Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 100 zł do Pyszne.pl w Santander Banku

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

23.04.2019

Voucher 100 zł do Pyszne.pl w Santander Banku

Obecni posiadacze konta w Santander Banku załapać się mogą na promocję, w której premiowane jest skorzystanie m.in. z karty kredytowej za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Voucher 100 zł do Pyszne.pl za produkt kredytowy w Santander BankuWśród produktów, z których można skorzystać w promocji, znajduje się karta kredytowa. A to ona daje największą szansę na brak jakichkolwiek kosztów (odsetek czy opłat). W zamian za wyrobienie karty wpadnie 100 zł do wydania w serwisie Pyszne.pl. Trzeba się jednak pospieszyć, bo pula nagród jest mocno limitowana.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może pełnoletni posiadacz konta osobistego (w PLN) w Santander Banku i dostępu do bankowości internetowej lub mobilnej. Niezbędne jest również posiadanie Elektronicznego Kanału Kontaktu, którym jest:
"serwis służący do przekazywania przez bank informacji kierowanych do klienta, wymiany korespondencji oraz posiadający dodatkowe funkcje (...)"
By sprawdzić czy takową usługę posiadasz, po zalogowaniu do bankowości internetowej przeklikaj następującą ścieżkę: Ustawienia = DANE I ZGODY: Forma otrzymywania korespondencji).

Niezbędne jest też posiadanie zgód na kontakt telefoniczny w celach marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w Santander Banku. Uff, lista wytycznych długa, ale za to warunki, o których piszę niżej, bardzo proste.
 💡 Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zyskać nawet do 380 zł z Kontem Jakie Chcę.

Nagroda. W promocji z produktem kredytowym w roli głównej do wzięcia czeka 100 zł do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl (regulamin dopuszcza przekazanie przez bank jednego bonu o wartości 100 zł lub dwóch po 50 zł). Regulamin promocji niestety nie precyzuje terminu, w jakim bony będzie można zrealizować.

Limit nagród. W promocji bank zastosował ograniczenie jakim jest pula nagród. Vouchery trafią bowiem wyłącznie do grona 650 osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji. Niestety regulamin promocji nie wspomina o ewentualnym komunikacie w przypadku wcześniejszego zakończenia promocji.

Zasady promocji. By załapać się na nagrodę w akcji "Wyklikaj ofertę banku online", w okresie promocji (od 18.04. do 5.05.2019 r.):
 • zarejestruj się na stronie promocji; 
 • w kolejnym kroku złóż wniosek o kartę kredytową oraz
 • zawrzyj umowę z bankiem.

I to już wszystko. Dalej pozostanie już tylko nadzieja załapania się do grona 650 nagrodzonych. Jeśli Ci się uda, to voucher(y) o wartości 100 zł otrzymasz mailem najpóźniej do 17.05.2019 r. Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną nagrodę (bez względu na liczbę produktów kredytowych, z których skorzysta).

Z którego produktu kredytowego skorzystać?


Z uwzględnionych w promocji produktów kredytowych (kredyt, limit w koncie lub karta kredytowa) spośród których przynajmniej jeden należy założyć na potrzeby promocji, najlepszym wydaje się karta kredytowa. Z nią bowiem najprościej o to, by nie ponieść jakichkolwiek dodatkowych kosztów. W przypadku srebrnych kart kredytowych roczna opłata (za pierwszy rok) wynosi 90 zł, ale by jej uniknąć, wystarczy wykonać 10 transakcji (z wyjątkiem przelewów z rachunku karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. W kolejnych latach bank już nie pobiera opłat rocznych, ale miesięczne. Ta opłata wynosi 7,50 zł. Jednak i tego kosztu da się uniknąć - by tak się stało, w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym wykonać należy min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty. 

W przypadku kart kredytowych z logo Santander Banku trzeba też pamiętać o jeszcze jednej opłacie - to 15 zł za wznowienie karty (bank pobiera tę opłatę, gdy wysyła nowy plastik).


💡 Przy okazji przypomnę jednak, że w innych bankach za wyrobienie karty można zyskać o wiele więcej:

Za podrzucenie informacji o promocji Santander Banku dziękuję Czytelniczce Alicji i Czytelnikowi Michałowi.


Przydatne dokumenty:

32 komentarze:

 1. Oj jak pula nagród ograniczona i to jeszcze tak mocno to ja podziękuję i postoję obok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. racja, też tak zrobię, bo po co si potm z nimi użerać

   Usuń
  2. W dodatku to taka promocja dla mieszkańców dużych miast. W mojej miejscowości (~30k mieszk.) żadnego zamówienia nie da się złożyć bo żadna knajpa z nimi nie współpracuje.

