Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powrócił! Odbierz 400 zł do wydania na Allegro w prezencie za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicty

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

17.04.2019

Hit powrócił! Odbierz 400 zł do wydania na Allegro w prezencie za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicty

Citibank odpalił kolejną edycję świetnej i już sprawdzonej promocji, w której nagrodą gwarantowaną jest voucher Allegro o wartości aż 400 zł.

Voucher Allegro 400 zł za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku
W aktualnej edycji są jednak dwie zmiany na plus. Poprzednio Citibank dawał nagrodę o wartości 300 zł, a teraz jest to o 100 zł więcej. No a do tego bank zdecydował się znacząco skrócić okres wykluczenia dla byłych klientów!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje Citibanku.]

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która nie posiada oraz co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku. I to jest bardzo dobra zmiana, bo w poprzedniej edycji promocji okres wykluczenia dla byłych klientów był aż o 2 lata dłuższy. Okazję na tak opłacalny powrót warto więc wykorzystać 😉

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta czy pożyczki) na szczęście nie wyklucza z promocji!

Voucher Allegro 400 zł za kartę Citi Simplicity


Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja V" i zdobyć tytułową nagrodę o wartości 400 zł:
 • najpóźniej do 31.07.2019 r. złóż wniosek o kartę (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody, zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj kartę;
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł.

Może być to jedna lub wiele transakcji.Ważne by łącznie wydać min. 1 500 zł. No i co jest fajne, to fakt, że każdy może to robić we własnym tempie. Kwotę tę można wydać niezwłocznie po otrzymaniu karty, ale płatności na potrzeby promocji można też sobie rozłożyć w czasie. Choć czym prędzej je się zrealizuje, tym nagroda szybciej wpadnie (ale o tym za chwilkę).

Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie, ale trzeba pamiętać, że pod uwagę bank weźmie tylko te transakcje, które:
• nie będą Transakcjami szczególnymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Transakcjami zwróconym.

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Kiedy otrzymasz voucher Allegro od Citibanku?


O przyznaniu nagrody Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po spełnieniu powyższych warunków. Voucher prześle w taki sam sposób w ciągu 60 dni od wspomnianej wiadomości. Do tego czasu posiadaj kartę Citi Simplicity wyrobioną w promocji. Voucher ma być ważny przez 12 miesięcy - będzie go można wykorzystać jednorazowo podczas zakupów na Allegro.pl.

Jak korzystać z karty, by nic za to nie płacić?


Wykorzystaną kwotę z karty kredytowej (tę wydaną na potrzeby promocji) spłacić możesz jeszcze w okresie bezodsetkowym co oznacza, że oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką wydasz za pomocą karty. Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz bowiem wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, to bank nie naliczy odsetek, ani jakichkolwiek opłat.

Kto może wnioskować o kartę w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Źródłami dochodu akceptowanymi przez bank są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?


Za kartę Citi Simplicity Citibank nie pobiera opłat zarówno za jej wydanie, jak i za użytkowanie (nie ma opłaty rocznej, ani miesięcznej i to bez jakichkolwiek warunków do spełnienia!). Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale na szczęście regulamin promocji nie wymaga korzystania z tych dodatkowych opcji.

Dostęp do bankowości internetowej jest darmowy i można go uzyskać posiadając samą kartę kredytową (bez konieczności otwierania konta osobistego).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam między innymi, co ów okres bezodsetkowy oznacza.

⭐⭐⭐⭐⭐ - w ratingu ofert (systemie ocen promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie) tej promocji przyznaję najwyższą możliwą notę: 5 gwiazdek. Mamy tu bowiem wszystko co najistotniejsze i najlepsze: darmowy produkt bankowy, proste i klarowne warunki oraz wysoką wartość nagrody gwarantowanej (w dodatku do wykorzystania w serwisie, w którym każdym coś dla siebie znaleźć powinien i z którego korzysta wielu Polaków kupując w sieci). No i w końcu bank postanowił o mocnym skróceniu okresu, po upływie którego na nagrodę łapią się też ci, którzy kartę kredytową w Citibanku już kiedyś posiadali.

