Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce w promocji "Apetyt na premię" za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

29.01.2020

Odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce w promocji "Apetyt na premię" za konto w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

"Apetyt na premię" z bonami do Biedronki za konto w BNP Paribas
W promocji "Apetyt na premię" do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania podczas dowolnych zakupów w sklepach Biedronka. A warunki do spełnienia są całkiem proste!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Apetyt na premię": 300 zł do Biedronki za konto


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy rachunków. Udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają trzy bony do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Są to kolejno bony o wartości 50, 150 oraz 100 zł, więc łącznie uzyskać możesz aż 300 zł.

Pierwszy bon (o wartości 50 zł) będzie można wykorzystać do 30.06.2020 r. Z kolei bony o wartości 150 i 100 zł mają mieć ważność do 28.02.2021 r. Bony są przesyłane w formie kodu, który podaje się sprzedawcy przy opłacaniu zakupów. Bon jest wielokrotnego użytku (aż do wyczerpania salda środków na bonie).

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Apetyt na premię" przygotował się na udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 19.02.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 4.03.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej.

Już za samo spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bon o wartości 50 zł.

By uzyskać drugi bon do Biedronki o wartości 150 zł:
 • w marcu i w kwietniu (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (to mogą być płatności w Biedronce, ale nie muszą) oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).
No i do wzięcia pozostanie jeszcze jeden bon do Biedronki. Tym razem o wartości 100 zł. By go zgarnąć:
 • maju 2020 r.:
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (według tych samych wytycznych co wyżej).

By uzyskać każdy kolejny bon, niezbędne jest spełnienie warunków uzyskania bonu poprzedniego.

Kiedy otrzymasz bony do Biedronki?


O przyznaniu kolejnych bonów organizator będzie powiadamiał Cię mailowo, zaś bony prześle SMSem według poniższego harmonogramu:
 • bon 50 zł (za otwarcie konta): mail do 23.04., SMS do 31.04;
 • bon 150 zł (za spełnienie warunków w marcu i kwietniu): mail do 25.05., SMS do 31.05.; 
 • bon 100 zł: (za spełnienie warunków w maju): mail do 24.06., SMS: do 30.06.2020 r.

Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Apetyt na premię"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie uwzględni jednak transakcji wykonanych:
"za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kody mające na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Pozornie lista może wydawać się długa, ale w praktyce bankowi chodzi głównie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można by zrobić duży obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można za to płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. 

▶️ Wpływy na konto (te na kwotę 1000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Najłatwiej będzie wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Ponadto pamiętaj, że wpływ oznacza tylko pojawienie się w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste z oferty BNP Paribas. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta wybrać można jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. 1 płatność na dowolną kwotę. I po sprawie.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. Zamykałem konto 30.04.2019. Jak się pula nie wyczerpie to się załapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co masz na myśli "zamykałem"? Jeśli wtedy złożone zostało wypowiedzenie to jeszcze trzeba doliczyć ten okres po którym konto zostało zamknięte. Gdyż 9 miesięcy liczy się od zamknięcia konta przez bank.

   Usuń
 2. Czy zgody na marketing są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin tego nie wymaga. We wniosku o konto zgody marketingowe są dobrowolne.

   Usuń
  2. A te oświadczenia na stronie promocji trzeba zaznaczać?

   Usuń
  3. Wszystkie oświadczenia trzeba odhaczyć. Dalej nie przejdziesz z rejestracją.

   Usuń
 3. Kiedy dostanę lub gdzie znajdę login do bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Login jest w umowie. Strona nr 3

   Usuń
  2. Ale nie mogę się jakoś zalogować.

   Usuń
  3. no bo skąd wziąść hasło?

   Usuń
  4. Zalogowanie będzie możliwe po otrzymaniu karty do konta i nadaniu do niej PINu.

   Pierwsze hasło startowe przyjdzie SMSem po wpisaniu loginu na stronie logowania do bankowości internetowej.

   Usuń
 4. Dostałam wiadomość, że weryfikacja nie powiodła się i mam się udać do placówki, czy mimo to konto będzie objęte promocja?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy posiadanie samej karty kredytowej bądź konta oszczędnościowego wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku konta oszczędnościowego, domyślam się, że może być umowa ramowa (co by eliminowało z promocji).