   Usuń
 2. Przecież w promocji z monetami allegro trzeba złożyć wniosek w kanale wideo lub telefonicznie a ten trzeba "wyklikać" więc dokładnie przeciwnie

  OdpowiedzUsuń
 3. 100zł na jeden lub dwa posiłki (i nie więcej)? Nie mam tak pojemnego brzucha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam się męczyć z tak marną promocją i oddać profit komuś innemu?

   Usuń
 4. Czy jak już mam kartę kredytową w Santanderze to mogę wziąć udział np. wyrabiając drugą kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji nie ma takiego wykluczenia :)

   Usuń
 5. Przy okazji czy ktoś już dostał bon Allegro 20 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 6. A jak z tym kredytem na koncie ?
  Czy za przyznanie jest jakaś opłata ? Jakaś opłata roczna ?
  Rozumie ze jak limit debetowy będzie,ale będzie nie naruszony to nic nie zapłace ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkic umowy dotyczącej limitu w koncie zawiera zobowiązanie do otrzymywania na to konto wynagrodzenia – „Kredytobiorca zobowiązuje się w okresie obowiązywania limitu kredytowego do utrzymywania regularnych, miesięcznych
   wpływów z tytułu udokumentowanych dochodów na konto osobiste, o którym mowa w §1, w wysokości nie niższej niż 650,00 zł.” (650 zł dla kwoty limitu 1k)

   Usuń
  2. Standardowo jest opłata za jego udzielenie, ale w przypadku wniosków przez bankowość internetową lub mobilną obowiązuje zwolnienie z tego kosztu! Zatem to też sposób - zaktualizowałem wpis.

   Jeśli środki z limitu nie będą wykorzystywane, to nie będzie odsetek (jedynie trzeba pamiętać o opłacie za odnowienie co roku).

   Usuń
  3. Przy składaniu wniosku jest wybór nie przedłużania na kolejny rok,więc opłaty nie pobierze

   Usuń
 7. Limit na koncie ma haczyk "Kredytobiorca zobowiązuje się w okresie obowiązywania limitu kredytowego do utrzymywania regularnych, miesięcznych
  wpływów z tytułu udokumentowanych dochodów na konto osobiste, o którym mowa w §1, w wysokości nie niższej niż 650,00 zł.” (650 zł dla kwoty limitu 1k)"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zobowiązanie to jest właściwie tylko w kontekście odnawiania limitu w kolejnych latach. Bo jak wpływów nie będzie to nic za to nie zrobią.

   Usuń
 8. Uwaga. Bank wprowadza opłaty za konto KGP 5zł/m-c (konto godne polecenia). Czas definitywnie się z nimi pożegnać (zwłaszcza z premiami za promocję których nie wypłacili -20zł).
  Konta trzymałem tam na wszelki wypadek, zwłaszcza na przypadek możliwości przeniesienia np. do CA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można robić o szczegóły? Od kiedy? Czy cokolwiek zwalnia z opłaty ?

   Usuń
  2. Od 1 lipca. Z opłaty zwalnia wpływ powyżej 1000 zł miesięcznie.

   Usuń
 9. Co w przypadku jak zapisałem się do promocji złożyłem wniosek ale odrzucili jestem ciekawy czy przyznają nagrodę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No raczej nie bo warunkiem jest przyznanie karty i zawarcie umowy.

   Usuń
 10. taka uwaga: przy używaniu konta Sbanku niezbyt aktywnie (martwy rachunek) nie ma możliwości skorzystania z promocji bo w bankowości nie ma oferty na kartę ani limit i nie można ich złożyć przez bankowość; można przez telefon uzyskać limit ale wtedy należy się prowizja (min 50zł) i promocja przestaje być opłacalna
  nieznany jest algorytm pojawiania się oferty karty i limitu w bankowości, jednak na pewno trzeba mieć jakieś wpływy w historii konta, nie wiadomo jakie i w jakim czasie, konsultant tel nie potrafił udzielić takiej informacji

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziś przyszła informacja od Santander z gratulacjami zdobycia nagrody :-)
  " Zaspokój swój apetyt i odbierz swoją nagrodę – bon o wartości 100 zł na Pyszne.pl "

  Hmmm czyli co, muszę odrazu 100zł wydać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytaj maila - w stopce jest:
   "Kod upoważnia do zamawiania jedzenia przez stronę internetową www.pyszne.pl, tylko w restauracjach oferujących płatność online. Kodem można posługiwać się wielokrotnie do wyczerpania limitu w wysokości 100 PLN lub do upływu terminu ważności."

   Usuń
 12. Dostałam, mimo że wniosek złożyłam na sam koniec :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kiedy złożyłaś? ja 26 kwietnia i nic :(

   Usuń
 13. jest sens składać reklamację jak wzięłam udział w promocji a nie dostałam bonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że tak! Nie daj się.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...