Przydatne dokumenty:

164 komentarze:

 1. No to nareszcie powracam!

  OdpowiedzUsuń
 2. 1) Czy jak wezmę udział w tej promocji to kartę będzie mogła wyrobić moja żona?
  2) czy 2 vouchery można wykorzystać podczas jednego zakupu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Karta to produkt indywidualny, więc jak najbardziej możecie wziąć udział oboje, wyrabiając 2 kart. I wtedy zdobędziecie 2x400 zł.
   2) Podczas zakupów można skorzystać tylko z jednego vouchera.

   Usuń
  2. To ja jeszcze dopytam bo też jestem w podobnej sytuacji. Mała miejscowość bez placówki Citibanku. Jak wygląda późnej rezygnacja z takiej karty? Można jakoś inaczej niż w placówce?

   Usuń
  3. Wypowiedzenie można złożyć przez bankowość. Na zatrzymanie proponują promocję ze zwrotem 200 zł.

   Usuń
  4. Potwierdzam. I na tę promocję można załapać się nawet nie jeden raz ;)

   Usuń
 3. W moim mieście nie ma placówki Citibanku? Czy mogę założyć kartę bez wizyty w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet by w placówce się nie dało. Promocja dostępna jest tylko za pośrednictwem dedykowanej strony. Proces wyrobienie karty z nagrodą odbywa się zdalnie (wniosek online + telefon z banku i względnie kurier).

   Usuń
 4. Dlaczego na stornie banku nie ma żadnej wzmianki o ofercie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona promocji do której linkuję jest w domenie banku (bo to sam bank jest organizatorem promocji).

   Brak informacji o promocji na stronie głównej jest dość częstym zjawiskiem i dzieje się tak właściwie w większości banków (o przyczynach piszę w FAQ tutaj). W skrócie: chodzi o to, że stronę internetową banku głównie odwiedzają obecni klienci (po co więc ich "denerwować" promocjami dla nowych klientów?) lub osoby, które są zainteresowane ofertą, ale zachęciło je coś innego (np. polecenie znajomego, reklama w tv itd.; z biznesowego punktu widzenia banku nie byłoby to opłacalne, płacić już przekonanym).

   Usuń
 5. informuje lub przypominam, od 15.III doładowania Rev obarczone są prowizją 8%. Rekordzista gdzieś w necie znalazłem na zbieraniu mil dostał do zapłaty 4.200 zł. Także ten.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prowizja właśnie za "transakcje szczególne", które jednocześnie z promocji są wykluczone.

   Usuń
  2. Mr. Złotówa,jeżeli zapłacę za prąd ze strony Energa to też ta płatność będzie obarczona prowizją 8% ?

   Usuń
  3. Raczej nie.

   Usuń
  4. Nie odpowiem jednoznacznie, by nie wprowadzić w błąd. Teoretycznie powinno się zaliczyć, choć jest (małe) ryzyko, że będzie to "transakcja szczególna".

   PS. Szkoda, że przy tych "transakcjach szczególnych" Citibank nie podaje wykluczonych kodów MCC (tak jak robią to m.in. BNP Paribas przy promocjach konta, czy T-Mobile Usługi Bankowe). Wtedy sytuacja jest klarowniejsza.

   Usuń
  5. Płatność za rachunki czyli tzw. 'narzędzia' to MCC4900 - czy aż tak trudno skonsultować tą kwestię z jakimś z ich licznych starszych konsultantów?

   Usuń
  6. Sprawa jest prosta. Zapłacić raz i zapytać via wiadomość online by mieć odpowiedź zapisaną czy ta płatność zalicza się do sumy wydawanej na potrzeby otrzymania nagrody.

   Usuń
 6. Moja żona posiada kartę dodatkową w Citi pod moim kontem. Czy może brać udział w promocji i wnioskować na siebie o kartę główną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji wykluczone są wyłącznie osoby, które posiadają lub posiadały (od 1.01.2017 r.) główną kartę kredytową. Zatem posiadanie karty dodatkowej nie przeszkadza we wzięciu udziału w promocji :)

   Usuń
 7. Czy jak wydam np. 200zł i odrazu spłacę, potem wydam 20 zł i spłacę itd. będzie się to liczyło? Czy muszę wydać po kawałku 1500 i dopiero spłacać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie się liczyło. Chodzi o wydanie łącznie 1,5 tys. zł. A w jaki sposób i kiedy spłacane to nie ma znaczenia.

