartą albo blikiem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...