Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powraca! Odbierz gwarantowany bonus 200 zł za konto w Banku Millennium w łatwej i już sprawdzonej promocji!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

15.04.2019

Hit powraca! Odbierz gwarantowany bonus 200 zł za konto w Banku Millennium w łatwej i już sprawdzonej promocji!

Bank Millennium odpalił kolejną edycję świetnej promocji konta, w której zyskać można 200 zł z Kontem 360°.

Promocja 200 zł z Kontem 360 w Banku MillenniumPromocja bankowa powraca z rekordowo wysokim bonusem gwarantowanym. Do wzięcia czeka tytułowe 200 zł nagrody za konto od Banku Millennium, po spełnieniu bardzo prostych warunków, których należałoby sobie życzyć we wszystkich podobnych promocjach bankowych. Z tego też powodu ta okazja do bankobrania od dłuższego czasu cieszy się niezmiennie wielkim wzięciem!

Dla kogo promocja Millennium?


W całej promocji to właśnie ten punkt jest najtrudniejszy, bo wyjaśnienie kto może w niej wziąć udział i zgarnąć 200 zł jest długie. Za to dalej już jest o wiele prościej.

Uczestnikiem promocji Millennium może być osoba pełnoletnia, która na dzień 15.04.2019 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. Wykluczenie obejmuje również użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Wykluczeni się też byli klienci banku, ale tylko ci, którzy uczestniczyli w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student". Jeśli więc było Ci dane posiadać inne konto (np. Dobre lub Internetowe) albo nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale bez promocji, to teraz możesz skorzystać z niniejszej propozycji i również dostaniesz 200 zł.

Z promocji konta osobistego nie mogą skorzystać też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda od banku. W promocji uzyskasz 200 zł, które Bank Millennium wypłaci na Twe konto. Środki te będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel. To nagroda gwarantowana, a więc każdy kto weźmie udział w promocji konta (i spełni jej warunki) otrzyma 200 zł.

200 zł za Konto 360° w Banku Millennium


Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "200 zł z Kontem 360°" i zgarnąć tytułowy bonus:
 • do 27.05.2019 r. złóż wniosek o konto wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych banku i firm powiązanych oraz współpracujących z bankiem, w tym przez środki porozumiewania się na odległość; 
 • do 31.05.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem 
 • najpóźniej do 31.05.2019 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do aplikacji - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • w czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

I to już wszystko! Aby ułatwić skorzystanie z promocji podsunę jeszcze dwie wskazówki.

▶️ Warunek wpływów na konto najprościej spełnisz, gdy wykonasz przelew z własnego konta w innym banku (nie zaliczą się przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania (w każdej chwili możesz je więc wydać, przelać lub wypłacić). 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolną, nawet bardzo drobną kwotę (będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko i wszędzie z jednym wyjątkiem - bank nie zaliczy transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Wypłata narody. Bank Millennium wypłaci Ci bonus 200 zł do 20.09.2019 r. (na konto założone w promocji). Do momentu wpływu nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy oraz nie odwołuj zgód. W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda tak:

Terminarz promocji 200 zł z kontem 360 w Banku Millennium

Konto oszczędnościowe Millennium na 2,7% 


Oprócz promocji z gwarantowaną premią 200 zł, dla oszczędzających dodatkową zachętą może być oferta konta oszczędnościowego Profit, na którym Bank Millennium daje stawkę 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł i gwarantuje jej utrzymanie przez okres 92 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe (a czas na tę wpłatę bank daje do 25.05.). Choć okres promocyjnego oprocentowania jest ograniczony, to w praktyce można korzystać z kolejnych edycji promocji (jedna po drugiej), co opisuję tutaj. Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium otworzysz wraz z kontem osobistym.

Konto w Millennium - prześwietlenie  


W promocji założyć można Konto 360º lub 360º Student. Druga opcja dostępna jest jednak wyłącznie dla osób w wieku 18-26 lat (i wiek właśnie jest kluczowym kryterium przy zakładaniu konta; nazwa może sugerować co innego, ale właściciel konta nie musi być studentem).

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). Warunki w praktyce więc pokrywają się z wymogami promocji z premią 200 zł. Ich spełnienie jednocześnie zwolni z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze jest przy tym koncie za 0 zł.