   Usuń
 8. Czy można połączyć promocję z programem poleceń ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Promocje takie jak ta nigdy nie łączyły się z programem poleceń

   Usuń
 9. Czy ten voucher można wydać na kilka razy czy jest on tylko jednorazowy? I czy prawdą jest że city bank nie zamyka bankowości internetowej? Jak chciałem to zrobić po zamknięciu karty, to powiedzieli mi że oni tego nie robią.

  OdpowiedzUsuń
 10. płatnosci sb i bm kwalifikują sie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to jest sb i bm?

   Usuń
  2. Sprytny Bill i Blue media.

   Usuń
  3. Ktoś wie skoro nie ma bezpośrednio wykluczeń na te kody mc??

   Usuń
  4. Nie kwalifikują się. Transakcje szczególne.

   Usuń
 11. Czy do kogoś już dzwonili? WNiosek wysłany wczoraj dokuemnty przesłane i cisza....

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak wyrobię tą kartę to ustalam jakiś limit na niej? Mogę np ustalić sobie powiedzmy 1550 zł? I jak to jest z tą spłatą bez odsetek? Powiedzmy że wyrobię kartę w maju,do końca lipca wydam te 1500 i do kiedy muszę to spłacić żeby nie było odsetek? Nigdy nie miałem takiej karty więc wolę się upewnić. Trzeba spłacić całość żeby nie płacić odsetek czy można każdą płatność kartą od razu sobie spłacać? Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz spłacać w okresie bezodsetkowym. Datę spłaty będziesz mieć na wyciągu. Ale możesz też wcześniej. Np. od razu po płatnościach. Poczytaj sobie artykuł gdzie Złotówa to fajnie opisuje: http://bankobranie.blogspot.com/2015/02/karta-kredytowa-12-kluczowych-zasad.html

   Usuń
 13. Ktoś zna jakiś łatwy sposób na "wydanie" tych 1500 zł? Revolut odpada, bo pobierają prowizję. Co jeżeli użyję karty Curve do wypłaty pieniędzy z karty Citi za pomocą bankomatu? Będzie prowizja? Ewentualnie co jeżeli użyję aplikacji "Sprytny Bill" do zapłaty rachunków? Będzie prowizja? Proszę o sprawdzone rady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 tony węgla i po kłopocie 😁

   Usuń
  2. nie wiem jak będzie to wyglądać w Citi (to jeszcze przede mną), ale Curve połączony z KK Millenium przy wypłacie z bankomatu księguje się jako standardowa transakcja a nie jako wypłata gotówkowa, myśle że powinno być ok i warto będzie sprawdzić na poczatek na mniejszej kwocie

   Usuń
  3. Zakupy w sklepie gdzie przy zwrocie oddają w gotówce albo na inną kartę.

   Usuń
  4. Sklepy, w których dokonują zwrotów w innej formie niż w formie w jakiej nastąpił zakup, łamią prawo!

   Usuń
  5. @Anonimowy 22 kwietnia 2019 12:21
   Dla jakiego banku tak zazdrościsz?

   Usuń
  6. Daj kartę żonie :)

   Usuń
 14. A nie ma czasami aktywnej promocji 150 zł na start za konto w CITI i wtedy otworzyć najpierw konto a potem wyrobić kartę i będzie 550 zł?

  OdpowiedzUsuń
 15. w city min. limit kredytowy przyznawany przez bank na karcie to 1700zł

  OdpowiedzUsuń
 16. A co jest dokumentem potwierdzającym dochody?
  Trzeba brać jakiś papier od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno wystarczy nawet oryginał PITy :)

   Usuń
  2. U mnie wystarczyło potwierdzenie wpływów wynagrodzenia na konto.

   Usuń
 17. A ktoś orientuje czy tą kredytókę można podpiąć pod google pay i płacić telefonem? Mam na myśli transakcję pos (zakupy w sklepach). Czy te transakcje będą wliczane do puli 1500? Pytam bo np w ing płatności kartą debetowa podpiętą pod google pay nie są wliczane do puli, która gwarantuje brak opłaty za kartę debetową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 21 kwietnia 2019 14:28
   Dziwne rzeczy opowiadasz. Mam w ING debetówkę podpiętą pod GP i głównie w ten sposób robię płatności na te wymagane 300 zł.

