Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych (zaproszonych) klientów ING Banku Śląskiego: bonus do 40 zł za płatności telefonem

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

25.04.2019

Promocja dla obecnych (zaproszonych) klientów ING Banku Śląskiego: bonus do 40 zł za płatności telefonem

Promocyjna ofensywa ING Banku Śląskiego trwa w najlepsze. Tym razem bank postanowił premiować płatności telefonem.

Bonus do 40 zł za płatności telefonem - promocja w ING Bank ŚląskiDo wzięcia czeka bonus pieniężny w wysokości 15 lub 40 zł za wykonanie odpowiednio 5 lub 10 płatności zbliżeniowych telefonem. Propozycja po raz kolejny skierowana jest jednak wyłącznie dla zaproszonych klientów.

A przypomnę, że ING Bank Śląski do wybranych klientów skierował już propozycję udziału w promocjach, w których do wzięcia są bonusy za płatności BLIKiem oraz vouchery do Pyszne.pl za transakcje kartą kredytową. Wcześniej bank premiował też wpłatę na konto oszczędnościowe.

Jeśli zaś chodzi o nowych klientów, to niezmiennie dostępna jest promocja, w której zyskać można nawet 140 zł za otwarcie konta osobistego (wreszcie ze zdecydowanie skróconym okresem oczekiwania na wypłatę bonusów).

Promocja "Im częściej płacisz, tym więcej zyskujesz"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która otrzymała propozycję skorzystania z promocji (w formie komunikatu przekazanego w bankowości Moje ING).

Z technicznego punktu widzenia do wzięcia udziału w promocji niezbędne jest posiadanie telefonu z systemem Android (wersja min. 4.4) wyposażonego w moduł NFC, umożliwiający zbliżeniowe płatności.

Nagroda. W promocji zgarnąć możesz bonus pieniężny w wysokości 15 lub 40 zł, który wpłynie na Twe konto w ING Banku Śląskim - środki te będzie można więc przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Im częściej płacisz, tym więcej zyskujesz":
 • jeśli otrzymasz zaproszenie od banku, w okresie od 25.04. do 24.05.2019 r. zapisz się do promocji poprzez wniosek udostępniony przez bank w bankowości Moje ING;
 • do 2.06.2019 r. wykonaj płatności telefonem (kartą Mastercard w telefonie lub Visa zbliżeniowa w telefonie) na kwotę min. 5 zł każda - liczba wykonanych płatności przełoży się na wysokość bonusu, jaki otrzymasz od banku. I tak możesz dostać:
  • bonus 15 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 płatności (na min. 5 zł każda) lub
  • bonus 40 zł w sytuacji, gdy wykonasz min. 10 płatności (na min. 5 zł każda);
 • do dnia wypłaty bonusu (co ma nastąpić najpóźniej do 14.06.2019 r.) posiadaj jakiekolwiek konto osobiste w ING Banku Śląskim (Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne i Komfort w PLN).

Uczestnik promocji zgarnąć może tylko jeden bonus (15 lub 40 zł).

Jak płacić kartą w telefonie w ING Banku Śląskim?


By móc płacić telefonem, niezbędne jest posiadanie lub wyrobienie wirtualnej karty w aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego. Te karty bank definiuje następująco:
"Mastercard w telefonie – karta wydawana do rachunku (karta debetowa) w postaci wirtualnej, instalowana w aplikacji mobilnej Banku w telefonie komórkowym z funkcjonalnością NFC. 
(...) Visa zbliżeniowa w postaci wirtualnej – karta wydawana do rachunku (karta debetowa) w postaci wirtualnej zainstalowana w aplikacji mobilnej Banku w telefonie komórkowym z funkcjonalnością NFC"

Jak wygląda aktywacja karty w telefonie? Tu zacytuję instrukcję ze strony banku. W przypadku karty Mastercard:
"- Zaloguj się do aplikacji Moje ING mobile; Wybierz konto, z którym chcesz powiązać Mastercard w telefonie. Upewnij się, że masz aktualną wersję aplikacji 
- Wybierz: Zamów kartę Z listy dostępnych kart wybierz Mastercard w telefonie i zaakceptuj umowę. Potwierdź PIN-em do aplikacji 
- Nadaj PIN do karty nadaj PIN do akceptacji transakcji powyżej 50 zł Mastercard w telefonie zainstaluje się automatycznie. Zobaczysz komunikat: „Płatności Mastercard w telefonie zostały aktywowane”""

