Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 250 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

17.04.2019

Bonus 250 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

Wystartowała kolejna już w ostatnim czasie promocja banku z lwem w logo.

Bonus 250 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku ŚląskimTym razem premia od ING jest za kartę kredytową, a do wzięcia czekają bonusy na sumę 250 zł. Inne banki płacą zdecydowanie więcej, ale za to warunki do spełnienia w promocji ING Banku Śląskiego są bardzo proste.

💡 Na wstępie osobom, które jeszcze nie posiadają konta w ING Banku Śląskim przypomnę, że do wzięcia czeka do 140 zł za Konto Direct lub 140 zł za Konto Mobi (ta druga opcja dostępna jest tylko dla osób w wieku 18-26 lat).

Dla kogo promocja karty kredytowej? Uczestnikiem może być osoba, która co najmniej od 1.10.2018 r. nie posiada karty kredytowej w ING Banku.

Do 250 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim


Zasady promocji. By zdobywać bonusy:
 • w bankowości internetowej Moje ING, jeśli do takowej posiadasz już dostęp (najpóźniej do 29.04.2019 r. - termin ten wynika z ważności kodu promocyjnego, o którym piszę niżej) bądź w placówce albo na infolinii banku złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (w swej ofercie ING Bank Śląski posiada jeszcze karty kredytowe Visa, ale te nie biorą udziału w promocji!);

  w przypadku wniosków złożonych przez bankowość internetową we wniosku należy podać kod promocyjny (KM190417922) - to warunek konieczny; z kolei przy wnioskach składanych w placówkach albo na infolinii banku niezbędne jest podpisanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji; 
 • do 30.04.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić w placówkach banku lub elektronicznie w bankowości internetowej); 
 • w okresie od maja do września 2019 r. (w każdym z tych 5 miesięcy) wykonuj min. 2 płatności kartą (na dowolne kwoty); 
 • prawidłowo spłacaj zadłużenie na karcie kredytowej (powstałe chociażby w wyniku wykonywania płatności kartą na potrzeby promocji); 
 • do momentu wypłaty ostatniego bonusu (najpóźniej do 31.10.2019 r.) posiadaj kartę i nie rozwiązuj umowy z bankiem; a jeśli wniosek o kartę złożysz przez bankowość internetową, to do tego momentu nadal musisz pozostawać użytkownikiem Moje ING.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, a więc przede wszystkim wykonasz transakcje kartą (od maja do września) otrzymywać będziesz bonus w wysokości 50 zł. Bonusów będzie 5 (więc łącznie da się zyskać 250 zł), a ich wypłata przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. Zatem na pierwszą wypłatę bonusu można liczyć do końca 30.06., a ostania z gratyfikacji wpadnie do końca października.

Bonusy będą wpływać na rachunek karty kredytowej, spłacając ewentualnie wykorzystany limit na karcie lub powodując nadpłatę. W tym drugim przypadku środki te będzie lepiej wydać (wykonując płatności), niż robić z karty przelew lub wypłacać gotówkę w bankomacie (bo tego typu transakcje w przypadku kart kredytowych są akurat dość kosztowne).

Limit nagród w promocji ING Banku Śląskiego. Na promocję załapać się może wyłącznie 3 600 uczestników, którzy w okresie promocji jako pierwsi podpiszą umowę o kartę kredytową. Informacja o ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu promocyjnej puli ma się pojawić na stronie banku.

Jeśli wniosek o kartę chcesz złożyć w bankowości internetowej, pamiętaj o wykluczeniu, które bank umieścił w regulaminie:
"Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji"

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard w ING Banku Śląskim?


Choć w ofercie ING Banku Śląskiego dostępna jest tańsza karta Visa, to w promocji wyrobić trzeba jednak kartę kredytową z logo Mastercard. Opłata roczna za jej użytkowanie (pobierana z dołu w każdą rocznicę ważności karty) wynosi 50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli wykonasz płatności na sumę co najmniej 6 000 zł w ciągu roku.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam między innymi, co ów okres bezodsetkowy oznacza.

Alternatywne promocje kart kredytowych z nagrodami


Karta kredytowa z gwarantowaną nagrodą dostępna jest nie tylko w ING Banku Śląskim. Ba, inne banki często jeszcze sowiciej wynagradzają jej wyrobienie. Sprawdź jak uzyskać:

Za podrzucenie informacji o promocji ING Banku Śląskiego dziękuję Czytelniczce Marcie i Czytelnikowi Filipowi.

Przydatne dokumenty:

36 komentarzy:

 1. czy żeby otworzyć kartę, trzeba mieć jakiś minimalny dochód, np. z umowy o pracę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Miesiąc temu dawali 300 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A za m-c może być jeszcze skromniej :)

   Usuń
  2. Tamta oferta była wbrew pozorom gorsza (przynajmniej dla większości chętnych). Kartę trzeba było trzymać rok (teraz pół roku), przez co łapałeś się na opłatę roczną jeśli nie dokonałeś 6000zł obrotu. Teraz można ją po nagrodach zamknąć i opłaty nie ponosić. Wyjdzie się więc na to samo w krótszym czasie.

