Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Finalizacja 2 promocji (BGŻ) BNP Paribas ("Konto plus bonus" i "Konto na miarę"): czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

17.04.2019

Finalizacja 2 promocji (BGŻ) BNP Paribas ("Konto plus bonus" i "Konto na miarę"): czas uzupełnić dane!

Nadszedł bardzo ważny moment dla uczestników dwóch promocji Konta Optymalnego.

Finalizacja 2 promocji Konta Optymalnego w BNP ParibasTo czas, w którym bank rozesłał wiadomości powiadamiające o przyznaniu pierwszego z przysługujących bonusów, więc teraz chętni do jego odebrania koniecznie muszą zalogować się na stronie promocji, by uzupełnić dane niezbędne do wypłaty gratyfikacji.

Promocje bankowe od BGŻ BNP Paribas, od niedawna działającego już pod skróconą nazwą BNP Paribas, opisywałem na blogu we wpisach: "Odbierz gwarantowany bonus 200 zł za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas" (akcja "Konto plus bonus") oraz "Zgarnij 320 zł w promocji "Konto na miarę" w BGŻ BNP Paribas". Dziś jednak przypomnę najważniejsze kwestie.

W obydwu promocjach warunki udziału i zgarnięcia pierwszej z nagród (50 zł) były bardzo podobne. Należało bowiem:
 • zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • zawrzeć umowę z bankiem (do 21.03.2019 r. w promocji "Konto na miarę" lub do 26.03.2019 r.  w przypadku promocji "Konto plus bonus");
 • do 31.03.2019 r. aktywować aplikację GOmobile.

Mail powiadamiający o przyznaniu pierwszego z bonusów (i z danymi do logowania) organizator promocji powinien wysłać do 17.04. (w przypadku promocji "Konto na miarę") lub do 19.04. (dla uczestników akcji "Konto plus bonus"). Kolejne daty są już jednak takie same. Na stronie promocji ("Konto plus bonus" lub "Konto na miarę") należy zalogować się do 25.04. - trzeba uzupełnić tam numer rachunku konta założonego w promocji, a wypłata bonusów dla uczestników obydwu promocji ma nastąpić do 30.04.2019 r. No i oczywiście nadal należy pamiętać o spełnianiu pozostałych warunków, bo w obydwu promocjach bankobranie nie kończy się na 50 zł - do wzięcia jest zdecydowanie więcej.

Na końcu wpisu podpowiadam, co zrobić, jeśli mail o przyznaniu nagrody jednak do Ciebie nie dotarł, a poniżej przypominam o promocjach, które mogą być świetnym uzupełnieniem Twego zarabiania na bankach, także poza BNP Paribas:
 • 200 zł za konto w Banku Millennium - świetna, bo bardzo prosta i z rekordowym bonusem, promocja powróciła; ta propozycja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i chyba jest trochę już punktem obowiązkowym każdego bankobiorcy 😉

Brak maila od organizatora promocji z informacją o przyznaniu bonusu za konto w BNP Paribas? Co robić?


Niestety zdarzają się sytuacje, gdy maile powiadamiające o przyznaniu premii nie trafiają do głównego folderu skrzynki odbiorczej, ale "ukrywają się" tam, gdzie wielu z nas pewnie zagląda rzadziej. Warto więc sprawdzić takie zakładki, jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" czy "inne". Ale jeśli i tam wyczekiwanej wiadomości nie będzie, a warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione, to koniecznym będzie wysłanie reklamacji. A zgodnie z regulaminem ("Konto plus bonus" i "Konto na miarę") proces reklamacyjny wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: (w promocji "Konto plus bonus") Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontoplusbonus@bnpprofi.pl lub (w akcji "Konto na miarę") Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontakt@kontonamiare.pl
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazania na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


3 komentarze:

 1. jak znaleźć w której promocji BNP wzięło się udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź skrzynkę mailową. Po rejestracji na stronie promocji przychodzi mail i tam powinna być nazwa promocji.

   Usuń
 2. Konto plus bonus. Dzisiaj nastąpiła wypłata pierwszej transzy czyli 50zł. Jest dobrze.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...