Z kolei Konto 360° Student, to... jeszcze prostsze zasady. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli co miesiąc wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (aczkolwiek jeśli wybierzesz to konto, pamiętaj, że w okresie od czerwca do sierpnia trzeba też zapewnić wpływy na potrzeby promocji z premią 200 zł).

Udział w promocji z gwarantowaną premią 200 zł zapewnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji. W takim przypadku wybrać możesz jeden z dwóch poniższych sposobów zawarcia umowy:
 • za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przyjeżdża na wskazany przez Ciebie adres) lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (tj. podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii) .

Przydatne dokumenty:

67 komentarzy:

 1. Tak od siebie tylko dodam, że wpłaty we wplatomacie millenium przechodzą 😀 sprawdzone premia wpłynęła.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1) Czy w aplikacji muszę robić jakieś płatności? Bo smartfon mam, aplikacji raczej podoła, ale NFC brak.
  2) czy muszę płacić BLIKiem? Czy mogą być same płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższy tekst to wyjaśnia.
   1. Wystarczy zainstalować i uruchomić aplikację, nie trzeba wykonywać żadnych płatności.
   2. Wystarczą same płatności kartą.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. A jeszcze dopytam czy można aplikację odinstalować czy trzeba cały czas trzymać?

   Usuń
 3. Mam pytanie czy jezeli niedawno zamknelam konto 360 dla studenta ale otwarte w ramach polecenia to czy moge otrzymac premie czy nie kwalifikuje sie do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczeni są byli klienci, którzy uczestniczyli w którejkolwiek akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student, w ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student.

   Usuń
 4. Czy konto można później zamknąć? Czy bank robi jakieś problemy? Jak wygląda zamknięcie takiego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu premii zamykasz konto.Można to zrobić przez bankowość internetową.Bank robi taki"problem" że po złożeniu wypowiedzenia dzwonią niemal natychmiast i proponują money back za pozostawienie konta(5% płatność blikiem i 2% kartą).Ja już korzystam z tego drugi raz.

   Usuń
 5. Najlepsze jest to że później proponują moneyback za płatności kartą i blikiem po złożeniu dyspozycji zamknięcia konta więc kolejne pół roku można zarobić po 60zl/mies jeśli ktoś ma stałe wydatki powyżej 1800 zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Errata: wydatki powyżej 2100 zł.

   Usuń
  2. 1800 zł wydatku miesięcznie przy rodzinie z dziećmi to pikuś. Kropla w morzu potrzeb.

   Usuń
  3. Z dziećmi czy bez, 2100 zł obrotu na m-c przez pół roku to jest razem 12600 zł, ale oni dają za to aż 360 zł zwrotu.

   Usuń
  4. I tak wydam tyle kasy i tak. Więc lepiej mieć niż nie mieć te 60 zl zwrotu. Co tu tak ciężko zrozumieć.

   Usuń
  5. Lepiej mieć ten zwrot jak się tyle wydaje niż nie mieć. Amen.

   Usuń
  6. Nie od dziś wiadomo, że mając możliwość zwrotów za wydatki, te ostatnie rosną - taki klimat :)

   PS. Premia 360 zł od obrotu na 12600 zł daje jedynie 2,85% zwrotu.

   Usuń
  7. Ale Cię boli to że ktoś tyle wydaje. Tylko nie przemija się to nie twoje pieniądze.

   Usuń
  8. Którego dnia miesiąca zwracają moneyback za płatności kartą i blikiem ? Chciałem zamknąć konto pod koniec marca, ale obiecali mi moneyback, i do tej pory żadnych zwrotów nie widze.

   Usuń
  9. Jeśli dobrze pamiętam to ok 10-go zawsze wypłacali.

   Usuń
  10. ok, dzięki

   Usuń
 6. Bardzo fajna promocja. Od tego właśnie zacząłem swoją przygodę z bankobraniem w zeszłym roku. Zaczęło się właśnie od 200 zł. Dziś już uzbierało się 1395 zł i kolejne premie są w drodze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. a ja otwierałam konto w 2015 roku gdzie premia wynosiła 55 zł..... nadal się nie kwalifikuję?? kiedy będzie coś dla powracających klientów !!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jupi!!! Udało się. Miałem konto 360 założone kilka lat temu ale bez promocji. Zamknąłem w marcu. No i teraz się łapię. Wniosek złożony :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szanowny Kliencie,

  już wkrótce udostępnimy nową wersję aplikacji mobilnej Banku Millennium. Nowa wersja, by szybko i efektywnie funkcjonować, wymaga wersji 5.0 lub wyższej systemu operacyjnego Android. Dlatego rekomendujemy aktualizację systemu lub instalację aplikacji mobilnej na modelu telefonu spełniającym powyższe wymagania.

