Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 110 zł za eKonto możliwości (dla młodych: 18-24 l.) w mBanku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

10.01.2020

Premia 110 zł za eKonto możliwości (dla młodych: 18-24 l.) w mBanku

mBank odpalił nową promocję konta dla młodych.

Promocja konta dla młodych w mBanku
Do wzięcia czeka kilka bonusów pieniężnych, które w sumie mogą dać do 110 zł na start.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Konto dla młodych z premią 110 zł


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 24 lat i która nie jest, ani co najmniej od 1.01.2017 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem:
"1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017"

Ewentualne posiadanie innych produktów (np. pożyczki, lokaty, karty kredytowej czy konta firmowego w mBanku) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji eKonta możliwości.

Nagroda. W promocji zgarnąć można trzy bonusy po 20 zł każdy oraz jeden bonus w wysokości 50 zł, co razem dać może wspomniane już 110 zł. mBank nagrodę wypłaci na konto osobiste, więc będzie można ją spożytkować według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "I możesz więcej" oraz uzyskać bonusy:
 • do 30.06.2020 r. złóż wniosek o eKonto możliwości wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz zawrzyj umowę z bankiem; 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • by uzyskać bonus 20 zł za płatności telefonem: wykonaj 2 płatności telefonem za pomocą usługi Google Pay lub Apple Pay (do której dodana będzie karta wydana do konta założonego w promocji) na dowolne kwoty i w dowolnym punkcie handlowo-usługowym i/lub w Internecie;

   💡 Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z tych form płatności, sprawdź przygotowane przeze mnie poradniki o tym, jak korzystać z Google Pay oraz jak korzystać z Apple Pay
  • by uzyskać bonus 20 zł za przelew na numer telefonu: wykonaj 2 przelewy na numer telefonu (przelewy BLIK);

   💡 Jeżeli ta usługa jest dla Ciebie nowością, to zapoznaj się z wpisem objaśniającym czym jest BLIK i jak z niego korzystać
  • by uzyskać kolejny bonus 20 zł za cel oszczędnościowy: posiadaj aktywny cel oszczędnościowy, którym dla mBanku jest rachunek umożliwiający automatyczne oszczędzanie, powiązany z eKontem możliwości (nieco niżej wyjaśniam czym jest i jak działa taki cel) - na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta na rachunku oszczędnościowym musi znajdować się kwota min. 10 zł.

Możesz spełnić warunki uzyskania wybranego czy wybranych przez siebie bonusów, ale warto zrealizować wszystkie. Nie tylko z tego względu, że wtedy zyskasz najwięcej, bo 60 zł (3 x 20 zł), ale też ze względu na dodatkowy bonus 50 zł, który przysługuje wyłącznie dla osób, które uzyskają wszystkie trzy bonusy po 20 zł. W taki więc sposób łącznie można zarobić do 110 zł.

Wypłata całej premii (w wysokości 20, 40 lub 110 zł w zależności od liczby spełnionych przez Ciebie warunków) ma nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania.
💡 Zatem przykładowo: jeśli konto założysz w styczniu, to do końca lutego będziesz mieć czas na spełnianie warunków promocji, a nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca marca.

W promocji z premią 110 zł uczestniczą wyłącznie konta indywidualne (czyli wprost: nie opłaca się zakładać konta wspólnego).