   Usuń
  2. W Citi są wliczane.

   Usuń
  3. Oczywiście, że w ING się zaliczają płatności przez Google Pay. Zresztą w ING zaliczają także płatności innymi kartami do konta. Możesz więc ich kilka, ale liczy się suma min. 300 zł wydana łącznie tymi kartami i wtedy opłaty nie ma za żadną z kart.

   Usuń
  4. @Anonimowy 22 kwietnia 2019 22:15
   Nie wiem jak jest z innymi ale płatności "Mastercard w telefonie" - która kolejny rok jest jako darmowa - nie zaliczają się do tych wymaganych płatności na kwotę 300 zł.

   Usuń
 18. Jeśli kartę wyrobię w maju, w czerwcu wydam te 1500 to na spłatę bez odsetek będę miał czas do 26 lipca? I jak później już nie będę używał karty to nie ma żadnych opłat? O po otrzymaniu vouchera mogę śmiało rezygnować z karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres rozliczeniowy karty nie musi się pokrywać z miesiącem kalendarzowym. No ale po jego zakończeniu masz właśnie 26 dni na spłatę. Oczywiście możesz to zrobić wcześniej. Nieużywana karta jest darmowa. Trzeba ją trzymać do otrzymania nagrody. Później można rezygnować.

   Usuń
 19. A mnie zastanawia taka rzecz - jak możliwość doładowywania taką kartą kont w takim serwisie chociażby jak themeforest. Ma ktoś wiedzę w tym temacie?

  OdpowiedzUsuń
 20. Te okresy rozliczeniowe są podane w umowie?

  OdpowiedzUsuń
 21. Wniosek wysłałem w piątek rano. Nadal cisza. Czemu? :( Myślałem, że decyzja będzie w kilkanaście minut jak przy kredytach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekalem chyba 4 dni jak korzystslem z karty citi przy promocji z telefonem. Teraz zonie zakladalem karte z tego bonusu i maja chyba 4 albo 5 dni na kontakt. Spokojnie , zsdzwonią:)

   Usuń
  2. Bank najczęściej informował o czasie oczekiwania do 5 dni roboczych, więc gdy wniosek został wysłany w Wielki Piątek, to teoretycznie może być tak, że kontakt nastąpi nawet i w przyszły poniedziałek. Choć miejmy nadzieję, że pójdzie szybciej (aczkolwiek promocji cieszy się sporym zainteresowaniem).

   Usuń
 22. Kiedy mogę zrezygnować z karty aby nie ponosić żadnych kosztów, ale żeby skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz po tym jak przyślą ci voucher.

   Usuń
  2. W zasadzie to nigdy nie poniesiesz kosztów. Jedynie przy rezygnacji z karty przed otrzymaniem vouchera po prostu by go nie dali.

   Usuń
  3. Ok, dzięki za odpowiedzi.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 24 kwietnia 2019, 10:21

   Gdy ktoś nie otrzyma premii to nic nie straci, a jedynie nie zanotuje żadnego zysku :)

   Usuń
 23. Może wiecie, jak opłacam w sklepie rachunek za prąd (oczywiście płacąc kartą) to jest to transakcja szczególna? W regulaminie nie ma wprost powiedziane, że pośrednictwo w zakresie płatności jest transakcja szczególną. Ma ktoś wiedzę w tym zakresie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności za rachunki mają MCC4900.

   Usuń
 24. Wniosek wysłany w czwartek. Dzisiaj informacja z banku o nadaniu umowy kurierem 😉

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak sprawdzić ten okres bezodsetkowy do spłaty? Jest w umowie czy jak?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy trzeba wyrażać zgody marketingowe?

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak obliczyć okres bezodsetkowy dla karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty go nie musisz wyliczać. Na zestawieniu transakcji będziesz mieć datę do spłaty. 26 dni od wystawienia zestawienia przez bank.

