Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 200 zł za kartę kredytową Banku Millennium + moneyback 5%

900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera1000 zł do Allegro od Citi450 zł od BNP Paribas

2.04.2019

Premia 200 zł za kartę kredytową Banku Millennium + moneyback 5%

Wystartowała już trzecia w tym roku edycja promocji karty kredytowej w Banku Millennium.

Premia 200 zł za kartę kredytową Banku Millennium + moneyback 5%Za jej wyrobienia do zgarnięcia czeka bonus w wysokości 200 zł. Warunki do spełnienia pozostały takie same, ale i niezmiennie pula wniosków objętych promocją jest ograniczona.

Karta kredytowa Millennium w promocji


Dla kogo promocja? W akcji "Wiosenna promocja" z premią w wysokości 200 zł udział wziąć może osoba, która nie posada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub nie była w tym czasie w trakcie procesowania przez bank dyspozycji dotyczącej rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia).

W praktyce trzeba być klientem Banku Millennium, bo wniosek o kartę objętą promocją złożyć można tylko w bankowości internetowej lub mobilnej.
💡 Jeśli nie łapiesz się na powyższą promocję, sprawdź jak zyskać w innym banku: odbierz telefon Xiaomi Redmi 6a albo wybrane samodzielnie nagrody rzeczowe lub vouchery na zakupy o wartości 350 zł za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity.

Nagroda. Karta kredytowa w Banku Millennium w promocji da bonus w wysokości 200 zł, który bank wypłaci na rachunek karty kredytowej. Środki spłacą zatem wykorzystaną z karty kwotę lub spowodują nadpłatę i w takiej sytuacji najlepiej będzie je wydać (wykonując płatności kartą). Pamiętaj bowiem, że w przypadku kart kredytowych wypłacanie gotówki w bankomacie lub przelewy z karty są nieopłacalne. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. W promocji bank przygotował 3 000 sztuk nagród po 200 zł każda dla osób, które w czasie trwania akcji (od 1.04.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową (i dalej spełnią warunki uzyskania bonusu). O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By skorzystać z "Wiosennej promocji" w Banku Millennium:
 • do 30.04.2019 r. (ale pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową Banku Millennium (w przypadku aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą); 
 • do dnia 31.05. oraz w czerwcu i w lipcu 2019 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Płatności kartą kredytową na potrzeby promocji wykonywać można w dowolnym miejscu (nie ma jakichkolwiek wykluczeń, więc płacić można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie). Pamiętaj jednak, że w cenniku Banku Millennium znajduje się taki zapis: "Opłata od transakcji dokonanych w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory: 3% min 7 zł". Te miejsca lepiej więc omijać.

Wypłata nagrody ma nastąpić najpóźniej do końca sierpnia 2019 r. na rachunek karty kredytowej (do tego więc momentu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji i nie wypowiadać umowy o nią).

Karty kredytowe w Banku Millennium - prześwietlenie 


Promocją z bonusem 200 zł objęte są następujące karty: Visa Impresja, MasterCard Impresja, Visa Alfa, Visa Gold oraz MasterCard Gold. Spośród nich najlepsze wydają się karty Impresja oraz Alfa, które dają 5-procentowy zwrot za płatności w wybranych miejscach. W ten sposób zyskać można do 760 zł rocznie (ograniczenie dotyczy tylko roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). 

Zwrot w wysokości 5% naliczany jest wyłącznie za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. W przypadku karty Alfa moneyback dostępny jest w sieciach:
Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line)

Z kolei karta kredytowa Impresja daje 5% zwrotu w następujących miejscach:
 Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line).

Wypłata moneybacku następuje do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
💡 Jeśli szukasz karty kredytowej z moneybackiem za płatności w dowolnym miejscu (bez jakichkolwiek wykluczeń czy ograniczeń), sprawdź moneyback z kartą kredytową Visa TurboKarta w Santander Consumer Banku

Zwolnienie z opłat za kartę kredytową w Banku Millennium


Osoby, które zawnioskują o kartę w Banku Millennium w powyższej promocji i spełnią warunki uzyskania bonusu 200 zł, dodatkowo załapią się też na zwolnione z miesięcznej opłaty za kartę w każdym z kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą.

Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej karty takie jak Alfa czy Impresja kosztują 7,99 zł miesięcznie - opłaty co prawda można uniknąć, ale w tym celu wykonać należy co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.


Przydatne dokumenty:

44 komentarze:

 1. Wniosek o Kartę na promocyjnych warunkach można złożyć również w placówkach Banku lub
  TeleMillennium (tak stoi w regulaminie).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 2 ust. 3. regulaminu mówi o tym, że "Wniosek o Kartę na promocyjnych warunkach Uczestnik może złożyć w placówkach Banku, przez TeleMillennium, w Millenet lub w Aplikacji mobilnej", ale to dotyczy wyłącznie kwestii promocyjnych warunków cenowych (brak opłaty za 1 płatność miesięcznie).

   W § 5 (ZASADY OTRZYMANIA NAGRODY DODATKOWEJ) na samym początku znaleźć można zapis: "Uczestnicy Promocji wnioskujący o Kartę w Millenet lub w Aplikacji mobilnej w terminie od dnia 1 kwietnia 2019 r. do dnia 30 kwietnia 2019 r. mogą otrzymać nagrodę dodatkową w kwocie 200 zł (dalej „Bonus”)".

   Jeśli zatem chodzi o uzyskanie bonusu to liczą się tylko te 2 opcje (bankowość, aplikacja)>

   Usuń
 2. Zawarcie umowy kurierem, przelewem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli podaję we wniosku, ze jestem zamężna to kolejnym krokiem jest strona gdzie muszę podać dane męża- dość szczegółowe. Nie chcę tego robić. Co w takim przypadku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrezygnować z wniosku. Raczej nic więcej nie zrobisz.

   Usuń
  2. zaznacz że macie rozdzielność majątkową, u mnie w poprzedniej edycji przeszło bez problemu

   Usuń
 4. I jeszcze przy podaniu kwot nie da się przejsc dalej, bo wyskakuje ze kwota dochodu gospodarstwa musi być większa od dochodu zadeklarowanego. A przeciez 3000 dochód a 9000 gospodarstwa to chyba jest różnica. Wylogowalam się bo mnie to wku...ło.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zabawne, ale wymienione sieci, w których płatności kartą dają 5% zwrotu oferują produkty z narzutem wyższym niż 5% w porównaniu do innych sieci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leroy Merlin często bywa tańszy od OBI albo Castoramy.

   Usuń
 6. Karta kredytowa w Polsce to wciąż nieporozumienie: sztywne i zupełnie niepotrzebnie mocno skomplikowane warunki ich przyznawania oraz wszechobecne opłaty nawet za najzwyklejsze karty dyskwalifikują je całkowicie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dzięki temu że nie ma i nie było nigdy rozdawnictwa kredytów to w Polsce nie mieliśmy kryzysu takiego jak w USA czy krajach PIGS (Portugalia, Włochy, Grecja, Hiszpania).

   Usuń
  2. @Ba S, 3 kwietnia 2019, 11:16

   Dość zabawny tok 'rozumowania' :)

   Usuń
 7. Pytanie czy zasilenie Revolut będzie traktowane jako transakcja internetowa? Nigdzie nie widziałem wykluczenia MCC 6012, określający instytucje finansowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co ma za znaczenie czy to transakcja internetowa? Mogą być transakcje takie i w punktach handl.-usług.

   Usuń
  2. Zasilenie konta Revolut kartą kredytową kończy się zablokowaniem tego konta - taki klimat :)

   Usuń
 8. Jakie jest oprocentowanie niespłaconego w darmowym okresie kredytu ? I jaki jest darmowy okres?

  OdpowiedzUsuń
 9. czy promocja koliduje z bonusem 200 zł za konto w Millennium??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jeśli ktoś założył konto z bonusem 200 zł, to teraz również może zgarnąć 200 zł za kartę kredytową :)

   Usuń
 10. Witam,
  Czy transakcje KK poprzez Sprytnego Bill'a będą wykluczane?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Mr.Złotówa,w regulaminie czytamy "...nie posada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub nie była w tym czasie w trakcie procesowania przez bank dyspozycji dotyczącej rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia.." Nigdy nie miałam karty kredytowej w Millenium banku, ale w ubiegłym roku w którejś promocji złożyłam wniosek, oddzwonił konsultant i podczas rozmowy zrezygnowałam z ubiegania się o kartę. Moje pytanie,czy to ma wpływ na powyższą promocję i wyklucza mnie z niej? Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię i zapytaj czy jakiś wniosek masz jeszcze procesowany.

