Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł za konto dla dziecka w Banku Pekao (+ premia 200 zł dla rodzica!)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

10.01.2020

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w Banku Pekao (+ premia 200 zł dla rodzica!)

Bank Pekao odpalił 9. edycję promocji konta dla najmłodszych.

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w Banku Pekao
Do wzięcia czeka bonus 50 zł (jeśli masz więcej dzieci, to i więcej bonusów możesz zgarnąć). A warunki do spełnienia są bardzo proste, bo w praktyce wystarczy samo założenie konta dla dziecka.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba mieszkająca w Polsce lub z polskim obywatelstwem, która nie ukończyła 18 lat oraz na dzień 2.01.2020 r. nie posiadała jakiegokolwiek konta osobistego w Banku Pekao.

Okres wykluczenia dla byłych klientów jest więc bardzo krótki, ale z promocji wykluczeni są uczestnicy poprzednich edycji akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom".

W imieniu dziecka umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao.

Zasady promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom". By wziąć udział w promocji i zgarnąć bonus 50 zł:
 • najpóźniej do 29.02.2020 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka powinien zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych oraz (w tym samym dniu) umowę o rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (o ile takiego rachunku dziecko jeszcze nie posiada). 

Wypłata nagrody przewidziana jest do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, więc jeśli otwarcie konta/kont nastąpi np. w styczniu, to bonus wpłynie do 24.02.2020 r.

Uczestnik (czyli dziecko) udział w promocji może wziąć tylko jeden raz. Zatem rodzic, o ile ma więcej dzieci, to każdemu z nich może założyć konto i wtedy każde dziecko otrzyma bonus 50 zł.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. A wtedy główne cechy konta to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej; 
 • 0 zł za użytkowanie karty płatniczej wydawanej do konta (regulamin promocji nie wymaga jej wyrabiania; karta wydawana jest wyłącznie dla dzieci, które ukończyły 13. rok życia); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat, a oferuje na nim oprocentowane 1,5% w skali roku (wpłacanie środków na ten rachunek jest jednak dobrowolne - regulamin promocji tego nie wymaga; konieczne jest tylko otwarcie rachunku Mój Skarb).

Umowę o Konto Przekorzystne dla osoby niepełnoletniej zawrzeć można wyłącznie w oddziałach Banku Pekao (promocja nie obowiązuje w agencjach, ani placówkach partnerskich banku).

Strategia udziału w promocji Banku Pekao. Jeśli perspektywa pełnoletności Twego dziecka nie jest już zanadto odległa, to z udziałem w promocji... warto się powstrzymać. Lepiej bowiem zaczekać do osiemnastki - wtedy swemu dziecku możesz już zaszczepić korzystanie z promocji bankowy z o wiele większymi gratyfikacjami. A przypomnę, że na dorosłych czeka premia pieniężna 200 zł za Konto Przekorzystne.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty: 

19 komentarzy:

 1. Jeśli dobrze rozumiem to można założyć dziecku samo konto bez karty?

  OdpowiedzUsuń
 2. Super. Jakie dokumenty są potrzebne? Akt urodzenia, dowód osobisty dziecka czy sama deklaracja że to moje dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Syn lat 14. Jak zakładałem konto to byłem z nim. Ma już dowód. Coś pani przebąkiwała, że legitymacja wystarczy.

   Usuń
 3. " rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka" Czyli można bez dziecka to załatwić?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy akt urodzenia jest wystarczającym dokumentem? Syn ma 10 miesięcy i nie posiada jeszcze dowodu osobistego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kto z Was otrzymał drugą transzę nagrody za tą promocję z wcześniejszej edycji? Miała być wypłacona do 15.01, ale na razie na konto nic nie wpłynęło. Czyżby będą robić przelewy ostatniego dnia , czyli jutro ? A jak nie będzie to co zgłaszać reklamecję czy co robić. Dodam, że pierwsza transza wpłyneła / 100 zl/ .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwoje moich przyjaciół nie otrzymało drugiej transzy nawet dzisiaj, mimo że już 16 stycznia.

   Usuń
 6. Czyli ja posiadając konto mogę polecić teraz zakładając dziecku i otrzymam 200? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym założyć rachunek dla wnuczki,która ma 10 miesięcy. Jakie dokumenty powinnam mieć ze sobą. Czy muszą być obecni rodzice dziecka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko rodzic może lub opiekun prawny.

   Usuń
 8. Nie do końca rozumiem... dziecko dostaje za założenie konta 50 zł, a rodzic dostaje 200 zł z jakiego tytułu? Za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za otwarcie konta dla siebie. Jak jeszcze nie ma.

   Usuń
 9. Czyli jak nie mialem wczesniej konta to najpierw musze zalozyc konto przekorzystne i jak bede mia konto osobiste to udaje sie do banku i zakladam konto dla dziecka.czy tak?

  OdpowiedzUsuń
 10. Po zalozeniu konta przekorzystnego udalem sie do banku zeby zalozyc konta dla dziecka przekorzystne dla mlodych i oszczednosciowe Moj Skarb niestety odsxedlem z kwitkiem poniewaz podobno nie mozna zalozyc konta przekorzystnego dla mlodych do 13 lat..powyzej mozna.Akurat nie bylo specjalistow i pani mi tak powiedziala..ze ona sie zna na promocjach...Złotówa help

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W styczniu otworzyłem w oddziale konto dla córki (9 lat) i syna (5 lat).

   Usuń
  2. Już był gdzieś o tym wątek. Oni chyba to zmienili w pewnym momencie i najwyraźniej trafiłeś na panią niezorientowaną na bieżąco.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...