Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: premia 100 zł za mBiznes Konto Standard + zwolnienie z opłat za konto na okres 24 miesięcy

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

5.04.2019

mBank: premia 100 zł za mBiznes Konto Standard + zwolnienie z opłat za konto na okres 24 miesięcy

Pojawiła się kolejna promocja bankowa dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Premia 100 zł za konto firmowe w mBankuTo nowa odsłona dobrze już znanej promocji mBanku, w której za mBiznes Konto Standard zgarnąć można bonus 100 zł. Do tego dochodzi gwarancja zwolnienia z wielu opłat na okres aż 24 miesięcy (a dla chętnych dochodzi jeszcze możliwość skorzystania z terminalu płatniczego na preferencyjnych warunkach).

Dla kogo promocja? mBiznes konto Standard z premią 100 zł założyć mogą przedsiębiorcy, przez których mBank rozumie:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe (...). W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł"

Zapis o wykluczeniu byłych klientów jest zaś bardzo przyjazny (także dla powracających klientów):
"Z Promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 03.04.2019 r. posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w Banku [mBanku - przyp. Mr. Złotówa], dla danego numeru NIP"

Wychodzi bowiem na to, że nawet gdy ktoś miał już konto firmowe w mBanku, ale zdążył je zamknąć przed 3.04. br., to teraz może powrócić i załapie się na promocję.

Konto dla firm w promocji mBanku


Zasady promocji. By zgarnąć gwarantowaną premię 100 zł:
 • najpóźniej do 23.05.2019 r. złóż wniosek o mBiznes konto Standard wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę; 
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj: 
  • przelew składki ZUS (na kwotę min. 250 zł) z nowo otwartego konta oraz 
  • płatność kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę).

Premia za konto firmowe w mBanku zostanie wypłacona na tenże rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz ostatni z wyżej wymienionych warunków.

Pamiętaj, iż w przypadku promocji konta firmowego, premię należy traktować jako przychód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. Trzeba więc to rozliczyć przed fiskusem i na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Ile kosztuje mBiznes Konto Standard?


Zakładając konto w powyższej promocji z premią 100 zł, załapiesz się również na preferencyjne warunki prowadzenia konta przez okres aż 24 miesięcy (liczonych od zawarcia umowy). Przez ten czas będą obowiązywać następujące zasady:
 • 0 zł za prowadzenie konta; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wydanie karty i posiadanie karty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz Santander Bank Polska;
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet.

Uczestnicy promocji mogą również załapać się na zamówienie i korzystanie z terminala płatniczego (to już oczywiście opcja dobrowolna) na preferencyjnych warunkach. W ramach promocji nie zostanie pobrana opłata za instalację, a przez 12 miesięcy prowizja od transakcji kartami Visa i Mastercard do 100 tys. zł obrotu będzie wynosić 0% (szczegóły w niżej podlinkowanym regulaminie promocji).

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Witam
  Czy przedsiębiorca mający w mBanku ROR mogą wziąć udział w tej promocji ?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ROR masz jako Kowalski. Nie ma nic wspólnego z NIPem firmy, ani nie jest produktem firmowym.

   Usuń
  2. Witam
   Moja wątpliwość bierze się stąd , że regulamin nie mówi o "produktach firmowych " posiadanie których wyklucza , a o "jakichkolwiek rachunkach bieżących " . Druga sprawa - NIP nie jest związany z firmą - może go posiadać każdy obywatel w odpowiednim wieku .
   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Rachunki bieżące = firmowe.
   Jakby chodziło o indywidualnych klientów to byłyby rachunki płatnicze.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...