   Jeśli zaś chodzi o kartę kredytową w BNP Paribas to... regulamin powyższej promocji konta wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie możesz wziąć udział. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z posiadaną kartą kredytową), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje (mimo posiadania karty kredytowej). Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 6. Mam jakieś konto techniczne (otwarte przez Bank przy okazji zaległej prowizji) - czy to mnie wyklucza ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwestia umowy ramowej, czyli to o czym piszę w komentarzu wyżej. Jeśli jest to jakiś rachunek techniczny (a nie konto osobiste) bez dostępu do bankowości internetowej, to droga do udziału w promocji jest otwarta.

   Usuń
 7. Potwierdzam, mając kartę kredytową w BNP Paribas założyłam konto i zostałam pozytywnie zweryfikowana, proces rejestracji bardzo łatwy, karta w drodze dostarczy ją kurier, dziękuję super blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i to są bardzo dobre wieści. Dzięki też za miłe słowa!

   Usuń
 8. Złotówa, mam pytanie trochę z innej beczki: przy zamykaniu mojego konta jeszcze z Raiffeisen, nie zamknięto mi dostępu do bankowości internetowej. Jakie są konsekwencje niezamknięcia tego dostępu w kwestii uczestnictwa w przyszłych promocjach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostęp do bankowości (umowa ramowa) będzie kolidować, więc warto zlikwidować. Ale na szczęście nie liczy się do okresu karencji (bo ten liczony jest od zamknięcia konta).

   Usuń
 9. A proszę napisać ze wpłaty i wypłaty biorą 5 zl w odziale

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam czy kredyt odnawialny ALLEGRO w PNBPARIBA to umowa ramowa i czy mogę skorzystać z tej promocji jeśli takli kredyt posiadam

  OdpowiedzUsuń
 11. Proszę o pomoc: jak sprawdzić, czy konto w BGŻ BNP zostało zamknięte? I jeśli tak, to kiedy zamknięte? Żeby wiedzieć, czy minęło już 9 miesięcy?
  Na swój profil nadal mogę się zalogować, ale widzę tam tylko swoje dane, konta jakby nie ma, jest napisane "brak produktów". O co może chodzić, ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zadzwoń na infolinię banku, tam po weryfikacji Twoich danych powiedzą Ci wszystko co chcesz wiedzieć ;-)

   Usuń
 12. a czy da rade jednoczesnie wziac udzial w :konto w lutym" i :apetyt na premie" w bnp paribas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba byłoby zbyt pięknie ;) Niestety nie da się tak. O udziale w konkretnej promocji decyduje rejestracja i złożenie wniosku na stronie danej promocji. I bierze się udział tylko w tej jednej.

   Usuń
  2. o tak byłoby pieknie :D

   Usuń
 13. Czy można płacić kartą poprzez aplikację Curve i to się będzie liczyć

  OdpowiedzUsuń
 14. W regulaminie określone jest, że transakcje kartą "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media" nie wliczają się do wymaganego obrotu 300 zł. Czy wiesz może, czy tu chodzi o ten rodzaj płatności gdzie logujemy się do swojego banku za pośrednictwem takiego providera i zlecamy płatność, czy o każdą płatność kartą za pośrednictwem np. PayU? W praktyce w większości sklepów internetowych płatności kartą odbywają się właśnie poprzez bramkę płatności wystawioną przez jednego z tych providerów. W niektórych sklepach nawet przy wyborze płatności Google Pay (czyli teoretycznie powinni to uwzględnić) jest napisane "obsługiwane przez PayU" - co wtedy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapis w regulaminie faktycznie ma taki wydźwięk jakby płatności przez PayU itp. były wykluczone. Ale z drugiej strony jest mowa o tym, że mogą być płatności w Internecie. Zatem jeśliby wykluczyć transakcje z udziałem pośredników (biorących udział w obsłudze transakcji) to mało gdzie (gdzie?!) można by płacić.

   Twórca tego zapisu w regulaminie zapewne miał na myśli wykluczenie transakcji, polegających na zasilaniu rachunków u takich pośredników (czyli transakcji bez faktycznego zakupu towaru czy usług). Niemniej jednak wychodzi na to, że w teorii transakcje są wykluczone, ale w praktyce (jak wynika z doniesień Czytelników; sam nie testowałem) są uwzględniane.

   Usuń
  2. Czyli na dwoje babka wróżyła?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...