   Usuń
  2. Czyli płacę sobie spokojnie i co miesiąc przychodzi rozliczenie kiedy mam spłacić? Więc raczej trudno żeby płacić jakieś prowizje, dobrze myślę? Nigdy nie miałem takiej karty i chce się upewnić.

   Usuń
 28. Chciałem wypowiedzieć tę kartę, i dzisiaj dzwonili z infolini zaproponowali 10% cashback (do 100zł) za wydanie 1000zł do końca sierpnia, skusiłem się ;)

  OdpowiedzUsuń
 29. Ten voucher jak się wykorzystuje? Trzeba jeden zakup za 400? Czy może być kilka przedmiotów? Jeden sprzedawca czy może być kilku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz wykorzystać jednorazowo. Liczba towarów w koszyku albo sprzedawców nie ma znaczenia.

   Usuń
 30. Jest jakiś limit kredytowy na tej karcie? Samemu się ustala czy jest z góry ustalany przez bank? Ma to jakieś znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limit może być obojętny. Bank daje jak najwyższy ale w rozmowie możesz zastrzec że chcesz na kwotę X. Względnie po przyznaniu karty możesz zgłosić w bankowości (pisze się zwykła wiadomość) że chcesz obniżenia limitu. Zmieniają od ręki bez opłat.

   Usuń
 31. Z góry przepraszam za tak naiwne pytanie.
  Mam kartę kredytową w citi .Jak mam dokonać spłaty? Tak fizycznie,jak to zrobić? Zalogowałam się do bankowości internetowej i wszystko ok. : nr karty, kwota... i co dalej?
  Kartę mam pierwszy miesiąc i nie mam tam rachunku, tylko kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak klikniesz w kartę to tam jest nr rachunku do spłaty

   Usuń
 32. Zawnioskowałem o kartę. Mam zaplanowane duże zakupy. Jak się wyrobię z płatnością w maju to nagrodę dostanę już w czerwcu?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy wysłanie paczki na poczcie nie jest uwzględniane? Jeśli nie to co z kurierami?
  Chodzi mi o wysyłki paczek lub płatności kartą za zamówione rzeczy przy odbiorze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na poczcie odpada bo to będzie transakcja szczególna. Kurier może przejść bo ma inny MCC niezwiązany z pocztą ale coś z usługimi kurierskimi/logistyką.

   Usuń
  2. Właśnie jestem ciekawy może przejść czy przejdzie? Czy chodzi o kod MCC czy o usługi pocztowe rozumiane także jako kurierskie?

   Usuń
  3. To 2 różne usługi. DHL, UPS itd. na pewno nie będą miały takiego samego MCC jak poczta. Ryzyko może być z Pocztexem

   Usuń
 34. Czy wysyłka paczki lub odbiór u kuriera i płatność kartą także jest wyłączona? Bo rozumiem że na poczcie nie można?

  OdpowiedzUsuń
 35. Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie transakcji. Czy biuro podróży jest miejscem szczególnym?
  Lato się zbliża nieubłaganie, a kwotę 1500 zł można wydać jednorazowo kupując wycieczkę. Czy może jestem w błędzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie podpada pod żadną z takich transakcji więc powinno być git.

   Usuń
 36. a znacie jakiś sposób na opłacanie czynszu, żeby zaliczyć opłatę na poczet promocji?

  OdpowiedzUsuń
 37. Jest różnica czy tą kartą płaci się zbliżeniowo czy na PIN?

  OdpowiedzUsuń
 38. O co chodzi z tym żeby nie nadpłacać karty kwotą większą niż 200 zł? Jak można nadpłacić taką kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykładowo masz kartę z limitem 5000 zł i wydasz za jej pomocą 1000 zł. Chodzi o to, by wtedy nie wpłacać na nią więcej niż 1200 zł.

   Usuń
 39. Czy korzystają z promocji 400 zł do allegro można jednocześnie wziąć udział w loterii "Płać kartą kredytową i wygrywaj w Wielkiej Loterii Kart Kredytowych Citibank"? W regulaminie nie znalazłem wykluczenie, ale może ktoś wie coś więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście! jedno z drugim się nie wyklucza.