   Usuń
  3. Po co komu karta, za która trzeba płacić?

   Usuń
  4. W promocji z poprzedniego miesiąca była karta Visa, czyli obrót wymagany 2400 zł, czyli po 200 zł na miesiąc.

   Usuń
  5. Tak czy siak były już promocje lepsze. Ja wolę teraz wyrobić kartę Paribasa.

   Usuń
 3. Po tych 5 miesiącach można wypowiedzieć umowę bez żadnych kosztów?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciągle ta sama data karencji. Może ją w końcu przesuną..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewidentnie wykluczają tych co w ub. r. zakładali w promocji 300 zł za wyrobienie + 200 zł za kartę dodatkową.

   Usuń
 5. Czyli w przeciwieństwie do ostatniej promocji można kartę zamknąć przed upływem roku i nie płacić za nią.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie dochody przechodzą?? U mnie wpisując dochód 3000 zł na 2 osoby nie chcą dać na 2000zł limitu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Minimalny wymagany dochód to 800 zł. Nie znam twojej historii kredytowej ale przyczyną odmowy może być np. jej brak.
   Gdy nie miałem żadnych zadłużeń bo nigdy nie brałem pożyczek ani niczego na kredyt (nie miałem i nie mam takiej potrzeby w najmniejszym stopniu), bank odmówił mi przyznania karty kredytowej na potrzeby jednej z promocji. Potem żeby mieć taką historię, kilka banków odrzuciło moje wnioski o skredytowanie zakupu na zaledwie kilkaset złotych. W końcu - po jakiejś godzinie spędzonej w sklepie - znalazł się taki, który skredytował mój niewielki zakup. I co następuje? Szybko spłacam mój zakup, czekam jakiś miesiąc i biorę kartę kredytową w innym banku niż ten pierwotny, po czym... bank który nie chciał dać mi karty kredytowej, daje mi ją w innej - dla mnie korzystniejszej - promocji z limitem największym z pośród kilku kart które posiadam na obecną chwilę.

   To jest naprawdę irytujące ale... taki mamy klimat. Im masz większe zadłużenie, tym banki chętniej udzielają pożyczek i rozdają karty kredytowe. Liczy się historia kredytowa i wtedy z automatu - tak jak w moim przypadku dziś - bez wychodzenia z domu zaraz po ukończeniu wniosku na potrzeby jednej z promocji, kolejny bank przyznaje mi kartę kredytową z limitem który sobie sam ustaliłem a zaraz po przyznaniu karty... podwoiła się kwota kredytu gotówkowego który mogę wziąć. Tylko po co?
   Dla mnie to wszystko to głupota. I dlatego od banków gdzie się tylko da i jak się tylko da, należy "pobierać" te wszystkie "opłaty". ;)

   Usuń
 7. A jesli narzeczony ma kartę dodatkowa do mojej kredytowej to moze wnioskowac czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Wymagane sa dane pracodawcy (nazwa, nip itp)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wniosek na kartę z limitem 2tys zl odrzucony przy dochodach 2600 zł netto na osobę. To jakieś jaja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może masz już kredyty lub duże obciążenia albo słabą historię w BIKU?

   Usuń
  2. Żadnych obecnie kredytów do spłaty a na przestrzeni 20 lat wszystkie spłacane na czas, więc nie rozumiem.
   W Santanderze i Millenium kredytówki otrzymałem bez najmniejszych problemów.

   Usuń
 10. czy trzeba miec konto ing zeby karte zalozyc?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy płatności kartą w internecie też się zaliczają do wymaganych w ramach promocji?

  OdpowiedzUsuń
 12. ktoś otrzymał bonus za maj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nich m-c kończy się dopiero jutro :)

   Usuń
 13. Dzisiaj wpływ 50 zł. na konto MC jako zwrot odsetek.
  To kolejne zarobione $ od ING. Jest dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 14. Brak premii. Czy ktoś ma podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja też jeszcze nie otrzymałem, a jest już 30.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj wciąż 29. czerwca, 30. będzie dopiero jutro :)

   Usuń
  2. Tak 29, żona mnie w błąd wprowadziła. Zaczekam do poniedziałku do 12.00
   i zadzwonię na infolinię co jeść grane.

   Usuń
 16. 29 jest. Ja w moim budżecie zaplanowałem już wydatki dzięki tej premii. Mam nadzieję, że jutro maks się pojawi, bo będę musiał odwołać niedzielny obiad dla rodziny... Ehh

  OdpowiedzUsuń
 17. Mamy z żoną 2 kąty kredytowe i ani ja ani ona nie otrzymaliśmy bonusu do 30.06.2019. Na infolinię nie mogłem się dodzwonić, więc odwiedziłem oddział banku i tam Pani napisała reklamację w moim i żony imieniu. Okazało się że nasze karty nie zostały dopisane do promocji. Właśnie otrzymaliśmy odpowiedź z banku iż reklamacja została pozytywnie rozpatrzona, zostaliśmy już dołączenia do promocji i w ciągu 5 dni otrzymamy zaległy bonus.

  OdpowiedzUsuń
 18. Można zamknąć kartę bezkosztowo po wpłynięciu ostatniej premii?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...