Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 100 zł do H&M za nowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.04.2019

Voucher 100 zł do H&M za nowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystartowała nowa, prosta i dość szybka promocja "Szykownie z kontem".

Voucher 100 zł do H&M za nowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP ParibasNagroda przewidziana jest dla tych, którzy otworzą nowe konto w ofercie BNP Paribas. Za spełnienie prostych warunków do wzięcia czeka voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

Dla kogo promocja? Udział brać może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku.

Powyższe wykluczenia obejmują także współposiadaczy kont. Z promocji nie wyklucza jednak posiadanie umowy z BGŻ Optima (bo w tym przypadku obowiązuje odrębna umowa ramowa).

Nagroda. W promocji "Szykownie z kontem" do wzięcia jest voucher o wartości 100 zł, który wykorzystać można w sklepach H&M (zarówno stacjonarnych, jak i w internetowym). Voucher otrzymasz całkiem szybko, bo do końca czerwca, a będzie można go zrealizować najpóźniej do 1.02.2020 r.

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji przygotował się na udział w promocji maksymalnie 600 osób. Zatem promocja bankowa może zakończyć się przed terminem w przypadku wyczerpania puli rejestracji. Gdyby tak się stało, stosowna informacja ma pojawić się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą wtedy możliwe. Kto więc zdąży to zrobić, ten może być pewny zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Szykownie z kontem" i zgarnąć voucher do H&M:
 • zarejestruj się na stronie promocji (udział w promocji możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tejże strony);

  [Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji, spróbuj to zrobić z poziomu "zwykłej" przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie], 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 28.04.2019 r. zawnioskuj o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 13.05.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • do 31.05.2019 r. aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BGŻ BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10; wystarczy samo ściągnięcie i aktywacja aplikacji - żadne transakcje, ani płatności nie są wymagane);
 • w maju 2019 r.: 
  • wykonaj 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej "z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych" (najprościej będzie więc wykonać zwykły przelew np. na własne konto w innym banku) oraz
  • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

I to już wszystko. O przyznaniu nagrody organizator promocji powiadomi Cię mailowo do 21.06., a voucher otrzymasz SMSem najpóźniej do 30.06.2019 r. Do tego momentu należy też posiadać aktywne konto otwarte w promocji wraz z wydaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki promocji, stosuj się do poniższych wytycznych:

▶️ Płatności kartą wymagane na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku pamiętaj, że pod uwagę nie będą brane operacje dokonywane "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą na potrzeby promocji, to regulamin wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

▶️ Jeśli udział w niniejszej promocji zechce brać również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?


W ofercie BNP Paribas pojawiło się nowe konto osobiste. To Konto Otwarte na Ciebie i ono właśnie debiutuje w promocji. Główne cechy tego konta to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • Karta Otwarta na Dzisiaj (bo tylko wyrobienie tej karty kwalifikuje do udziału w promocji): 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash.

Do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone na stronie promocji. Wtedy jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może on przybyć np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).

💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względu  na umowę ramową) możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz aż 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net.

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. W zeszłym roku otworzyłem u nich jak jeszcze było w nazwie BGŻ BNP, zgarnąłem bonusy a teraz się bujam z zamknięciem. Wypowiedzenie na piśmie, dwa tel. do konsultantów, dwie wiadomosci poprzez stronę banku i cały czas czekam bo sprawdzają. Oczywiście najpierw schody bo proszą a to o nr. przesyłki poleconej a to o adres na jaki wysłałem i nie wiem co jeszcze wymyślą. Także przygotujcie się potem na problemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie jedyny pewny sposób to zamkniecie w oddziale, ale z tym bywa też różnie. W trakcie zamykania mojego konta w jednym z oddziałów BGŻ panienka z okienka bez mojej wiedzy zmieniła metodę otrzymywania wyciągów z elektronicznych na papierowe. W rezultacie tego w ostatnim miesiącu posiadania konta (!) - a dokładniej w okresie wypowiedzenia konta - dostałam wyciąg papierowy za co obciążono mnie kwota 6 zł.

   Złożyłam bezskutecznie 3 reklamacje oraz jedno odwołanie do arbitrażu i na wszystkie otrzymałam pisemne odpowiedzi listami poleconymi co wygenerowało im koszty własne: 4 x 5,65 zł = 22,60 zł. Dochodzi do tego czas jaki oni na to poświecili w sytuacji gdy mogli zwrócić mi te 6 zł i byłoby po sprawie!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...