Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 120 zł za eKonto możliwości w mBanku (promocja dla młodych: w wieku 18-24 l.)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.04.2019

Zyskaj 120 zł za eKonto możliwości w mBanku (promocja dla młodych: w wieku 18-24 l.)

Najnowsza promocja mBank skierowana jest do młodych.

Promocja "Młodzi mogą więcej" - bonus 120 zł za eKonto możliwości w mBanku
A jak to bywa w przypadku tego typu propozycji, zarówno zasady promocji bankowej są proste, jak i warunki prowadzenia konta należą do preferencyjnych. W łatwy sposób można więc zgarnąć gwarantowane bonusy pieniężne do 120 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź inne, aktualne promocje w mBanku.]

Młodzi mogą więcej w mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 24 lat i nie posiada oraz co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała:
"1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]" 

Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków.

Nagroda. W promocji "Młodzi mogą więcej" uzyskać możesz 3 gwarantowane bonusy pieniężne od banku po 40 zł każdy, które mBank wypłaci na Twe konto. Łącznie zgarniesz więc nawet 120 zł, które będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Jak zdobyć 120 zł od mBanku?


Zasady promocji mBanku. By wziąć udział w promocji "Młodzi mogą więcej" i uzyskać premię do 120 zł za konto w mBanku:
 • najpóźniej do 29.08.2019 r. złóż wniosek o eKonto możliwości wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą, akceptując w nim oświadczenia oraz zawrzyj umowę z bankiem;
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • dla uzyskania premii 40 zł za płatności telefonem: wykonaj 2 płatności telefonem za pomocą usługi Google Pay lub Apple Pay (do której dodana jest karta wydana do konta założonego w promocji) na dowolne kwoty i w dowolnym miejscu (można więc płacić w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie); jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tych form płatności, sprawdź przygotowane przeze mnie poradniki o tym, jak korzystać z Google Pay oraz jak korzystać z Apple Pay;
  • dla uzyskania premii 40 zł za cel oszczędnościowy: posiadaj aktywny cel oszczędnościowy, którym dla mBanku jest rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z eKontem możliwości - na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta musi się na nim znajdować co najmniej 10 zł.

Aktywny cel oszczędnościowy w mBanku to usługa polegająca na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przerzucał z Twego konta osobistego (czyli z eKonta możliwości) na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Wybrać możesz jedną z trzech opcji oszczędzania w ramach tej usługi. A może to być:
 • zaokrąglenie kwot do pełnych 10 zł - a więc np. gdy zapłacisz kartą 5,99 zł, to oprócz tej kwoty z Twego konta "zejdzie" też 4,01 zł, które trafi na rachunek oszczędnościowy; dla transakcji równych 10 zł zaokrąglenie wynosi 0 zł, ale dla transakcji będących wielokrotnością 10 zł zaokrąglenie zawsze wynosi 5 zł; 
 • stała kwota od każdej transakcji (od 3 do 10 zł) - po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą dodatkowo z Twego konta zostanie pobrana kwota od 3 do 10 zł i trafi ona na rachunek oszczędnościowy; 
 • wybrany procent wydanej kwoty z przedziału 1-15% - od każdej z transakcji bank naliczy stosowny procent do przerzucenia na rachunek oszczędnościowy.

Na to konto oszczędnościowe można oczywiście także wpłacić środki samodzielnie, wykonując przelew pomiędzy swoimi rachunkami. Jeśli szczególnie nie zależy Ci na oszczędzaniu w taki sposób, to możesz wybrać np. 1% od transakcji, a wtedy wykonując transakcje na drobne kwoty, z automatu bank będzie za Ciebie odkładał drobne, groszowe kwoty. Pamiętaj jednak, by zapewnić saldo 10 zł na koncie oszczędnościowym na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta możliwości - to warunek promocji niezbędny do uzyskania ostatniej z wyżej wymienionych premii (później te środki możesz wypłacić).

Wypłata premii (40, 80 lub 120 zł w zależności od tego, ile warunków promocji spełnisz) nastąpi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo: jeśli eKonto możliwości zostanie otwarte w kwietniu, to do końca maja będziesz mieć czas na spełnienie warunków dla uzyskania poszczególnych premii, a wypłata gratyfikacji nastąpi do końca czerwca.

Do udziału w promocji kwalifikują wyłącznie konta indywidualne (nie zakładaj więc konta ze współposiadaczem, bo wtedy premie przepadną).

Ile kosztuje eKonto możliwości w mBanku?


eKonto możliwości to konto osobiste oferowane przez mBank osobom młodym (do 24 lat). A jego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce (nie ma tu znaczenia do jakiego banku lub instytucji należy taki bankomat).

Zatem prościej już się nie da 😉 Oprócz eKonta możliwości niezbędne jest też otwarcie konta oszczędnościowego w celu odkładania środków w ramach aktywnego celu oszczędnościowego (czyli dla uzyskania jednej z trzech premii). Takie konto otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez warunków. W miesiącu kalendarzowym z rachunku oszczędnościowego wykonać możesz jeden darmowy przelew.

Otwarcie konta w mBanku. We wniosku o eKonto możliwości wskazać możesz metodę zawarcia umowy. Do wyboru jest kurier lub placówka banku. W tym drugim przypadku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który już złożyłeś przez Internet (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie wniosku).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy płatności Google Pay można też wykonać w aplikacji Allegro? Wydaje mi się że to też powinno się liczyć jako płatność przez internet.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...