  Z pozdrowieniami,
  Zespół Banku Millennium.
  -----

  I w taki oto sposób najprawdopodobniej najlepiej funkcjonujący bank w Polsce wyeliminuje mnie już wkrótce mnie z grona swoich klientów, gdyż nie zamierzam dla operacji BLIK kupować nowego smartka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podnoszenie wymogów co do najniższej wersji oprogramowania wynika ze wsparcia dla tych wersji systemów. Chodzi chociażby o kwestie zabezpieczeń ale też i wymagań technicznych nowych urządzeń. Zależy jaki masz telefon, ale sprawdź bo może już dawno był możliwy upgrade Androida.

   Usuń
  2. Kwestie zabezpieczeń? Android Lollipop 5.0 różni się od poprzedniej wersji głównie tym, że ulepszono wygląd tzw. 'interfejsu' oraz generowanie obrazu czy nawet wykorzystanie energii z baterii.

   Usuń
 10. Czy jak założy się konto jeszcze w kwietniu to w maju trzeba zasilić plus 1 płatność by uniknąć opłaty do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero od czerwca. Dopytywałem na infolinii i osobno mailowo.

   Usuń
 11. A ja mam następujące pytanie, bo wnisek o konto złożyłem wczoraj, dzisiaj przyjeżdża kurier z umową. 1000zł + płatność kartą ma być w Czerwcu, Lipcu i w Sierpniu, wtedy spełnia się warunki żeby konto było darmowe. A jeśli teraz mamy kwiecień, to żeby uniknąć opłat za ten miesiąc też nalezy przelać 1000zł + płatność kartą? W maju i we wrześniu tak samo? (bo wypłata jest do 20 września)

  OdpowiedzUsuń
 12. Promocje można laczyc z poleceniem???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W obydwu regulaminach znajdują się zapisy: "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu (...)". Poza tym nie jest to możliwe technicznie. Wniosek o konto z bonusem 200 zł może być złożony tylko na dedykowanej stronie promocji, a tam nie ma możliwości wpisania kodu.

   Usuń
  2. Mam pytanie odnośnie łączenia tych promocji. Konto otworzyłam poprzez dedykowaną stronę, umowę podpisywałam w oddziale. Pani w banku powiedziałam oczywiście, że wniosek złożyłam przez internet i chce tylko podpisać umowę. Jednak pare minut po otwarciu konta dostałam smsa, że dziękujemy za rejestrację w programie poleceń i mój kod do polecania. Razem z dokumentami dostałam regulaminy tych dwóch promocji.. Czy to oznacza, że już się nie kwalifikuje do tej promocji z bonusem 200 zł? Czy to, że dostałam ten kod do polecania nie ma na to wpływu? I chodzi tylko o to żeby to konto nie było otwarte z polecenia? Czy wszyscy po otwarciu tego konta zostają automatycznie zapisani do tego programu poleceń? Z góry dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
  3. To że cię dopisano do programu poleceń i możesz polecać to niczemu nie wadzi. Mnie do tej promocji nie dopisywano. A czy tobie czasem pracownik/-ca nie wpisała np. swego kodu polecenia? Zapytaj w bankowości - można tam wysłać wiadomość.

   Usuń
 13. Czy każdego miesiąca tj. czerwiec, lipiec, sierpień należy przelewać na konto po 1000 zł ? i na jaką minimalną kwotę trzeba robić płatność żeby zaliczyć bonus ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu Złotówy zamieszczonego powyżej: "w czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):

   - zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz
   - wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIK-iem.

   Usuń
  2. Także z artykułu:
   "W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolną, nawet bardzo drobną kwotę"

   Usuń
  3. Na potrzeby tej promocji, w 3 kolejnych miesiącach musi być po tym 1000zł, czy jednak jak ktoś założył konto 360 Student to wystarczy po 360zł ?