   Usuń
 40. Witam. Mam pytanie do osób, które kiedykolwiek wypowiadały umowę karty kredytowej w citibanku. Po komentarzach widzę, że niektórzy na zachętę by pozostać dostali propozycję jakichś premii. Jak to fizycznie wygląda? W necie składa się wypowiedzenie a potem oni dzwonią z infolinii? Czy może już w necie pojawia się okienko z propozycją tak jak przy lokacie zawrotnej w idea banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości nie ma jakiegoś specjalnego formularza do wypowiedzenia więc tak oferta nie może się pokazać. Trzeba napisać zwykłą wiadomość w bankowości: składam wypowiedzenie umowy o kartę kredytową lub coś w tym stylu. I wtedy w ciągu 1-2 tyg. ktoś z banku dzwoni z propozycją promocji

   Usuń
 41. 1.Czy za karta ma funkcję cashback? Jeśli tak, rozumiem, że standardowo płacąc za zakupu np. w Lidlu/ Żabce albo za paliwo na Orlenie przy okazji mogę wybrać jakąś kwotę z karty i tym samym zwiększyć już zrealizowaną wartość?
  2. W jaki sposób zrealizować np. płatność za ratę kredytu w innym banku by była uznana jako transakcja w ramach promocji?
  3. czy jeżeli złożę i podpiszę wniosek w maju realizację transakcji rozpoczynam już czy dopiero od czerwca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Takie opcje raczej nie są opłacalne w przypadku kart kredytowych bo będą traktowane jako wypłata gotówkowe czyli z prowizją i odsetkami.
   2. Nie zrealizujesz, bo przelew nie liczy się
   3. Od dnia otrzymania karty

   Usuń
 42. Jeśli podpiszę umowę w maju to czy mogę od razu płacić kartą tak aby jak najszybciej spełnić warunki promocji (tj. dokonać płatności na kwotę 1500 zł). Czy też płatności muszą być dokonane w ciągu 90 dni licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy tj. od 1 czerwca ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz płacić już od momentu otrzymania karty (bo czas na to jest "do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę"; w przeciwnym wypadku zapis musiałby brzmieć mniej więcej tak, że 'przez 3 miesiące następujące po miesiącu podpisania umowy').

   Usuń
  2. Czyli jak dostałam karte ale nie było kuriera z umową i korzystałam z karty to już się wliczają te transakcje do promocji???
   I dlaczego w ogóle dostałam kartę przed kurierem???

   Usuń
  3. Nie mógłbaś korzystać z karty bez zawarcia umowy. Może zawierałaś telefonicznie?

   Usuń
 43. Niestety mój wniosek został odrzucony
  Pytanie czemu
  Ostatnio zamknąłem u NIK kartę w 2016 roku zarobki ok więc nie wiem
  Konsultanta powiedziała że też niewiele bo nie wyświetla jej się co jest powodem

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy można dokonać spłaty zadłużenia karty z rachunku w innym banku jeśli tak to w jaki sposób ?
  Czy też najpierw należy dokonać przelewu z innego banku na konto w Citi i dopiero z niego przeksięgować kwotę zadłużenia na rachunek karty kredytowej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew można wykonać bezpośrednio (a więc np. z konta w innym banku na rachunek karty kredytowej w Citibanku). Wszak można posiadać samą kartę kredytową bez konta w tym samym banku.

   Usuń
 45. Otrzymałem właśnie przysłów od kuriera z umową. Czy od razu mogę aktywować kartę i z niej korzystać czy też muszę czekać na jakieś powiadomienie że strony banku o aktywacji konta i karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz aktywować i działać. Już żadnego powiadomienia nie ma. Z kartą włączasz sobie dostęp i ustalasz login do bankowości.

   Usuń
 46. Może głupie pytanie ale czy tą kartą trzeba płacić osobiście? Kumpel ma w planie kupić lodówkę i chciałem mu dać kartę i mieć 1500 z głowy za jednym zamachem. Jest jakiś podpis przy zakupie czy coś w tym stylu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwierzytelnienia na podpis nie ma już od dawna. Ale nie powinno się nikomu udostępniać karty ani pinu. Skąd wiesz że kumpel ci jakiegoś psikusa nie wywinie? Jedź z nim i zapłać za niego.

