Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 100 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

2.04.2019

Bonus 100 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Właśnie pojawiła się (najprawdopodobniej) pierwsza promocja konta firmowego w Banku Millennium.

Bonus 100 zł za Konto Mój Biznes w Banku MillenniumZa założenie rachunku do wzięcia - jak to bywa w promocjach tego banku - w bardzo prosty sposób zgarnąć można gwarantowany bonus 100 zł. To nowość w Millennium, ale w innych bankach promocji kont dla przedsiębiorców nie brakuje, a zarobić można od 250 do 1700 zł (o czym dziś też przypomnę).

Dla kogo promocja "100 zł zwrotu z Kontem Mój Biznes"? Z propozycji skorzystać może przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG. W praktyce trzeba być też klientem Banku Millennium (np. posiadając konto osobiste), bo do wzięcia udziału w promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez bankowość internetową Millenet.

Z udziału w promocji bank wyklucza klientów, którzy jako przedsiębiorca są lub byli stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub Spółki Grupy Banku Millennium (a to m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium TFI).

Z promocji Konta Mój Biznes nie może też skorzystać klient, który:
"otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont."

Ten warunek może wyeliminować większą grupę osób. Ale nic straconego. Z kontem firmowym możesz zyskać sporo więcej w innych bankach. Sprawdź alternatywne promocje bankowe dla firm:

Zasady promocji z bonusem 100 zł za konto w Millennium. By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułowy bonus:
 • posiadaj wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium, a także na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon i zgód tych nie wycofuj do końca promocji;
 • w okresie od 1. do 30.04.2019 r. przez Millenet otwórz Konto Mój Biznes wraz z wydawaną do niego kartą Visa Mój Biznes;
 • w każdym z dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu założenia konta: 
  • wykonaj przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł, 
  • wykonaj płatność kartą lub BLIKiem oraz 
  • posiadaj aktywną aplikację mobilną Banku Millennium.

Limit uczestników. Promocją objęte ma być tylko pierwsze 1 000 otwartych kont. I niestety regulamin promocji ogranicza się wyłącznie do tak krótkiej informacji, bez wzmianki np. o komunikacie, który miałby się pojawiać w przypadku wyczerpania puli nagród.

Wypłata premii. Premia ma wpłynąć na konto do 22.07.2019 r. - pamiętaj by do tego czasu nie rozwiązywać, ani nie wypowiadać umowy z Bankiem Millennium.

Co ciekawe, w regulaminie znaleźć można następujące zapisy:
"Uzyskana Premia stanowić będzie przychód Uczestnika zwolniony z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 200 j.t. z późń. zm)."

Ekspertem w dziedzinie podatków nie jestem, ale dotąd we wszystkich promocjach bankowych dotyczących kont firmowych, ten obowiązek odprowadzenia podatku istniał (ze względu na uzyskanie przychodu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą) i to uczestnik musiał rozliczać podatek (co też wskazywane jest w regulaminach tychże promocji w innych bankach). Tu pojawia się inna interpretacja. 

Konto Mój Biznes - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta firmowego zakładanego w Banku Millennium w ramach promocji to:
 • 0/15 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; poza tym opłata miesięczna za prowadzenie Konta Mój Biznes nie jest pobierana (przez 12 miesięcy od otwarcia konta) od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0,20 zł - opłata za SMS do autoryzacji zleceń składanych w bankowości internetowej lub mobilnej dla przedsiębiorców;
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w  innych bankomatach w Polsce.

⭐⭐ - w ratingu ofert, czyli systemie oceny promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie, powyższej promocji przyznaję dwie gwiazdki, gdyż warunki uczestnictwa do prostych nie należą (ze względu na wiele wykluczeń), a premia - delikatnie rzecz ujmując - jest skromna, jeśli skonfrontować propozycję Banku Millennium i aktualne promocje kont firmowych w innych bankach, gdzie można uzyskać nawet kilkanaście razy więcej. Przez chwilę myślałem nawet o jednej gwiazdce, ale jednak warunki do spełnienia są dość proste (to duży plus). No i niech ta druga gwiazdka będzie zachętą dla banku do organizowania kolejnych promocji dla przedsiębiorców.


Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. I tak już ZUS dzielę na Idea Bank i Alior więc nie będę na trzeci bank ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jest opłata za kartę ale z tego co rozumiem, ta karta nie jest wymagana do zgarnięcia premii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na infolinii powiedziano mi, że karta nie jest wymagana do spełnienia warunków promocji ale podczas składania wniosku karta generuje się automatycznie; można jednak z niej zrezygnować poprzez infolinię

   Usuń
  2. Na to chyba wychodzi. Trzeba złożyć wniosek o konto z kartą ale później w regulaminie nt. karty cicho sza.

   Usuń
 3. JAk na Millennium to faktycznie słaba promocja.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja zus dzieliłem już nawet na 4 banki
  ale to wykluczenie jest słabe, mało kto się załapie na tą promo

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...