Jeśli zaś chodzi o kartę Visa, to jest nawet ciut szybciej i łatwiej:
"- Zaloguj się do aplikacji Moje ING mobile i wybierz kartę Visa zbliżeniowa, dla której chcesz uruchomić płatności telefonem; 
- Aktywuj płatności zbliżeniowe telefonem dla tej karty, jeśli są wyłączone; 
- Ustaw Moje ING jako domyślną metodę płatności dla transakcji "Dotknij i zapłać"" 

I to tyle. Z karty można korzystać i płacić. Instruktaż znajdziesz również na poniższym filmiku:


ING Bank Śląski do wyboru daje kartę Visa lub Mastercard w telefonie. W przypadku chęci wyrobienia karty Visa w telefonie i tak niezbędnym jest posiadanie plastikowej karty Visa (za taką kartę - w przypadku najpopularniejszego Konta Direct - bank pobiera co miesiąc 7 zł, o ile w miesięcznym okresie rozliczeniowym nie zostały wykonane płatności na sumę min. 300 zł).

Jeśli posiadasz samo konto osobiste (bez karty) w ING Banku Śląskim, to lepszym wyborem będzie karta Mastercard w telefonie, gdyż... można ją mieć bez opłat. Choć standardowo z opłaty miesięcznej za kartę Mastercard w telefonie (w wysokości 7 zł) zwalnia także wykonanie w okresie rozliczeniowym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca kolejnego płatności kartami wydanymi do konta transakcji bezgotówkowych na sumę min. 300 zł. Ale tu na szczęście obowiązuje promocja (zapisana w tabeli opłat i prowizji banku) i do 28.12.2019 r. opłata za kartę Mastercard w telefonie nie będzie pobierana.


Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. To już chyba 7. promocja ING na którą się nie łapię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Zamiast promować tych co trzymają u nich oszczędności czy przelewają wynagrodzenie to sami się proszą by tego nie robić. A zmiana oprocentowania - uzasadnienie to śmiech na sali. Wiedzą jak pozbyć się klienta. Ja im mówię pa pa. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Dokładnie. Pensja na konto i żadnych zaproszeń. Nawet nie załapałem się na KK przy do chodach ponad 3 tyś. o min. limicie 2000 zł. Czekam tylko na premię za przelew pensji i we wrześniu zamykam konto.

   Usuń
 2. ING pojechało po bandzie:
  "Od września 2018 r. obserwujemy spadek ogólnego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych, ogłaszanego przez Główny Urząd Statystyczny (GUS). W listopadzie 2018 r. wskaźnik ten spadł o 1,2 punktu procentowego w stosunku do analogicznego miesiąca roku poprzedniego. Dlatego podjęliśmy decyzję, aby obniżyć oprocentowanie jednokrotnie na wskazanych niżej kontach oszczędnościowych w PLN, jednak nie więcej niż o 0,2 punktu procentowego."
  Z beznadziejnego konta oszczędnościowego na 0,7% schodzą na ubliżające 0,5% ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten bank to rownia pochyla. Jestem tam 25 lat i mam zamiar zakonczyc wspolprace

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż 25 lat? To pewnie pamiętasz jak 'prywatyzowano' Śląski :)

   Usuń
 4. Wpadł bonus :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I gdzie ten bonus?
  Czas zmienić bank. Naciagacze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A zaproszenie było?
   Jak było i warunki promocji zostały spełnione, to i bonus będzie.

   Usuń
  2. U mnie wczoraj rano wpłynął. Jak nie masz, to pisz reklamację zanim zmienisz bank

   Usuń
  3. I zaproszenie było i zostałem zapisany do promocji.
   Warunki spełnione wszystkie a bonusu brak.
   Napisałem zgłoszenie czekam na odpowiedź

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...