   Usuń
 47. Czy można płacić kartą obciążać jej saldo płacąc za zakupy w internecie za pomocą aplikacje mobilnej Citi banku lub za pomocą aplikacji internetowej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Google Pay i Apple Pay powinno się liczyć. Ale co masz na myśli "za pomocą aplikacji internetowej"??

   Usuń
  2. Chodzi mi o zakupy w sklepach internetowych. Tak jak jest to w przypadku kart debetowych. Po dokonaniu zakupu strona sklepu np: Allegro przenosi nas na stronę banku gdzie dokonujemy płatności online że strony banku, obciążając za to rachunek karty.

   Usuń
 48. Czy ktoś już sprawdził czy zapłata za wczasy w biurze podróży na miejscu jest zaliczana

  OdpowiedzUsuń
 49. Czy CitiAlert dla Simpliciti jest rzeczywiście darmowy?
  Mi w CitiOnline w opcjach tej usługi pokazuje się że kosztuje 6zł/m-c.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku karty Citi Simplicity nie ma opłaty za tę usługę. Pobierana jest tylko w przypadku kart innego typu.

   Usuń
 50. Jakie dokumenty są akceptowalne do uwiarygodnienia dochodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w rodzinie w 3 przypadkach wystarczyły wyciągi z konta.

   Usuń
  2. Wyciągu z konta przy działalności nie mogę dać, więc PIT36 wystarcza?

   Usuń
  3. W regulaminie masz wykaz dokumentów jakie może bank chcieć. Na ostatniej stronie jest tabela.

   Usuń
 51. Wniosek złożyłam 3 maja i nadal jest rozpatrywany - ktoś tak ma?

  OdpowiedzUsuń
 52. ile czasu minęło u was od spełnienia warunków do otrzymania vouchera?

  OdpowiedzUsuń
 53. Czy transakcje Google pay zaliczają się do tych 1500zl?

  OdpowiedzUsuń
 54. Mr. Złotówo, jak uzyskać ten cashback z Citi Simplicity? Nie płacąc za Citiphone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jaki cashback chodzi? O zwroty, które klienci otrzymują na zatrzymanie po złożeniu wypowiedzenia? Po prostu składa się wypowiedzenie (np. przez bankowość) i wtedy dzwoni konsultant z propozycją.

   CitiPhone to usługa dobrowolna - jeśli klient jej nie włączy, to opłata nie jest pobierana.

   Usuń
 55. ile czasu minęło u was od spełnienia warunków do otrzymania vouchera?

  OdpowiedzUsuń
 56. Po jakim czasie od otrzymanie karty dostaliście zwrot swojej umowy podpisanej, przez bank?

  OdpowiedzUsuń
 57. Citibank i BNP Paribas są jakoś połączone? Założyłam konto w Citi Banku żeby skorzystać z promocji, a właśnie otrzymałam dwa listy - jeden z moją umową z Citi, a drugi z informacją że zostałam dołączona do klientów BNP, o co tu chodzi? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie są połączone. Może coś masz w Raiffeisenie bo on się łączy z BNP Paribas?

   Usuń
 58. Mr. Złotówa mam pytanie, ponieważ składałam wniosek kilkanaście dniu temu w wyżej wymienionej promocji jednak na ostatnim etapie z niego zrezygnowałam, a w trakcie jego wypełniania na e-mail dostałam już informację o rozpoczętym wniosku z nadanym numerem. Na ten moment chcąc wziąść udział jednak w promocji złożyć ponownie nowy wniosek czy może zadzwonić na infolinię odnosząc się już do rozpoczętego? Chodzi mi o to czy jakbym złożyła nowy to czy ten już rozpoczęty mimo, że nie sfinalizowany w niczym nie przeszkadza
  Wolę się upewnić;o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli tego pierwotnego wniosku ostatecznie nie złożyłaś, to sugerowałbym złożyć nowy. Ale dla upewnienia możesz skontaktować się z infolinią (może mają jakieś rozwiązanie na tą sytuację, by np. dokończyć ten pierwotny wniosek - ale koniecznie podkreśl, że zależy Ci na tym promocyjnym wniosku z nagrodą).