Czym jest aktywny cel oszczędnościowy w mBanku? To usługa umożliwiająca automatyczne oszczędzanie. Można skonfigurować ją tak, by mBank z Twego konta osobistego (czyli z eKonta możliwości) przerzucał drobne kwoty na konto oszczędnościowe zawsze wtedy, gdy będziesz płacić kartą, robić przelew lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można jeden spośród trzech poniższych wariantów:
 • zaokrąglenie kwot do pełnych 10 zł - jeśli kartą wydasz np. 6,29 zł, to z Twego konta osobistego, bank pobierze jeszcze 3,71 zł w celu przerzucenia na rachunek oszczędnościowy; dla transakcji równych 10 zł zaokrąglenie wynosi 0 zł, ale dla transakcji będących wielokrotnością 10 zł zaokrąglenie będzie wynosić 5 zł; 
 • stała kwota od każdej transakcji (wybrać możesz od 3 do 10 zł) - po wykonaniu transakcji (a więc przelewu, wypłaty z bankomatu czy płatności kartą) na Twór rachunek oszczędnościowy trafi właśnie taka kwota (pobrana przez bank z Twego konta osobistego); 
 • wybrany procent wydanej kwoty z przedziału 1-15% - od każdej z transakcji bank naliczy stosowny procent i kwotę przerzuci na rachunek oszczędnościowy. 

Na konto oszczędnościowe także i samodzielnie można wpłacać środki, wykonując przelew pomiędzy swoimi rachunkami. Jeżeli jednak szczególnie nie zależy Ci na oszczędzaniu, to możesz wybrać np. 1% od transakcji, a wtedy wykonując transakcje na drobne sumy, z automatu bank będzie za Ciebie odkładał i drobne, groszowe kwoty. Ale nie zapomnij, by zapewnić saldo 10 zł na koncie oszczędnościowym na koniec miesiąca następującego po miesiącu założenia konta osobistego w promocji, bo to warunek uzyskania bonusu 20 zł za cel oszczędnościowy. Później środki z rachunku oszczędnościowego będzie można oczywiście przelać na konto osobiste.

Ile kosztuje eKonto możliwości w mBanku? 


Główne cechy konta zakładanego na potrzeby powyższej promocji z premią do 110 zł to (dla osób w wieku 18-24 lata):
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania dodatkowych warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce (nie ma tu znaczenia do jakiego banku lub instytucji należy taki bankomat). 

Oprócz eKonta możliwości trzeba też założyć konto oszczędnościowe w celu odkładania środków w ramach aktywnego celu oszczędnościowego (czyli dla uzyskania ostatniego z bonusów 20 zł). Takie konto otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez warunków. W miesiącu kalendarzowym z rachunku oszczędnościowego wykonać możesz jeden darmowy przelew.

Otwarcie konta w mBanku. We wniosku o eKonto możliwości wybrać możesz metodę zawarcia umowy: kuriera lub placówkę banku.

[Aktualizacja w dn. 18.03.2020 r.: z powodu zawieszania usług kurierskich przez firmę, z którą współpracuje mBank, aktualnie jedynym sposobem zawarcia umowy o konto w mBanku pozostaje wizyta w placówce banku.]

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku, by mieć pewność udziału w promocji, zwróć uwagę, by w placówce zawrzeć umowę dla wniosku, który już został złożony przez Internet (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w mailu potwierdzającym zawnioskowanie o konto).

💡 A może zarobić więcej (do 140 zł)?


mBank udostępnia też promocję eKonta osobistego, w której do zgarnięcia czeka do 140 zł, czyli więcej niż w powyższej promocji eKonta możliwości. Warunki do spełnienia z eKontem osobistym... wydają się jednak prostsze, bo wystarczy wykonywanie płatności "zwykłą", plastikową kartą oraz zapewnienie wpływów (które mogą pochodzić nawet z własnego konta w innym banku). Takie konto założyć może każda osoba pełnoletnia (także wtedy, gdy ma mniej, niż 24 lata). Różnica jaka jest między tymi kontami dotyczy przede wszystkim opłat za kartę - by kartę do eKonta osobistego mieć za 0 zł, to wystarczy wykonać 1 płatność miesięcznie (na dowolną kwotę). Wysiłek jest to więc niewielki, a jednak 30 zł więcej do uzyskania. Sprawdź opis promocji eKonta osobistego z premią do 140 zł (mnie ten wybór nie dotyczy, bo mam konto w mBanku, a i jestem starszy, więc na eKonto możliwości już się bym nawet nie łapał, ale brałbym tę promocję, w której do wzięcia jest więcej 😉).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...