   Usuń
 12. Czy jeśli zapłacę kartą 300 zł w 1. okresie i "spłacę" wydatki, następnie w 2. okresie znowu wydam 300 zł i dosłownie godzinę później "spłacę" kartę, i to samo w 3. okresie to czy poniosę dodatkowe opłaty 10%? Jak to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartą kredytowa działa w miesięcznych cyklach(jest wybór jajko dnia każdego miesiąca kończy się ten cykl) od dnia zakończenia cyklu jest 21 dni na spłatę bez odsetek. Jeśli cała kwota z danego cyklu nie zostanie spłacona to od kwoty zadłużenia będą naliczane odsetki. W skrajnym przypadku otrzymujemy 51 dni bezodestkowego kredytu. Na tym blogu Złotówa opisuje ten mechanizm.

   Usuń
  2. Czyli jak kupimy coś i za godzinę splacimy kartę to będzie przyznana premia?

   Usuń
  3. Nie za bardzo trybię w jakim celu spłacać kartę tego samego dnia, w którym nastąpiło jej obciążenie ale jak ktoś tak chce ...

   Usuń
  4. Działanie karty kredytowej masz wyjaśnione tu:
   https://bankobranie.blogspot.com/2015/02/karta-kredytowa-12-kluczowych-zasad.html

   Usuń
  5. Kartę można spłacać praktycznie kiedy się chce, ale żeby uniknąć płacenia odsetek należy to zrobić w tzw. okresie bezodsetkowym.

   Usuń
 13. Dobrze widzę, że od razu po otrzymaniu bonusu mogę zrezygnować z karty kredytowej? Nie ma żadnego okresu, przez który muszę ją trzymać?

  OdpowiedzUsuń
 14. Dokonczylam wniosek o kk w banku, otrzymałam papierologie i czekam na kk. Jednak w jednym punkcie jest info o jej mies. Koszcie 7.99 w przypadku braku 5 płatności w miesiącu poprzednim. Ani słowa o 12miesiecznym zwolnieniu z tej płatności. Np planowo zamierzam wykonać max dwie płatności dające kwotę 300+. Gdzie szukać informacji i się odwoływać w przypadku naliczenia kosztów za kk. Dziękuję za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym jest w regulaminie promocji (§ 4., ust. 1.):
   "Uczestnik Promocji, (...) zostanie zwolniony z opłaty miesięcznej za obsługę Karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w którym dokonał minimum jednej transakcji bezgotówkowej Kartą, przy czym okres 12 miesięcy rozpoczyna się od daty wydania Karty (...)"

   Usuń
 15. Mogę wydać w kwietniu 50 zł a potem w maju 250? Czy musi być w maju 300?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "DO DNIA 31.05." wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

   Usuń
  2. Transakcje należy wykonać w trzech okresach. Ten p-wszy może być dłuższy, bo od otrzymania karty do 31.05. Zatem kwietniowe transakcje też się zaliczą (przy czym choć jedną dobrze zostawić sobie na maj, by wykonać ją ale już na potrzeby uniknięcia opłaty za kartę).

   Usuń
 16. Wniosek muszę złożyć do 31.04, ale podpisać mogę w późniejszym terminie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do jakiego 31.04? W informacji podanej w części "Zasady promocji" masz wyraźnie podane do kiedy.

   Usuń
 17. Podpinam się do pytania powyżej, ponieważ w zasadach promocji nie jest wspomniane do kiedy umowę trzeba zawrzeć, a jedynie do kiedy złożyć sam wniosek, czyli do 30.04 (cyferki w komentarzu u góry na pewno były zwykłą pomyłką:) ). Najlepiej, aby odpowiedział sam Złotówa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi tylko o złożeniu wniosku do 30.04. Wychodzi więc na to, że zawarcie umowy może nastąpić w dowolnym terminie (aczkolwiek trzeba pamiętać, że z płatnościami trzeba wyrobić się do 31.05.).

   Usuń
 18. Dostał już ktoś te 200 zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...