   Usuń
  2. Super, Dziękuję za odpowiedź! ;)

   Usuń
 59. Ile czasu trzeba czekać na kartę?

  OdpowiedzUsuń
 60. Spełnilem oba warunki do 31.05.2019 zatem powinienem otrzymać w bankowości elektronicznej info o przyznaniu vouchera. Cxy przez bankowość elektroniczna należy rozumieć apke? Bo w niej nie mam, żadnego info

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź w przeglądarce na komputerze. Bo ja w poprzedniej edycji miałem tam, a w apce nie.

   Usuń
  2. Dzięki w przeglądarce jest git. Po rezygnacji z karty jest jakaś ciekawa oferta utrzymaniowa?

   Usuń
 61. Złożyłam wniosek, rozmawiałam z Panią, która do mnie zadzwoniła, przeszłam pozytywnie podpisanie umowy przez internet i teraz... Miałam dostać umowę na maila, otworzyć ją kodem i zaakceptować, ale niestety nie dostałam od wczoraj maila.. To jakiś błąd czy może to tyle trwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @natalia.l 4 lipca 2019 16:42
   Nie bardzo rozumiem sensu zadawania tego typu pytań tutaj. W takich sytuacjach dzwonię ZAWSZE do banku z którym mam problem.

   Usuń
  2. Ja czekałem z 3 dni. Ale może zadzwoń i się upomnij.

   Usuń
  3. Dzwoniłam, ale po 15 minutach się poddałam. Niestety bardzo ciężko się do nich dodzwonić, a tutaj na pewno ktoś podpisywał tak umowę i może powiedzieć jak było u niego :)

   Usuń
 62. Czy platnosci w gazowni, oplaty za mieszkanie w spoldzielni itp. to platnosci szczegolne czy licza sie do tych 1500zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinny. Ale zależy gdzie je wykonasz. Jak bezpośrednio w jakimś biurze spółdzielni albo w eBOKu PGNIG to tak. Ale już wszelkie apki jak np. Sprytny Bill, to z tym może być różnie, bo wykluczają "Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

   Usuń
 63. A co jeśli ktoś dostaje wypłatę gotówką a oni chcą wyciąg bankowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy zaświadczenie od pracodawcy albo PIT

   Usuń
 64. I od razu dzień staje się lepszy gdy otrzymujesz magiczną wiadomość od banku z numerem vouchera! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po jakim czasie od spełnienia warunków? i czy bank wysyła info, że warunki zostały spełnione?

   Usuń
 65. wow voucher dużo przed regulaminowym czasem, u mnie w BI pojawił się już 11.07 kod na allegro:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie 13.07 weszlo do skrzynki z nr vouchera. Czyli nie trzeba czekac na kolejna wiadomosc 60 dni.

   Usuń
 66. Witam.Czy opłata za prąd aplikacją mój tauron jest obarczona prowizją?

  OdpowiedzUsuń
 67. Jeśli chcę kupić na allegro sprzęt za1800 zł to jak wygląda wykorzystanie vouchera? Czy mogę dopłacić czy tylko kupić coś za te 400 zł? I chyba trzeba uprzedzić sprzedającego wcześniej o transakcji wiązanej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na etapie płatności masz do wyboru metody. Wybierasz kupon, wpiszesz kod z vouchera i pomniejszy ci kwotę do zapłaty o 400 zł. Resztę płacisz z PayU, kartą, Blikiem czy co tam jeszcze mają.

   Usuń
 68. Czy ktoś się orientuje czy płatność za doładowanie karty miejskiej w punkcie ZTM będzie się liczyło na poczet tych 1500zł?

  OdpowiedzUsuń
 69. Wszystko dobrze - ale trzeba zarabiać 1200 zł/ miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 70. podczas zakladania rachunku konsultantka oswiecila mnie ze aby otrzymac bon na Allegro nalezy wydac 1500 PLN w okreslonym terminie, aby otrzymac bon do Biedronki nalezy wydac 2000 PLN w okreslonym terminie

  OdpowiedzUsuń
 71. Voucher może być wykorzystany przez dowolnego użytkownika allegro, a nie tylko przez posiadacza karty, który nie ma konta allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Voucher jest bezimienny, więc każdy może go wykorzystać.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...