Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz nawet 900 zł za firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

6.04.2019

Odbierz nawet 900 zł za firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku

Promocja konta firmowego w Santander Banku daje możliwość zyskania aż 900 zł, a dodatkowo klient uzyskuje gwarancję 2 lat prowadzenia konta bez opłat!

Do 900 zł na konto firmowe w Santander Banku
Premiowanie w niniejszej promocji zostało rozłożone na 6 miesięcy i w każdym z nich zgarnąć można do 150 zł. Ale na dłuższy okres klient otrzymuje też wspomnianą gwarancję banku na brak opłat za większość podstawowych usług.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont firmowych.]

Do 900 zł premii za konto firmowe


W promocji uzyskiwać będziesz wysoki, bo 4-procentowy zwrot za płatności kartą wydaną do konta. I co ważne, to tą kartą możesz płacić gdzie chcesz i za co chcesz, bo bank nie stosuje wykluczeń.

Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Z promocji wyłączone są jedynie podmioty, które na dzień 31.03.019 r. posiadały jakikolwiek bieżący rachunek firmowy w Santander Banku. Zatem nawet jeśli było Ci już dane posiadać konto dla firm w BZ WBK czy w Santander Banku, ale udało się je zamknąć przed 31.03. br., to teraz możesz powrócić i wziąć udział w promocji!

Posiadanie konta osobistego czy innych produktów dla klientów indywidualnych nie jest przeszkodą do skorzystania z promocji konta firmowego.

Zasady promocji. By uzyskiwać zwroty:
 • najpóźniej do 31.07.2019 r. złóż wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą, a także o usługi bankowości elektronicznej MiniFirma;
 • wyraź zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku;
 • w miesiącu za który masz uzyskać zwrot, z konta założonego w promocji wykonaj co najmniej jeden przelew do ZUS lub US o wartości min. 200 zł;

Okres naliczania zwrotów za płatności kartą trwa przez 6 miesięcy (liczonych od dnia otwarcia konta). Bank będzie naliczał 4% zwrotu (maksymalnie do 150 zł miesięcznie). Łącznie więc można zyskać (przez 6 miesięcy) nawet 900 zł. Wypłata moneybacku ma być realizowana do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

W przypadku promocji dla przedsiębiorców pamiętać należy, że kwestia opodatkowania zdobytych premii wygląda zupełnie inaczej, niż w przypadku promocji dla klientów indywidualnych. Premia (zwrot) otrzymana w ramach promocji jest przychodem firmy, więc niezbędne jest jej rozliczenie i odprowadzenie podatku - obowiązek ten spoczywa na przedsiębiorcy.

Firmowe Konto Godne Polecenia - prześwietlenie oferty


W tym miejscu standardowo przyglądam się warunkom cenowym z taryfy opłat i prowizji. Tym razem muszę jednak przytoczyć obszerny fragment z regulaminu promocji, bo to on bierze górę i jest wiążący dla uczestników promocji oraz dla banku. A wygląda to świetnie:
"Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej polegającej na: 
(...) Zwolnieniu przez 24 miesiące z opłat z tytułu: 
a. prowadzenia konta Firmowego Godnego Polecenia, 
b. przelewów wykonywanych w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
c. 10 pierwszych przelewów w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
d. realizacji zlecenia stałego na konto w innym banku w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma, 
e. realizacji polecenia zapłaty w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma z rachunku płatnika na rachunek odbiorcy prowadzony w innym banku, 
f. wysłania smsKodu autoryzacyjnego, 
g. użytkowania pierwszej karty debetowej (w PLN) do bieżącego rachunku firmowego, 
h. wypłaty gotówki kartą w kraju: 
   i. w bankomatach poza siecią Santander Bank Polska S.A., 
   ii. w terminalach innych instytucji w kraju, 
   iii. bankomatach i terminalach innych instytucji za granicą"

Zatem w praktyce wszystko co najważniejsze na okres nawet 2 lat można sobie zagwarantować za darmo. Z promocyjnych warunków bank może Cię jednak wykluczyć, jeśli posiadasz inne firmowe konto w Santander Banku, wypowiesz umowę o usługi bankowości elektronicznej "Mini Firma", wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgody marketingowe lub gdy Twe roczne przychody przekroczą 10 milionów zł.


Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Czy płatności kartą za reklamę na Facebooku i w Google będą zaliczone do zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ta promocja dla kont firmowych w Santander jest pierwsza, czy powtarza się często?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo rzadko. A właściwie odkąd śledzę promocję to nie pamiętam żadnej. A będą już 3 lata.

   Usuń
 3. Nieprawda. W lipcu 2018r. było Konto Firmowe Godne Polecenia. Warunki proste. Do premii 1 przelew do ZUS-u (kontynuacja do wypłaty premii by uniknąć opłaty 25,-zł za konto). Do 15-go sierpnia przelew do ZUS i już 24.08. karta podarunkowa 50-zł za założenie konta i 150,-zł karta podarunkowa za ZUS. Bony do RTV Euro AGD lub Euro.com.pl. Konto zamknięte we wrześniu. Dla mnie rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 200 zł w bonach do drogiego sklepu nijak ma się do 900 zł w gotówce.

   Usuń
 4. Odpowiedziałam grzecznie na pytanie, czy wcześniej były promocje kont firmowych. Wypadało podziękować za info. W 2018r. trudno było przewidzieć, że w 2019r. będzie korzystniejsza promocja.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...