   Usuń
  4. 1000 zł w każdym z 3 miesięcy.

   Usuń
 14. Kiedy Bank Millennium wprowadzi nową bankowość? :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Mr. Złotówa polecasz przy zakładaniu konta pakiet assistance (jest do wyboru przy zakładaniu konta)? Piszą, że jest bezpłatny przez rok i że można z niego później zrezygnować? Jak wygląda rezygnacja (czy jest z poziomu systemu transakcyjnego)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pakiet Bardzo Pomocny faktycznie jest przez 12 miesięcy darmowy. Można z niego zrezygnować w dowolnej chwili (ale tylko w placówkach lub na infolinii; w bankowości chyba nie jest to możliwe - o ile nic się ostatnio nie zmieniło). A czy polecam? Nie ma zdania - nie korzystałem.

   Usuń
 16. Czy jako płatność blikiem można doładować sobie aplikację Skycash? I czy w promocji można płacić za bilety miejskie? W innej promocji chyba było takie wykluczenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko można bo tu wykluczenia żadnego nie ma.

   Usuń
  2. Okej, dziękuję

   Usuń
 17. A jak z podatkiem? Jak mam się z tego rozliczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję ostatnie zdanie z regulaminu:
   "Uzyskana Premia stanowić będzie przychód Uczestnika zwolniony z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 200 j.t. z późń. zm)." :)

   Usuń
 18. Promocja „Zyskaj 200 zł” trwa od 12.02.2019 do 16.07.2019, przy czym wniosek o Konto w promocji można złożyć do 27.03.2019, a umowę podpisać do 31.03.2019. Po promocji już .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyżej mowa o promocji "200 zł z Kontem 360°" (to już inna edycja), dostępnej w wyżej wymienionych terminach (do 27.05.2019 r.).

   Usuń
 19. Witam,
  jak się ma RODO i prawo do bycia zapomnianym do promocji typu 200 PLN na start dla nowych klientów ? Może temat został już gdzieś poruszony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jest prawo bankowe i ono pozwala bankowi nie zapominać przez 5 lat.

   Usuń
 20. W jaki sposób przychodzi karta do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak umowa przez kuriera to już kurier przywozi.

   Usuń
 21. A czy za zamknięcie konta pobierają jakieś dodatkowe opłaty? Jeśli tak, jak ich uniknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnych opłat za zamknięcie konta.

   Usuń
 22. Dzisiaj wpadł bonus.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to możliwe? Promocja zaczęła się raptem w kwietniu.

   Usuń
  2. W starszej promocji. Już zakończonej.

   Usuń
 23. Dzień dobry, szukam odpowiedzi na następujące pytanie: jeśli płatność kartą została wykonana ostatniego dnia kwietnia, ale zaksięgowana w dniu 2 maja (data w historii konta), to warunki promocji zostały spełnione, czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak stanowi regulamin w tej kwestii?

   Usuń
 24. Czy przelew na telefon blikiem np 1zł drugiej osobie będzie liczone jako płatność blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Przelew to nie płatność.

   Usuń
  2. Jednak czek BLIK to płatność.

   Usuń
 25. Z opisu Złotówy powyżej: "wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku):

  Tu chodzi o sumę wpływów łącznie min. 1K.

  PS. Może być również wpłata w oddziale, w bankomacie lub kombinacje jakichkolwiek zasileń konta (spoza kont w Banku) dające sumarycznie min. 1K.

  OdpowiedzUsuń
 26. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez środki porozumienia na odległość. Czy można zrezygnować tylko z opcji MilleSMS za które jest pobierana opłata, nie tracąc przy tym możliwości zgarnięcia bonusu za otwarcie konta? Da się to jakoś obejść?

  OdpowiedzUsuń
 27. Mam pytanie o płatności za wyplaty z bankomatow karta visa do konta 360. W cenniku jest info, ze po 2 miesiacach opłata moze być naliczana przy wpłatach z innych bankomatow, chyba ze będzie m.in.wpływ 1000zl, z tym że w nawiasie jest info i nie wiem jak ją czytać, czy jak wpływ 1000zl jest z mojego konta w innym banku, to mogę wypłacać z innych bankomatów bez opłat po 2 miesiącach czy nie? Ktoś już to przestestowal?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...